Morteza Fard Saffari

هدیه ویژه : کامپوننت پارسی نمایندگی املاک + بسته نصبی

424 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود و دوصد درود

حدود 3 روز تا عيد فاصله هست و ما هم پر کار و پر مشغله

اينبار با يه خبر بزرگ ، يه عيدي خيلي بزرگ ، براي تموم جوملا کار ها اومدم خدمت شما. جوملا کار ها به قول معروف ميخوايم اينبار بترکونيما

خوب هميشه بايد منتظر يه سورپرايز بزرگ باشيم. بزرگ که ميگم يعني واقعا بزرگ ها

دو تا تيم دست به دست با همکاري ، تلاششون رو يک جا جمع کردن که شما رو خوش حال کنن و يه خدمت بزرگ به تموم جامعه جوملا کار ايران ارائه بدن.

joomlaforum.ir_13635485411.png

:auizz3ffy9vla57584xپرچم هر دو انجمن بالاست:auizz3ffy9vla57584x

و میدونم هیجان زیاده

وقتي خودم کار رو اين رو به کمک مهندس طالبي شروع کردم هيجان که کمه واقعا قلبم تروپي ميزد که ميشد يه خدمت بزرگ کنم به شما ها اونم به همراه يکي از بزرگترين ها

اما اسم سورپرايز ما چي مي تونه باشه ؟

نمي تونين حدسش رو بزنين چون فکرش رو کسي نميکنه ، اين رايگان تو دستش باشه.ولي ميخوام بگم که خواب نميبينين و کاملا واقعیته...

یه چیز رو بگم .. یه سرچ کردم تو نت دیدم یک عده ترجمه گوگلی اینو خداد تومن میفروشن خخخخخخ برید حالشو ببرید اونا هم برن حالشو ببرن .. خلاصه همگی دسته جمعی برید حالشو ببرید ...:35:

برای اونهایی که تازه جوملا کار شدن باید نوید بدم که این افزونه در آینده که حرفه ای تر بشید خیلی تو اجرای پروژه های املاک به شما کمک میکنه .. نمیدونی چیه و از کجا شروع کنی ؟؟ خب توضیحاتش رو میدم:

افزونه مورد اشاره یک کامپوننت بی نظیر هست که میتونید باهاش یک سایت مشاور املاک راه بندازید البته شاید تو گفتن راحت باشه ولی این افزونه یک سایت مشاور املاک بسیار انعطاف پذیر راه اندازی میکنه و انواع و اقسام تنظیمات مختلف در داخلش هست که شما را بی نیاز میکنه از افزونه های جانبی دیگه و در کل یک افزونه و یک قالب خوب میتونه یک شاهکار بیافرینه! ..

این سیستم املاک رو دو جور عرضه کردیم واسه یک دسته که تنبل تر هستن !! بسته نصبی اماده و راحت ... واسه دسته دوم که فقط کامپوننت رو میخان فقط کامپوننت رو عرضه کردیم .. بازم بگید ما بدیم! اخخخخخخخخ چشم

Estate Agent

Estate Agent پارسی يه کار مشترک از دو گروه هست که همون بالا حتما خودتون متوجه شدین کدوم گروه ها

بله درسته ...

اينم يه هديه ، يه هديه که واقعا تو دهني براي تموم اون آدم هايي که دارن خون مردم رو تو شيشه ميکنن و امیدوارم که دم عيدي آب خنکی باشه برای تموم شما عزیزان

ويژگي هاي بارز اين افزونه :

1- کاملا رايگان

2- محيط مديريت کاملا پارسي و ساده

3- کاملا rtl شده

4- بهترين کامپوننت ساخت سايت املاک

5- همراه با درگاه پرداخت زرين پال

6- امکانات فوق العاده و انعطاف پذير

7- بسته نصبي کامل و زيبا

8- قالب فوق العاده استفاده شده در بسته نصبي وکاملا rtl شده

این هم باکس معرفی افزونه :

joomlaforum.ir_13635485412.png

و اسکرین شات ها از برخی از بخش ها مختلف افزونه تهیه شده

1

joomlaforum.ir_13635501211.jpg

2

joomlaforum.ir_13635495401.jpg

3

joomlaforum.ir_13635501212.jpg

4

joomlaforum.ir_13635501213.jpg

5

joomlaforum.ir_13635496311.jpg

6

joomlaforum.ir_13635496312.jpg

7

joomlaforum.ir_13635496313.jpg

عید همگی پیشاپیش مبارک

اینم لینک دانلود

بسته نصبی

کامپوننت ویرایش شده

اول از هم هیه تشکر میکنم از همه شما و خیلی از دوستان که تا الان مشکلات شما رو به جای ما حل کردن و یه تشکر هم بکنم از آقای smzmagician که زحمت کشیدن مشکلات رو جمع کردن همه رو یه جا برام دادن که البته یه سری چیز هم خودشون اضافه کردن بودن که در حد نوشتن از اول کامپوننت بود که رد هر صورت تموم مشکلات رو رفع کردیم و بالاخره براتون کامپوننت نمایندگی املاک ادیت شده انتشار دادیم . در این نسخه که خودم ادیتش کردم تغییرات زیادی داده شده و مشکلات که کاربرها داشتن رفع شده . تغییرات داده شده به شرح زیر است.

1- اصلاح و بهینه سازی خود فایل زبان فارسی و فارسی ساز جدید و کاملا (روون تر خود پولی هاش)

2- ویرایش کد های CSS و رفع تموم جا ماندگی های فارسی سازی مخصوصا در ماژول ها و بخش های مختلف سایت

3- افزودن پول ایران به اسکریپت به دو صورت نماد iso یعنی "IRR" برای استفاده در خارج از کشور و استفاده از کلمه "تومان" برای داخل ایران. به صورت پیشفرض روی IRR قرار دارد که شما می تونید از بخش مدیریت نوع دوم رو انتخاب کنید.

4- افزودن شدن مقدار فضای بیشتر در جستجوی بر اساس فضا ملک که از 0 تا 10000 متر مربع هست.

5- افزوده شدن مقدار جستجو بر اساس پول تا سر حد 9999999999 تومان یعنی تا ملیارد و همچنین با 50 رنج بندی مختلف

6- حل مشکل تاریخ انتشار مطلب که بعد از 1 روز به پایان میرسد. دوستان کد های اصلاح شده به صورتی هست که شما باید حتما یه تاریخی برای نهایت انتخاب کنید مثلا 5 سال دیگه یا کمتر یا بیشتر فکر نکنم دیگه بیشتر از این ملکی بمونه که فروش نره.

خوب دوستان فقط چند نکته رو هم بگم که شما باید بدونید

1- که در مورد همون تاریخ بود که باید حتما بعد از آپدیت کردن بسته قبلی خودتون به این بسته بیاید و یه تاریخ پایان براش مشخص کنید که دیگه دست خودتون هست اون وقت دیگه تغییر نمیکنه

2- برای آپدیت بسته قبلی که نصب دارید کافیه شما از بخش حذف و نصب افزونه این پکیج رو انتخاب کنید و آپلود بزنید که خیلی راحت متوجه میشد تغییرات جدید روی کامپوننتتون اعمال شدهو بستهقبلی به بسته جدیدی آپدیت شده.

3- برای اینکه مقدار فضا زندگی ، قیمت موجود در جستجو و هر پرامتر دیگه ای در جستجو یا جاهای دیگه رو ویرایش کنید فایل config.php رو در آدرس زیر باید ادیت کنید.

EstateAgent_2.5.4\admin\helpers

بعد از ویرایش می تونید برای آپدیت مجدد بسته رو نصب کنید.

دانلود کامپوننت ویرایش شده املاک از سرور انجمن

دانلود کامپوننت ویرایش شده املاک از سرور آپلود بوی

ویرایش شده در توسط Morteza Fard Saffari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

واقعا عالی بود ممنون . فقط اگر ممکن هست کامپوننت رو به صورت تنها برای دانلود قرار بده . ممنون

با سلام...

تبریک و یه خسته نباشید خیلــــــــــــــــــــــــــی گـــــــردن کلفت بعا میگم ماهان (مرتضی ) جان ، میدونم که زحمت بسیار بسیار زیادی براش کشیدی

ایشالله با حمایت خوب کاربران و قدردانی های اونها این زحمت چندین روزه ت در بره و از تنت خارج خارج بشه...:didi::didi::didi:

پیشاپیش عیدت هم مبارک گل پسسسسسسرم:ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d::ds6a5d:

باسلام.تفاوت بسته نصبی با کامپوننت تنها چیه؟

کامپوننت : فقط خود افزونه هست ، که کاربر می تونه مطابق با سلیقه خوش از نرم افزار استفاده کنه.

بسته نصبی : شامل خود کامپوننت (افزونه ) + یک سری افزونه های دیگه (قالب ، ماژول و .... ) که باعث میشه افزونه به (یکی از) بهترین های ممکن دربیاید{ و دیگه نیاز نباشه تغییرات در نحوه چینش و ... ایجاد کرد . ()}

خدا قوت دوستان - دمتون گرم بابت عیدی خوبتون

---------

راستی دوستان چطوری میشه به کاربران سایت که مشاور املاک های یک استان مثلا باشن لینک عضویت بدیم و بیان از داخل سایت ما خودشون املاک هاشون رو ثبت کنن ؟؟ :35:

تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر تشکر

دمتون واقعا گرم گل کاشتید

عالی بود فقط موقع ثبت ملک تمام فیلد ها رو پر کردم ولی مینویسه عنوان ملک خالی

؟؟؟

مشکل حل شد قضیه اینه که عنوان ملک حداقل باید 2 کلمه (بینشون space) باشه

بازم تشکر ، فکر کنم یکی از جوایز رو داشته باشید

سلام و خسته نباشین آقا من نصبش می کنم و نصب نمی شه ، تو مدیریت افزونه ها وقتی آپلود و نصب رو می زنم رد می کنه و هیچ اتفاقی نمی افته و از پوشه tmp هم که نصب می کنم می گه فایل xml نداره و مناسب بسته نصبی نیست،می دونم ایراد از خودمه پس یه نفر از اساتید لطف کنه راهنمایی کنه،ممنون:من رو لوکال نصب می کنم و از wamp استفاده می کنم.ممنون می شم ما رو هم راه بندازین

سلام و خسته نباشین آقا من نصبش می کنم و نصب نمی شه ، تو مدیریت افزونه ها وقتی آپلود و نصب رو می زنم رد می کنه و هیچ اتفاقی نمی افته و از پوشه tmp هم که نصب می کنم می گه فایل xml نداره و مناسب بسته نصبی نیست،می دونم ایراد از خودمه پس یه نفر از اساتید لطف کنه راهنمایی کنه،ممنون:من رو لوکال نصب می کنم و از wamp استفاده می کنم.ممنون می شم ما رو هم راه بندازین

نصب این بسته دقیقا مثل نصب خود بسته جوملا هست

شما این فایل رو در یک پوشه مجزا بریزید و بعد تموم مراحل نصب یه جوملا رو طی کنید مثل ساخت بانک داده و باقی موارد

موفق و پیروز باشید

بی نهایت ممنون من php کار نیستم و تو جوملا تازه کارم،بسیار ممنون و سپاسگزارم:25::1:

در قسمت نمایندگی ها در صفحه اصلی این خطا رو میده

Strict Standards: Non-static method modEAAgents::getListofAgents() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\jomlaamlak\modules\mod_ea_agents\mod_ea_agents.php on line 66

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\jomlaamlak\modules\mod_ea_agents\helper.php on line

در قسمت جدیدترین ملک ها در صفحه اصلی خطای زیر رو میده

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\jomlaamlak\modules\mod_ea_properties\tmpl\default.php on line 15

در قسمت اسلاید تصاویر متحرک در صفحه اصلی این خطا رو میده

trict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\jomlaamlak\modules\mod_ea_slideshow\mod_ea_slideshow.php on line 11

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\jomlaamlak\modules\mod_ea_slideshow\mod_ea_slideshow.php on line 38

Strict Standards: Non-static method modEAHelper::getList() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\jomlaamlak\modules\mod_ea_slideshow\mod_ea_slideshow.php on line 67

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in C:\xampp\htdocs\jomlaamlak\modules\mod_ea_slideshow\tmpl\default.php on line 12

در قسمت ادمین این خطار رو میده

Strict Standards: Non-static method JTable::isCheckedOut() should not be called statically in C:\xampp\htdocs\jomlaamlak\libraries\joomla\html\html\grid.php on line 198

مشکل از کجاست ؟

من بر روی لوکال با اکزم نسخه آخرش نصب کردم

این مشکل به دلیل تنظیمات xampp شماست

باید فایل php.ini را از مسیر زیر پیدا کنید و در همینجا پیوست کنید من تغییراتی در اون میدم و مدد برای شما قرار میدم مشکل شما برطرف میشه

xampp/php/php.ini

نصب این بسته دقیقا مثل نصب خود بسته جوملا هست

شما این فایل رو در یک پوشه مجزا بریزید و بعد تموم مراحل نصب یه جوملا رو طی کنید مثل ساخت بانک داده و باقی موارد

موفق و پیروز باشید

شرمنده اون پوشه ای که شما گفتین رو کجا درست کنم؟هم داخل جوملا درست کردم هم بیرون از جوملا!!!! و .... می شه اینم بگین ؟؟؟pls

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری