حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

قیمت بسته هاتون براساس پشتیبانی و آپدیت رایگان با هم فرق می کنه

خود نرم افزار که مدت نداره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

{سلام خسته نباشید

در قسمت ارسال آگهی کادر توضیحات مختصر و کلید واژه ها در بالا قرار گرفته و در قسمت انتخاب تصویر هیچ تصویری را لود نمکنه البته از قسمت مدیریت مشکلی برای لود کردن تصویر نداره اگر ممکن هست منو

راهنمایی کنید (در پوشه images پوشه ای بنام p30advertise ایجاد کردم)}

خسته نباشید

از کجا میشه فهمید مشکل تداخل جیکوئری هست

وچطوری میشه مشکل را بر طرف کرد

لطفا راهنمایی کنید

{سلام خسته نباشید

در قسمت ارسال آگهی کادر توضیحات مختصر و کلید واژه ها در بالا قرار گرفته و در قسمت انتخاب تصویر هیچ تصویری را لود نمکنه البته از قسمت مدیریت مشکلی برای لود کردن تصویر نداره اگر ممکن هست منو

راهنمایی کنید (در پوشه images پوشه ای بنام p30advertise ایجاد کردم)}

خسته نباشید

از کجا میشه فهمید مشکل تداخل جیکوئری هست

وچطوری میشه مشکل را بر طرف کرد

لطفا راهنمایی کنید

مشکل شما صد در صد تداخل جیکوئری هست آدرس سایتتون رو بدید بررسی کنیم

سلام

من سایتم رو اسکن کردم با فایروال اروری داد که مربوط به این افزونه هست خواستم لطف کنید و بگید که مشکل از افزونه هست یا سایت من

[ATTACH=CONFIG]5980[/ATTACH]

چند وقت پیش سایتم هک شد احتمالا از طریق فرم ثبت آگهی شل تزریق شده بد نیست یه برسی هم کنید که اگر مشکلی هست رفع بشه

سپاس

ویرایش شده در توسط mitra1980

اینها مشکلی نیست

اگردقت کنید کنار فایلها عنوان شده ioncube

این فایلها فایلهای مربوط به فرم ساز است که کدشده و مشکلی برای شما ایجاد نمیکند

سلام

به تمام بچه های جوملایی

من دیروز توانستم بسته ستاره شهر را درست نصب کنم و عین دمو بالا بیاد حالا آگهی های قدیمی رو پاک کردم و شروع به ثبت آگهی کردم عین دمو نشون نمیده

منظورم اینه که عکس یک را ببینید این مانند دمو است آگهی با توضیحات کامل

[ATTACH=CONFIG]5989[/ATTACH]

حالا تصویر دوم تو مدیریت جوملا / من تمام مشخصات آگهی را دقیقا ثبت کردم ببینید

[ATTACH=CONFIG]5990[/ATTACH]

حالا تصویر سوم در سایت خودم/ همون آگهی که به صورت کامل اطلاعاتشو وارد کردم به این صورت نشون میده ببینید خام خام هست نمیدونم چرا

[ATTACH=CONFIG]5991[/ATTACH]

خواهشمندم راهنمایی بفرمایید تا سریعتر این مشکل به وجود نیاد و اینکه تو ثبت بقیه آگهی ها به مشکل نخورم ممنون و متشکر یا حق

خواهشمندم به سئوال من هم جواب بدید از مدیر کل سایت خواهشمندم فقط شما انلاین هستید به سئوال بنده هم جواب بدید

سلام دوستان ایا کسی نیست جواب پیام منو بده و مشکل منو راهنمایی کنه واقعا الان به راهنمایی شما دوستان با تجربه نیازمندم

با سلام من مشکل اساسی با بسته نصبی ستاره دارم خواهشمندم کسی پاسخ بده الان دو روزه که منتظرم ولی کسی پاسخ نداده تازه عضو شدم لطفا به حل مشکل من کمک کنید

مشکل

من بسته را عین دمو نصب کردم بعد اگهی های قدیمی را پاک کردم و شروع به تولید آگهی جدید کردم الان ببینید این عکس نمونه دمو هست که خودتون گذاشتید برای نمایش توضیحات آگهی

عکس اول

[ATTACH=CONFIG]6003[/ATTACH]

خوب الان ببینید در صورتی که من هم اطلاعات آگهی را کامل نوشتم اما تو سایتم هیچی نشون نمیده تصویر نوشتن اطلاعات کامل

تصویر دوم

[ATTACH=CONFIG]6004[/ATTACH]

حالا تصویر سوم نمایش همون آگهی اطلاعات کامل تو سایتم

تصویر سوم

[ATTACH=CONFIG]6005[/ATTACH]

ادرس سایت من

لینک همون آگهی

http://www.alborzpars.ir/index.php/component/p30advertise/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%20%D8%A8%D9%87%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D9%86%20%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA/19/advertise

خواهشمندم منو هم از سر درگمی نجات بدید و بگویید چه طوری مشکلمو حل کنم

تو این پوشه هرچی هست پاک کن:

C:\xampp\tmp

دلیل تاخیر در انتشار نسخه جدید هم اینه که برخی دوستان پیشنهاداتی میدن و من هم این پیشنهادات رو داخل افزونه اضافه میکنم که به تاخیر میخوره .. الان دارم تست نهایی رو میگیرم تا شب منتشر میکنم

با سلام لطفا مشکل اینجانب را هم بررسی بفرمایید من عیدی انجمن رانصب کردم قالب ستاده پلاگین حذف فوتر هم خریدم و اضافه کردم تبلیغاتیش حذف شد اما من دو تا چیز میخوام حذف بشه که تو عکس میتونید ببنید من تمام کدها را نگاه کردم پیداشون نکردم من تام ماژولها و کامپوننت را را هم بررسی کردم و به نتیجه ای نرسیدم امیدوارم که بتونید راهنماییم کنید نمیخوام این موارد باشن یا علی مدد

[ATTACH=CONFIG]6010[/ATTACH]

ممنون میشم من را هم راهنمایی بفرمایید من نمیخوام این دو تا تو سایتم باشن

با سلام چطور میتونم این قسمت آگهی ها صفحه نخست را از صفحه اول بردارم.

بیصبرانه منتظر کمک شما دوستان هستم

با تشکر

با سلام چطور میتونم این قسمت آگهی ها صفحه نخست را از صفحه اول بردارم.

بیصبرانه منتظر کمک شما دوستان هستم

با تشکر

یعنی میخواین صفحه اصلی آگهی نمایش داده نشه؟ در اینصورت باید نوع آیتم منوی اصلیتون رو تغییر بدید

ببخشید در این نسخه جدیدی که در نوروز منتشر شده در قسمت جستجو نمیشه کاری کرد که اجباری نباشه به ثبت نام برای دیدن آگهی های شهر های مختلف

یعنی طرف بدون ثبت نام هم بتونه آگهی شهر خودش مثلا تبریز رو ببینه؟

با تشکر

ببخشید در این نسخه جدیدی که در نوروز منتشر شده در قسمت جستجو نمیشه کاری کرد که اجباری نباشه به ثبت نام برای دیدن آگهی های شهر های مختلف

یعنی طرف بدون ثبت نام هم بتونه آگهی شهر خودش مثلا تبریز رو ببینه؟

با تشکر

باید در کدنویسی تغییرات بدید تا همه بتونن مشاهده کنن برای اینکار نیاز به آشنایی به کدنویسی جوملا دارید اگر نتونستید بخواید میتونیم براتون درست کنیم

سلام خسته نباشید

من هر کاری می کنم pubic limit list مقدارش بعد از اینکه سیستم بالا میاد به مقداره اولش بر میگرده باید چکار کنم لطفا کمک کنید

سلام

چرا ایمیل ثبت آگهی ارسال نمیکنه ؟

ارسال ایمیل در حال حاضر نداره خواستید میتونیم براتون کدنویسی کنیم

سلام خسته نباشید

من هر کاری می کنم pubic limit list مقدارش بعد از اینکه سیستم بالا میاد به مقداره اولش بر میگرده باید چکار کنم لطفا کمک کنید

اون قسمت کمی نیاز به تغییرات داره تا درست کار کنه اطلاعاتتون رو برام پیام خصوصی بفرستید تا براتون چک کنم

با سلام و خسته نباشید ویژه واقعا بابت زحماتی که می کشید ممنونم ..

یه سوال دارم : چطور میشه کسی که عضو میشه مجبور به رعایت زمان محدودی برای ثبت آگهی بشه چون واسه من طرف هر قدر بخواد میتونه نایمشو انتخاب کنه

دوم اینکه تعداد آگهی های رایگان محدود بشه واسه من نامحدوده

ضمنا لطف کنید بگید چطور میشه این قسمت رو از سایت حذف کرد البته بدون هزینه

جوملا فارسی | پی سی جوملا | اس ام اس بازار | قالب جوملا | فروشگاه ساز | هاست ارزان

با سپاس فراوان

با سلام و خسته نباشید ویژه واقعا بابت زحماتی که می کشید ممنونم ..

یه سوال دارم : چطور میشه کسی که عضو میشه مجبور به رعایت زمان محدودی برای ثبت آگهی بشه چون واسه من طرف هر قدر بخواد میتونه نایمشو انتخاب کنه

دوم اینکه تعداد آگهی های رایگان محدود بشه واسه من نامحدوده

این امکان وجود نداره .. در نسخه های بعدی لحاظ میکنیم

ضمنا لطف کنید بگید چطور میشه این قسمت رو از سایت حذف کرد البته بدون هزینه

جوملا فارسی | پی سی جوملا | اس ام اس بازار | قالب جوملا | فروشگاه ساز | هاست ارزان

با سپاس فراوان

پلاگین حذف فوتر را باید خریداری نمایید

با سلام

بعد از نصب ioncube مطابق آموزش موجود و دانلود و نصب کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه که ظاهرا بدون هیچ مشکلی نصب شد.

هنگام باز کردن کامپوونت و استفاده از آن پیغام زیر داده میشود لطفا راهنمایی فرمایید.

من از xampp 1.7.3 استفاده میکنم

پیغام خطا:"( ! ) Fatal error: The file C:\xampp\htdocs\asb\administrator\components\com_p30advertise\p30advertise.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0"

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری