حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

با سلام شما که تبلیغ این آگهی ساز رو میکنید خودتودن نصب کردین مشکلاتشو ببینید ؟

مشکلات ما تو این آدرسه مشکل کجاست

درج آگهی ستاره

با سلام

یعنی تو این فروم هیچکس بلد نیست با آگهی ساز ستاره کار کنه ؟ کل فروم هم گشتم چیزی نبود.

اولین مشکل : ثبت نشدن آگهی در سایت فرم ثبت آگهی رو که تکمیل میکنم خطای تکمیل نبودن اطلاعات رو میده ؟ مشکل کجاست ؟

دومین : میخوام کاربران بدون ثبت نام در سایت بتونن آگهی خودشون رو درج کنند .

bazareshiraz.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و خسته نباشيد ( 3 تا مشكل اساسي از اساتيد گرامي دارم ) لطفا جوابمو بديد منتظرم !

من ستاره شهر رو نصب كردم اما ميخوام تو فرم ثبت آگهي يك منو كشويي باز كنم كه شامل گزينه هايي همچون : توافقي ، مقطوع ، جهت معاوضه باشه ميخوام بجاي كادر قيمت اين منو كشويي باشه چيكار كنم ؟ شبيه به سايت ديوار باشه ؟ يا نرم افزار براي ويرايش جوملا چيه ؟

مشكل دوم اينه كه با مرورگر موزيلا ميشه آگهي ثبت كرد اما با مرورگر كروم نميشه هنگام تكميل فرم خطاي تكميل فرم ستاره دار رو ميده ؟

هر كاري ميكنم آگهي هاي منتشر نشده به طور كامل حذف نميشن ( سطل زباله خالي نميشه ) چرا ؟ ولي آمار منتشر نشده ها هم داخل قسمت موضوعات سايت نمايش داده ميشه ؟

با تشكر فراوان از استادان جوملا

سلام

باتشکر فراوان از اقای طالبی بابت تولید این کامپوننت...

فقط لطفا خواهش می کنم راهنمایی کنید به چه صورت مشکل درج اگهی جدید حل میشود؟

الان هرکاری می کنم اگهی جدید صثبت نمیشه....

سلام به همه دوستان عزیز

دوستان عزیز من بسته ستاره به حجم 27 مگابایت رو دانلود کرده و نصب کرده ام. مراحل نصب جوملا اومد و نصب کردم. دیگه نمی دونم باید چی کار کنم.:13::13:

مرسی اگه راهنماای کامل کنید

سلام

باتشکر فراوان از اقای طالبی بابت تولید این کامپوننت...

فقط لطفا خواهش می کنم راهنمایی کنید به چه صورت مشکل درج اگهی جدید حل میشود؟

الان هرکاری می کنم اگهی جدید صثبت نمیشه....

چه خطایی برای درج آگهی دارید؟

سلام به همه دوستان عزیز

دوستان عزیز من بسته ستاره به حجم 27 مگابایت رو دانلود کرده و نصب کرده ام. مراحل نصب جوملا اومد و نصب کردم. دیگه نمی دونم باید چی کار کنم.:13::13:

مرسی اگه راهنماای کامل کنید

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

شما مراحل نصب رو مثل نصب جوملا باید انجام بدید و در مرحله ای یکی مونده به آخر باید نصب اطلاعات نمونه رو بزنید تا کامل براتون نصب بشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه دوستان

من نسخه فروشگاه رو از وب سایت خریداری کردم که 27 مگابایت هستش. بهدش اومدم توی مدیریت افزونه نسخه جدید به نام p30advertise_3.2.0_pkg نصب کردم، اما یه بخشی ازش نصب نمی شه و قالب سایت رو به هم می ریزه. مرسی اگه راهنمایی کنیید.

این هم پیغام خطاش هست

:JFolder: :حذف: مسیر پوشه یافت نشد. مسیر:home2/adsbrjir/public_html/components/com_p30advertise/templates

[ATTACH=CONFIG]7858[/ATTACH]

در ضمن هنگام ثبت آگهی با اینکه همه فیلدها رو پر می کنه کاربر اما آگهی ثبت نمی شه و می گه که فیل های ستاره دار رو پر کنید

ویرایش شده در توسط hitboy7

کی میتونه کمکم کنه ؟؟؟!!

من آگهی ثبت کردم با کامپوننت P30 Advertise تو قسمت دسته بندی هام هست ینی نوشته دسته طراحی سایت 2 آگهی !

ولی وقتی کلیک میکنم آگهی نشوون نمیده اطلاعاتش نیس ! مشکلش چیه؟؟؟؟؟

درود و تبریک به مناسبت پیوستن شما به خانواده ی جوملا فروم

نیاز به اجازه برای سوال پرسیدن نیست

سوالتون رو مطرح کنید تا دوستان راهنمایی کنن

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام اساتید محترم

بنده مبتدی هستم

یه هاست خریدم جوملا 2.5.9 رو روش نصب کردم .

افزونه P30 Advertise رو از همین سایت گرفتم و با موفقیت نصب کردم

حالا سوالم اینه که صفحه سایتم چطوری باید شبیه یه سایت آگهی بشه . الان با وجود اینکه با کامپوننت P30 Advertise چند تا دسته بندی ساختم اما قالب سایتم همون قالب اولیه و خام جوملا هستش

کلا کامپوننت آگهی چطوری باید تو سایت اعمال بشه ؟

لطفا و لطفا کاملا توضیح بدین . ممنون میشم

آدرس سایتم : http://www.hajiagahi.ir/

ویرایش شده در توسط mili47

سلام اساتید محترم

بنده مبتدی هستم

یه هاست خریدم جوملا 2.5.9 رو روش نصب کردم .

افزونه P30 Advertise رو از همین سایت گرفتم و با موفقیت نصب کردم

حالا سوالم اینه که صفحه سایتم چطوری باید شبیه یه سایت آگهی بشه . الان با وجود اینکه با کامپوننت P30 Advertise چند تا دسته بندی ساختم اما قالب سایتم همون قالب اولیه و خام جوملا هستش

کلا کامپوننت آگهی چطوری باید تو سایت اعمال بشه ؟

لطفا و لطفا کاملا توضیح بدین . ممنون میشم

آدرس سایتم : جوملا 2.5 فارسی مزین به نام امیر کبیر

بهتون پیشنهاد میکنم از بسته های نصبی این کامپوننت استفاده کنید که داخل انجمن هست بسته نصبی ستاره شهر که رایگان هست و از انجمن میتونید دانلودش کنید

بهتون پیشنهاد میکنم از بسته های نصبی این کامپوننت استفاده کنید که داخل انجمن هست بسته نصبی ستاره شهر که رایگان هست و از انجمن میتونید دانلودش کنید

سلام برادر عزیز

مرسی از اینکه ستاره شهر رو پیشنهاد کردی اما بازم من همون مشکل رو دارم :

چطوری باید تو سایت اعمالش کنم ؟ یعنی بعد از اینکه دسته بندی ها رو تو کامپوننت ایجاد کردم چطوری تو سایت میشینن و کلا چطوری بعد از اینکه کامپوننت ستاره شهر نصب شدش ، قاالب سایت از حالت خام و اولیه خودش به حالت سایت آگهی درمیادش ؟

عاجزانه خواهش دارم توضیح بدی واسم . مرسی برادر

بسته نصبی که گفتم دیگه این مشکلات رو ندارید وقتی نصب کنید و اطلاعات نمونه رو موقع نصب بزنید کامل شکل و طرح یک سایت آگهی رو داره

بسته نصبی که گفتم دیگه این مشکلات رو ندارید وقتی نصب کنید و اطلاعات نمونه رو موقع نصب بزنید کامل شکل و طرح یک سایت آگهی رو داره

خیلی ممنونم مدیر جان . خدا خیرت بده

درود

چندتا پرسش از استاد گرامی داشتم

اول اینکه یکاری میشه کرد وقتی کاربر استانی انتخاب میکنه خود بخود کد شهری که قبلا براش تعریف کردیم نشون بده؟

دوم اینکه لینک های پایین سایت ( جوملا فارسی | پی سی جوملا | اس ام اس بازار | قالب جوملا | فروشگاه ساز | هاست ارزان ) چطوری میشه حذف کرد امکانش هست اصلا؟

سوم اینکه جستجوی من کار نمیکنه دلیلش چی میتونه باشه؟

و در آخر اینکه موقعیت های قسمت فوتر میخوام عوض کنم امکانش هست میخوام ی***و حذف کنم چندتا دیگه اضافه کنم ولی نمیدونم چطوری

سپاسگزار

دوم اینکه لینک های پایین سایت ( جوملا فارسی | پی سی جوملا | اس ام اس بازار | قالب جوملا | فروشگاه ساز | هاست ارزان ) چطوری میشه حذف کرد امکانش هست اصلا؟

باید پلاگین حذف فوتر رو خریداری و فعال کنید سیستم های تبلیغاتی رایگان مشابه ایستگاه

سوم اینکه جستجوی من کار نمیکنه دلیلش چی میتونه باشه؟

معرفی پلاگین جستجوی آگهی کامپوننت تبلیغاتی پی سی جوملا

و در آخر اینکه موقعیت های قسمت فوتر میخوام عوض کنم امکانش هست میخوام ی***و حذفکنم چندتا دیگه اضافه کنم ولی نمیدونم چطوری

از مدیریت ماژول ها ، میتونید ماژول مورد نظر رو حذف کنید و یا ماژول اضافه کنید

سپاس از پاسختون

پرسش شماره اول پاسخ ندادین

و آخرین پرسشی که داشتم منظورم ماژول نبود پوزیشن یا موقعیت ماژول بود که میخواستم بدونم از کجا حذف و بیشتر کنم

مورد اول رو اطلاعی ندارم .

در مورد حذف و ایجاد موقعیت باید کد های قالب رو تغییر بدید . آموزش های این کار در انجمن و اینترنت هست . باید اطلاعات برنامه نویسی کافی داشته باشید .

و پرسش آخر اینکه وقتی عکس مجموعه ها که توی صفحه اصلی هست، از آدرسش عوض میکنم خوددش باز برمیگرده به عکس قبلی هر بلایی سرش آوردم باز برمیگرده دلیل خاصی داره؟

و پرسش آخر اینکه وقتی عکس مجموعه ها که توی صفحه اصلی هست، از آدرسش عوض میکنم خوددش باز برمیگرده به عکس قبلی هر بلایی سرش آوردم باز برمیگرده دلیل خاصی داره؟

و اینکه جستجویی که شما دادین برای دانلود کار نمیکنه

و اینکه جستجویی که شما دادین برای دانلود کار نمیکنه

نسخه نهایی کامپوننت رو دانلود کنید جستجوش مشکلی نداره و به درستی کار میکنه

نسخه نهایی کامپوننت رو دانلود کنید جستجوش مشکلی نداره و به درستی کار میکنه

نسخه آخر دارم استفاده میکنم دوست عزیز

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری