حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

نکته ای که دوستان رعایت نمیکنند و باعث میشه آگهی نمایش داده نشه اینه که مجموعه و زیر مجموعه درست نمیکنند!

• خودرو
    • پراید
    • پژو
    • سیب زمینی!

[*]تلفن

• خط رند
    • خط خیلی رند
    • خط واقعا رند

[*]رایانه

• لپ تاپ دست دوم
    • لپ تاپ دست دهم
    • لپ تام دست به دست

شما باید مجموعه و زیر مجموعه درست کنید و فقط و فقط آگهی هایی که در زیر مجموعه ها قرار میگیرند نمایش داده میشوند

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
نکته ای که دوستان رعایت نمیکنند و باعث میشه آگهی نمایش داده نشه اینه که مجموعه و زیر مجموعه درست نمیکنند!

• خودرو
    • پراید
    • پژو
    • سیب زمینی!

[*]تلفن

• خط رند
    • خط خیلی رند
    • خط واقعا رند

[*]رایانه

• لپ تاپ دست دوم
    • لپ تاپ دست دهم
    • لپ تام دست به دست

شما باید مجموعه و زیر مجموعه درست کنید و فقط و فقط آگهی هایی که در زیر مجموعه ها قرار میگیرند نمایش داده میشوند

خیلی ممنون مدیر جان

ولی من هم دقیقآ دارم همین کار رو میکنم...

و الان قسمت آگهی ها نوشته مثلآ تعداد آگهی "1" ولی وقتی وارد میشوم، خبری از آگهی نیست

راستی من، قبلآ روی سایتم این افزونه مال نسخه قبل نصب کرده بودم و وقتی نسخه جدید اومد رو روش دوباره نصب کردم

یعنی نسخه قبل رو حذف نکردم و فقط جایگزین کردم

اینکار مشکلی پیش نمیاد ؟

اگر آره، از کجا این کامپوننت رو حذف کنم ؟

خیلی ممنون مدیر جان

ولی من هم دقیقآ دارم همین کار رو میکنم...

و الان قسمت آگهی ها نوشته مثلآ تعداد آگهی "1" ولی وقتی وارد میشوم، خبری از آگهی نیست

راستی من، قبلآ روی سایتم این افزونه مال نسخه قبل نصب کرده بودم و وقتی نسخه جدید اومد رو روش دوباره نصب کردم

یعنی نسخه قبل رو حذف نکردم و فقط جایگزین کردم

اینکار مشکلی پیش نمیاد ؟

اگر آره، از کجا این کامپوننت رو حذف کنم ؟

اگر میخواین آگهی در صفحه اصلی بیاد باید اون رو ویژه کنید و برای ویژه هم تاریخ شروع و تاریخ پایان تعیین کنید

همچنان مشکل انتخاب کشور استان و شهر وجود دارد.

امکان اضافه شدن آگهی جدید به همین دلیل نیست.

دوستانی که مشکل انتخاب استان و شهر داشتند مجدد دانلود و نصب کنند

دوستانی هم که مشکل عدم نمایش آگهی داشتند دلیلش نصب کردن نسخه قدیمی بوده که روی همون نسخه جدید رو نصب کرده بودند .. نسخه قبلی رو حذف کنید و این نسخه رو نصب کنید [faza!]

کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه

به دیتابیس برید و همه جداول قبلی کامپوننت رو حذف کنید تا موقع نصب خطا نده...

به هاستتون برید و در phpmyadmin به دیتابیستون برید و جداولی رو که مربوط به این کامپوننت هستن انتخاب و حذف کنید دقت کنید اشتباهی جداول دیگتون رو حذف نکنید

با سلام

من كامپوننت جديد و نصب كردم خوب كار ميكنه ولي وقتي به آگهي عكس اضافه ميكنم اين خطا رو ميده :

[ATTACH=CONFIG]3533[/ATTACH]

يه مشكل ديگه!!!

وقتي تو توضيحات آگهي مثلا همچين متني مي نويسيم :

--------------------------

بازديدكنندگان محترم !

با ورود به سايت ام سي آي ايران شارژ سيم كارت هاي اعتباري خود را تهيه نمائيد

نمايندگي رسمي فروش شارژ اينترنتي سيم كارت هاي اعتباري تمامي اپراتورهاي كشور

خريد با تمامي كارت هاي عضو شتاب

با اطمينان خريد كنيد

پشتيباني سايت در كنار شماست

--------------------------

خوب تو اين متن تو هر سطر يه متني نوشته شده ولي وقتي آگهي و ميزنيم كه نگاه كنيم ، متني كه بصورت بالا نوشته شده رو اينطوري نشون ميده :

بازديدكنندگان محترم ! با ورود به سايت ام سي آي ايران شارژ سيم كارت هاي اعتباري خود را تهيه نمائيد نمايندگي رسمي فروش شارژ اينترنتي سيم كارت هاي اعتباري تمامي اپراتورهاي كشور خريد با تمامي كارت هاي عضو شتاب با اطمينان خريد كنيد پشتيباني سايت در كنار شماست

خوب وقتي به عنوان يه ارسال كننده تبليغ ثبت مي كنم اين طوري نشون ميده

ولي وقتي تو مديريت ويرايش ميكنم درست ميشه!!!

راستي تنظيماتي نداره كه تو صفحه اصلي چند تا آگهي نشون بده ؟؟؟

ویرایش شده در توسط tselect

دستتون درد نکنه

ولی خب من میخوام یکم قالبش تغییر بدم :oom:

یه کاری کنین که فقط قسمت کپی رایتش کد شده باشه ... :heey:

و یه سوال دیگه، من میخوام توی صفحه اصلی فقط آگهی های ویژه رو نشون بده

ولی هم آگهی های ویژه رو نشون میده و هم گروه ها رو

چیکار کن؟:33:

شما به تاپیک اختصاصی دقت نکردید!!

برگردید یک بار کامل و دقیق تاپیک اختصاصی کامپوننت رو بخونید!

چیزی که شما نیاز دارید کد نشده که این هم مزیت این سیستم هست .. اگه کد شده بود که سایتهای مورد استفاده چطور استایل عوض کردن!

با سلام خدمت مدیر محترم سایت

ابتدا عذرخواهی بنده را بخاطر بیان سوالات ومشکلات را بپذیرید چون به تازگی به جمع استفاده کننده گان به جوملا و این کامپوننت ملحق شدم وچندین بار پست ها را مطالعه کردم ولی باز هم برای استفاده ار این کامپوننت مشکلاتی را تا این لحظه داشتم که خدمت شما عرض میکنم.

در خصوص استفاده از کامپوننت مشکلاتی برخورد کردم که از شما خواهشمندم در صورت امکان بزرگواری نمائید وبررسی کنیدممنون میشم.

آگهی را ویژه میکنم با تاریخ ایجاد وانقضاء، ولی توی صفحه اول سایت نمایش داده نمیشه.ولی وقتی به زیر مجموعه که مراجعه میکنم با کلیک بروی زیرمجموعه قابل نمایشه.

عکسها را طبق فرمایش شما در پوشه image/p30advertise آپلود کردم ولی وقتی به یک آگهی عکس اضافه کنم نمایش داده نمیشه یا خطا میدهد.

وقتی در محیط کاربری سایت با یوزر admin وارد میشوم و به قسمت ارسال اگهی مراجعه میکنم .اولا قسمت انتخاب دسته بندی را نمایش نمی دهد وقادر به ارسال آگهی از طریق بخش کاربری نیستم و بعد در صفحه با این خطا مواجه میشوم:

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in C:\xampp\htdocs\Joomla\components\com_p30advertise\views\submit\tmpl\default.php on line 0

وقتی جهت نمایش آگهی های یک زیر مجموعه روی آن کلیک میکنم با این خطا مواجه میشوم:

Warning: Division by zero in C:\xampp\htdocs\Joomla\components\com_p30advertise\helpers\pagination.class.php on line 0

بعد یک زحمت دیگه داشتم. از کجا میتونم قالبی متناسب با این کامپوننت پیدا کنم اگر راهنمایی بفرمائید شبیه به قالب ارس دیزاین ویا تبلیغات ایستگاه p30advertise.ir ممنون میشم راهنمایی کنید.از زحمات شما کمال تشکر را دارم.

با سلام خوش آمد به جوملا فروم

شما منوی اصلی سایتتون رو به این کامپوننت اختصاص دادید که آگهی های شما در صفحه اصلی نمایش داده بشن؟

در خصوص نمایش دسته بندی و رفع اون خطاها توی مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و اونجا در قسمت فیلتر مجموعه با نگه داشتن کلید کنترل زیرمجموعه ها رو انتخاب کنید

فقط زیر مجموعه ها رو انتخاب کنید نه مجموعه های اصلی رو سپس ذخیره کنید...

با سلام خدمت مدیر محترم

با عرض تشکر ضمن پاسخگویی سریع به مشکلات بنده.

مشکل error ها با توجه به فرمایش شما، برطرف گردید.

یک منو بنام دسته بندی آگهی ها درست کردم ویک زیر منو بنام صفحه اصلی. نوع گزینه منو را مطالب ویژه قرار دادم.قبل از این، نوع منو صفحه اصلی را به لیست مجموعه ها مربوط به کامپوننت قرار می دادم که فقط لیست مجموعه هایی را که ساخته بودم نشان می داد. به همین خاطر نوع آن را به مطالب ویژه تغییر دادم. ولی دوباره به مطالب ویژه تغییر دادم. ولی مشکل عدم نمایش در صفحه اصلی پابرجاست.

بعد اگر لطف کنید در مورد قالب هم راهنمایی کنید ممنون میشم.

در حال حاضر با یک قالب معمولی دارم کارم را انجام میدم ولی نمی دونم از کجا باید قالبی شبیه به ارس دیزاین وp30advertise.ir تهیه کنم. ویا قالبی که موقعیت هایی شبیه به اینها داشته باشه. اگر در این مورد هم راهنمایی کنید ممنون میشم.

با تشکر فراوان از لطف شما

با سلام مجدد خدمت مدیر محترم

مشکل دیگه اینه که در قسمت مدیریت کامپوننت بخش انتخابها فیلتر زیر مجموعه ها را انجام دادم ولی در صفحه سایت وقتی به ارسال آگهی مراجعه میکنم لیست همه مجموعه وزیر مجموعه ها را نمایش میدهد تقریبا حدود 18 مورد دو مجموعه وزیرمجموعه را نشان می دهد.

برای سایز تصاویر انتخابی برای مجموعه ها یا آگهی ها چطور میتوان سایز عکسها متناسب با فریم مجموعه یا زیر مجموعه باشد و ظاهر عکس بد جلوه ندهد یعنی اگر سایز عکس خیلی بزرگ است در نمایش بروی اسم مجموعه متناسب تنظیم شود.

اگر بزرگواری فرمائید به سوالات این پست وپست قبلم جواب بدید بسیارسپاسگذارم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری