Morteza Fard Saffari

هدیه ویژه : کامپوننت پارسی نمایندگی املاک + بسته نصبی

424 پست در این موضوع

سلام وقتتون بخیر

میخواستم ببینم برای اصافه کردن اطلاعات املاک باید چیکار کنیم؟

منظورم اطلاعات املاک خودمون هست که بعد از جسنجو قراره به کاربر نمایش بده

لطفا جئاب را برام ایمیل کنید:

webdesigner.aa@gmail.com

ممنونم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوستان من با این کامپونت رو 3 تا سایت دیگه مشکل ندارم یعنی نصب کردم درست بود

رو به سایت نصب کردم این ارور رو میده

---------------------

آیتم منو دیگری با این نام مستعار وجود دارد

ایراد در ساخت منوی مدیریت

کامپوننت با موفقیت نصب شد

-------------------------

بعد طبق آموزش های انجمن پاک کردم از phpmyadmin و لی باز موقع نصب این ارور رو میده

کمک کنید ممنون

سلام دوستان مشکل بالا حل شد

حالا موقعی که ملک ثبت میکنم ذخیره نمیشه

هیچ اروی نمیده ذخیره و بستن رو میزنم هیچ اتفاقی نمیقته

فقط کلید بستن کار میکنه

مشکل از کجاست ؟

احتمال داره تداخل جیکوئری داشته باشید که ثبت نمیکنه این مشکل معمولا توی تداخل جیکوئری بوجود میاد

ببینید چه افزونه هایی از جیکوئری استفاده میکنن غیر فعالشون کنید و تست کنید

ماژول های که در وضیعت انتشار هست هیچکدم استفاده نمیکنند .

تو پلاگین ها هم هست ؟

از کجا باید بفهمم استفاده میکنند ؟

با سلام اگه بخوام یه پارامتر دیگه مثل قیمت متری اضافه کنم چیکار باید بکنم ؟

سلام و خسته نباشيد چون كارتون عاليه

من يك جوملا كار مبتدي هستم ، مي تونيد كمك كنيد و توضيح بديد كه طريقه استفاده از بسته نصبي چگونه است؟

سلام و تشکر

من اینو نصب کردم ولی میخوام برای هر بخش یه ماژول داشته باشم مثلا یه ماژول که آخرین املاک فروش رو داشته باشه یکی دیگه آخرین املاک اجاره و ... مثل **بیش فرض جوملا که تو بخش آخرین اخبار یه مجموعه رو انتخاب میکنی

چیکار باید بکنم؟

هیچ ماژولی نیست چک کردم

چیکار کنم کسی نیست کمک کنه ؟

دوست عزیز شما اگه فیلد نمایندگی رو یه نمایندگی انتخاب کنی اونوقت دخیره میشه

سلام و تشکر

من اینو نصب کردم ولی میخوام برای هر بخش یه ماژول داشته باشم مثلا یه ماژول که آخرین املاک فروش رو داشته باشه یکی دیگه آخرین املاک اجاره و ... مثل **بیش فرض جوملا که تو بخش آخرین اخبار یه مجموعه رو انتخاب میکنی

چیکار باید بکنم؟

یکی کمک کنه

سلام و تشکر

چیکار باید بکنم؟

یکی کمک کنه

باید براشون مجموعه ایجاد کنید و ماژول نمایش آخرین املاک را انتخاب کنید و بعدش مجموعه مورد نظر را انتخاب کنید

باید براشون مجموعه ایجاد کنید و ماژول نمایش آخرین املاک را انتخاب کنید و بعدش مجموعه مورد نظر را انتخاب کنید

مجموعه ایجاد کردم ولی مازول آخرین املاک جایی نداره که مجموعه انتخاب کنی فقط دو سه مورد hot و laste و ... داره لطفا اگه ماژولی دارین که این امکان رو داره معرفی کنید دانلود کنم

مجموعه ایجاد کردم ولی مازول آخرین املاک جایی نداره که مجموعه انتخاب کنی فقط دو سه مورد hot و laste و ... داره لطفا اگه ماژولی دارین که این امکان رو داره معرفی کنید دانلود کنم

دوستان چی شد؟؟؟؟

با سلام

ماژول EA Improved Properties Slideshow بر روی عکس ها watermark میندازه و وقتی از بخش تنظیمات اونو غیرفعال هم میکنیم باز هم نشون داده میشه. ضمنا، این ماژول عکس ها رو به صورت خودکار با یک رنگ پس زمینه مشکی نشون میده که جالب نیست. راه حلی برای این مشکلات وجود داره؟

عکس نمونه:

[ATTACH=CONFIG]6972[/ATTACH]

با تشکر

احتمالا فرمت عکس شما png هست. از jpg استفاده کنید مشکل حل میشه.

سلام

در بخش ثبت آگهی توسط کاربر، رو لوکال مشکلی نیست. اما رو هاست، در بخش آپلود تصویر، وقتی از طریق Browse عکس رو انتخاب می کنیم یک صفحه خالی رو نشون میده و هیچ اتفاقی رخ نمیده، یعنی پس از انتخاب عکس حتی فرصت نمیکنید دکمه آپلود رو بزنید. لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

با سلام

دوستان من بسته نصبی رو دیروز دانلود کردم ولی دارای ویروس تروجان می باشد.لطفا" مرا راهنمایی کنید.

ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری