حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

کدام فایل باید ادیت بشه برای حذف ایکن تصاویر زیر

[ATTACH=CONFIG]7072[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
کدام فایل باید ادیت بشه برای حذف ایکن تصاویر زیر

[ATTACH=CONFIG]7072[/ATTACH]

توی پیام خصوصی هم گفتم اینجام میگم تا دوستانی که نیاز داشتن تغییر بدن این قسمت رو از تنظیمات داخل خود کامپوننت میتونید فعال یا غیر فعال کنید

چرا میسر یاب جوملا قادر به شناسایی مسیر اگهی نیست برای رفع این مشکل چکار باید انجام داد

دوستان قالب مناسب برای این کامپوننت سراغ داره کسی ؟ من چنتا قالب امتحان کردم جالب نشد اگه قالب خوب برای نیازمندی ها شراغ دارین معرفی کنین

بسته نصبی ستاره شهر داخل انجمن هست میتونید استفاده کنید

عرض ادب خدمت اساتید

میخواستم بدونم تنظیمات اینکه آگهی ها در صفحه اصلی چند ستونه باشند کجا قرار دارد؟؟ چون من نزدیک 5 قالب دیگه تست کردم در تمام اونها تک ستونی نمایش داده میشه و فقط در قالب ستاره شهر 4 ستونی است....آیا این تنظیمات در کامپوننت هست یا خیر؟

آگهی ها مشکلی نداره روی هر قالبی نصب کنید چند ستونه نمایش میده تا به حال چندین قالب نصب کردیم مشکلی از این بابت نبوده

شما نسخه نهایی کامپوننت رو نصب کردید؟

با سلام

من نسخه 3.2.0 رو استفاده کردم....و الان دیدم آخرین نسخه 3.2.1 است میخواهم بدونم در نسخه نهایی تنظیمات اینکه آگهی ها چند ستونه باشند هست یا خیر؟؟ چون نزدیک 150آگهی در سایتم دارم ارتقا بدم پاک میشوند.درسته؟؟

تنظیمی برای ستونها نداره خودش بطور پیشفرض چند ستون هست شما دموی سایتتون رو بذارید ببینیم به چه شکل نمایش میده

با سلام

سایتی رو یکی از دوستان برای من طراحی کردن و متاسفانه مدت سه روزه که ایشون به تماسعای من پاسخ نمیدن نمیدونم مشکل رو چطور حل کنم لطففا کمکم کنید

سایت من IRAN | Architecture Report هستش

در صفحه اصلی تمامی مطالبی که من آپلود میکردم به صورت یک عکس و چند خط مطلب و یک گالری کوچک در قسمت پایینش نمایش داده میشد و مابقی مطالب در ادامه مطلب بود

منتها دو مطلب اخیری که وارد کردم متاسفانه دچار مشکل شده و تمامی مطلب در صفحه اصلی ظاهر میشن

یعنی کل مطلب بدون ادامه مطلب در صفحه اصلی نمایش داده میشن

لطفا راهنمایی کنید

با سلام

سایتی رو یکی از دوستان برای من طراحی کردن و متاسفانه مدت سه روزه که ایشون به تماسعای من پاسخ نمیدن نمیدونم مشکل رو چطور حل کنم لطففا کمکم کنید

سایت من IRAN | Architecture Report هستش

در صفحه اصلی تمامی مطالبی که من آپلود میکردم به صورت یک عکس و چند خط مطلب و یک گالری کوچک در قسمت پایینش نمایش داده میشد و مابقی مطالب در ادامه مطلب بود

منتها دو مطلب اخیری که وارد کردم متاسفانه دچار مشکل شده و تمامی مطلب در صفحه اصلی ظاهر میشن

یعنی کل مطلب بدون ادامه مطلب در صفحه اصلی نمایش داده میشن

لطفا راهنمایی کنید

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

دوست گرامی مشکل شما ارتباطی به این تاپیک نداره برای مشکل خودتون در بخش مربوط خودش تاپیک ایجاد کنید تا بررسی بشه

بخشهای مختلف انجمن رو پایین صفحه اصلی میتونید ببینید

با سلام

خدمت اساتید عرض کنم که من از نسخه 3.2.0 استفاده میکنم در سایتم میخواهم بدونم چطور میتونم به آخرین نسخه ارتقا بدهم و تعداد 150آگهی درکامپوننت از بین نرود؟؟؟

با سلام بفرمایید که آیا این افزونه آخرین ویرایش اون 3.2.0 است و اگر نیست لینک آخرین ویرایش را بفرمایید ضمنا آیا قالب ساده و خاصی که برای این کامپوننت مناسب باشه سراغ دارید بفرمایید ؟

نسخه نهایی هون هست و در انجمن هم موجود هست میتونید دانلود کنید در مورد قالب هم یه چیز سلیقه ای هست شما میتونید روی هر قالبی که خواستید نصب و استفاده کنید

مشکلی هم اگر بود میتونید روی قالبتون بهینه سازی کنید

با سلام خدمت دوستان عزیز من از بسته نصبی ستاره شهر استفاده میکنم میخواستم ببینم چطوری میشه اون قسمت فوتر قالب که لینک میشه یه سایت پی سی جوملا و دانلود جوملاو اس ام اس بازار رو حذف کرد؟اگه ممکنه راهنمایی کنید.ممنون

با سلام خدمت دوستان عزیز من از بسته نصبی ستاره شهر استفاده میکنم میخواستم ببینم چطوری میشه اون قسمت فوتر قالب که لینک میشه یه سایت پی سی جوملا و دانلود جوملاو اس ام اس بازار رو حذف کرد؟اگه ممکنه راهنمایی کنید.ممنون

توی همون تاپیک ستاره شهر قبلا مطرح شده فک کنم جدیدا هم یه بار مطرح شده بود داخل تاپیکش

تاپیکش رو جستجو کنید

با سلام وقتی افزونه رو به صورت جداگانه نصب میکنیم در خود افزونه یه سری پلاکین به صورت پیش فرض نصب هستند مثلا کسر یا افزودن ستاره از حساب کاربری ولی در بسته نصبی ستاره شهر از این پلاکین ها خبری نیست(منظورم پلاکین های پرداخت انلاین نیست) میشه بگید این پلاگین ها رو باید از کجا دریافت کنم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

روزتون بخیر

پلاگین پرداخت از بانک ملت رو نصب و کانفیگ و فعال کردم. ولی موقع پرداخت هزینه اگهی ستاره دار، همچنان فقط پرداخت از طریق فیش بانکی رو نمایش میده.

کار دیگه ای هم باید به جز فعال سازی پلاگین انجام بدیم؟

ممنون

با سلام لطفا نحوه حذف متن فوتر " P30 Advertise نخستین سامانه کاملا ایرانی مبتنی بر جوملا جهت راه اندازی سایتهای تبلیغاتی و آگهی میباشد دریافت آخرین نسخه خرید پلاگین های پرداخت.

"

را اعلام نمایید. با تشکر

با سلام لطفا نحوه حذف متن فوتر " P30 Advertise نخستین سامانه کاملا ایرانی مبتنی بر جوملا جهت راه اندازی سایتهای تبلیغاتی و آگهی میباشد دریافت آخرین نسخه خرید پلاگین های پرداخت.

"

را اعلام نمایید. با تشکر

توی تاپیک بسته نصبی ستاره شهر این مورد توضیح داده شده

توی تاپیک بسته نصبی ستاره شهر این مورد توضیح داده شده

دوست عزیز من کل تاپیک رو گشتم اما پیدا نکردم. لطفا در همین تاپیک راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز من کل تاپیک رو گشتم اما پیدا نکردم. لطفا در همین تاپیک راهنمایی بفرمایید

دو صفحه از تاپیک رو گشتم پیدا کردم :128fs318181:

هدیه نوروز93 بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی! - صفحه 29

با سلام

من این کامپوننت و نصب کردم ولی با خطای زیر روبرو شدم

"آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد"

کمک

با سلام

من این کامپوننت و نصب کردم ولی با خطای زیر روبرو شدم

"آپلود فایل به سرور با مشکل روبرو شد"

کمک

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

شما چک کنید حتما خود کامپوننت رو نصب کنید یک موقع اشتباها بسته نصبی رو روی جوملای دیگه ای برای نصب انتخاب نکرده باشید چون خود کامپوننت حجمی به اونصورت نداره که این خطا رو به شما بده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری