حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

سلام خسته نباشید

برای نمایش دسته بندی

(مدیریت کامپوننت آیکون انتخابها رو بزنید و اونجا در قسمت فیلتر مجموعه با نگه داشتن کلید کنترل زیر مجموعه ها رو انتخاب کنید)

هر چی می گردم پیدا نمی کنم اگر ممکن هست یک شات بزارید

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

شما وقتی در مدیریت سایت وارد قسمت مدیریت کامپوننت تبلیغات بشید در سمت بالا سمت چپ آیکون انتخابها مشخص هست

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شرمنده من تازه دارم با حوملا کار می کنم

در گزبنه ها مدیریت سیستم و مدیریت کامپوننت وجود ندارد

منظور از مدیریت سایت همون بخش administrator هست.

منظور از مدیریت کامپوننت تبلیغات ، صفحه ی کنترل پنل افزونه ی p30advertise هست که به این شکل هست

همونطور که مشاهده میکنید بالا سمت چپش یه آیکن داره که زیرش نوشته "انتخابها"

سلام آقا وحید

خیلی از شما ممنونم

ولی توی منوی کامپوننت من گزینه انتخابها نداره و بجای اون گزینه پارامترها هست

این هم تصویرش[ATTACH=CONFIG]5917[/ATTACH]

فرقی نداره دوست خوبم گزینه پارامترها همون انتخابها هستش شما روش کلیک کنید و تنظیمات رو انجام بدین

شرمنده یک سوالی داشتم

به نظر شما من کدوم ورژن نرم افزارتونو نصب کنم

چون موقع ارسال آگهی با بروزرهای مختلف امتحان کردم پیغام ( خطا در ورود اطلاعات.فیلدهای ستاره دار را وارد کنید) را می دهد

ورژن نرم افزارم 2.0.1

نسخه نهایی رو که در تاپیک هست نصب کنید جلوش آیکون جدید زیده شده همون رو نصب کنید

اگر از نسخه های دیگه نصب کردید کامل حذفش کنید و جداولش رو هم از دیتابیس حذف کنید و آخرین نسخه رو نصبش کنید

سلام دوستان

من هرکاری میکنم نمی تونم از کامپوننت مدیریت آگهی p30advertise استفاده کنم. قبلا ارور

Site error: the file (File Address) requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

را میداد و وقتی ioncube را نصب کردم و تمام مراحل را انجام دادم باز این پیغام رو میده

Fatal error: The file C:\xampp\htdocs\mostafa\administrator\components\c om_p30advertise\p30advertise.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

چیکار باید بکنم ؟؟؟؟

واقعا کلافه شده.

از نرم افزار xampp ورژن 1.7.3 دارم استفاده می کنم ؟؟؟؟؟

اونیکی تاپیکتونم گفتم باید از نسخه اخر یونکیوب استفاده کنید در ضمن در مورد این کامپوننت هر سوالی داشتید توی همین تاپیک بپرسید و تاپیک جدید باز نکنید

اونیکی تاپیکتونم گفتم باید از نسخه اخر یونکیوب استفاده کنید در ضمن در مورد این کامپوننت هر سوالی داشتید توی همین تاپیک بپرسید و تاپیک جدید باز نکنید

ببینید پشتیبانی هاست اینو گفته

با سلام

منظور ما آخرين نسخه موجود از ioncube loader نيست.

منظور اين است كه از برنامه نويس اسكريپت خود بخواهيد كه نسخه decoder مورد نياز اسكريپتشان را اطلاع دهند.

لطفا نسخه decoder يا loader را از برنامه نويس جويا شويد.

به خدا خسته شدم :hoy:

نمیشه که نمیشه !!!!!!!!!!!!

3 روزه دارم این ionCube رو نصب می کنم. همه مدل امتحان کردم . همه راه های تو اینترنت رو رفتم نمیشه بابا همش این ارور رو میده.

Fatal error: The file C:\xampp\htdocs\mostafa\administrator\components\c om_p30advertise\p30advertise.php cannot be decoded by this version of the ionCube Loader. If you are the administrator of this site then please install the latest version of the ionCube Loader. in Unknown on line 0

حتی از سایت سازنده هم نسخه جدیدش رو گرفتم بازم نشددددددددددددددددددددد.

تو رو خدا اگه میشه بسته نصبی آمادش رو بزارید ...

خواهشششششششششششششششششششششششششششششششششششششش :oom::oom::oom::oom::oom:

سلام خسته نباشید

چه کار باید بکنم که دسته بندی آگهی رو در قسمت راست صفحه نمایش بدم

به خدا خسته شدم :hoy:

نمیشه که نمیشه !!!!!!!!!!!!

3 روزه دارم این ionCube رو نصب می کنم. همه مدل امتحان کردم . همه راه های تو اینترنت رو رفتم نمیشه بابا همش این ارور رو میده.

حتی از سایت سازنده هم نسخه جدیدش رو گرفتم بازم نشددددددددددددددددددددد.

تو رو خدا اگه میشه بسته نصبی آمادش رو بزارید ...

خواهشششششششششششششششششششششششششششششششششششششش :oom::oom::oom::oom::oom:

توی متن خطای شما هم گفته که باید نسخه آخر یونکیوب باشه

در مورد بسته نصبی هم به شکل تجاری عرضه شده توی امضای من هست میتونید ببینید و راحت روی هاست مناسب سایت رو راه اندازی کنید

سلام خسته نباشید

چه کار باید بکنم که دسته بندی آگهی رو در قسمت راست صفحه نمایش بدم

باید براشون منو ایجاد کنید و از طریق ماژول منو نمایش بدید

پلاگین هاشو میشه در صفحه اول قرار بدین

تعداد صفحه هات خیلی زیاده

آقا صابر می خوام اگر بشه منو های اصلی رو بالای صفحه قرار بدم دسته بندی آگهی در سمت راست صفحه لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم

شما باید برای دسته بندی آگهی ها در مدیریت منوها یک گروه منوی جدید ایجاد کنید و منوهای مربوط به دسته بندی ها رو در این گروه منو قرار بدید

سپس برای این گروه منو یک ماژول منو ایجاد کنید و در سمت راست سایتون منتشر کنید

پلاگین هاشو میشه در صفحه اول قرار بدین

تعداد صفحه هات خیلی زیاده

کدوم پلاگینها رو؟

سلام خسته نباشید

من چند تا سوال داشتم یکی اینکه برای نمایش تمام زیرمجموعه ها در دسته بندی چکار کنم با firbug نتونستم تغییر بدم

دومی این که در جوملا چکار کنم قالبم راست چین بشه دستوری هست که کل قالب را راست چین کنه

سومی این که قیمت کامپوننت های تجاری چنده کامپوننت پرداخت هم درست شده

سلام خسته نباشید

در قسمت ارسال آگهی کادر توضیحات مختصر و کلید واژه ها در بالا قرار گرفته و در قسمت انتخاب تصویر هیچ تصویری را لود نمکنه البته از قسمت مدیریت مشکلی برای لود کردن تصویر نداره اگر ممکن هست منو

راهنمایی کنید (در پوشه images پوشه ای بنام p30advertise ایجاد کردم)

و اینکه می خواستم بدونم قیمت کامپوننت های تجاری چنده کامپوننت پرداخت هم درست شده

سلام خسته نباشید

در قسمت ارسال آگهی کادر توضیحات مختصر و کلید واژه ها در بالا قرار گرفته و در قسمت انتخاب تصویر هیچ تصویری را لود نمکنه البته از قسمت مدیریت مشکلی برای لود کردن تصویر نداره اگر ممکن هست منو

راهنمایی کنید (در پوشه images پوشه ای بنام p30advertise ایجاد کردم)

و اینکه می خواستم بدونم قیمت کامپوننت های تجاری چنده کامپوننت پرداخت هم درست شده

علت بالا قرار گرفتن کادرها و لود نشدن تصاویر شما تداخل جیکوئری هستش احتمالا با قالبتون و یا افزونه ی دیگه ای تداخل داره

بسته های نصبی تجاری قیمتشون رو از طریق بسته نصبی که در امضای من هست ( بسته نصبی ارسباران ) میتونید ببینید

و همچنین یک بسته نصبی بنام ستاره شهر در داخل انجمن منتشر شده میتونید ببینید

برای تهیه پلاگینهای پرداخت هم میتونید به سایت p30joomla.com مراجعه کنید

با سلام

منظور اين است كه از برنامه نويس اسكريپت خود بخواهيد كه نسخه decoder مورد نياز اسكريپتشان را اطلاع دهند.

با سلام

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری