amirhacker

***حل مشکل چاپ فاکتور جوم شاپینگ - tcpdf****

30 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

attachment.php?attachmentid=1890&d=1341521864

با سلام خدمت تمای دوستان و اساتید

بالاخره بعد از مدت ها جستجو و پیگیری و کمک و راهنمایی استاد طالبی عزیز و مهندس دلجوی دوست داشتنی تونستم تا حدودی مشکل فاکتور جوم شاپینگ که مشکل بسیاری از دوستان و از جمله خودم بود را اصلاح کنم.

برای حل مشکل فاکتور جوم شاپینگ مراحل زیر را دنبال کنید:

1- دانلود آخرین نسخه tcpdf از اینجا TCPDF - PHP class for PDF - Browse Files at SourceForge.net البته لازمه اینو بگم که چون php من ورژن 5.x بود لازم بود آخرین ورژن tcpdf را دانلود کنم اگه روی هاست شما php ورژن 4.x می تونید از نسخه قدیمی تر استفاده کنید اما گفتن این نکته ضروریه که هر چه نسخه بالاتر باشد سرعت ، عملکرد و حجم فایل ها بهتر و بهینه تره

دانلود tcpdf با لینک مستقیم از آپلود سنتر انجمن

2- پس از دانلود tcpdf باید به این مسیر بروید public_html/components/com_jshopping/lib

و اولین کاری که می کنید اینه که پوشه tcpdf را به یه نام دیگه مثل tcpdf_2.0.0 تغییر بدهید و فایل های دانلود شده را در این قسمت از حالت فشرده خارج کنید

3- فایل زیر را دانلود و جایگزین فایل generete_pdf_order بکنید

generete_pdf_order دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

4- حالا می تونید از فاکتور استفاده کنید

نکته آخر این که می تونید با ویرایش فایل generete_pdf_order ظاهر فایلتون را تغییر بدهید و اونو شکیل تر کنید .

البته هنوز راست چین شدن فاکتور جای کار داره که در آینده پچ اصلاحی ارسال می گردد.

ویرایش شده در توسط amirparvaneh
درج لینک مستقیم از آپلود سنتر انجمن

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من تست کردم همه چی درست بود ولی قیمت هزینه ی حمل را براکس می زد بود 1500 تومان5100

لطفا چک کنید

درود بر همه دوستان. خیلی خوب بود. سپاس. فقط اگه این مشکل مبلغ هم حل بشه دیگه فوق العاده است.

آقای amirhacker از زحمات شما سپاسگذاریم.

سلام به دوستان عزیز

اولا از amirhacker عزیز خیلی خیلی سپاسگزارم.

بابت فارسی سازی

ولی مشکلی که هنوز پابرجاست اینه که اعداد رو برعکس نشون میده

لطفا راهنمایی کنین چطوری این مشکل رو برطرف کنم !

ممنون میشم .

آخه نیاز خیلی از کاربران هست.

حقیقتش یه کم پیچیدست

هنوز doc تو این زمینه پیدا نکردم و یه جورایی باید با آزمون و خطا پیش رفت

من هم نمیدونم چرا اینقدر تنبل شدم - حس کار ندارم البته بیشترش به خاطر این تز که بدجور انرژی ازم گرفته

اما دوستانی که قصد دارند کار را تکمیل کنند به منظور رفع چپ چین و راست چین بودن و کلا فرمت دهی به فاکتورباید فایل generete_pdf_order در مسیر

components\com_jshopping\lib ویرایش و اصلاح بشه البته یه سری ویرایش هایی هم باید تو فایل های اصلی داده بشه

از قدیم گفتند کار را که کرد آن که تمام کرد

پس دوستان منتظریم یا اینکه صبر کنید تا 2 ماه دیگه که خودم تکمیلش کنم

با سلام خدمت تمای دوستان و اساتید

بالاخره بعد از مدت ها جستجو و پیگیری و کمک و راهنمایی استاد طالبی عزیز و مهندس دلجوی دوست داشتنی تونستم تا حدودی مشکل فاکتور جوم شاپینگ که مشکل بسیاری از دوستان و از جمله خودم بود را اصلاح کنم.

برای حل مشکل فاکتور جوم شاپینگ مراحل زیر را دنبال کنید:

1- دانلود آخرین نسخه tcpdf از اینجا TCPDF - PHP class for PDF - Browse Files at SourceForge.net البته لازمه اینو بگم که چون php من ورژن 5.x بود لازم بود آخرین ورژن tcpdf را دانلود کنم اگه روی هاست شما php ورژن 4.x می تونید از نسخه قدیمی تر استفاده کنید اما گفتن این نکته ضروریه که هر چه نسخه بالاتر باشد سرعت ، عملکرد و حجم فایل ها بهتر و بهینه تره

2- پس از دانلود tcpdf باید به این مسیر بروید public_html/components/com_jshopping/lib

حقیقتاً نمی دونم کدومش رو دانلود کنم چند تا فایل هست اگه می شه لینک مستقیم برام بزارید .

با تشکر

و اولین کاری که می کنید اینه که پوشه tcpdf را به یه نام دیگه مثل tcpdf_2.0.0 تغییر بدهید و فایل های دانلود شده را در این قسمت از حالت فشرده خارج کنید

آقا اینجا دوست عزیزمون می گه این فایل رو دانلود کن و با نام دیگه ای ذخیره کن ؟ درست متوجه شدم یا نه باید جای همون قبلی بزارم؟

نه پوشه ای که هست را تغییر نام بدین و بعد فایل را extract کنید

که پوشه کنونی که دانلود کردم جایگزین قبلی بشه !! درست می گم ؟

اگر درست می گم پس پوشه قبلی دیگه به چکار میاد ؟ میشه حذفش کنیم ؟

به نظرم همینطور باشه. در هر صورت یه بک آپ از اون هم نگه دارید .

تو کامپوننت های دیگه از جمله pdf ساز فوکا pdf چی؟ فونت فارسی اونجارم نمیشه اینجوری حلش کرد؟!!! مصیبتیه ها

تو کامپوننت های دیگه از جمله pdf ساز فوکا pdf چی؟ فونت فارسی اونجارم نمیشه اینجوری حلش کرد؟!!! مصیبتیه ها

در تاپیک قبلی توضیح دادم به شما

آقا تشکر خوب کار کرد فقط اینکه فاکتور را در دو صفحه خروجی میده و صفحه اول هیچی نیست و در صفحه دوم فاکتور درج شد.

کسی generete_pdf_order ادیت کرده ؟

فاکتور را در دو صفحه خروجی میده و صفحه اول هیچی نیست و در صفحه دوم فاکتور درج شد.

کسی ادیت نکرده

سلام من مراحل گفته شده را انجام دادم ولي وقتي پيش نمايش مي گيرم اين پيغام خطا رو مي ده:

TCPDF ERROR: Could not include font definition file: helvetica

چه جوري درستش كنم؟

تو آدرسي كه فرموديد فقط اين فايل ها هستش:

helvetica.php

helveticab.php

helveticabi.php

helveticai.php

من فايل رو از آدرسي كه داديد دانلود كردم. ممكنه اون ناقص باشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری