Morteza Fard Saffari

هدیه ویژه : کامپوننت پارسی نمایندگی املاک + بسته نصبی

424 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
من الان دانلود کردم هیچ ویروسی نداشت

[ATTACH=CONFIG]7053[/ATTACH]

مجددا من هم دانلود کردم ، ولی به محض اکسترکت کردن فایل ، مطابق عکس پیوست شده ارور ویروس تروجان گرفت.

سلام دوستان مرسی از ترجمه خوب کامپوننت

می خوام تو قسمت quick serch بعضی از متن های فارسی رو عوض کنم و یه back ground براش در نظر بگیرم لطفا راهنمایی کنید از کدوم پوشه و چه مسیری می تونم کد های مربوط به این قسمت نوشته های فارسی رو پیدا کنم

با سلام و خسته نباشید

من در حال راه اندازی سایت مسکن هستم البته دانشجوی ارشد هستم و فقط به علت علاقه دوست دارم این کار رو انجام بدم.

اما مشکل اینجاست که پس از نصب کامپوننت پارسی نمایندگی املاک در قسمت ثبت مکان ملک استان یا شهری وجود ندارد وقتی هم بصورت دستی وارد میکنم و دکمه ی ذخیره را میزنم هیچ اتفاقی رخ نمیدهد و مجبورم خارج شوم.

1- راهنماییم کنید چکار کنم؟

2- اگه میشه بصورت کلاس جهت آموزش این کامپوننت باشه یا بصورت اختصاصی برام انجام بدید میتونم حضورا هم خدمتتون برسم

با تشکر

سلام دوستان مرسی از ترجمه خوب کامپوننت

می خوام تو قسمت quick serch بعضی از متن های فارسی رو عوض کنم و یه back ground براش در نظر بگیرم لطفا راهنمایی کنید از کدوم پوشه و چه مسیری می تونم کد های مربوط به این قسمت نوشته های فارسی رو پیدا کنم

ر فایل زبان میتونید تغییرات رو اعمال کنید .در مسیر languages/fa-IR

با سلام و خسته نباشید

من در حال راه اندازی سایت مسکن هستم البته دانشجوی ارشد هستم و فقط به علت علاقه دوست دارم این کار رو انجام بدم.

اما مشکل اینجاست که پس از نصب کامپوننت پارسی نمایندگی املاک در قسمت ثبت مکان ملک استان یا شهری وجود ندارد وقتی هم بصورت دستی وارد میکنم و دکمه ی ذخیره را میزنم هیچ اتفاقی رخ نمیدهد و مجبورم خارج شوم.

1- راهنماییم کنید چکار کنم؟

2- اگه میشه بصورت کلاس جهت آموزش این کامپوننت باشه یا بصورت اختصاصی برام انجام بدید میتونم حضورا هم خدمتتون برسم

با تشکر

در مدیریت کامپوننت بررسی کند جایی هست که شما بتونید لیست شهر ها را وارد کنید

سلام

من بسته نصبی رو نصب کردم اما ظاهرش اصلا چنگی به دل نمیزنه!

میشه راهنماییم کنید؟ من فکر میکردم شبیه دموی سایت سازندشه.

آدرس سایتم: www. 00 98 341.com

فواصل بین حروف رو حذف کنید.

ممنون از زحماتتون. :)

سلام

من بسته نصبی رو نصب کردم اما ظاهرش اصلا چنگی به دل نمیزنه!

میشه راهنماییم کنید؟ من فکر میکردم شبیه دموی سایت سازندشه.

آدرس سایتم: www. 00 98 341.com

فواصل بین حروف رو حذف کنید.

ممنون از زحماتتون. :)

باید قالبشو عوض کنید یا متناسب با سلیقه تون میشه بدین طراحی کنن

باید قالبشو عوض کنید یا متناسب با سلیقه تون میشه بدین طراحی کنن

چه قالبی رو پیشنهاد میکنید که خوب در بیاد با این کامپوننت؟

دوستانی هم که این کامپوننت رو نصب کردن و دارن ازش استفاده میکنن لطف کنن آدرس سایتهاشون رو بذارن که ببینیم. مرسی :-)

چه قالبی رو پیشنهاد میکنید که خوب در بیاد با این کامپوننت؟

قالبهای شرکت Zoo Template و Joom Shaper معمولا شیک هستن و موقعیت های زیادی دارن از سایت P30template.com بازدید کنید هر قالبی بخواین دارن

خدا قوت دوستان - دمتون گرم بابت عیدی خوبتون

---------

راستی دوستان چطوری میشه به کاربران سایت که مشاور املاک های یک استان مثلا باشن لینک عضویت بدیم و بیان از داخل سایت ما خودشون املاک هاشون رو ثبت کنن ؟؟ :35:

آسون ترین راه حلش اینه که شما ماژول ورود و ثبت نام جوملا را فعال کنید و سپس برای افراد ثبت نام شده دسترسی را تنظیم کنید به آنها هر دسترسی که مد نظر شماست را قائل شوید.

دوستان میشه لطففف کنید کسانی که با این کامپوننت سایت املاک طراحی کردن آدرس سایتشون رو بذارن ببینیم؟!!!! :)

دوستان میشه لطففف کنید کسانی که با این کامپوننت سایت املاک طراحی کردن آدرس سایتشون رو بذارن ببینیم؟!!!! :)

من قبلا طراحی کرده بودم و اما قالب و ظاهر سایت عوض کردم . از نظر بهینه سازی واقعا عالی هستش و سری جزو ایندکس ها قرار میگیری . از نظر تغییرات در ساختار استایل قالب هم به راحتی میتونی کامپوننت به صورت جداگانه نصب کنی و استایل دهی کنیش .

در کل چیز خوبی هستش و میشه واقعا به عنوان یک کامپوننت خوب و حرفه ای روش حساب باز کرد .

دوستان این افزونه این قابلیت رو داره که کاربر بدون ثبت نام بتونه اطلاعات ملک رو مستقیم خودش وارد کنه و بعد از تایید توسط مدیریت نمایش داده بشه؟

اگه داره لطفا راهنمایی کنید .

دوستان این افزونه این قابلیت رو داره که کاربر بدون ثبت نام بتونه اطلاعات ملک رو مستقیم خودش وارد کنه و بعد از تایید توسط مدیریت نمایش داده بشه؟

اگه داره لطفا راهنمایی کنید .

با سلام

بله دوست عزیز این امکان در بسته نصبی جدید وجود دارد و در این بسته امکان ثبت ملک و درخواست ملک گنجانده شده است

دوستانی هم که مایل به مشاده این بسته می باشند میتوانند از این لینک مشاهده نمایند

دموی آنلاین

دموی آنلاین از سایت املاک

دانلوداز لین غیر مستقیم از آپلود بوی

با سلام

بله دوست عزیز این امکان در بسته نصبی جدید وجود دارد و در این بسته امکان ثبت ملک و درخواست ملک گنجانده شده است

دوستانی هم که مایل به مشاده این بسته می باشند میتوانند از این لینک مشاهده نمایند

دموی آنلاین

لینکتون کار نمیکنه لطفا در آپلود سنتر انجمن آپلود بفرمایید

لینک دانلود بسته مشکل داره

ممنون میشم بررسی و رفع مشکل کنید

با سلام

دموی آنلاین

سلام این لینک دانلود مشکل داره

میشه لطفا بررسی کنید

کسی میدونه چه جوری میشه فیلد اضافه کرد به این کامپوننت؟

یا مقدارهای داخل فیلدها رو تغییر داد ؟

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان کجایید پس؟؟؟؟

ویرایش شده در توسط hbm1386

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری