imanit

دکمه ارسال در RSForm

8 پست در این موضوع

سلام

من با RSForm فرومی رو ساختم

دکمه ارسال هم گذاشتم ولی هیچ کاری انجام نمیده

چیکار باید کنم تا اطلاعات فرم مربوطه رو ذخیره و به ایمیل ارسال کنه ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

وقتی اطلاعات در فرم وارد بشه و دکمه ارسال کلیک بشه در تنظیمات سایت در قسمت کامپوننت ها و در مجموعه rsform میتونید اطلاعات وارد شده رو مشاهده نمایید

البته فکر میکنم تو تنظیماتش بتونید براش یه ایمیل تعریف کنید تا اطلاعات وارد شده به ایمیل هم ارسال بشه دوست عزیز

دکمه submit گذاشتم ولی هیچ کاری انجام نمیده .

تنظیم خاصی داره تا اطلاعات فرم ذخیره بشه یا نه ؟

سلام

وقتی دکمه ارسال بزنه، اطلاعات پر شده فرم در مدیریت دریافت بشه، ولی دیدم اصلا هیچی دریافت نشده، علتش چیه؟ در حالی که اولین بار دریافت می کرد!! اما الان نمی دونم چی تنظیماتی دستکاری کردم، در ضمن در ایمیلم فقط اطلاع جدید از ارسال فرم میده، ولی بقیه اطلاعات مشتری نمیده

ویرایش شده در توسط konda
غلط املایی

سلام مجدد، ببخشید، محل اون دریافتش پیدا کردم، در ضمن وقتی استخراج Pdf می زنم، اون بعدش باز می کنم، اطلاعات ارسالی فرم ناخوانا نشون میده، هر جای که فارسی باشه مربع توخالی نشون میده!!!

برای ذحیره شدن در جوملا باید از تنشیمات مربوط به فرمی که میسازین تعیین کنین که در دیتابیس ذخیره بشه یانه. و برای ایمل هم که میگین مینویسه یه ارسال جدید، باید خودتون متن ایمیل را ویرایش کنی و فیلد هارو در متن ایمیل فراخوانی بکنید. در کل برای گرفتن خروجی با فارسی مشکل داره ولی دی قسمت خروجی به شکل xml مشکلی نداره

برای ذحیره شدن در جوملا باید از تنشیمات مربوط به فرمی که میسازین تعیین کنین که در دیتابیس ذخیره بشه یانه. و برای ایمل هم که میگین مینویسه یه ارسال جدید، باید خودتون متن ایمیل را ویرایش کنی و فیلد هارو در متن ایمیل فراخوانی بکنید. در کل برای گرفتن خروجی با فارسی مشکل داره ولی دی قسمت خروجی به شکل xml مشکلی نداره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری