حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

اطلاعات فیش بانکی به شکل ایجکسی ثبت میشه و در پایین فرم ثبت سفارش پیغامش میاد و در مدیریت در قسمت سفارشها قابل مشاهده هستن

در مورد برگشت به صفحه قبل هم روی خود کامپوننت نداره مگه اینکه داخلش یکم کدنویسی کنید و یه برگشت به صفحه قبل رو قرار بدید

ممنون میشم اگر جوابم رو بدین

ایراد دیگه ای که بهش برخوردم اینه که توی بعضی سیستما با اینکه همه فیلدها رو پر میکنیم اخطار میده که لطفا همه فیلدها رو وارد کنید

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

البته انگار مشکل از مرورگره و بر روی Chrome ثبت نمیکنه و توی firefox و IE بدون مشکل ثبت میکنه

راه حلی نداره ؟

همه چیز عالیه و دست شما واقعا درد نکنه. فقط این تقویم برای آگهی های معمولی خیلی سخت و گمراه کننده ست. ایکاش مثل آگهی ویژه، یک لیست انتخابی ساده مثل: یک ماه - دوماه و ... برای تاریخ انقضای آگهی در نظر گرفته میشد. بازدید کننده عادی اصلا از این تقویم حرفه ای چیزی سر در نمیاره. راهی نداره که مثل آگهی ویژه بصورت ساده کدش رو قرار بدیم و جایگزین کنیم؟؟

همه چیز عالیه و دست شما واقعا درد نکنه. فقط این تقویم برای آگهی های معمولی خیلی سخت و گمراه کننده ست. ایکاش مثل آگهی ویژه، یک لیست انتخابی ساده مثل: یک ماه - دوماه و ... برای تاریخ انقضای آگهی در نظر گرفته میشد. بازدید کننده عادی اصلا از این تقویم حرفه ای چیزی سر در نمیاره. راهی نداره که مثل آگهی ویژه بصورت ساده کدش رو قرار بدیم و جایگزین کنیم؟؟

برای اینکار باید داخل هسته کامپوننت تغییرات بدید و کدنویسیهای اساسی نیاز داره بطور پیشفرض این امکان رو نداره

البته انگار مشکل از مرورگره و بر روی Chrome ثبت نمیکنه و توی firefox و IE بدون مشکل ثبت میکنه

راه حلی نداره ؟

این مشکل باید با کدنویسی حل بشه بخشی از کامپوننت باید تغییرات داده بشه روی بسته نصبی ارس رویال همه این موارد رفع شده اگر فرصت بشه فایل اصلاحیه انجمن هم قرار میدم

راه حلی نداره ؟

این مشکل باید با کدنویسی حل بشه بخشی از کامپوننت باید تغییرات داده بشه روی بسته نصبی ارس رویال همه این موارد رفع شده اگر فرصت بشه فایل اصلاحیه انجمن هم قرار میدم

برای اینکار باید داخل هسته کامپوننت تغییرات بدید و کدنویسیهای اساسی نیاز داره بطور پیشفرض این امکان رو نداره

ممنون از پاسخ شما. من کلا تکمیل این قسمت انتخاب تاریخ انقضا رو از سورسش غیر ضروری کردم حالا بعد از ثبت آگهی و عدم انتخاب تاریخ، بصورت پیشفرض تاریخ انقضا رو خودش روی سه روز بعد ست میکنه،* امکانش هست این رو روی یک ماه بعد ست کنم بجای سه روز؟ یعنی اگر هم کسی انتخاب نکرد،*بجای سه روز بشه 30 روز بعد پیشفرضش.

تاریخ رو درست کردم و ساده اش کردم. الان فقط مشکل انتخاب شهر وجود داره.

قالبم پیشفرضه (بسته نصبی) وقتی کشور رو انتخاب میکنی، استان میره روی اولین یعنی آذربایجان شرقی و طبیعتا شهر هم باید بره روی اولین شهر مربوط به آذربایجان شرقی ولی شهر قابل انتخاب نیست مگر اینکه یکبار یک استان دیگه رو انتخاب کنی و دوباره استان اول (آذربایجان شرقی رو انتخاب کنی) تا اجازه لود شدن شهرهاش رو بده!

با سلام و درود

این قالب روی موبایل و تبلت کار نمیکنه و کسی نمیتونه از طریق موبایل و یا تبلت ثبت نام کنه و یا آگهی بزاره؟ من تمامی سایت هایی که از این کامپوننت استفاده کردن رو از طریق گوگل پیدا کردم و با موبایل و تبلت بررسی کردم نه تنها برای من بلکه برای همه این مشکل وجود داره.

دوستان اگر راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره ممنون میشم راهنمایی کنید.

با سلام مجدد. دوستان من خیلی با این افزونه ور رفتم ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم که مشکلات و باگ هاش به حدی است که عملا افزونه رو غیر قابل استفاده میکنه! ضمن تشکر مجدد از طراحان ولی چند مشکل اساسی داره که مورد اخر دیگه خیلی عجیب و شگفت انگیزه!:

1- برای انتخاب استان و شهر،* اول باید یک بار یک استان را غیر از استان اول انتخاب کنیم تا اجازه لود شدن شهر را بدهد و برای شهر هم همینطور تا اجازه ثبت آگهی را بدهد وگرنه کل آگهی پاک شده و ارور انتخاب نکردن شهر را میدهد.

2- امکان چینش و ترتیب شهرها وجود ندارد مگر از طرذیق دیتابیس و با افزودن هر شهر یا استان جدید، شهر تازه اضافه شده به ته لیست اضافه میشود.

3- اما نکته شگفت انگیز قضیه عدم امکان حذف آگهی ها از ادمین است که فقط از طریق دیتابیس میشود آگهی ها را حذف کرد! البته آگهی ها به سطل زباله میروند ولی از آنجا امکان پاک کردن وجود ندارد!

این ها موارد عمومی و ساده مورد استفاده در همه سیستم های آگهی مثل ادز منیجر و کلسیفاید و ... است که حتما باید امکانش باشه وگرنه هرچقدر هم بابت افزونه زحمت کشیده شده باشه ولی بخاطر این مسائل غیر قابل استفاده است.

البته فکر هم نمیکنم کار سختی باشه برطرف کردنش و مثل بحث ساده کردن انتخاب تاریخ و ... نیست که کد نویسی گسترده نیاز داشته باشه.

با سلام مجدد. دوستان من خیلی با این افزونه ور رفتم ولی در نهایت به این نتیجه رسیدم که مشکلات و باگ هاش به حدی است که عملا افزونه رو غیر قابل استفاده میکنه! ضمن تشکر مجدد از طراحان ولی چند مشکل اساسی داره که مورد اخر دیگه خیلی عجیب و شگفت انگیزه!:

1- برای انتخاب استان و شهر،* اول باید یک بار یک استان را غیر از استان اول انتخاب کنیم تا اجازه لود شدن شهر را بدهد و برای شهر هم همینطور تا اجازه ثبت آگهی را بدهد وگرنه کل آگهی پاک شده و ارور انتخاب نکردن شهر را میدهد.

2- امکان چینش و ترتیب شهرها وجود ندارد مگر از طرذیق دیتابیس و با افزودن هر شهر یا استان جدید، شهر تازه اضافه شده به ته لیست اضافه میشود.

3- اما نکته شگفت انگیز قضیه عدم امکان حذف آگهی ها از ادمین است که فقط از طریق دیتابیس میشود آگهی ها را حذف کرد! البته آگهی ها به سطل زباله میروند ولی از آنجا امکان پاک کردن وجود ندارد!

این ها موارد عمومی و ساده مورد استفاده در همه سیستم های آگهی مثل ادز منیجر و کلسیفاید و ... است که حتما باید امکانش باشه وگرنه هرچقدر هم بابت افزونه زحمت کشیده شده باشه ولی بخاطر این مسائل غیر قابل استفاده است.

البته فکر هم نمیکنم کار سختی باشه برطرف کردنش و مثل بحث ساده کردن انتخاب تاریخ و ... نیست که کد نویسی گسترده نیاز داشته باشه.

ممنون از نظر درست و بجایی که دادین

علاوه بر مواردی که فرمودین:

1- در بخش ثبت فیش هم مشکلات اساسی وجود داره که نیاز داره تغییراتی بکنه(در پست های قبلیم عرض کردم ولی جواب درستی نگرفتم)

2- ویرایش پروفایل هم در کروم انجام نمیشه و چیزی ثبت نمیشه

3- بهم ریختگی ظاهر آگهی ها وقتی با اینترنت اکسپلورر باز میشه

و ایرادات ریز و درشتی که قبلا گفته شده

در واقع تنها حسن این کامپوننت نسبت به ادزمنیجر داشتن آگهی ستاره داره

دوستان عزیز

مشکل درج آگهی در کروم رو پیدا کردم، خیلی ساده بود(البته بعد از حل شدن معما)

با پاک کردن 4 کاراکتر از کد صفحه این مشکل حل میشه (دقت کنید 4 کاراکتر حتی 5 کاراکتر هم نه!!!!!!!)

اگر دوستانی هستند که هنوز با این مسئله مشکل دارن بگن تا جواب رو بذارم

با سلام و خسته نباشید

واسه درج آگهی تو این سیستم وقتی همه فیلد های ستاره دار پر میشن ثبت آگهی رو که میزنم این پیام میاد :

خطا در ورود اطلاعات...فیلدهای ستاره دار را کامل وارد کنید

اگر تو لینک آزمایشی هم نگاه بکنید هم این اتفاق می افته

کسی میدونه دلیلیش چیه؟

من نسخه 3.1 این مجموعه را نصب کرده بودم اما الان دیدم که نسخه 3.2 هم وجود دارد میشه بفرمائید چه جوری می تونم آپدین کنم به این نسخه که تغییراتی که در سایت خود دادم از بین نروند ؟؟؟

با سلام چرا وقتی آگهی ثبت میشه و توی صفحه اصلی میاد, روش که کلیک میکنم این پیغام رو میده :

خطا 500 پلاگین ReCaptcha نیاز به تنظیم کلید خصوصی برای اجرا دارد. لطفاً با مدیر سایت تماس بگیرید.

اینو از کجا تنظیم کنم؟

لینک خطا

500 - خطا: 500

بررسی شود.

با تشکر.

سلام برای درج آگهی لیست کشورر و شهر را باز نمیکنه مشکلش چیه؟

دمو با یه کاربر تستی بدید چک کنیم

تغیری نکرد

احتمال زیاد بخاطر تداخلهای جیکوئری هست چون یه سری از کدهای جیکوئری رو به نظر اجرا نمیکنه

احتمال زیاد بخاطر تداخلهای جیکوئری هست چون یه سری از کدهای جیکوئری رو به نظر اجرا نمیکنه

راهی هست مشکلش رو حل کنم؟

با سلام خدمت دوستان

من پلاگین پرداخت زرین پال را برای سیستم تبلیغاتی ستاره شهر میخوام داخل سایت p30joomla هم نبود از کجا باید تهیه کنم

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری