Morteza Fard Saffari

هدیه ویژه : کامپوننت پارسی نمایندگی املاک + بسته نصبی

424 پست در این موضوع

این افزونه رایگانه آیا؟

و اینکه می شه لینک jed اش رو هم بذارین؟

منتظر خود کامپوننت هم هستیم :25:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
شرمنده اون پوشه ای که شما گفتین رو کجا درست کنم؟هم داخل جوملا درست کردم هم بیرون از جوملا!!!! و .... می شه اینم بگین ؟؟؟pls

دوست خوبم این یک بسته نصبی هستش شما جوملا رو اولین بار چه جور نصب کردید این رو هم دقیقا باید همونجور نصب کنید در مرحله یکی به آخر باید نصب اطلاعات نمونه رو بزنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از پشتیبانی و زحمات خوبتون امید وارم که اسپم من رو تشکری به زحمات و سایت خوبتون بدونینgift

ویرایش شده در توسط amin4763

این افزونه رایگانه آیا؟

و اینکه می شه لینک jed اش رو هم بذارین؟

منتظر خود کامپوننت هم هستیم :25:

سلا دوست عزیز

این افزونه به کمک اقای طالبی خریداری شد و برای شما آماده سازی شده و الان به راحتی و رایگان شما می تونید ازش استفاده کنید

یه تشکر ویژه هم میکنم از مهندس طالبی عزیز که تموم سرمایه گذاری های روی پروژه رو انجام دادن.

سلام

اینهم لینک دانلود http://uploadtak.com/images/r251_phpini.zip یا بر روی اینجا کلیک کنید

در ضمن هرکاری کردمم نشد تو انجمن آپلود کنم .

لطفا تغییراتی هم که تو فایل دادید بگید چی بود . ممنون

این مشکل به دلیل تنظیمات xampp شماست

باید فایل php.ini را از مسیر زیر پیدا کنید و در همینجا پیوست کنید من تغییراتی در اون میدم و مدد برای شما قرار میدم مشکل شما برطرف میشه

xampp/php/php.ini

:dadad4:با تشکر از جواباتون ولی همون ابتدا که دوستمون گفتن من اینکا رو کردم ولی می ره این صفحه که زیر نوشتم می ره تو دایرکتوری لوکالم و با parent همون لوکالم هستش و amlak هم که مثل یه فایل تو دایرکتوری هاست دانلود می کنه:بسته رو تو www مربوط به wamp تو یه پوشه آپلود کردم به اسم فولدور c بعد از تو url خودم می نویسم localhost/c جوملا رو که اینجوری نصب می کنم همیشه! ایراد از منه و با شرمندگی درخواست راهنمایی دارم!

Index of /b

Name Last modified Size Description

Parent Directory -

amlak_joomlaforum.ir..> 19-Mar-2013 01:18 26M

خوب عزیز شما فایل رو اکسترکت کردید یا همون فایل زیپ رو گذاشتید ؟ چون باید تو یه پوشه مثلا همون c تو روت خود لوکالتون یا همون پوشه www اکسترکتش کنید.

سلام

اینهم لینک دانلود http://uploadtak.com/images/r251_phpini.zip یا بر روی اینجا کلیک کنید

در ضمن هرکاری کردمم نشد تو انجمن آپلود کنم .

لطفا تغییراتی هم که تو فایل دادید بگید چی بود . ممنون

سلام دوست عزیز شما فایل زیر رو جایگزین فایل خودتون بکنید ببینید اوکی میشه ؟ اطلاع بدید

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13636847481.zip

در ضمن قبل از انجام جایگزینی حتما یه کپی از فایل خودتون داشته باشید.

در ضمن اگه با پیغام محتوای نام غیر مجاز موجه شدین به خاطر فیلتر بودن کلمه php در آپلودسنتر هست.

موفق باشید

نه متاسفانه باز همون خطاها رو میده ، آره برای آپلود کلمه php رو گذاشته بودم ( خوبه اینهم یه راهکار خوبه برای جلوگیری از آپلود فایل توسط هکرها )

سلام دوست عزیز شما فایل زیر رو جایگزین فایل خودتون بکنید ببینید اوکی میشه ؟ اطلاع بدید

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13636847481.zip

در ضمن قبل از انجام جایگزینی حتما یه کپی از فایل خودتون داشته باشید.

در ضمن اگه با پیغام محتوای نام غیر مجاز موجه شدین به خاطر فیلتر بودن کلمه php در آپلودسنتر هست.

موفق باشید

بعد از جایگزینی باید apache را ریست کنید یک بار

آپاچی رو ریست هم کردم . باز نشد

واقعا عالی دستتون درد نکنه امیدوارم همیشه در همه ی کارها موفق باشید

راستی چند ساعت دیگه سال تحویل میشه پیشاپیش عیدتون مبارک باشه smile22smile22smile22smile22:4d564ad6::thanks::25:clean:yoho::28::ad54ad::35::did2::ds6a5d:

واقعا عالی دستتون درد نکنه امیدوارم همیشه در همه ی کارها موفق باشید

راستی چند ساعت دیگه سال تحویل میشه پیشاپیش عیدتون مبارک باشه smile22smile22smile22smile22:4d564ad6::thanks::25:clean:yoho::28::ad54ad::35::did2::ds6a5d:

دوست عزیز ضمن خیر مقدم بابت حضور پر نشاط جنابعالی و همچنین تبریک سال جدید

لطفا هنگام نوشتن پست دقت کنید که کجا دارید پست می نویسید . ممنون

سلام

دوستان من هنوز مشکل داره ، کسی راه حلی پیدا نکرد ؟

آقای آزاد عزیز شما کمی صبرکنید بذارید که امروز که روز عید هست بگذره و اقای طالبی مشکل شما رو مجددا چک کنن. چون من بنابه اطلاعات خودم می تونستم کمکتون کنم ولی به محض خلوت شدن سرشونشک نکنید که مشلتون رو حل میکنن فقط کافبه کمی صبور باشید

آقای آزاد عزیز شما کمی صبرکنید بذارید که امروز که روز عید هست بگذره و اقای طالبی مشکل شما رو مجددا چک کنن. چون من بنابه اطلاعات خودم می تونستم کمکتون کنم ولی به محض خلوت شدن سرشونشک نکنید که مشلتون رو حل میکنن فقط کافبه کمی صبور باشید

سلام

چشم ، خیلی متشکرم

با سلام و سپاس فراوان از شما

سال نو بر شما مبارک باد

قیمت ها به دلار نمایش داده میشود آیا امکان تغییر در آن وجود دارد که به ریال یا تمان تغییر کند ؟

همچنین امکان سپردن ملک توسط کاربر وجود دارد ؟

آیا این امکان را میتوان اضافه نمد که پس از تایید یک نوشته بتواند شماره تما مالک را مشاهده نماید ؟

با سپاس از شما

با سلام و سپاس فراوان از شما

سال نو بر شما مبارک باد

قیمت ها به دلار نمایش داده میشود آیا امکان تغییر در آن وجود دارد که به ریال یا تمان تغییر کند ؟

همچنین امکان سپردن ملک توسط کاربر وجود دارد ؟

آیا این امکان را میتوان اضافه نمد که پس از تایید یک نوشته بتواند شماره تما مالک را مشاهده نماید ؟

با سپاس از شما

در مورد سوال اول باید بگم که فعلا فقط قابلیت نمایش به دلار را دارد ولی در صورتی که وقت ازاد پیش بیاد حتما برای واحد پول ایران هم بهینه میکنمش ولی باز اگر وستان دیگه وقت کردن زودتر انجام بدن که تشکر هم میکنیم ازشون

منظورتون از سپردن ملک توسط کاربر چیه ؟ اگه من درست فهمیده باشم منظورت اینه که کاربر بیاد ملکی روبه اشتراک بذاره و بعد از اومدن مشتری اون رو به فروش برسونه و تحویله بده . اگه این منظورتون هست شما باید به کاربر ها یا گروه های کاربری دسترسی هایی رو بدید که از داخل مدیرت خود کامپوننت می تونید این دسترسی ها رو ایجاد یا تغییر بدید.

دقت کنید این مورد هم مثل مورد قبلی است و بسته به تنظیمات کاربر از داخل خود تنظیمات کاربری و یا تنظیمات اعمال شده از داخل خود مدیریت کامپوننت داره

باز هم مشکلی بود در خدمتیم

من خودم برای اینکه واحد پول ریال و تومان رو داشته باشم به فایل زیر رفتم و دو تا از واحد های پولی موجود در اون رو به ریال و تومان تغییر دادم (کار سختی نیست)

/components/com_estateagent/helpers/arrays.estateagent.php

در مورد سوال اول باید بگم که فعلا فقط قابلیت نمایش به دلار را دارد ولی در صورتی که وقت ازاد پیش بیاد حتما برای واحد پول ایران هم بهینه میکنمش ولی باز اگر وستان دیگه وقت کردن زودتر انجام بدن که تشکر هم میکنیم ازشون

منظورتون از سپردن ملک توسط کاربر چیه ؟ اگه من درست فهمیده باشم منظورت اینه که کاربر بیاد ملکی روبه اشتراک بذاره و بعد از اومدن مشتری اون رو به فروش برسونه و تحویله بده . اگه این منظورتون هست شما باید به کاربر ها یا گروه های کاربری دسترسی هایی رو بدید که از داخل مدیرت خود کامپوننت می تونید این دسترسی ها رو ایجاد یا تغییر بدید.

دقت کنید این مورد هم مثل مورد قبلی است و بسته به تنظیمات کاربر از داخل خود تنظیمات کاربری و یا تنظیمات اعمال شده از داخل خود مدیریت کامپوننت داره

باز هم مشکلی بود در خدمتیم

با تشکر از شما

1-آیا امکان این رو داره که قالبشو به شکل زیر در آورد تا برای مشتری به نمایش در بیاید؟

(منظور این است که پس از وارد کردن مشخصات توسط مشتری یا نمایندگی برای مشتری و بازدید کننده به صورت زیر در بیاید)

2- لطفا راهنمایی نمایید که چطور میشه منو رو ایجاد نمود تا تعداد آپارتمان و زمین و خانه و ... را در صفحه اول نمایش بدهد ؟

http://upload.tehran98.com/img1/8b9ykf6bqkq3bq6mzz6.jpg

با سپاس

ویرایش شده در توسط smzmagician

سلام میشه یکی کمک کنه که چرا نوشته ها در این صفحه راستچین نیستن؟ مشکل از کجاست؟

http://amlakemashhad.ir/index.php/component/estateagent/property/1/test?Itemid=542

حل شد

ویرایش شده در توسط hamidreisi
مشکل حل شد

با تشکر از شما

1-آیا امکان این رو داره که قالبشو به شکل زیر در آورد تا برای مشتری به نمایش در بیاید؟

(منظور این است که پس از وارد کردن مشخصات توسط مشتری یا نمایندگی برای مشتری و بازدید کننده به صورت زیر در بیاید)

2- لطفا راهنمایی نمایید که چطور میشه منو رو ایجاد نمود تا تعداد آپارتمان و زمین و خانه و ... را در صفحه اول نمایش بدهد ؟

با سپاس

بله

این سایت هم با همین افزونه کار شده فقط قالبش متفاوت هست فکر کنم که قالبش هم رایگان هست و در سطح نت وجود داره

موفق و پایدار باشید

بله

این سایت هم با همین افزونه کار شده فقط قالبش متفاوت هست فکر کنم که قالبش هم رایگان هست و در سطح نت وجود داره

موفق و پایدار باشید

ببخشید من متوجه منظورتون نشدم ،یعنی سایت ایران فایل هم از این کامپوننت استفاده میکنه ؟

اگر امکان داره لینک قالب مورد استفاده این سایت رو که میفرمایید در نت وجود داره اینجا قرار بدید ؟(چون بنده قالبی رو که برای این کامپوننت باشه و بصورت تصویر ارسالی بود رو یافت نکردم)

سوال دوم هم پاسخ نگرفتم در بخش قبلی که چطور میشه لیست آپارتمان ها یا ویلاها و .. رو در منو سمت راست قابل مشاهده برای کاربران باشه ؟

با سپاس

با تشکر از شما استاد طالبی..

دوستان فایل نصب کامپوننت داخل بسته نصبی هست فقط کافیه اون رو از حالت فشرده خارج کنید، فقط توی ترجمه یکی از خطاش یه " اضافی داشت که باعث میشد تو حالت فارسی درست نشون داده نشه..

با اجازتون اونو اصلاحش کردم و کامپوننت رو برای دانلود با توجه به حجم پایین ترش نسبت به پکیج قرار میدم

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری