حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

نمایش آگهی های این کامپوننت ربطی به مطالب ویژه نداره اگر مطالب ویژه قرار بدید دیگه آگهی ها رو نمایش نمیده برای اینکه توی صفحه اصلی همه آگهی ها رو داشته باشید

باید نوع آیتم منوی اصلی رو روی لیست مجموعه ها قرار بدید...

در مورد فیلتر مجموعه ها هم وقتی از مدیریت زیرمجموعه ها رو انتخاب میکنید توی سایت به این شکل باید بیان آموزش>برنامه نویسی یعنی برنامه نویسی زیر مجموعه آموزش...

برای تصاویر هم از همون آیکون انتخابها تنظیمات تصاویر هست میتونید اندازه ها رو تنظیم کنید...

اون قالبهایی هم که اشاره فرمودید اختصاصی طراحی شدن ایشالله یه کارایی میکنیم...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با تشکر از پاسخ شما .با عرض شرمندگی ببخشید خیلی سوال می پرسم وخیلی اذیت شدید. همانطوری که فرمودید به همین شکل نمایش داده میشه : آموزش>برنامه نویسی یعنی برنامه نویسی زیر

مجموعه آموزش. ولی لیست تمام مجموعه ها وزیر مجموعه ها نمایش داده نمیشود. کلا حدود 10 مجموعه دارم وتعداد زیادی زیرمجموعه ولی فقط از این مجموعه وزیر مجموعه ها مثلا از مجموعه املاک تمام زیر

مجموعه هاش را نمایش میده واز مجموعه کامپیوتر فقط سه زیر مجموعه ودیگه مجموعه ها وزیر مجموعه را نمایش نمیده یعنی کلا حدود 18 مورد .نمدونم مشکل از کجاست.

خیلی از مشکلاتم تا بحال به لطف شما حل شده .انشاله که به کمک شما مابقی هم حل بشه.

ببخشید براتون امکانش هست یک قالب که تقریبا کارم راه بیفته بهم معرفی کنید و حداقل قالبی که موقعیت های بهتری داشته باشه واز قالب ساده فعلی من بهتر باشه.

با تشکر از لطف شما

ویرایش شده در توسط keshvarian

با سلام با تشكر از ارائه كامپوننت ...مي خواستم بدونم اين كامپ.ننت ماژول جستجوي آگهي ندارد ؟

اخه برام و براي دوستان فكر كنم خيلي كاربردي باشه

سلام ممنون بایت زحمتتون

چطور میتونم منوی راست گروههای آگهی رو سمت راست سایتم بذارم؟؟

سلام ممنون بایت زحمتتون

چطور میتونم منوی راست گروههای آگهی رو سمت راست سایتم بذارم؟؟

منظورتون اگر مثل این سایت http://p30advertise.ir/ هست باید اول یک گروه منو ایجاد کنید و منوهاتون رو توی اون گروه ایجاد کنید

سپس براش یک ماژول از نوع منو ایجاد و این گروه منو رو انتخاب و در سمت راست سایتتون منتشر کنید

با تشکر از پاسخ شما .با عرض شرمندگی ببخشید خیلی سوال می پرسم وخیلی اذیت شدید. همانطوری که فرمودید

به همین شکل نمایش داده میشه : آموزش>برنامه نویسی یعنی برنامه نویسی زیرمجموعه آموزش. ولی لیست تمام

مجموعه ها وزیر مجموعه ها نمایش داده نمیشود. کلا حدود 10 مجموعه دارم وتعداد زیادی زیرمجموعه ولی فقط از این

مجموعه وزیر مجموعه ها مثلا از مجموعه املاک تمام زیر مجموعه هاش را نمایش میده واز مجموعه کامپیوتر فقط سه

زیر مجموعه ودیگه مجموعه ها وزیر مجموعه را نمایش نمیده یعنی کلا حدود 18 مورد .نمدونم مشکل از کجاست.

خیلی از مشکلاتم تا بحال به لطف شما حل شده .انشاله که به کمک شما مابقی هم حل بشه.

ببخشید براتون امکانش هست یک قالب که تقریبا کارم راه بیفته بهم معرفی کنید و حداقل قالبی که موقعیت های بهتری داشته باشه واز قالب ساده فعلی من بهتر باشه.

با تشکر از لطف شما

منظورتون اگر مثل این سایت http://p30advertise.ir/ هست باید اول یک گروه منو ایجاد کنید و منوهاتون رو توی اون گروه ایجاد کنید

سپس براش یک ماژول از نوع منو ایجاد و این گروه منو رو انتخاب و در سمت راست سایتتون منتشر کنید

منظورتون از گروه منو چیه؟ یعنی تو کامپوننت آگهی گروه آگهی ایجاد کنم؟من گروه های آگهیمو ساختم اما نمیدونم منو رو باید از چه نوعی بسازم و چطوری ماژول منو رو به لیست مجموعه آگهی ها رو نسبت بدم

گروه منو رو از مدیریت منوهای خود جوملا باید بسازید مثلا منوی اصلی خودش یک گروه منو هست با چند تا آیتم منو...

شما یک گروه مثلا با نام منوی آگهی بسازید بعد آیتمهای منو رو براش ایجاد کنید و نوع آیتمهای منوی اون رو از سیستم آگهی انتخاب کنید

آخر سر هم براش ماژول ایجاد کنید و در موقعیت راست قالبتون منتشر کنید

با تشکر از پاسخ شما .با عرض شرمندگی ببخشید خیلی سوال می پرسم وخیلی اذیت شدید. همانطوری که فرمودید

به همین شکل نمایش داده میشه : آموزش>برنامه نویسی یعنی برنامه نویسی زیرمجموعه آموزش. ولی لیست تمام

مجموعه ها وزیر مجموعه ها نمایش داده نمیشود. کلا حدود 10 مجموعه دارم وتعداد زیادی زیرمجموعه ولی فقط از این

مجموعه وزیر مجموعه ها مثلا از مجموعه املاک تمام زیر مجموعه هاش را نمایش میده واز مجموعه کامپیوتر فقط سه

زیر مجموعه ودیگه مجموعه ها وزیر مجموعه را نمایش نمیده یعنی کلا حدود 18 مورد .نمدونم مشکل از کجاست.

با تشکر از لطف شما

مشخصات سایتتون رو پیام خصوصی ارسال کنید چک کنیم

من نسخه جدید را دانلود و نصب کردم

برای دانلود کامپوننت تبلیغات و آگهی P30 Advertise نسخه 2.0.1 (15 اردیبهشت 92) ایجاد کلیک نمایید

ولی شهر و استان را نمی توانم ایجاد کنم !

می گه نسخه تجاری !

چی کار کنم ! ! !

شهرها و استانها همه هستن نیازی به ایجاد ندارید توی فرم ثبت آگهی همه میان وقتی کشور رو انتخاب میکنید استانها و شهرها هم میان

همه استانهای مورد نیاز برای ایران توی فرم هستش ولی از بخش مدیریت امکان ایجاد جدید وجود نداره...

خوب چی کار کنم ! که بشود ایجاد کرد ؟!؟!؟

آیا این کامپوننت مثل ایستگاه هفت ستاره ها را به صدر می آورد ،

ببخشید این سوالات را می پرسم !

واسه اضافه کردن شهر و استان میتونید بصورت دستی از بخش PHPMyAdmin اقدام کنید gift

مدیران عزیز من میخوام نسخه تجاریش (همین که میشه بصورت آنلاین وجه رو واریز کرد و آگهی بصورت خودکار ویژه بشه) خرید کنم، از کجا اقدام کنم ؟

اگر چنین چیزی قعلآ امکان پذیر نیست، کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

خوب چی کار کنم ! که بشود ایجاد کرد ؟!؟!؟

آیا این کامپوننت مثل ایستگاه هفت ستاره ها را به صدر می آورد ،

ببخشید این سوالات را می پرسم !

بله آگهی ها به تریتیب ستاره ها نمایش داده میشه هر آگهی ستاره بیشتری داشته باشه بالاتر قرار میگیره

واسه اضافه کردن شهر و استان میتونید بصورت دستی از بخش PHPMyAdmin اقدام کنید gift

مدیران عزیز من میخوام نسخه تجاریش (همین که میشه بصورت آنلاین وجه رو واریز کرد و آگهی بصورت خودکار ویژه بشه) خرید کنم، از کجا اقدام کنم ؟

اگر چنین چیزی قعلآ امکان پذیر نیست، کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

افزونه های پرداخت هم براش ارایه خواهد شد

با سلام خدمت آقا saber عزیز . وممنونم که همیشه وسریع پاسخگوی مشکلات ما هستید .درخصوص مشکلی که در پست های قبل داشتم وخدمت شما عرض کردم. که در قسمت ارسال آگهی لیست تمامی مجموعه هاوزیر مجموعه ها بجز 20 مورد نمایش داده نمیشد.به قسمت تنظیمات کلی سایت مراجعه کردم ودر قسمت محدودیت پیش فرض لیست تعدادآن را 100 تغییر دادم (این مقدار حداکثر 100 می باشد) بعد که به قسمت ارسال آگهی مراجعه کردم در لیستم 100 مورد زیرمجموعه را نمایش می داد.سوالم اینه که آیا امکان تغییر این مقدار حداکثر با توجه به تعداد زیاد مجموعه هام که بیش 160مورد میشن هست؟

سوال دوم)در مورد ماژول های جدیدی هست که به این کامپوننت اضافه شد.از این سه ماژول ،ماژول جدیدترین آگهی ها خطا میدهد وکار نمیکند دقیقا همان خطایی که در پست های قبل خدمت شما ارسال کردم.ولی دو ماژول دیگر هیچگونه مشکلی ندارند. راه حل رفع این مشکل چیست؟

سوال سوم) در مورد نمایش اگهی های ویژه هست یک سری کد استایل تصویر پیدا کردم ومیخواستم جهت زیبا سازی نمایش آگهی ویژه ازش استفاده کنم واین کدها را در قالبی فعلی که دارم قبل از تگ<html/> قرار دادم وتصویر آگهی ویژه را بصورت گوشه ای جمع میشدن نمایش میداد که بد نبود ولی این گوشه ای شدن شامل ستاره های ان هم میشدن ومیخواستم اگر برای شما امکان دارد کدی بهم معرفی کنید که اگهی ویژه را مثل سایت /p30advertise.ir ویا ارس دیزاین نمایش دهد وهمچنین در گوشه سمت چپ اگهی بصورت گوشه ای اسم آگهی ویژه را نمایش دهد؟

سوال چهارم) آیا استفاده از ماژول های پرداخت آنلاینی که بصورت رایگان در اینترنت وجود دارد جهت اتصال به این کامپوننت مشکلی ندارد؟ (مثل زرین پال ، پی سی ملت و دیگر ماژول رایگان دیگر..)

ویک زحمت دیگر که در پست های قبل هم از شما خواسته بودم معرفی یک قالب که به نمای سایت نیازمندی بیاد ویا موقعیت های بهتری داشته باشه (برای جوملا 2.5) قالب فعلیم اصلا نمای خوبی نداره وجالب نیست ممنون میشم در این خصوص هم راهنمایی بفرمائید.

مجدد از لطف شما سپاسگذارم سایتم را هنوز آپلود نکردم سی پنل ودامنه هم آماده کردم ولی گفتم به لطف شما مشکلاتم حل بشه بعد از آپلود سایتم مشخصات سایت را خدمت شما ارسال کنم وچک کلی بفرمائید.انشاله اگر تا امشب مشکلات حل بشه فردا آپلود میکنم.

با تشکر فراوان

ویرایش شده در توسط keshvarian

من هم مشکل محدودیت در نشون دادن مجموعه ها رو دارم

الان بیش از 200 زیر مجموعه من درست کردم ولی تنها 100 رو میتونم بنمایش در بیارم

چطور این مشکل رو حل کنم ؟ :-s

با سلام خدمت آقا saber عزیز . وممنونم که همیشه وسریع پاسخگوی مشکلات ما هستید .درخصوص مشکلی که در پست های قبل داشتم وخدمت شما عرض کردم. که در قسمت ارسال آگهی لیست تمامی مجموعه هاوزیر مجموعه ها بجز 20 مورد نمایش داده نمیشد.به قسمت تنظیمات کلی سایت مراجعه کردم ودر قسمت محدودیت پیش فرض لیست تعدادآن را 100 تغییر دادم (این مقدار حداکثر 100 می باشد) بعد که به قسمت ارسال آگهی مراجعه کردم در لیستم 100 مورد زیرمجموعه را نمایش می داد.سوالم اینه که آیا امکان تغییر این مقدار حداکثر با توجه به تعداد زیاد مجموعه هام که بیش 160مورد میشن هست؟

سوال دوم)در مورد ماژول های جدیدی هست که به این کامپوننت اضافه شد.از این سه ماژول ،ماژول جدیدترین آگهی ها خطا میدهد وکار نمیکند دقیقا همان خطایی که در پست های قبل خدمت شما ارسال کردم.ولی دو ماژول دیگر هیچگونه مشکلی ندارند. راه حل رفع این مشکل چیست؟

سوال سوم) در مورد نمایش اگهی های ویژه هست یک سری کد استایل تصویر پیدا کردم ومیخواستم جهت زیبا سازی نمایش آگهی ویژه ازش استفاده کنم واین کدها را در قالبی فعلی که دارم قبل از تگ<html/> قرار دادم وتصویر آگهی ویژه را بصورت گوشه ای جمع میشدن نمایش میداد که بد نبود ولی این گوشه ای شدن شامل ستاره های ان هم میشدن ومیخواستم اگر برای شما امکان دارد کدی بهم معرفی کنید که اگهی ویژه را مثل سایت /p30advertise.ir ویا ارس دیزاین نمایش دهد وهمچنین در گوشه سمت چپ اگهی بصورت گوشه ای اسم آگهی ویژه را نمایش دهد؟

سوال چهارم) آیا استفاده از ماژول های پرداخت آنلاینی که بصورت رایگان در اینترنت وجود دارد جهت اتصال به این کامپوننت مشکلی ندارد؟ (مثل زرین پال ، پی سی ملت و دیگر ماژول رایگان دیگر..)

ویک زحمت دیگر که در پست های قبل هم از شما خواسته بودم معرفی یک قالب که به نمای سایت نیازمندی بیاد ویا موقعیت های بهتری داشته باشه (برای جوملا 2.5) قالب فعلیم اصلا نمای خوبی نداره وجالب نیست ممنون میشم در این خصوص هم راهنمایی بفرمائید.

مجدد از لطف شما سپاسگذارم سایتم را هنوز آپلود نکردم سی پنل ودامنه هم آماده کردم ولی گفتم به لطف شما مشکلاتم حل بشه بعد از آپلود سایتم مشخصات سایت را خدمت شما ارسال کنم وچک کلی بفرمائید.انشاله اگر تا امشب مشکلات حل بشه فردا آپلود میکنم.

با تشکر فراوان

من مشکل محدودیت نشون دادن زیرمجموعه رو با افزونه FireBug فایرفاکس حل کردم :motat:

مقدار پیشفرض رو به 1000 تغییر دادم و سپس ذخیره کردم، و ثبت شد :دی

البته میشه گفت این یه جورایی باگ جوملا حساب میشه، ولی از نوع بیخطرش :دی

با فایرباگ انجام دایم نشد ؟ یعنی میشه تغییرش داد ، اما ذخیره نمیشه که توی جوملا و باکسش ذخیره بشه .

با فایرباگ محل دقیق تغییر رو میتونید پیدا کنید و بعد فایلش رو پیدا کنید و تغییر بدید

دوستان هز نظر و پیشنهادی هم در خصوص بهتر شدن سیستم دارند عنوان کنند تا در نسخه بعدی اعمال بشه

با سلام و خسته نباشید ,

میخواستم بپرسم این کامپوننت , ماژولی نداره روش ؟ من بسته رو نصب کردم الان هم در بخش مدیریت در منو کامپوننت ها اومده , اما تو مدیریت ماژول ها هیچ خبری از ماژول برای این کامپوننت وجود نداره .

منظورم اینه که من مجموعه هام و آگهی هام رو آماده کردم و درج کردم ولی چطوری تو قالب ام نشونش بدم ؟ اصلاٌ تو صفحه اولم هیچ خبری از این کامپوننت نیست !

باید چیز دیگه ای هم براش دانلود کنم ؟

درضمن وقتی میخوام ماژولی ( از طریف ایجاد ماژول جدید ) براش خودم ایجاد کنم از لیستی که میاره ( نوع ماژول ) کدوم رو باید انتخاب کنم ؟ چون اصلاٌ توی لیست خبری از این کامپوننت نیست که برای نوع ماژول انتخاب کنم !

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید چون اصولاٌ من تا حالا افزونه هایی که برای جوملا نصب کردم همشون خودشوم بعد از نصب , تو فسمت مدیریت ماژول ها , برای خودشون مازول اختصاصی داشتند اما برای این بسته من چیزی پیدا نکردم.

با سلام و خسته نباشید ,

میخواستم بپرسم این کامپوننت , ماژولی نداره روش ؟ من بسته رو نصب کردم الان هم در بخش مدیریت در منو کامپوننت ها اومده , اما تو مدیریت ماژول ها هیچ خبری از ماژول برای این کامپوننت وجود نداره .

منظورم اینه که من مجموعه هام و آگهی هام رو آماده کردم و درج کردم ولی چطوری تو قالب ام نشونش بدم ؟ اصلاٌ تو صفحه اولم هیچ خبری از این کامپوننت نیست !

باید چیز دیگه ای هم براش دانلود کنم ؟

درضمن وقتی میخوام ماژولی ( از طریف ایجاد ماژول جدید ) براش خودم ایجاد کنم از لیستی که میاره ( نوع ماژول ) کدوم رو باید انتخاب کنم ؟ چون اصلاٌ توی لیست خبری از این کامپوننت نیست که برای نوع ماژول انتخاب کنم !

ممنون میشم راهنماییم بفرمایید چون اصولاٌ من تا حالا افزونه هایی که برای جوملا نصب کردم همشون خودشوم بعد از نصب , تو فسمت مدیریت ماژول ها , برای خودشون مازول اختصاصی داشتند اما برای این بسته من چیزی پیدا نکردم.

برای اینکه در سایت به نمایش دربیارید باید براش منو ایجاد کنید و از طریق منو مشاهده کنید

ماژول هم داره ولی باید مجزا نصب کنید از تاپیک زیر میتونید ماژولهاش رو دریافت کنید

کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه

با سلام خدمت مدیر محترم انجمن آقا saber در صورت امکان بزرگواری کنید وجواب پست قبلی منی بدید

با تشکر فراوان

برای اینکه در سایت به نمایش دربیارید باید براش منو ایجاد کنید و از طریق منو مشاهده کنید

ماژول هم داره ولی باید مجزا نصب کنید از تاپیک زیر میتونید ماژولهاش رو دریافت کنید

کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه

ایکاش میشد که آموزش اینکار ( اایجاد کردن منو ) رو هم میزاشتید ...

من دقیقاٌ عین دموش میخوام باشه ... ولی حتی برای اینکه چطوری درستش کنم , نظری ندارم !

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری