حجت مردانه زاده

*تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise

808 پست در این موضوع

کامپونت جدید که نصب شد ماژول جستجو سایت بهم ریخت

[ATTACH=CONFIG]6456[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]6457[/ATTACH]

برای حل مشکلت محتویات فایل زیر رو در آدرس "components/com_p30advertise/views" جایگزین کن

[ATTACH]6486[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
برای حل مشکلت محتویات فایل زیر رو در آدرس "components/com_p30advertise/views" جایگزین کن

[ATTACH]6486[/ATTACH]

مشکل حل نشد

اسم فایل زیپ را به test.zip تغییر بدید و مجدد نصب کنید

پلاگین های پرداخت تجاری هست

سایر پلاگین ها و ماژولها همراه با همون فایل زیپ همگی نصب میشن و بعد از نصب میتونید فعال کنید

نظرات رو خود آگهی دهنده تائید میکنه باید منوی مدیریت نظرات روی سایت قرار بدید

مرسی مهندس عزیز از لطف و راهنمایی و وقتت

هر کاری کردم روی لوکال نصب نشد ولی روی هاست بدون مشکل نصب شد، مجبور شدم روی لوکال به صورت دستی کپی کنم!

بعد از نصب من هم مشکل بهم ریختگی سایت رو داشتم که با جایگزین کردن بعضی از ماژول های ورژن قبلی روی این ورژن مشکلم حل شد

categories - category - search - subcategories در مسیر "components/com_p30advertise/views/.."

یه اتفاق جالب!!

*وقتی از تو تنظیمات این کامپوننت (سمت چپ بالا "انتخابها") گزینه های "بارگزاری بوت استرپ" و "بارگزاری jquery" رو یک بار غیر فعال میکنم و دوباره فعال میکنم کل ظاهر سایت به هم میریزه مثل عکس زیر

[ATTACH=CONFIG]6491[/ATTACH]

و وقتی این 2تا گزینه رو غیر فعال میکنم سایت به حالت اولش برمیگرده

دلیلش جیه؟!

*نکته دوم اینه که در روش پرداخت آفلاین وقتی رو دکمه ثبت فیش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیافته و اطلاعات منتقل نمیشه!

پلاگین زرین پال که فرمودید همراه کامپوننت موجود هست هم نبود

*نکته سوم هم اینکه من تو منو چیزی به اسم "مدیریت نظرات" پیدا نکردم که بتونم اضافه کنم، فقط گزینه "مشاهده نظرات" بود که اونم وضعیت نظر رو نشون میداد، تایید یا حذفی نداره

و نکته چهارم اینه که در بخش "پیکربندی -> ایمیل پرداخت -> ایمیل قبل از پرداخت" هیچ پبامی ذخیره نمیشه

مرسی و با تشکر فراوان

needtop ir

دوست عزیز من این فایل هارو جایگزین کردم و مشکلم حل شد!!

این فایل هارو تست کن

در مسیر "components/com_p30advertise/views/.."

[ATTACH]6495[/ATTACH]

لطفا به پست اينجانب نيز جواب دهيد[motat]

برای بهم ریختگی سایتتون اول از تو تنظیمات این کامپوننت (سمت چپ بالا "انتخابها") گزینه های "بارگزاری بوت استرپ" و "بارگزاری jquery" رو غیر فعال کنید *توجه کنید، هر دوتا رو غیر فعال کنید!*

و سپس فایل های زیر رو جایگزین کنید

[ATTACH]6496[/ATTACH]

برای بهم ریختگی سایتتون اول از تو تنظیمات این کامپوننت (سمت چپ بالا "انتخابها") گزینه های "بارگزاری بوت استرپ" و "بارگزاری jquery" رو غیر فعال کنید *توجه کنید، هر دوتا رو غیر فعال کنید!*

و سپس فایل های زیر رو جایگزین کنید

[ATTACH]6496[/ATTACH]

همه مراحل رو انجام دادم اما مشکل حل نشد دوست عزیز

همه مراحل رو انجام دادم اما مشکل حل نشد دوست عزیز

اطلاعات سایت رو پیام خصوصی کن تا برسی کنم!

ارسال شده در (ویرایش شده)

من هم با جایگزینی فایل ها مشکلم بهم ریختگی سایتم حل شد ممنون

ویرایش شده در توسط maziyar

سلام من مشكلي داشتم در مورد جستجو و مثال مثلا پرايد 93 كه داخلش نوشته صابر عزيز گفتن از تو فايل زبان ميشه برداشتش تو فايل زبان fa-IR.com_p30advertise.iniتو مسير زير

/public_html/language/fa-IR

اين مثالو كامل عوض كردم

ولي بازم همون قبليو نشون ميده نميدونم مشكل از كجاست به كش مرورگرهم ربطي نداره كسي ميتونه راهنمائي كنه

سلام من مشكلي داشتم در مورد جستجو و مثال مثلا پرايد 93 كه داخلش نوشته صابر عزيز گفتن از تو فايل زبان ميشه برداشتش تو فايل زبان fa-IR.com_p30advertise.iniتو مسير زير

/public_html/language/fa-IR

اين مثالو كامل عوض كردم

ولي بازم همون قبليو نشون ميده نميدونم مشكل از كجاست به كش مرورگرهم ربطي نداره كسي ميتونه راهنمائي كنه

اگر از بسته اورجینال خود کامپوننت استفاده کنید از همون فایل زبان تغییر میکنه ولی اگه از این فایلی که دوستان داخل تاپیک قرار دادن استفاده میکنید باید به مسیر زیر برید

copmpnents/com_p30advertise/views/categories/tmpl/defaulte.php

با سلام

من این کامپوننت را نصب کردم بدون اشکال

فقط وقتی کاربر میاد آگهی درج کنه وقتی همه فیلدها رو هم کامل پر میکنه اخرش باز پیام میده : باید تمام فیلدهای ستاره دار و لازم را پر کنید

این مشکل در تمامی مرورگرها میباشد

لطفا راهنمایی فرمایید

من این کامپوننت را نصب کردم بدون اشکال

فقط وقتی کاربر میاد آگهی درج کنه وقتی همه فیلدها رو هم کامل پر میکنه اخرش باز پیام میده : باید تمام فیلدهای ستاره دار و لازم را پر کنید

این مشکل در تمامی مرورگرها میباشد

لطفا راهنمایی فرمایید

تاریخ هم درج میکنید؟ اگر فیلدی لازم باشه پر بشه و پر نشه پیام میده در غیر اینصورت مشکلی من ندیدم

با سلام

تاریخ رو هم درج میکنم از طریق همان تقویمی که دارد مثلا 1 ماه بعدش رو انتخاب کردم باز مشکل دارد

سایتی که برای آزمایش درست کردم 7rooz.tk هست خودتون میتوانید ثبت نام کنید و اقدام به درج آگهی کنید ولی باز میینید که ارور پر نکردن تمام فیلدها را میده

ممنون

من بسته ستاره رو نصب کردم

البته کامپوننت رو بصورت تکی هم یکبار بر روی جوملا 2.5 نصب کردم باز همین مشکل را داشت

من امتحان کردم

فقط از طریق کنترل پنل اصلی جوملا میتوان اقدام به درج آگهی کرد

اسم فایل زیپ را به test.zip تغییر بدید و مجدد نصب کنید

پلاگین های پرداخت تجاری هست

سایر پلاگین ها و ماژولها همراه با همون فایل زیپ همگی نصب میشن و بعد از نصب میتونید فعال کنید

نظرات رو خود آگهی دهنده تائید میکنه باید منوی مدیریت نظرات روی سایت قرار بدید

آقای طالبی اینو یه نیگا بنداز!

مهم *تاپیک مرجع* رفع اشکالات و سوالات پیرامون کامپوونت تبلیغاتی ایستگاه! P30 Advertise - صفحه 64

ببخشید ولی من هنوز منتظرم

یه حساب کاربری و پسورد دمو بده چک کنم!

سلام آقای میرزا خانی

شما که از این اسکریپت تبلیغاتی استفاده میکنید آیا تست کرده اید که اگر کاربری ثبت نام کند آیا میتواند اگهی ارسال کند یا هی ایراد میگیرد که فیلدهای ستاره دار پر نشدن !!!!!! چون تمامی اگهیهای شما از طرف ادمین و از خود کنترل پنل جوملا ارسال شده است

البته من در صفحه پیش این مشکل را عنوان کردم ولی متاسفانه کسی پاسخگو نبود . من حتی دقت کردم تمامی سایتهایی که از این کامپوننت یا بسته نصبی ستاره استفاده مینمایند یا خودشان خبر ندارن یا ..... چون من تو هرکدوم از این سایتها که ثبت نام کردم و خواست اگهی ارسال کنم باز همان ایراد پر نشدن تمامی فیلدهای ستاره دار را داد

آیا شما نیز همین مشکل را دارید ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری