حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

داداش ما مبتدي هستيم يه ذره بيشتر راهنمايي كن :13:

شما اگر میخواین در صفحه اصلی سایتتون این کامپوننت رو داشته باشید و آگهی ها رو نمایش بدید باید به تنظیمات منوی اصلی سایتتون برید و نوع آیتم منوی اصلی رو

از این کامپوننت و گزینه همه مجموعه ها رو انتخاب کنید تا آگهی ها رو در صفحه اصلی سایتتون نمایش بدید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
شما اگر میخواین در صفحه اصلی سایتتون این کامپوننت رو داشته باشید و آگهی ها رو نمایش بدید باید به تنظیمات منوی اصلی سایتتون برید و نوع آیتم منوی اصلی رو

از این کامپوننت و گزینه همه مجموعه ها رو انتخاب کنید تا آگهی ها رو در صفحه اصلی سایتتون نمایش بدید

اقا تو سايت كه برا دمو گذاشتيد صفحه اصلی قالب مخصوص داره برا من كه اصلا اينجوري نشد :dadad4:

الان بخوام يه سايت كامل دقيق مثل اين دمو داشته باشم بايد چيكار كنم ؟ :ds6a5d:

سلام

من کامپوننت ایستگاه که در کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه معرفی کردید رو نصب کردم اما بعضی امکاناتش رو پیدا نمیکنم

مثلا

امکان تعریف آگهی های ویژه و ستاره دار (تا 6 ستاره) (هنگام ثبت اگهی توسط کاربران )

نمایش آگهی های ستاره دار به صورت تصادفی از بیشترین ستاره تا کمترین ستاره

متصل کردن به درگاه پرداخت بعد ثبت اگهی .

لطف کنید راهنمایی کنید یا اگه اموزش کاملی داره معرفی کنید

برای نمایش آگهی های تصادفی خودش بصورت پیشفرض اینکار رو میکنه تنظیمی نمیخواد توی سایت دمو هم میتونید ببینید

در مورد آگهی ستاره دار هم کاربر ابتدا باید آگهی رو در سایت ثبت کنه بعد از تایید آگهی توسط مدیر کاربر میتونه وارد حساب خودش در سایت بشه

و از طریق منوی آگهی های من که باید قبلا ایجادش بکنید آگهی خودش رو از رایگان به ویژه تبدیل بکنه که در این مرحله ستاره ها رو انتخاب میکنه و به درگاه بانکی برای پرداخت هزینه وصل میشه

برای اتصال به درگاه بانکی هم از سایت p30joomla.com میتونید پلاگینهای پرداخت رو تهیه کنید

لینک ماژولها و پلاگینها در تاپیک خود کامپوننت هم هست تاپیکش رو چک کنید

کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه

درگاه رو هم اول باید پلاگینها رو تهیه کنید بعد فعال کنید

بسته نصبی از این ادرس دانلود نمیشه لینک خرابه

صفحه اصلی

لینکها اصلاح شد از تاپیک زیر هم میتونید دانلود کنید

کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه

در تاییک معرفی کامپوننت گفته درگاه زرین پال رو داره منم همین زرین پال رو میخوام تنظیماتش کجاست

پلاگین روی کامپوننت قرار نگرفته از پی سی جوملا میتونید تهیه کنید

سیستم کامل مدیریت تبلیغات

ایستگاه

+ بسته نصب آسان با قالب اختصاصی

تجاری یا رایگانه

برای اینکه تب دانلود ایستگاه کار نمیکنه

سیستم کامل مدیریت تبلیغات

ایستگاه

+ بسته نصب آسان با قالب اختصاصی

تجاری یا رایگانه

برای اینکه تب دانلود ایستگاه کار نمیکنه

دانلود رو لینک دادم از خود تاپیک میتونید دانلود کنید البته فقط کامپوننت رو میتونید از تاپیک دانلود کنید

برای بسته نصبی مشابه دمو اگر خواستید میتونید پیام بدید تجاری میتونیم بهتون بدیم

عملا دموی سیستم رایگان هست !!!!

پلاگین های پرداخت که هرکدام......

پلاگین نقشه سایت که ......

پلاگین جستجو در سایت ......

بسته نصبی ........

ببخشیدا اگر اینها نباشد که این سیستم به درد هیچ چیزی نمیخورد پس یعنی چی که این سیستم رایگان هست؟؟؟؟!!!!!

بسته نصبی ........

ببخشیدا اگر اینها نباشد که این سیستم به درد هیچ چیزی نمیخورد پس یعنی چی که این سیستم رایگان هست؟؟؟؟!!!!!

دوست گرامی همه اینهایی که روی دمو مشاهده میکنید روی همین کامپوننتی که به رایگان منتشر شده کار شده

شما هم میتونید زمان بذارید و کار کنید تا چیزی رو که میخواین درست کنین هر چیزی یه زحمتی داره و هر زحمتی هم باید یه ثمره ای داشته باشه

شما کامپوننت به اون بزرگی رو که رایگان منتشر شده رها کردید فقط این دو سه تا پلاگین مشکل داره؟

دوست گرامی همه اینهایی که روی دمو مشاهده میکنید روی همین کامپوننتی که به رایگان منتشر شده کار شده

شما هم میتونید زمان بذارید و کار کنید تا چیزی رو که میخواین درست کنین هر چیزی یه زحمتی داره و هر زحمتی هم باید یه ثمره ای داشته باشه

شما کامپوننت به اون بزرگی رو که رایگان منتشر شده رها کردید فقط این دو سه تا پلاگین مشکل داره؟

عزیز دلم کامپوننت به اون بزرگی بدون سرچ به چه دردی میخوره؟

بدون پرداخت به چه دردی میخوره؟

بدون داشتن یه نقشه سایت درست و حسابی به چه دردی میخوره؟

من مشکلی با پول گرفتن ندارما، خدایی نکرده جسارت نشه که زحمت نکشیدید، مشکل من اینجاست که شما منت رایگان دارید میذارید درحالیکه خودتون هم میدونید رایگانش برای کسی که واقعا بخواد باهاش کار کنه به دردی نمیخوره. میومدید میگفتید نسخه رایگان داره، پولی هم داره، خیلی بهتر بود تا اینکه بخواهید ملت رو ....

عزیز دلم کامپوننت به اون بزرگی بدون سرچ به چه دردی میخوره؟

بدون پرداخت به چه دردی میخوره؟

بدون داشتن یه نقشه سایت درست و حسابی به چه دردی میخوره؟

من مشکلی با پول گرفتن ندارما، خدایی نکرده جسارت نشه که زحمت نکشیدید، مشکل من اینجاست که شما منت رایگان دارید میذارید درحالیکه خودتون هم میدونید رایگانش برای کسی که واقعا بخواد باهاش کار کنه به دردی نمیخوره. میومدید میگفتید نسخه رایگان داره، پولی هم داره، خیلی بهتر بود تا اینکه بخواهید ملت رو ....

کسی منت رایگان نذاشته کامپوننت رایگان منتشر شده هر کسی لازم داشته باشه ازش استفاده میکنه افزونه های جانبیش رو هم تهیه میکنه

شما هم بهتر هست در طرز صحبت کردنتون کمی دقت کنید دوست خوبم مگه ملت رو ما چیکار کردیم؟ شما فرض کنید همین کامپوننت نسخه رایگان هست

ضمن اینکه ارسالهای قبلی تاپیک رو اگر خونده بودید چندین بار دوستان پرسیدن نسخه تجاریش چی هست جواب دادیم که کامپوننت رایگان هست فقط برخی از پلاگینها تجاریه

بسته نصبی ........

من هم با شما موافقم من با فرم ساز صفحه ثبت آگهی رو ساختم و به زرین پال هم متصلش کردم کارم رو راه انداخت

شما توی جوملا جهانی برید سر بزنید اکثر کامپوننتها اینجور هستن مثلا مثل فروشگاه ساز ها خود کامپوننتهاشون رایگان هست ولی اکثر پلاگینها و ماژولهاشون تجاری هست

با سلام کامپومنت نصب شده ولی یه مشکل دارم تو قسمت درج اگهی

وقتی تکمیل میشه و ارسال زده میشه مینویسه گزینه های ستاره دار پر شود

با سلام کامپومنت نصب شده ولی یه مشکل دارم تو قسمت درج اگهی

وقتی تکمیل میشه و ارسال زده میشه مینویسه گزینه های ستاره دار پر شود

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

روی چه مرورگری خطا میده بهتون؟ این خطا رو گاهی میده که انشالله در نسخه جدید رفع خواهد شد

با مرورگر فایرفاکس بهتر کار میکنه

شما توی جوملا جهانی برید سر بزنید اکثر کامپوننتها اینجور هستن مثلا مثل فروشگاه ساز ها خود کامپوننتهاشون رایگان هست ولی اکثر پلاگینها و ماژولهاشون تجاری هست

اقا حرف شما قبول ولی لااقل یه نسخه ای بدید که دیگه ایرادات و باگهای خیلی بحرانی نداشته باشد

دیدم نوشتید نسخه جدید خواهید داد، میخواستم بدونم برای کی منتظر این نسخه باشیم

سلام

این کامپوننت بسته نصبی نداره.

تو سایت اصلی نوشته همراه با بسته نصبی.

اگه میشه لینکش را بدین

با تشکر

سلام

این کامپوننت بسته نصبی نداره.

تو سایت اصلی نوشته همراه با بسته نصبی.

اگه میشه لینکش را بدین

با تشکر

بسته نصبی رایگان نداره اگر مشابه دمو رو خواستید میتونید پیام بدید

با درودو خسته نباشید

من کامپوننت رو نصب کردم

البته روی لوکال !

میخاستم ببینم چجوری میتونم این کامپوننت رو توی سایت نمایش بدم ؟

با تشکر

برای اینکه توی سایت نمایش بدید باید براش منو ایجاد کنید

این مشکلات همیشه تو جوملا وجود داره یا کامپونت کارنمی کنه یا دیتابیس مشکل داره چرا بجای این همه تاپیک یه بسته آماده ارائه نمیشه تا کاربران وقت الکی تو سایت برای پیداکردن کامپونت درست صرف نکنند . لطفا بسته نصبی آماده برای این کامپونت تهیه شود مبلغش مهم نیست

ارسال شده در (ویرایش شده)

این ارور مال چیه؟

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/****/public_html/new/components/com_p30advertise/views/categories/tmpl/default.php on line 0

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/****/public_html/new/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 263

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/****/public_html/new/administrator/components/com_p30advertise/views/orders/tmpl/default.php on line 0

ویرایش شده در توسط masoud1373

این مشکلات همیشه تو جوملا وجود داره یا کامپونت کارنمی کنه یا دیتابیس مشکل داره چرا بجای این همه تاپیک یه بسته آماده ارائه نمیشه تا کاربران وقت الکی تو سایت برای پیداکردن کامپونت درست صرف نکنند . لطفا بسته نصبی آماده برای این کامپونت تهیه شود مبلغش مهم نیست

در حال آماده کردن یه بسته هستیم که اشکالات هم رفع شده

این ارور مال چیه؟

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/****/public_html/new/components/com_p30advertise/views/categories/tmpl/default.php on line 0

Warning: mysqli_num_rows() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/****/public_html/new/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 263

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/****/public_html/new/administrator/components/com_p30advertise/views/orders/tmpl/default.php on line 0

این ارور رو بارها در همین تاپیک پاسخ دادیم باید در مدیریت کامپوننت به قسمت انتخابها برید و در مجموعه هایی رو که ساختید با نگه داشتن کلید ctrl انتخاب کنید اونهم فقط زیر مجموعه ها رو

ارسال شده در (ویرایش شده)

در حال آماده کردن یه بسته هستیم که اشکالات هم رفع شده

آیا احتمال ارائه ش در همین روزها هست تا ما اینقدر با این سیستم ور نریم؟! : )

ویرایش شده در توسط SERP

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری