حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای border باید solid تعریف کنید نمایش داده بشه...

در مورد اندازه تصاویر هم تنظیمات رو از مدیریت درست انجام بدید تصاویر هم اندازه نمایش داده میشن

الان در سایت زیر مشاهده کنید تنظیمات از مدیریت انجام گرفته و تصاویر همگی به یک اندازه هستن

http://p30advertise.ir/

شرمنده، منظورتون از اعمال تنظیمات "درست" در بخش مدیریت دقیقاً چی هست؟ آیا عدد خاصی یا نسبت خاصی رو مد نظر دارید. بنده در چند پست قبلی تصویر تنظیمات رو گذاشتم و الان مجدداً تصویر رو ضمیمه کردم. تو این تصویر، اعداد باید طبق قانون خاصی تغییر کنند؟

[ATTACH=CONFIG]4019[/ATTACH]

**** ممکن هست که css خود قالب تنظیماتی رو رو عکس های این کامپوننت اعمال کنه؟؟ من از قالب ModernTak دارم استفاده می کنم که از این لینک دانلود کردم و در فولدر css این قالب چنتا فایل هستن که احتمالا دارن تنظیماتی سراسری رو به صورت "یکسان" بر روی بسیاری از عناصر سایت از جمله image ها انجام میدن و تغییر طول و عرض اونها علاوه بر imageها بسیاری دیگر از عناصر رو هم تغییر میده (البته دقیقاً بر روی خود imageها تغییرات قابل قبولی هم انجام نمیده).

** امیدوارم با مطرح کردن بحث قالب و css، انجمن درستی رو برای پرسیدن سوال انتخاب کرده باشم (چون شاید مربوط به انجمن "قالب ها" باشه). اما علت مطرح کردن در اینجا این بود که در ادامه ی رفع اشکال کامپوننت ایستگاه این سوال رو پرسیدم.

با تشکر از شما

ویرایش شده در توسط mahdialipour2090

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
با سلام

وقتی روی آگهی کلیک می کنم با این صفحه مواجه می شم:

[ATTACH=CONFIG]4027[/ATTACH]

آدرس سایت: www.hadafmand.com

تغییر خاصی دادید این مشکل بوجود اومده؟ مثل نصب افزونه خاص؟ یا از اول همین مشکل رو داره؟

من همین کامپوننت رو به همین صورت روی همین قالب در لوکال نصب کردم مشکلی نداشت

اما وقتی روی هاست نصب کردم با این مشکل برخورد کردم.ضمنا بکگراند قسمت آگهی ها در لوکال روشن بود ولی روی هاست تغییر کرده و هر کاری می کنم عوض نمیشه

با سلام روی سایت زیر این کامپوننت نصب شده اما وقی تعداد زیر مجمعه های زیاد میشن ،در هنگام ثبت آگهی نمایش داده نمیشوند

(با اینکه فقط در قسمت تنظیمات زیر مجموعه ها رو انتخاب کردم

لطفا راهنماییی کنید

خانه

با سلام روی سایت زیر این کامپوننت نصب شده اما وقی تعداد زیر مجمعه های زیاد میشن ،در هنگام ثبت آگهی نمایش داده نمیشوند

(با اینکه فقط در قسمت تنظیمات زیر مجموعه ها رو انتخاب کردم

لطفا راهنماییی کنید

خانه

در صفحات نخست همین تاپیک مطرح شده جستجو کنید تاپیک رو

سلام

من تازه با جوملا کار میکنم و تو جوملا مبتدی هستم

من چطوری باید این کامپوننت رو تنظیم کنم که صفحه اصلی سایت مثل صفحه اصلی سایت این کامپوننت بشه ؟

ممنون

سلام

من تازه با جوملا کار میکنم و تو جوملا مبتدی هستم

من چطوری باید این کامپوننت رو تنظیم کنم که صفحه اصلی سایت مثل صفحه اصلی سایت این کامپوننت بشه ؟

ممنون

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

باید نوع آیتم منوی اصلیتون رو از این کامپوننت انتخاب کنید و همه مجموعه ها قرار بدید تا در صفحه اصلی نمایش داده بشه

با سلام

من از افزونه Autson Slideshow برای نمایش اسلاید می خواهم در کامپوننت p30advertise استفاده کنم .اما هر کاری می کنم عکسها نشان داده نمی شوند.

از دوستان تا حالا کسی به این مشکل خورده؟

البته توی یه تاپیک دیگه ای خوندم که اگر از افزونه ای استفاده کنیم که قابلیت resize عکسها رو داشته باشه ممکنه به مشکل بخوره.آیا این ممکنه و اگر پاسخ مثبته چجوری میشه رفعش کرد؟

احتمال تداخل هم دارن از ویجیت کیت استفاده کنید با اون مشکلی نداره...

باید نوع آیتم منوی اصلیتون رو از این کامپوننت انتخاب کنید و همه مجموعه ها قرار بدید تا در صفحه اصلی نمایش داده بشه

ممنونم آقا صابر ولی من هر کاری کردم نتونستم یه سایت مثل سایر نیازمندی ها راه بندازم .

joomla.mmac.ir

ممنونم آقا صابر ولی من هر کاری کردم نتونستم یه سایت مثل سایر نیازمندی ها راه بندازم .

joomla.mmac.ir

شما مجموعه هاتون و زیر مجموعه های اونها رو ایجاد کنید و یک منو هم برای ارسال آگهی ایجاد کنید تا هر کاربر در هر مجموعه ای خواست

آگهی خودش رو ارسال کنه باز هر کجا مشکلی داشتید مطرح کنید تا بررسی بشه

سلام خدمت دوستان عزیز

عزیزان من دوتا سایت دارم هردوش این ارورو میده

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access template.php in /home3/farsaisf/public_html/component.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 2

Warning: require_once(template.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/farsaisf/public_html/component.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 2

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'template.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/farsaisf/public_html/component.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 2

مشکلش چیه؟

سلام خدمت دوستان عزیز

Warning: require_once() [function.require-once]: Unable to access template.php in /home3/farsaisf/public_html/component.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 2

Warning: require_once(template.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home3/farsaisf/public_html/component.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 2

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'template.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home3/farsaisf/public_html/component.php(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 2

مشکلش چیه؟

دوست خوبم مشکل شما ارتباطی به این تاپیک نداره لطفا برای مشکل خودتون یک تاپیک مجزا باز کنید تا بررسی بشه

سلام خدمت دوستان عزیز

مشکلش چیه؟

دوست خوبم مشکل شما ارتباطی به این تاپیک نداره لطفا برای مشکل خودتون یک تاپیک مجزا باز کنید تا بررسی بشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

در هنگام ثبت آگهی با بعضی مرورگرها مانند کروم پیغام خطای پر کردن موارد ستاره دار می اید.در صورتی که همه موارد به درستی پرشده

ویرایش شده در توسط payamnt

سلام

دوستان

کامپوننت تبلیغاتی ایستگاه رو نصب کردم روی لوکال اما ارور زیر تمام صفحه منو در بر گرفته

Strict Standards: Declaration of P30advertiseModelCategories::getState() should be compatible with JModel::getState($property = NULL, $default = NULL) in D:\wamp\www\agahi varzeshi\components\com_p30advertise\models\catego ries.php on line 0

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

دوستان

کامپوننت تبلیغاتی ایستگاه رو نصب کردم روی لوکال اما ارور زیر تمام صفحه منو در بر گرفته

Strict Standards: Declaration of P30advertiseModelCategories::getState() should be compatible with JModel::getState($property = NULL, $default = NULL) in D:\wamp\www\agahi varzeshi\components\com_p30advertise\models\catego ries.php on line 0

ممنون میشم راهنمایی کنید

در ارسالهای قبلی مطرح شده شما به مدیریت کامپوننت برید و آیکون انتخابها رو بزنید و از قسمت فیلتر مجموعه مجموعه ها رو با نگه داشتن کلید کنترل انتخاب کنید

دقت کنید زیر مجموعه ها رو انتخاب کنید نه مجموعه های اصلی رو...

بسته تجاری این کامپوننت چنده؟

از کجا میتونم سفارش بدم؟

بسته تجاری این کامپوننت چنده؟

از کجا میتونم سفارش بدم؟

با عرض خوش آمد به جوملا فروم

همین بسته کامل هستش فقط پلاگینهای تجاری منتشر نشده هنوز

با عرض خوش آمد به جوملا فروم

همین بسته کامل هستش فقط پلاگینهای تجاری منتشر نشده هنوز

ولی این بسته ای که شما می فرمایید بخشهای کشورها، شهرها ، استانها ، گزارش ها ، مهاجرت همه رو نوشتین که این قابلیت تنها در سيستم مديريت آگهي نسخه تجاري موجود است.

من به این کامپوننت نیاز ضروری دارم اگر هست بفرمایید و الا با این نقصها و محدودیتهایی که داره نمیشه استفاده کرد.

آیا کاربران وب سایت هم میتونن توسط این کامپوننت آگهی های خودشون رو درج کنند؟

آیا کاربران وب سایت هم میتونن توسط این کامپوننت آگهی های خودشون رو درج کنند؟

بله شما یک منو از نوع درج آگهی ایجاد کنید تا کاربرانتون براحتی آگهی درج کنند...

آگهی های کاربران پس از تایید مدیر در سایت به نمایش درمیان

سلام

ممنون از زحماتتون و من نسخه 2.0.1 رو دانلود و نصب کردم متاسفانه آگهی های ویژه نمایش داده نمی شوند / با انتخاب مجموعه ها و رفتن به هر مجموعه نیز آگهیی نمایش داده نمی گردد/

مشکل دوم این هست در بخش کاربری انتخاب دسته یا مجموعه میسر نیست

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری