حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

مهندس بسته نصبی رو نگفتیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

خیلی ممنون از شما

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

دربخش درج آگهی سایت درقسمت انتخاب دسته بندی هیچکدام از مجموعه ها نمایش داده نیشود:33:

باسلام

دربخش درج آگهی سایت درقسمت انتخاب دسته بندی هیچکدام از مجموعه ها نمایش داده نیشود:33:

ارسالهای اول همین تاپیک رو بخونید گفته شده چیکار باید بکنید

مهندس بسته نصبی رو نگفتیاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

خیلی ممنون از شما

قالب رو قرار بود یکی از بچه ها بده فعلا دستمون نرسیده

ارسالهای اول همین تاپیک رو بخونید گفته شده چیکار باید بکنید

باسلام گشتم پیدانشد.لطفا راهنمایی کنیدضرویه

دوست عزیز مشکل من اینه که هنگام ثبت آگهی در سایت در قسمت موضوع آگهی هیچ موضوعی وجود ندارد وامکان ثبت آگهی بدون موضوع نیز وجود ندارد:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

دوست عزیز مشکل من اینه که هنگام ثبت آگهی در سایت در قسمت موضوع آگهی هیچ موضوعی وجود ندارد وامکان ثبت آگهی بدون موضوع نیز وجود ندارد:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

دوست خوبم همه موارد توی تاپیک قبلا چندین بار مطرح شده تاپیک رو جستجو کنید جواب هست...

شما در مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و از اونجا مجموعه هایی رو که ساختید با نگه داشتن کلید ctrl انتخاب کنید دقت کنید فقط زیر مجموعه ها رو انتخاب کنید نه مجموعه های اصلی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

متاسفانه به هنگام ثبت آگهی در کروم و فایر فاکس این خطا را می گیرم.ولی از طریق مدیریت می توانم ثبت آگهی انجام بدهم.

خطا در ورود اطلاعات.فیلدهای ستاره دار را وارد کنید

سوال دوم من در مورد سایز عکس های دسته بندی است.هرچه در بخش انتخابها تنظیم می کنم.اعمال نمی شود.تنها در مورد آگهی های ویژه درست کار می کند.لطفا راهنمایی کنید.

در ضمن پس از تنظیم در انتخابها یک دایرکتوری resize در image ساخته می شود.ولی در مورد دسته بندیهای این مورد وجود ندارد.البته من در سایت مرجع که بررسی کردم متوجه شدم که عکس های دسته بندیها در دایرکتوری large قرار دارد.

از پاسخ شما سپاسگزارم.علاوه براین از انتشار این ماجول ارزشمند نیز کمال تشکر را دارم.

ویرایش شده در توسط k_nastaran

با سلام

وقتی که کاربر لاگین میکنه و میخواد ثبت آگهی انجام بده با پیغام زیر مواجه میشه و نمیتونه آگهی ثبت کنه

در ضمن ارسال ایمیل هم برای فعالسازی کاربر انجام نمیشه

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/public_html/components/com_p30advertise/views/submit/tmpl/default.php on line 0

با سلام

وقتی که کاربر لاگین میکنه و میخواد ثبت آگهی انجام بده با پیغام زیر مواجه میشه و نمیتونه آگهی ثبت کنه

در ضمن ارسال ایمیل هم برای فعالسازی کاربر انجام نمیشه

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/public_html/components/com_p30advertise/views/submit/tmpl/default.php on line 0

این خطا به این خاطر هست که در مدیریت کامپوننت مجموعه ها رو انتخاب نکردید باید در مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و از اونجا مجموعه ها رو انتخاب کنید

این خطا به این خاطر هست که در مدیریت کامپوننت مجموعه ها رو انتخاب نکردید باید در مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و از اونجا مجموعه ها رو انتخاب کنید

صابر جان من در مدیریت کامپوننت مجموعه ها رو ساختم

و منظور شما رو از انتخاب مجموعه ها متوجه نمیشم

مجموعه ها رو در کلاینت هم نشون میده ولی پیغام فوق موجود است

برای مشاهده ارور لطفا به لینک زیر مراجعه کنید

خانه

user : test

pass : test

آیا این کامپوننت تجاری هم داره ؟

اگر داره هزینه اون به چه صورت است ؟

صابر جان من در مدیریت کامپوننت مجموعه ها رو ساختم

و منظور شما رو از انتخاب مجموعه ها متوجه نمیشم

مجموعه ها رو در کلاینت هم نشون میده ولی پیغام فوق موجود است

برای مشاهده ارور لطفا به لینک زیر مراجعه کنید

خانه

user : test

pass : test

مشکل همون انتخاب مجموعه ها هستش ارسالهای قبلی تاپیک رو هم میخوندید چند بار مطرح شده این مساله

شما در مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و در قسمتی که مجموعه ها هستند با نگه داشتن کلید ctrl مجموعه ها رو البته زیر مجموعه ها رو و نه مجموعه های اصلی رو انتخاب کنید تا

در فرم ارسال آگهی نمایش داده بشه و خطا دریافت نکنید

آیا این کامپوننت تجاری هم داره ؟

اگر داره هزینه اون به چه صورت است ؟

فعلا همین هست ولی انشالله برنامه های خوبی برای این کامپوننت در اینده هست که دوستان باید کمی صبور باشند

صابر جان ممنون درست شد

خانه

الان در قسمت سمت چپ وقتی بر روی مجموعه ها کلیک میشه اگهی های زیر مجموعه نشون داده میشه ولی در بخش بندی که در سمت راست قرار دادم کلیک میشه مجموعه خالی نشون میده

سلام خسته نباشید

من اولین باره که از سیستم مدیریت جوملا استفاده میکنم ، من اخرین ورژن کامپوونت تبلیغات رو دانلود کردم حالا نمیدونم چه جوری ازش استفاده کنم

اگه سریع جواب بدید ممنون میشم

در ضمن نرم افزار های مورد نیاز از جمله wamp رو نیز نصب کردم فقط میخوام بدونم طریقه نصب کامپوونت به چه صورته.

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

برای استفاده از این کامپوننت باید ابتدا یونکیوب رو در ومپتون نصب کنید طریقه نصبش داخل انجمن هست جستجو کنید

بعد از اون برای نصب کامپوننت در مدیریت جوملا به قسمت نصب و حدف میرید و از اونجا نصبش میکنید سپس براش منو ایجاد میکنید و در سایت ازش استفاده میکنید

سلام چجوری میتونم گزینه دسته بندی آگهی ها را از منو اصلی حذف کنم وآنرا به بالا جای منوها انتقال دهم؟؟

سپاس

متوجه نمیشم چیکار میخواید بکنید دمو قرار بدید روی دمو بگید

در کامپوننت تبلیغاتی در صفحه اصلی دو گزینه نمایش داده میشه خوب . گزینه اول نمایش دسته بندی آگهی ها وگزینه بعد نمایش آگهی های ویژه. حال من میخواهم که دسته بندی آگهی ها حذف بشه (مانند سایت ایستگاه ) وفقط آگهی ها نمایش داده بشه . ودسته بندی هم به بالای صفه انتقال دهم میشه؟ باتشکر

روش حذف دسته بندی ها رو از بالای صفحه قبلا توی همین تاپیک توضیح دادم صفحات تاپیک رو بگردید پیدا کنید

دوستان چه جوری می تونم این کار ها رو انجام بدم در پیوست مشخص است .

دوستان لطفا کمکم کنید . بعضی وقت تا وقتی روی یه آگهی کلیک می کنی اون آدرسی که توی کادر لینک میزاری برای ثبت آگهی بعضی وقتا نشون میده ولی اکثر وقتا نشون نمید ه. مشکل از چیه ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری