حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

با درود به دوستان عزیز خواهش میکنم یه دوستی به من کمک کنه خیلی برام مهمه من روی برنامه ممپ که برای مک هست چطور میتونم نصب کنم کامپوننت رو؟ و همینطور به روی جوملایی که روی یه سرور ویندوز دارم که php ساپورته من به هیچ عنوان نتونستم نصب کنم خواهش میکنم کمکم کنید

ای میلمم میذارم میدونم که فقط باید اینجا سوال کنم ولی خواهش میکنم یه جور به من کمک کنید

hoseynd@gmail.com

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

شما الان جوملا رو نصب کردید؟ اگر جوملاتون نصب باشه از قسمت نصب و حذف براحتی با دو کلیک کامپوننت نصب میشه اما یه چیز دیگه هم اینکه باید

یونکیوب هم براتون نصب باشه که داخل انجمن هست...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

من مشگل در لینکهای داخل آگهی هام دارم همه اول دامنه من را می اورد بعد آدرس دامنۀ آگهی را لطفا" درصورتیکه از دوستان کسی راه حل مشکل را میداندد راهنمایی کند.

با تشکر

با سلام بنده مشکل نصب رو رفع کردم و یونکی.ب هم نصب کردم و کامپوننت کار میکنه

دو تا مشکل دارم یک اینکه چظور یک مجموعه از آگهی رو برای ثبت مجوز بهش بدم چون در پیکره بندی هیچی نیست

دوم اینکه در بخش خود سایت هم وقتی که برای درج آگهی توسط کاربر اقدام میشه دارای خطا هست که عکسش رو میزارم [ATTACH=CONFIG]3896[/ATTACH]

با سلام بنده مشکل نصب رو رفع کردم و یونکی.ب هم نصب کردم و کامپوننت کار میکنه

دو تا مشکل دارم یک اینکه چظور یک مجموعه از آگهی رو برای ثبت مجوز بهش بدم چون در پیکره بندی هیچی نیست

دوم اینکه در بخش خود سایت هم وقتی که برای درج آگهی توسط کاربر اقدام میشه دارای خطا هست که عکسش رو میزارم [ATTACH=CONFIG]3896[/ATTACH]

برای رفع هر دو مشکل وقتی وارد مدیریت کامپوننت میشید گزینه انتخابها رو بزنید اونجا از قسمت فیلتر مجموعه با نگه داشتن کلید کنترل مجموعه های خودتون رو انتخاب کنید

دقت کنید فقط زیر مجموعه ها رو انتخاب کنید نه مجموعه های اصلی...

پروژه دستمه واقعا درگیرش شدم وگر نه سریعتر پلاگین رو مینوشتم ولی خوبی سیستم اینه که شما نیاز ندارید با سیستم کاری انجام بدید .. همه چیز به صورت پلاگین قابل ساخت هست .. فقط باید یک document برای نحوه ساخت پلاگین هاش درست کنم بتونید توسعه بدید

نسخه اوپن سورس فعلا منتشر نمیشه تا ببینم تصمیم آینده چی میشه!

دقیق تایم نمیتونم بدم کی پلاگین هاش رو میزنم

در خصوص جستجو هم میتونید خودتون ماژول جستجو بر اساس شهر و استان طراحی کنید که کافیه یه نگاهی به دیتابیس بندازید و فیلدها رو نگاه کنید

با سلام

اگه مشه مازول جستجوی این کامپوننت و همچنین پلاگین های مربوطه را هم قرار بدین

با تشکر

با درود مجدد با کمک دوستان اون مشکل هم حل شد ولی حالا وقتی کاربر عضو شده از داخل سایت آگهی ثبت میکنه و وقتی دکمه ثبت آگهی زده میشه با اینکه همه فیلدها پر هستند اعلام میکنه فیلدهای ستاره دار پر بشه. پوشه عکس هم ساخته شده در پوشه اصلی عکس ها ولی باز هم مشکل داره

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با درود مجدد با کمک دوستان اون مشکل هم حل شد ولی حالا وقتی کاربر عضو شده از داخل سایت آگهی ثبت میکنه و وقتی دکمه ثبت آگهی زده میشه با اینکه همه فیلدها پر هستند اعلام میکنه فیلدهای ستاره دار پر بشه. پوشه عکس هم ساخته شده در پوشه اصلی عکس ها ولی باز هم مشکل داره

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با مرورگر کروم احیانا این مشکل رو دریافت نمیکنید؟ فعلا روی کروم این مشکل رو داره تا رفع بشه با مرورگرهای دیگه تست کنید

با درود مجدد

من با سافاری و مک بوک تست کردم . مرورگر دیگه ای نصب کنم؟

با درود مجدد

من با سافاری و مک بوک تست کردم . مرورگر دیگه ای نصب کنم؟

با فایرفاکس بهتر کار میکنه...

با سلام

با تبریک پیشاپیش ایام نوروز و عرض شادباش به تمامی دوستان گرامی انجمن؛

به اطلاع دوستان میرساند با توجه به انتشار دو روزه ی اولین کامپوننت مدیریت تبلیغات مشابه سایت ایستگاه برای جوملا و دانلود بیش از 880 بار (تا بدین لحظه!!!) بی شک در حین استفاده از آن مشکلات و خطاها و به دنبال آن سوالاتی برای شما عزیزان پیش خواهد آمد.

لطفا سوالات؛ مشکلات، خطاها و کلیه اموری که مربوط به این سیستم میشود را در این تاپیک منتظر پاسخ ان باشید.و در تاپیک مرجع آن از اظهار نظر و درج سوال خودداری نمایید.تا آن تاپیک پیوستگی و جامعیت خود را حفظ نماید.

لینک تاپیک :

[h=1]کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise_اولین کامپوننت رایگان تبلیغاتی مشابه ایستگاه[/h]

با تشکر.

حجت مردانه زاده

با سلام

آقا این چجور کامپوننت open source ای هستش که تمام فایلهای آن کد شده است .مگه جوملا مبتنی بر اپن سورس نیست؟

من هر تغییری که در کامپوننت مدیریت آگهی می خوام بدم با فیلهای php کد شده مواجه می شوم

با سلام

آقا این چجور کامپوننت open source ای هستش که تمام فایلهای آن کد شده است .مگه جوملا مبتنی بر اپن سورس نیست؟

من هر تغییری که در کامپوننت مدیریت آگهی می خوام بدم با فیلهای php کد شده مواجه می شوم

قسمت قالب و نمایش افزونه کد شده نیست بقیه فایلها کد شده هست و این افزونه اوپن سورس عرضه نشده...

با سلام

دوستان این بخش پرداختش درست نشد ؟

ممنون میشم هرچه سریعتر کد نویسی را انجام بدید

یا اگه میشه انجام بدید من هزینشو پرداخت کنم

با تشکر

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

از مدیران انجمن و دوست عزیزی که زحمت این کامپوننت رو کشیده خواهش میکنم نسبت به تکمیل کامپوننت چه در قسمت مدیریت و چه در قسمت خود سایت اقدام کنند چون خیلی ناقص هستش و خود بنده هر چه صبر کردم و منتظر دریافت پاسخ شدم هنوز خبری نشده.اگه قرار نیست که کامپوننت تکمیل بشه و یا به خواست سایر دوستان پاسخ داده بشه لطفا بفرمائید تا بقیه تکلیفشون رو بدونند

با تشکر

ویرایش شده در توسط sinasoft

با سلام

از مدیران انجمن و دوست عزیزی که زحمت این کامپوننت رو کشیده خواهش میکنم نسبت به تکمیل کامپوننت چه در قسمت مدیریت و چه در قسمت خود سایت اقدام کنند چون خیلی ناقص هستش و خود بنده هر چه صبر کردم و منتظر دریافت پاسخ شدم هنوز خبری نشده.اگه قرار نیست که کامپوننت تکمیل بشه و یا به خواست سایر دوستان پاسخ داده بشه لطفا بفرمائید تا بقیه تکلیفشون رو بدونند

با تشکر

دوست عزیز منظورتون چه مشکلاتی هست؟؟؟؟

مشلتون را بگید تا دوستان راهنمایی کنند.

با سلام

یکی از نواقص کامپوننت عدم ارائه ماژول جستجو و همچنین پلاگینهای مربوط به پرداخت و ایمیل می باشد.

یکی دیگه از مشکلات اینه که کامپوننت با گوگل کروم مشکل داره

از دیگر مشکلات اینه که ما اصلا نمی تونیم فایلهای مورد نظرمون رو ویرایش کنیم چون به غیر از تمپلیت و view بقیه فایلها به صورت کد شده عرضه شدند که این دست ما رو در توسعه و ایجاد موارد دلخواه بسته است

با تشکر

سلام من یه بارنسخه اولی این کامپوننت و نصب کردم بعد دیدم درست کارنمی کنه پاکش کردم الان که نسخه های جدیدش منتشر شده هرکاری می کنم هیچ کدوم از نسخه هاش نصب نمیشه و این ارور رو میده

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1062 مواجه شد

سلام من یه بارنسخه اولی این کامپوننت و نصب کردم بعد دیدم درست کارنمی کنه پاکش کردم الان که نسخه های جدیدش منتشر شده هرکاری می کنم هیچ کدوم از نسخه هاش نصب نمیشه و این ارور رو میده

JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1062 مواجه شد

شما به دیتابیستون برید و همه جداول این کامپوننت رو حدف کنید سپس آخرین نسخه رو نصب کنید

با سلام

یکی از نواقص کامپوننت عدم ارائه ماژول جستجو و همچنین پلاگینهای مربوط به پرداخت و ایمیل می باشد.

یکی دیگه از مشکلات اینه که کامپوننت با گوگل کروم مشکل داره

از دیگر مشکلات اینه که ما اصلا نمی تونیم فایلهای مورد نظرمون رو ویرایش کنیم چون به غیر از تمپلیت و view بقیه فایلها به صورت کد شده عرضه شدند که این دست ما رو در توسعه و ایجاد موارد دلخواه بسته است

با تشکر

من الان چند روزه که مشکلات کامپوننت رو نوشتم ولی کسی از دوستان و مدیران انجمن پاسخ نمی دهد

لازم به ذکر است این مشکلات در دفعات مختلف مطرح شده که متاسفانه کسی جواب نداده.

لطفا اگر نمی خواهید جواب دهید یا موضوع دیگری هست بفرمائید تا نکلیف خودمون رو بدونیم

با تشکر

ویرایش شده در توسط sinasoft

با سلام

بنده طبق تصویری که ضمیمه کردم، در مجموع سه مجموعه "کتاب"، "برنج"، "چای" و "املاک" ساختم و برای برنج هم یک زیر مجموعه درست کردم به نام "برنج شمال" و کلاً 2 تا آگهی سایت رو قرار دادم تو این زیر مجموعه ی برنج (برنج شمال). تا زمانی که هر دو آگهی موجود در این زیر مجموعه (و در نتیجه در کل سایت) به صورت ویژه نیست مشکلی وجود ندارد، اما به محض اینکه یک آگهی را ویژه می*کنم خطایی که در شکل نشان داده شده است در بالای سایت نشون داده میشه و پش از او در پایین پایین صفحه، محتویات و آگهی های سایت میاد. لطفاً در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

ویرایش شده در توسط mahdialipour2090

با سلام

بنده طبق تصویری که ضمیمه کردم، در مجموع سه مجموعه "کتاب"، "برنج"، "چای" و "املاک" ساختم و برای برنج هم یک زیر مجموعه درست کردم به نام "برنج شمال" و کلاً 2 تا آگهی سایت رو قرار دادم تو این زیر مجموعه ی برنج (برنج شمال). تا زمانی که هر دو آگهی موجود در این زیر مجموعه (و در نتیجه در کل سایت) به صورت ویژه نیست مشکلی وجود ندارد، اما به محض اینکه یک آگهی را ویژه می*کنم خطایی که در شکل نشان داده شده است در بالای سایت نشون داده میشه و پش از او در پایین پایین صفحه، محتویات و آگهی های سایت میاد. لطفاً در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

در قسمت تنظیمات کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و اونجا در قسمت فیلتر مجموعه با نگه داشتن کلید کنترل زیرمجموعه ها رو انتخاب و ذخیره کنید

ممنون

الان تنظیمات طبق شکل است اما مشکل همچنان دقیقاً همانند شکل پست قبل پا بر جا است. (البته برای اطمینان برای مجموعه های دیگر هم زیر مجموعه ساختم).

[ATTACH=CONFIG]3951[/ATTACH]

بنده رو local دارم کار می کنم. با روش دیگری نمیشه این بررسی توسط جنابعالی انجام بشه؟

با تشکر از شما

بنده رو local دارم کار می کنم. با روش دیگری نمیشه این بررسی توسط جنابعالی انجام بشه؟

با تشکر از شما

شما در تنظیمات کلی سایت سربرگ سرور گزارش خطا رو کم کنید ببینید بازم خطا دارید یا خیر

سلام

برای ثبت مجموعه این ارور رو دارم

404 - jerror_an_error_has_occurred

کامپوننت پیدا نشد

برگشت به کنترل پنل

مشکل کجاست؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری