حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

آیا احتمال ارائه ش در همین روزها هست تا ما اینقدر با این سیستم ور نریم؟! : )

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

تا یکی دو روز آینده بسته آماده میشه دوستانی هم که نیاز داشتن میتونن به سایت خود کامپوننت مراجعه کنن

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز تصاویر دسته بندی اگهی ها بدلیل سایز بزرگ و فاصله زیاد بین انها فضای زیادی رو اشغال میکنه

سرعت لود قالب هم پایینه از حصله بازدید کننده خارجه و فکر کنم پهنای باند زیادی مصرف کنه که در صورت بازدید زیاد

احتمال مسدود شدن سایت زیاد باشه +(پلاگین و ماژول) البته نظر شخصی بنده است

دوست عزیز تصاویر دسته بندی اگهی ها بدلیل سایز بزرگ و فاصله زیاد بین انها فضای زیادی رو اشغال میکنه

تصاویر دسته بندی ها رو خود مدیر سایت میتونه در هر اندازه ای قرار بده و فاصله ها رو هم کم کنه این رو فقط برای دمو گذاشتیم و فاصله رو بیشتر کردیم که مرتب باشن

والا شما با هر سلیقه ای میتونید تنظیم کنید

سرعت لود قالب هم پایینه از حصله بازدید کننده خارجه و فکر کنم پهنای باند زیادی مصرف کنه که در صورت بازدید زیاد

احتمال مسدود شدن سایت زیاد باشه +(پلاگین و ماژول) البته نظر شخصی بنده است

سایت دمو رو روی هاست معمولی قرار دادیم حجمش خیلی کم هست شما میتونید هاست مناسبتر و قویتری تهیه کنید تا کارایی بیشتری داشته باشه

این سایت صرفا جهت دمو قرار داده شده در ضمن قالب هم با فریم ورک وارپ که جزو بهترین و استانداردترین فریم ورکهای جوملاست تهیه شده گرچه مساله اصلی بخش خود کامپوننت هست

که بهینه و مرتب شده و شما میتونید روی هر قالبی ازش استفاده کنید

کامپوننت و ماژول نهائی و تجاری اگر آماده شده است ، قیمت ان را اعلام میفرماید البته برای عموم.

با تشکر

امکان سئو کردن لینکها هست؟

مثلا تبدیل بشند به site.com/Computer یا حداقل site.com/index.php/Computer ؟

(البته در کل که احتمالا امکانش هست! منظورم در تنظیمات سیستم فعلیه)

امکان سئو کردن لینکها هست؟

مثلا تبدیل بشند به site.com/Computer یا حداقل site.com/index.php/Computer ؟

(البته در کل که احتمالا امکانش هست! منظورم در تنظیمات سیستم فعلیه)

اگر برای نمایش مجموعه ها میخواید با ایجاد منو برای هر مجموعه به شکلی که میخواید در میاد ولی در کل برای لینکهای توی نسخه فعلی کامل به اونشکل نیست

دوستانی هم که مشکل با مرورگر کروم داشتن نسخه اصلاح شده به تاپیک دانلود کامپوننت افزوده شد

این مشکلات همیشه تو جوملا وجود داره یا کامپونت کارنمی کنه یا دیتابیس مشکل داره چرا بجای این همه تاپیک یه بسته آماده ارائه نمیشه تا کاربران وقت الکی تو سایت برای پیداکردن کامپونت درست صرف نکنند . لطفا بسته نصبی آماده برای این کامپونت تهیه شود مبلغش مهم نیست
آیا احتمال ارائه ش در همین روزها هست تا ما اینقدر با این سیستم ور نریم؟! : )
کامپوننت و ماژول نهائی و تجاری اگر آماده شده است ، قیمت ان را اعلام میفرماید البته برای عموم.

با تشکر

بسته نصبی آماده شده و در سایت دموی آگهی قرار داده شد میتونید مراجعه کنید

دوست عزیز در پایان نفرمودید کامپونت تجاری اگهی منتشر شده یا خیر

دوست عزیز در پایان نفرمودید کامپونت تجاری اگهی منتشر شده یا خیر

کامپوننت همیشه رایگان منتشر میشه فقط افزونه های جانبیش و بسته نصبیش تجاری هست که اونها هم منتشر شدن

ارسال شده در (ویرایش شده)

من هنوز بسته تجاری یا افزونه پرداخت رو دریافت نکردم. بنابراین ممکنه اطلاعاتم کامل نباشه، اما بهرصورت ابهاماتی هست..

مثلاً موقع انتخاب زمان آگهی، یک تقویم در اختیار کاربر قرار داده میشه. فرض کنیم کاربر 23 روز بعد رو انتخاب کرد! در اینصورت سیستم چطور هزینه این مدت رو محاسبه میکنه؟! آیا بهتر نیست این زمان خیلی ساده تر و مثلاً 2 ماه - 3 ماه و .. قابل تنظیم باشه؟

نکته دیگر هم اطمینان از محاسبه انتخابهای کاربر هست، مثلاً سیستم بطور خودکار هزینه یک آگهی سه ستاره ی دوماهه رو محاسبه میکنه؟ (چون اون چیزی که من در نسخه رایگان دیدم خیلی ساده و .. بود؛ که البته ممکنه وضعیت در حالت تجاری فرق کنه.)

باز هم متشکر از زحمات عزیزان دست اندرکار.

ویرایش شده در توسط SERP

کامپوننت همیشه رایگان منتشر میشه فقط افزونه های جانبیش و بسته نصبیش تجاری هست که اونها هم منتشر شدن

در مورد افزونه

ویرایش شده در توسط b7610

من هنوز بسته تجاری یا افزونه پرداخت رو دریافت نکردم. بنابراین ممکنه اطلاعاتم کامل نباشه، اما بهرصورت ابهاماتی هست..

مثلاً موقع انتخاب زمان آگهی، یک تقویم در اختیار کاربر قرار داده میشه. فرض کنیم کاربر 23 روز بعد رو انتخاب کرد! در اینصورت سیستم چطور هزینه این مدت رو محاسبه میکنه؟! آیا بهتر نیست این زمان خیلی ساده تر و مثلاً 2 ماه - 3 ماه و .. قابل تنظیم باشه؟

نکته دیگر هم اطمینان از محاسبه انتخابهای کاربر هست، مثلاً سیستم بطور خودکار هزینه یک آگهی سه ستاره ی دوماهه رو محاسبه میکنه؟ (چون اون چیزی که من در نسخه رایگان دیدم خیلی ساده و .. بود؛ که البته ممکنه وضعیت در حالت تجاری فرق کنه.)

باز هم متشکر از زحمات عزیزان دست اندرکار.

خب به نظر میرسه وضعیت پرداختی این کامپوننت (که یکجورهایی بخش اصلی چنین برنامه هاییست، چون کسی برای آگهی رایگان سایت نمیزنه) ؛ به همین صورتی که ذکر شد مبهم هست. وگرنه پاسخی تاکنون میبود!

خب به نظر میرسه وضعیت پرداختی این کامپوننت (که یکجورهایی بخش اصلی چنین برنامه هاییست، چون کسی برای آگهی رایگان سایت نمیزنه) ؛ به همین صورتی که ذکر شد مبهم هست. وگرنه پاسخی تاکنون میبود!

دوست خوبم ابهامی در مراحل پرداخت سیستم وجود نداره شما اگر خوب توجه کرده باشید آگهی که کاربر در ابتدا ثبت میکنه اول باید توسط مدیر سایت اون آگهی تایید بشه

پس از اینکه آگهی تایید شد کاربر در قسمت آگهی های من میتونه بره و آگهی تایید شده ی خودش رو از حالت رایگان به ویژه و ستاره دار تبدیل کنه که در این مرحله میتونه مدت زمان نمایش

آگهی ویژه رو از لیست انتخاب کنه که مثل همون چیزی هست که شما میخواید یعنی به شکل یک ماه, دو ماه و .... که در تصویر زیر هم مشخص هست

[ATTACH=CONFIG]5676[/ATTACH]

هزینه های مدت زمان نمایش رو هم شما خودتون از مدیریت طبق ضوابط خودتون تعیین میکنید

هزینه ها رو شما قبلش در مدیریت تعیین میکنید که مثلا 1 ماه آگهی رایگان 5000 تومان دو ماه 7000 تومان و الی آخر تصویر زیر هم میتونید ببینید

حتی این امکان رو هم داره که شما برای کاربران ویژه سایتتون یک در صدی رو به عنوان تخفیف قرار بدید که اون رو از مبلغ کل براشون تخفیف میده

[ATTACH=CONFIG]5677[/ATTACH]

در مورد افزونه

در مورد افزونه چی دوست خوبم؟

ویرایش شده در توسط saber

درود

وقت خوش

یک سوال

مشکل کجاست که هرچی مجموعه و زیر مجموعه میسازی در درج آگهی جدید نمایش داده نمی شود

راهنمایی کنیدید ممنون

بدرود

درود

وقت خوش

یک سوال

مشکل کجاست که هرچی مجموعه و زیر مجموعه میسازی در درج آگهی جدید نمایش داده نمی شود

راهنمایی کنیدید ممنون

بدرود

برای نمایش مجموعه ها در فرم درج آگهی باید در مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و در تب مجموعه با نگه داشتن کلید ctrl زیر مجموعه هایی رو که ساختید انتخاب کنید

فقط زیر مجموعه ها رو انتخاب کنید

-

خسته نباشید صابر عزیز.

این پلاگین (و هزینه) فقط شامل همین پلاگین پرداخته یا بسته نصب و غیره؟!

پلاگین اتصال کامپوننت تبلیغاتی P30Advertise به پرداخت آنلاین پی لاین - پی سی جوملا

(به بیان دیگه، درست میبینم این هزینه رو برای یه پلاگین؟ :دی)

خسته نباشید صابر عزیز.

این پلاگین (و هزینه) فقط شامل همین پلاگین پرداخته یا بسته نصب و غیره؟!

پلاگین اتصال کامپوننت تبلیغاتی P30Advertise به پرداخت آنلاین پی لاین - پی سی جوملا

(به بیان دیگه، درست میبینم این هزینه رو برای یه پلاگین؟ :دی)

اون هزینه فقط شامل پلاگین پرداخت هست...:128fs318181:

سلام

من مشکل در درج تصویر دارم که عکس ها آپلود نمی شوند

به نظرم یه جایی خوانده بودم که یک کاری باید بکنیم که عکس ها آپلود بشه ولی هر چی گشتم پیدا نکردم

اگه میشه راهنماییم کنید

با تشکر:37:

سلام

من مشکل در درج تصویر دارم که عکس ها آپلود نمی شوند

به نظرم یه جایی خوانده بودم که یک کاری باید بکنیم که عکس ها آپلود بشه ولی هر چی گشتم پیدا نکردم

اگه میشه راهنماییم کنید

با تشکر:37:

به مدیریت رسانه برید و یک پوشه به نام p30advertise ایجاد کنید

ممنون از پاسختون

من پوشه ای رو که گفتید درست کردم ولی باز هم مشکل وجود دارد :dadad4:

در هنگام درج تصویر وقتی تصویر را انتخاب میکنم فقط یک قسمت را نشان میدهد که در حال پر شدن است ولی عکس را آپلود نمیکند

به نظرتون مشکل از کجاست??

اگر دمو دارید بذارید تست کنیم

احتمال اینکه تداخل جیکوئری هم داشته باشید وجود داره دمو بذارید بهتر میشه فهمید مشکل چی هست

اگر دمو دارید بذارید تست کنیم

احتمال اینکه تداخل جیکوئری هم داشته باشید وجود داره دمو بذارید بهتر میشه فهمید مشکل چی هست

به صورت خصوصی ارسال شد

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری