Morteza Fard Saffari

هدیه ویژه : کامپوننت پارسی نمایندگی املاک + بسته نصبی

424 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز

به صفحه اول مراجعه کنید و در پست اول همین تاپیک توضیح داده شده است

ممنونم از راهنمایی

اما پیداش نمیکنم منطقه 3 رو میخوام ویرایش کنم

راهنمایی بفرمایید لطفا

ویرایش شده در توسط boxer

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ما سوال داریم از کی باید بپرسیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه وضعشه آخه

ممنونم از راهنمایی

راهنمایی بفرمایید لطفا

منطقه سه منظورتون چی هستش ؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید من تازه به این بخش اومدم و پست های قبلی که مربوط به این موضوع ندیدم . لطفا دقیق بگید چه چیزی می خواهید تا راهنماییتون کنم .

یه مقدار هم صبور باشی حتما دوستانی که این کامپوننت را تست کردن به این تاپیک سر میزنن که جوابگو شما دوستان باشن .

ما سوال داریم از کی باید بپرسیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه وضعشه آخه

هر سوالی در رابطه با این تاپیک دارید می تونید در این تاپیک بپرسید و از ارسال اسپم هم خود داری کنید . مطمئن باشید به محض اینکه دوستان وارد به این کامپوننت به این تاپیک سر بزنن پاسخگو شما هستن . یه موضوعی دیگه ای هم که باید بگم این هستش که این کامپوننت توسط آقای مرتضی اسفندیاری به صورت رایگان در این انجمن قرار داده شده و اینکه خود ایشون و دوستان درباره مشکلات این کامپوننت به ما بقی کاربران پاسخگو می باشند نظر لطف شون هستش و یک نوع وظیفه نیستش { می توانند جواب ندهند } . پس لطفا در نوع ارسال پست هاتون دقت کنید . هیچ کس از هیچ کس در این انجمن طلب نداره و همه این آموزشها و رفع مشکلات در انجمن همگی از سر لطف و راهنمایی دوستان هستش . این نکته ای بودش که واجب دونستم که بگم ، چون نه تنها شما بلکه یه تعدادی دیگه از کاربران یه خورده کم لطفی میکنند .

به هر حال لطفا این موضوعی در آخر ذکر کردم ادامه ندید و سوالاتتون بپرسید ...

ممنون .

موفق باشید . :ds6a5d:

دوست عزیز . ما اینجا از کسی طلب نداریم. این همه مدیر و ناظر داریم هدف از راه اندازی این انجمن رفع مشکل افرادی مثه منه که یه جای کارشون گیره . پس دوستانی که وارد کار هستن وظیفشون اینه که جوابگو باشن. کم لطفی فقط از ما نیست . به هیچ وجه قصد توهین ندارم . تا اینجا هم اگه چیزی از جوملا بلدم فقط بخاطر وجود همین انجمنه. حرف من اینه که سرعت پاسخگویی خیلی پایینه . خود من چندتا از پستام بخاطر اینکه کسی جوابمو نداد بی جواب موند و بیخیالش شدم. اااااااااننننجمن؟؟؟؟ سرعت بده giftgiftgiftgiftgift

اگه حرف بدی زدم معذرت میخوام

هر سوالی در رابطه با این تاپیک دارید می تونید در این تاپیک بپرسید و از ارسال اسپم هم خود داری کنید . مطمئن باشید به محض اینکه دوستان وارد به این کامپوننت به این تاپیک سر بزنن پاسخگو شما هستن . یه موضوعی دیگه ای هم که باید بگم این هستش که این کامپوننت توسط آقای مرتضی اسفندیاری به صورت رایگان در این انجمن قرار داده شده و اینکه خود ایشون و دوستان درباره مشکلات این کامپوننت به ما بقی کاربران پاسخگو می باشند نظر لطف شون هستش و یک نوع وظیفه نیستش { می توانند جواب ندهند } . پس لطفا در نوع ارسال پست هاتون دقت کنید . هیچ کس از هیچ کس در این انجمن طلب نداره و همه این آموزشها و رفع مشکلات در انجمن همگی از سر لطف و راهنمایی دوستان هستش . این نکته ای بودش که واجب دونستم که بگم ، چون نه تنها شما بلکه یه تعدادی دیگه از کاربران یه خورده کم لطفی میکنند .

به هر حال لطفا این موضوعی در آخر ذکر کردم ادامه ندید و سوالاتتون بپرسید ...

ممنون .

موفق باشید . :ds6a5d:

آقا مهدی ممنون از دفاعت. به خدا من مرتضی فرد صفاری هستم. چرا اینقدر همه اسم منو اشتباه میگن آخه؟

دوست عزیز . ما اینجا از کسی طلب نداریم. این همه مدیر و ناظر داریم هدف از راه اندازی این انجمن رفع مشکل افرادی مثه منه که یه جای کارشون گیره . پس دوستانی که وارد کار هستن وظیفشون اینه که جوابگو باشن. کم لطفی فقط از ما نیست . به هیچ وجه قصد توهین ندارم . تا اینجا هم اگه چیزی از جوملا بلدم فقط بخاطر وجود همین انجمنه. حرف من اینه که سرعت پاسخگویی خیلی پایینه . خود من چندتا از پستام بخاطر اینکه کسی جوابمو نداد بی جواب موند و بیخیالش شدم. اااااااااننننجمن؟؟؟؟ سرعت بده giftgiftgiftgiftgift

اگه حرف بدی زدم معذرت میخوام

بعد دوست عزیز برای کسی بایدی وجود نداره ... درسته اینجا انجمن کمک به کاربرهاست و همیشه هم همین کاررو میکنه ولی شما باید یکم دقت کنید اینجام انجمنه و انجمن یعنی همفکری هرکسی بدونه مشکل رو میگه تا مشکل همه حل بشه ... کاربر حرفه ای یا غیر حفه ای هم نداره ... قرار نیست چند نفر پاسخگوی همه باشن وگرنه تعداد کاربر انجمن رو نگاه کنید تعداد مدیر ها رو هم چک کنید. شما باید مشغله کاری همه رو در نظر داشته باشید.

شما سوالتون رو همینجا بپرسید بدونیم حالا هرکس تو این انجمن جواب شما رو میدن

ممنونم از راهنمایی

راهنمایی بفرمایید لطفا

بعد مشکل شما در مورد منطقه 3 چی هست و کجا هست ؟ اگه تو ترجمه هست که بهتون آدرس فایل ترجمه رو بدم برید اصلاح کنیدش

چون من یادن نیست چیزی به اسم منطقه 3 در افزونه بوده باشه

دمو رو هم در صورت امکان بذارید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام ممنون از تذکر

آقا مرتضی یه جا هست داخل جستجو نوشته استان طهران منطقه 3

من میخوام بجای استان یه استان دیگه ویرایش کنم و در قسمت ناحیه که نوشته 3 میخوام مناطق استان خودمو ویرایش کنم

---------------------------------------------

تذکر

.: اگر توقع دارین بقیه بهتون احترام و ارزش قائل بشند و راهنمایی کنند ، پس احترامشون رو نگه دارید :.

ویرایش شده در توسط Vahid Taheri
بی احترامی

بابت جمله اولتون چیزی جوابتون نمیدم چون نمیخواهم نظم انجمن بهم بخوره ، اگر نیاز باشه مدیران مربوطه به این موضوع رسیدگی میکنند .

درباره سوالتون تو پست های قبلی دوستان این مشکل داشتند که بهشون جواب داده شدش . کافی بود کمی به پست های قبل مراجعه میکرید . به هر حال براتون یک شکلی با فتوشاپ ایجاد کردم که میتونه کمکتون بکند .

[ATTACH=CONFIG]5459[/ATTACH]

در صورتی که در این باکس ها شهر و مناطق و دیگر خصوصیات وارد کنید در بخش جستجو براتون میارد .

موفق باشید .

واسه تغییر عنوان جست و جو باید چیکار کنم؟ منظورم جست و جوی سریعه. میخوام فضای زندگی (حداقل-حداکثر) رو تغییر بدم

واسه تغییر عنوان جست و جو باید چیکار کنم؟ منظورم جست و جوی سریعه. میخوام فضای زندگی (حداقل-حداکثر) رو تغییر بدم

سلام دوست عزیز

باید از داخل فایل زبان اصلاح کنید

مسیر فایلو نمیدونم :heey:

داخل پوشه language پوشه fa-IR رو باز کنید و فایل fa-IR.com_estateagent رو ویرایش کنید

سلام من یه مشکل دارم

وقتی بسته نصبی رو نصب میکنم تو مرحله آخر نصب اطلاعات نمونه نداره:33::auau:

میشه بگین من باید چی کار کننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننم؟:hooom::hooom:

سلام دوست عزیز . این بسته نیازی به نصب اطلاعات نمونه نداره . بعد نصب بسته به صورت **ٰ**

پیش فرض این کامپوننت نصب و فعال هستش.

خوب مشکل منم همینه وقتی روی لوکال نصب کردم فقط پیش فرض وبلاگ اومد بالا! هیچ چیز خاصی نبود!

یه سوال وقتی برای ویرایش ملک ها روشون کلیک می کنی گزینه ذخیره رو بهت نمیده...!!!!!!!!!!!

سلام دوستان

من میخوام داخل جستجو یه باکس دیگه اضافه کنم چون کار من دو منظورس یکی ویلا و دیگری زمین الان میخوام زمین رو هم بتونه سرچ کنه و یه باکس دیگه داخل جستجو بزارم

مثلا فضای زندگی (حداقل - حداکثر)

یکی دیگه پایینش بتونه سرچ کنه یه اسم فضای زمین ( حداقل - حداکثر)

بعد یه سوال دیگه

میخوام جستجو رو داخل منو قرار بدم یکی زمین رو سرچ منه و دیگری ویلا رو سرج کنه

ماژول جستجوی ملکشو 2 تا کنم درست میشه؟؟

کسی که جواب مارو نمیده

دوستان یه سوال دیگه داشتم نرم افزار املاکی وجود داره که با جوملا سازگار باشه؟؟

مثلا آفلاین ملک ثبت کنیم بعد آپدیت بشه تو سایت؟؟

فکر نکنم وجود داشته باشه اما دوستانی که نرم افزاری شبیه این سراغ دارن پیشنهاد بدن و دوستانی هم که میتونن نرم افزارشو بنویسن پیام بدن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری