Morteza Fard Saffari

هدیه ویژه : کامپوننت پارسی نمایندگی املاک + بسته نصبی

424 پست در این موضوع

یه سرچ کردم تو نت دیدم یک عده ترجمه گوگلی اینو خداد تومن میفروشن خخخخخخ برید حالشو ببرید اونا هم برن حالشو ببرن .. خلاصه همگی دسته جمعی برید حالشو ببرید ...:35:
اينم يه هديه ، يه هديه که واقعا تو دهني براي تموم اون آدم هايي که دارن خون مردم رو تو شيشه ميکنن و امیدوارم که دم عيدي آب خنکی باشه برای تموم شما عزیزاناينم يه هديه ، يه هديه که واقعا تو دهني براي تموم اون آدم هايي که دارن خون مردم رو تو شيشه ميکنن و امیدوارم که دم عيدي آب خنکی باشه برای تموم شما عزیزان

دوست عزیز وقتی میخوای حرفی بزنی ابتدا کمی فکر کن.اینکه یه عده تو نت ترجمه گوگلی رو خداد تومن میفروشن منظورتون باید من هم باشم .

من افزونه را خریدم و بهینه کردم و میفروشم این هم فعلا تنها محصول تجاری ما هست که البته پشتیبانی هم میدیم و ارزش نصب و پشتیبانیش بیشتر از این هست.البته من متوجه هستم منظور اصلی شما کی هست اما حق ندارید جمع ببندی و اگر کسی تاپیک شما رو بخونه و بسته مارو هم دیده باشه حتما فکر میکنه ما هم درحال سرکیسه کردن مردم هستیم.اگر واقعا میتونی از افراد نام ببر.

آقای طالبی به من گفتند بچه ها میخواهند این افزونه را منتشر کنند و من هم ناراحت نشدم و گفتم مشکلی نیست چون اگر کسی بخواد افزونه وارز یا غیر وارز استفاده کنه خودش مختاره و حتی هر کس هم درخواست افزونه را داشت لینک نسخه وارزش رو براش میفرستادم اما اینکه دوستی بخواد نسنجیده همه رو زیر سوال ببره درست نیست.

کسی هم فکر نکنه من از انتشار این افزونه ناراحت شدم و بیشتر دوستانی هم که از ما خریدند کسانی بودند که نسخه وارز رو استفاده میکردند.

برای دونستن شما و سایر دوستان میگم که ترجمه این بسته نیاز به حوصله و مشاوره با مشاورین املاک داره.بیشتر ترجمه های شما هم در اصل گوگلی هستند مثلا اونجا که نوشتید "تماس ارجع" باید مینوشتید "طریقه تماس با شما"

یا اینکه ترجمه ای که نوشته اید"فرستنده از شما برای دیدن املاکش دعوت کرده است/او دریافت کرد" من متوجه نشدم او دریافت کرد به چه منظور اینجا هست و باید شبیه این متن مینوشتید "یک دعوتنامه برای شما جهت بررسی یک ملک فرستاده شده است که دوست شما آن را مشاهده کرده است در" که البته نمونه های زیادی با بررسی اجمالی دیدم مثلا شما در بسیاری از جاها مرتب سازی رو با سفارش دادن اشتباه گرفته اید مانند :"با موفقیت سفارش داده شد!" که معنیش در اصل میشه مرتب سازی با موفقیت انجام شد.که این دقیقا ترجمه ای است که گوکل برای order میده و شما بکار بردید.ضمن اینکه کارهای دیگری هم هست که اصلا انجام ندادید

و این نشون میده دقیقا متون با گوگل ترجمه شده و شما هم همون راهی رو رفتید که ابتدا دیگران رو بهش متهم کردید.

من هیچ دوست ندارم وارد این بچه بازی ها بشم اما دیدن توهین شما نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و قصدم نداشتم دانش شما رو زیر سوال ببرم اما اگر آدم حرفی میزنه باید جنبه شنیدن جواب هم داشته باشه.

آخر و عاقبت انتشار چنین افزونه هایی با ترجمه های اشتباه این میشه که برخی افراد با استفاده از این افزونه ها میان برای مردم به اصطلاح سایت طراحی کنند و مبلغ کلانی هم میگیرند و بعدش این میشه طرف یه میلیون داده برای سایت املاک و هرچی از دهنش در میاد به طراحای سایت میگه.

بهرحال شما باید تصمیم بگیرید که قصدتون خدمت به جوملا و کاربران جوملا است یا تخریب دیگران و با این روش ها ما بجای پیشرفت مثل همیشه پس رفت میکنیم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دوست عزیز وقتی میخوای حرفی بزنی ابتدا کمی فکر کن.اینکه یه عده تو نت ترجمه گوگلی رو خداد تومن میفروشن منظورتون باید من هم باشم .

من افزونه را خریدم و بهینه کردم و میفروشم این هم فعلا تنها محصول تجاری ما هست که البته پشتیبانی هم میدیم و ارزش نصب و پشتیبانیش بیشتر از این هست.البته من متوجه هستم منظور اصلی شما کی هست اما حق ندارید جمع ببندی و اگر کسی تاپیک شما رو بخونه و بسته مارو هم دیده باشه حتما فکر میکنه ما هم درحال سرکیسه کردن مردم هستیم.اگر واقعا میتونی از افراد نام ببر.

آقای طالبی به من گفتند بچه ها میخواهند این افزونه را منتشر کنند و من هم ناراحت نشدم و گفتم مشکلی نیست چون اگر کسی بخواد افزونه وارز یا غیر وارز استفاده کنه خودش مختاره و حتی هر کس هم درخواست افزونه را داشت لینک نسخه وارزش رو براش میفرستادم اما اینکه دوستی بخواد نسنجیده همه رو زیر سوال ببره درست نیست.

کسی هم فکر نکنه من از انتشار این افزونه ناراحت شدم و بیشتر دوستانی هم که از ما خریدند کسانی بودند که نسخه وارز رو استفاده میکردند.

برای دونستن شما و سایر دوستان میگم که ترجمه این بسته نیاز به حوصله و مشاوره با مشاورین املاک داره.بیشتر ترجمه های شما هم در اصل گوگلی هستند مثلا اونجا که نوشتید "تماس ارجع" باید مینوشتید "طریقه تماس با شما"

یا اینکه ترجمه ای که نوشته اید"فرستنده از شما برای دیدن املاکش دعوت کرده است/او دریافت کرد" من متوجه نشدم او دریافت کرد به چه منظور اینجا هست و باید شبیه این متن مینوشتید "یک دعوتنامه برای شما جهت بررسی یک ملک فرستاده شده است که دوست شما آن را مشاهده کرده است در" که البته نمونه های زیادی با بررسی اجمالی دیدم مثلا شما در بسیاری از جاها مرتب سازی رو با سفارش دادن اشتباه گرفته اید مانند :"با موفقیت سفارش داده شد!" که معنیش در اصل میشه مرتب سازی با موفقیت انجام شد.که این دقیقا ترجمه ای است که گوکل برای order میده و شما بکار بردید.ضمن اینکه کارهای دیگری هم هست که اصلا انجام ندادید

و این نشون میده دقیقا متون با گوگل ترجمه شده و شما هم همون راهی رو رفتید که ابتدا دیگران رو بهش متهم کردید.

من هیچ دوست ندارم وارد این بچه بازی ها بشم اما دیدن توهین شما نتونستم جلوی خودم رو بگیرم و قصدم نداشتم دانش شما رو زیر سوال ببرم اما اگر آدم حرفی میزنه باید جنبه شنیدن جواب هم داشته باشه.

آخر و عاقبت انتشار چنین افزونه هایی با ترجمه های اشتباه این میشه که برخی افراد با استفاده از این افزونه ها میان برای مردم به اصطلاح سایت طراحی کنند و مبلغ کلانی هم میگیرند و بعدش این میشه طرف یه میلیون داده برای سایت املاک و هرچی از دهنش در میاد به طراحای سایت میگه.

بهرحال شما باید تصمیم بگیرید که قصدتون خدمت به جوملا و کاربران جوملا است یا تخریب دیگران و با این روش ها ما بجای پیشرفت مثل همیشه پس رفت میکنیم.

اقای گنچی عزیز

من و خیلی دیگه از کابر های تحت وب شما رو مشناسیم و با کارتون اشنایی داریم

این که من گفتم ترجمه گوگلیش رو خداتومن میفروشنم منظورم شخص شما یا کسایی که واقعا دارن کار میکنن نیست ولی به خدا خدا شما هم خوب می دونید که همین الان اقای ایکس و ایگرگ دارن همین کار رو میکنن

ترجمه من هم گوگلی نیست چرا رو بهتون میگم شما ترجمه رو چک کنید متن های طولانی رو توی همون گوگل بزنید ببینید چی می نویسه. ببینید یه فایل ترجمه اختصاصی مثل این خودتون هم که بهتر میدونید دچار اشتباهات زیادی میشه آدم توش چون زبان انگلیسی هر کلمش تو پارسی چندین معنی داره مثل همون order که من معنی مرتب سازی رو میدونستم ولی بنابر اینکه که برای فروش و این موارد استفاده میشه و ترجمه ها هم تو فایل های ترجمه تقریبا به صورت لغت به لغت هست و شما اون لحظه محیط کامپوننت جلوتون نیست که دقیق بدونید کاربردش اونجا چیه زمانی هم که من ترجمه رو شروع کردم با این نسخه افزونه کار نکرده بودم و این رو هم میدونم باید با متخصص کار یعنی کسی که تو این کار بوده مشورت کرد تا بشه برای این افزونه معنی درست پیدا کرد در مورد اون تماس ارجع هم باید بگم که بله اشتباه میتونه باشه ولی خیلی جا ها وقتی شما خودتون کلمه رو معنی میکنید یه معنی میده و کاربردش چیز دیگه ای هست و به صورت اصطلاح به کار میره مثل همون کلمه hot به کار رفته تو ترجمه هست. شما نمیتونی یه اصطلاح برای این گیرز بیاری که عامه پسند باشه بیاید بنویسی "ملک داغ" خوب میتونه برداشت دیگه ای داشته باشه بنویسی "ملک برجسته" باز شاید نتونن اینکه پیشنهاد خارق العاده ای رو که در باره اون ملک هست رو بفهمن و فقط کسی که یه مقدار ا دلالی و اینا سرکار داشته به راحتی این اصطلاحات خاص تاجر ها و ... رو میفهمه حالا منظورم فقط این کلمه نیست و شما نمشه بر اساس چنتا جمله ترجمه بخوای کل زحمت یه نفر رو زیر سوال ببری

من اتفاقا بعد از اینکه خودم کامپوننت رو نصب کردم خیلی اشکلات رو گرفتم ولی باز بعضی ها جامونده

شما جمله ای که مربوط به فیلد های ضروری هست رو تو گوگل بزن ببین ترجمه فیلد های ضروری میده ...

بعد خیلی اصطلاحات بود که اصلا به کشور ایران مربوط نمیشه و مبربوط به حساب کتاب مالیاتی خود کشور سازنده و حومه اون میشه. شما این ها رو ترجمش رو میخوای چی کار کنی پس اینطوری نگید که ما زدیم تو گوگل و ترجمه رو واسه ما انداخته بیرون

خودتون هم این رو خوب می دونید که ای ترجمه گوگلی نیست چراش رو اون هایی که ترجمه کار کردن میدونن.

در ضمن من قصد ندارم کسی رو تخریب کنم حالا به هر دلیلی ولی واقعیت رو گفتم ولی چون نمیتونستم نام ببرم و نمیخواستم کسی رو تخریب کنم و اجازه این کار رو نداشتم کلمه "عده ای" رو اوردم متن من رو دقیق بخونید.

در ضمن ما هم این افزونه رو خریداری کردیم نسخه وارز شده رو براتون ورنداشتیم ترجمه نکردیم. حالا پس شما هم چشم بسته به ما توهین نکنید.

من هم برای شما و هرکس که انتقاد کنه احترام قائلم و ممنون از انتقاد شما هرچند با یکم ... همراه بود.

موفق و پایدار باشید

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دوستان و تبریک سال نو

اولا عرض کنم که ما همه در امر طراحی سایت و پشتیبانی و رفع اشکالات کاربران فعالیت میکنیم و نباید به فکر تخریب همدیگه باشیم!

اینکه یک نفر یک اینترو طراحی و منتشر کنه من فرداش بیام همون رو بصورت رایگان منتشر کنم که یک نفر رو خراب کنم کار صحیحی نیست!

و اما در مورد ترجمه این افزونه

بنده سالهاست در انجمن های زیادی از جمله جومینا و پارس جوم فعالیت دارم و مشغول به ترجمه افزونه و پارسی سازی قالب هستم

عموما ترجمه توسط یک فرد که به زبان انگلیسی مسلط هست انجام میشه و البته مراحل داره

بنده و هر مترجم افزونه دیگری برای ترجمه یک افزونه، ابتدا افزونه رو بصورت انگلیسی نصب و اقدام به کار با افزونه میکنه (با دقت)!

بعد از این مرحله اقدام به ترجمه اولیه میکنه! ترجمه اولیه یعنی کلماتی که فقط یک معنی واحد دارند! و یا جملات ساده

بعد از این مرحله نوبت میرسه به خطوطی از ترجمه که اختصاصی هستند و نیاز به مهارت لازم دارند! برای ترجمه این خطوط باید در افزونه دنبال این خطوط گشت تا معنای واقعی رو فهمید

کار اشتباهی هست که افزونه رو نصب نکرده و ندیده اقدام به ترجمه نمود

هبرحال زحمتی است که کم و بیش کشیده شده و در همینجا از حسن نیت شما برای دادن عیدی به کاربران عزیز جوملایی تشکر و قدردانی میکنم اما کاش گزینه بهتری یافت میشد تا این عیدی دادن باعث ناراحتی و ضرر همکارانی که زحمت کشیده اند نشه!

درضمن کاش برای دادن عیدی به دوستان پارسی سازی رو کامل انجام میدادید، مثل تبدیل واحد پول به ریال یا تومان بجای $ چون ساختار نمایش قیمت "اویروق" و "اویلار" با نرخ های پارسی متفاوت هست و ممکنه برخی مواقع موجب خطا در پرداخت بشه

موفق باشید و سربلند

یارتان علی

با سلام و تشکر از انتقادتون

عزیز برای پارسی کردن قیمت ها و حتی محاسبه گر ها من چون فعلا تایم نداشتم گفتم که کمی دیگه اولین فرصت خالی که گیر بیارم کاملا من یا یکی از دوستان برای پول ایران بهینش میکنیم

در ضمن برای اینکه من تسلط دارم رو انگلیسی عزیز دل باید بگم که من مسلط هستم و هیچ شکی رو این موضوع ندارم حالا شما هرچی دوست دارید بگید

ولی برای من یه چیزی خیلی جالبه که اکثر کسایی که ... هستن دارن اعتراض میکنن و این از نظر هر کس می تونه جالب باشه

چون فقط اینجا نیست و در ایمیل من هم که مستنداتش رو بخواید دارن اکثرا کاربر های انجمن آقای گنجی اعتراض میکنن حالا علتش رو نمیدونم چرا .

با سلام و عرض خسته نباشید

1- آیا امکانش وجود داره که بصورت فایل اکسل مشخصات رو وارد نمود ؟

2- از کدام قسمت میتوان شهرها را اضافه نمود ؟(چون فقط تهران وجود دارد)

3- آیا امکان وجود دارد که در جستجو پیشرفته یا عادی تغییراتی بوجود آورد ؟ (مثلا : در تعداد حمام ها و wc ، در ایران رایج است که نوشته میشود ایرانی یا ایرانی فرنگی و یا تعداد اتاق ها و اتاق خواب بصورت جداگانه وجود ندارد و تنها نوشته میشود خواب)

4- در جستجو ملک فرقی بین خرید و رهن و اجاره نیست ؟ ( چون برای جستجو رهن و اجاره کردن باید مبلغ رهن و مبلغ اجاره مشخص بشود و در خرید باید قیمت متری ملک و مبلغ کل مشخص بشود )

5- اگر امکان داشته باشه که مناطق رو تیک زد تا جستجو کنه خیلی بهتر میشد تا چندین منطقه با هم جستجو بشه (مثلا : تهران رو فرد انتخاب کنه منطقه 1 و منطقه 2 رو بتونه همزمان سرچ کنه)

*** یک مشکل اساسی دیگه ای که بهش برمیخوریم اینه که قیمت رو نمیشه در جستجو به میلیون وارد کرد و بیش از 6رقم رو قبول نمیکنه

امیدوارم منظورمو دقیق گفته باشم

با سپاس از شما

ویرایش شده در توسط smzmagician

سلام مرتضی جان بابت این کامپوننت واقعا تشکر میکنم . خیلی عالی و درست بودش . فقط چند تا مشکل دارم ... :

1 - من میخوام کمی تغییرات کد نویسی داخل این کامپوننت اعمال بکنم میخواستم ببینم آیا باید داخل قسمت پوشه " components " دنبالش باشم یا پوشه " modules " و اینکه اسم پوشه هاش چی هستش .

تغییراتی مثل نحوه نمایش و یا حذف برخی قسمتهایی که بهش نیاز ندارم مثل تبدیل ارز . و همچنین برخی از گزینه های مروبط به سرچ و جستجو .

2 - من میخوام کمی از نظر ظاهر و استایل دهی این رو تغییر بدم و اینکه نوع نمایشش و فرمش . چون دارای بهم ریختگی و تو هم رفتگی بسیار زیادی هستش ... آیا فقط باید با فایرباگ به تنظیماتش استایلش دسترسی پیدا کنم ؟؟ یا نه از طریق خود پوشه مربوطه هم میشه ؟؟؟

و در کل ممنون میشوم منو بیشتر برای تغغیراتش راهنمایی کنی . ...

با تشکر مهدی . gift

با سلام و عرض خسته نباشید

1- آیا امکانش وجود داره که بصورت فایل اکسل مشخصات رو وارد نمود ؟

2- از کدام قسمت میتوان شهرها را اضافه نمود ؟(چون فقط تهران وجود دارد)

3- آیا امکان وجود دارد که در جستجو پیشرفته یا عادی تغییراتی بوجود آورد ؟ (مثلا : در تعداد حمام ها و wc ، در ایران رایج است که نوشته میشود ایرانی یا ایرانی فرنگی و یا تعداد اتاق ها و اتاق خواب بصورت جداگانه وجود ندارد و تنها نوشته میشود خواب)

4- در جستجو ملک فرقی بین خرید و رهن و اجاره نیست ؟ ( چون برای جستجو رهن و اجاره کردن باید مبلغ رهن و مبلغ اجاره مشخص بشود و در خرید باید قیمت متری ملک و مبلغ کل مشخص بشود )

5- اگر امکان داشته باشه که مناطق رو تیک زد تا جستجو کنه خیلی بهتر میشد تا چندین منطقه با هم جستجو بشه (مثلا : تهران رو فرد انتخاب کنه منطقه 1 و منطقه 2 رو بتونه همزمان سرچ کنه)

*** یک مشکل اساسی دیگه ای که بهش برمیخوریم اینه که قیمت رو نمیشه در جستجو به میلیون وارد کرد و بیش از 6رقم رو قبول نمیکنه

امیدوارم منظورمو دقیق گفته باشم

با سپاس از شما

1- خیر . ولی با اکسز میشه اطلاعات رو ارد بانک داده و بخش درستش کرد (دقت کن اکسل نه)

2- نگاه کن شما باید وارد خود کامپوننت بشی و اونجا همه این تنظیمات وجود داره برای مثال وقتی وارد کردن یک خونه رو میزنی خودش سربرگ های مختلفی داره برای وارد کردن اطلاعات که در اسکرین شات ها میبینیشون که اونجا میتونی شهر رو وارد کنی یا کشور و استان و ...

3-خوب این رو نمیشه کاری کرد مگر اینکه خود کامپوننت رو ویرایش کنی و یا ترجمه رو تغییر بدی باب میل خودت

4- چرا در زمان وارد کردن ملک شما باید نوع اجاره ای یا فروشیبودن رو مشخص کنید و بعد از واردکردن اطلاعات درست برای کاربر نوع ملک رو نمایش میده

5-خوب این کامپوننت با همین شکل ظاهری نوشته شده و نمیشه کامپوننت رو در زمان ترجمه به کلی تغییر داد

در مورد مشکلتون هم بگم که اولا کامپوننت برای پول ایران بهینه نشده ولی در وارد کردن قیمت بالا من مشکلی ندیدم و بیشتر از 6 صفر رو برای من قبول کرد

سلام مرتضی جان بابت این کامپوننت واقعا تشکر میکنم . خیلی عالی و درست بودش . فقط چند تا مشکل دارم ... :

1 - من میخوام کمی تغییرات کد نویسی داخل این کامپوننت اعمال بکنم میخواستم ببینم آیا باید داخل قسمت پوشه " components " دنبالش باشم یا پوشه " modules " و اینکه اسم پوشه هاش چی هستش .

تغییراتی مثل نحوه نمایش و یا حذف برخی قسمتهایی که بهش نیاز ندارم مثل تبدیل ارز . و همچنین برخی از گزینه های مروبط به سرچ و جستجو .

2 - من میخوام کمی از نظر ظاهر و استایل دهی این رو تغییر بدم و اینکه نوع نمایشش و فرمش . چون دارای بهم ریختگی و تو هم رفتگی بسیار زیادی هستش ... آیا فقط باید با فایرباگ به تنظیماتش استایلش دسترسی پیدا کنم ؟؟ یا نه از طریق خود پوشه مربوطه هم میشه ؟؟؟

و در کل ممنون میشوم منو بیشتر برای تغغیراتش راهنمایی کنی . ...

با تشکر مهدی . gift

خواهش میکنم

در مورد تغییر در کامپوننت من دقیق به سطح علم شما در این زمینه آگاهی ندارم ولی به طور کلی یه توضیحی براتون میدم

نگاه کنید هر کامپوننت از دو بخش کاربری و مدیریت تشکیل شده که از دو آدرس متفاوت بهش دسترسی داری مثلا برای

بخش کاربری به این صورته

joomla root/components/com_estateagent

این میشه پوشه کل کامپوننت در بخش کاربری که هر تغییر برای بخش ظاهری در این قسمت انجام میگیره

و برای مثال برای رفتن خود فایل css باید مسیر زیر رو درپوشه کامپوننت که آدرسش رو دادم بری

/assets/estateagent_rtl.css

و با بخش های دیگه به همین ترتیب ...

ولی برای محیط مدیریت کامپوننت باید به آدرس زیر بری

joomla root/administrator/components/com_estateagent

اینجا هم مثل بالایی و برای دسترسی به هر بخشش باید به پوشه مورد نظر بریو تغییرات رو لحاظ کنی

ولی یه چیزی رو بگم که در صورتی که مسلط به کد نویسی در این زمینه نیستی به هیچ وجه دستاری نکن در کامپوننت چون در بعضی مواقع چیز هایی که فرشو نمیکنی ممکنه اشکالات بزرگی در خود کامپوننت و کارش ایجاد کنه

نکته : این توضیحات بر اساس بسته نصبی داده شده و در مورد خود فایل اصلی کامپوننت مسائل کمی متغایر با این موضوع هست و باید یه سری موارد رو یکم تغییر بدی منظورم همون آدرس هاست

2- برای تغییر در ظاهرش هم به همون صورت که از فایر باگ یا افزونه وب دولپر که من اینجا وب دولپر رو توصیه میکنم در کار های دیگه کمک میگیری اینجا هم به همون صورت کمک بگیر و آدرس ها رو به دست بیار و تغییراتت رو روش بده.

امیدوارم که تونسته باشم کمکت کنم. موفق و پایدار باشی.

1- خیر . ولی با اکسز میشه اطلاعات رو ارد بانک داده و بخش درستش کرد (دقت کن اکسل نه)

2- نگاه کن شما باید وارد خود کامپوننت بشی و اونجا همه این تنظیمات وجود داره برای مثال وقتی وارد کردن یک خونه رو میزنی خودش سربرگ های مختلفی داره برای وارد کردن اطلاعات که در اسکرین شات ها میبینیشون که اونجا میتونی شهر رو وارد کنی یا کشور و استان و ...

3-خوب این رو نمیشه کاری کرد مگر اینکه خود کامپوننت رو ویرایش کنی و یا ترجمه رو تغییر بدی باب میل خودت

4- چرا در زمان وارد کردن ملک شما باید نوع اجاره ای یا فروشیبودن رو مشخص کنید و بعد از واردکردن اطلاعات درست برای کاربر نوع ملک رو نمایش میده

5-خوب این کامپوننت با همین شکل ظاهری نوشته شده و نمیشه کامپوننت رو در زمان ترجمه به کلی تغییر داد

در مورد مشکلتون هم بگم که اولا کامپوننت برای پول ایران بهینه نشده ولی در وارد کردن قیمت بالا من مشکلی ندیدم و بیشتر از 6 صفر رو برای من قبول کرد

با تشکر از پاسخ شما

ببینید در جستجو سریع وقتی کاربر میخواهد جستجو نماید بر اسال قیمت متاسفانه قیمت رو تا 500000 ریال یا تومان میتواند سرچ کند که با این مبلغ هیچ ملکی در ایران وجود ندارد . و این محدودیت قیمت رو چطور میشه برداشت تا جستجو براسال مبالغ میلیونی صورت پذیرد ؟

این جستجو برای قیمتها مشکل داره ، چون وقتی میخواهیم ملکی رو جستجو نماییم ابتدا باید مبلغ رهن را بزنیم و بعد میزان اجاره که در این جستجو پیش بینی نشده است

ثانیا اگر کاربربخواهد برای خرید مبلغی را وارد نماید براساس قیمت متری و قیمت کل وارد نماید که این نیز در قیمتها درنظر گرفته نشده است

اگر امکانش وجود داره یک قالب شکیل تر برای نمایش به کاربران طراحی نمایید (درصورت امکان راهنمایی نمایید که چطور میتونم قالب نمایش برای کاربر را بصورت زیر تغییر دهم)

http://upload.tehran98.com/img1/8b9ykf6bqkq3bq6mzz6.jpg

چون قالب های پیش فرض خود کامپوننت جذابیت بصری ندارد

با سپاس

کسی میدونه این سایت با جوملا طراحی شده یا نه ؟ http://melkavaran.com/amlak/

اگر طراحی شده نام کامپوننت استفاده شده برای اون چیه ؟

بله با جوملا طراحی شده

از کامپوننت املاک استفاده شده

سلام

دوستان ، قرار بود جواب ما رو در چند پست قبل بعد از تعطیلات آقای طالب بده ولی نداد .

ممنون میشم یک جوابی هم به من بدین .

با تشکر

سلام

دوستان ، قرار بود جواب ما رو در چند پست قبل بعد از تعطیلات آقای طالب بده ولی نداد .

ممنون میشم یک جوابی هم به من بدین .

با تشکر

با سلام

انشالله امشب بسته ی نصبی و ویرایش شده برای دانلود قرار داده میشه...

سلام

برادر ، اگر خودت این رو از پایه می نوشتی چیکار می کردی ؟ ما نرم افزار یا وب سایتی رو از پایه آماده می کنیم ، تموم می کنیم تموم نکرده می بینیم دست مردمه هیچی نمی گیم ، اگر تو نسخه مخصوص خودت رو درست کردی دیگه چیکار داری که اینا اینجا بزارن یا نه .

با سلام

انشالله امشب بسته ی نصبی و ویرایش شده برای دانلود قرار داده میشه...

**

سلام ممنون

با سلام

چک می کنم خبر می دم ، چطور میشه این فالب رو برای املاک عوض کرد ، و یا اون رو راست چین کرد ، من وقتی نصب کردم ، ظاهرش خیلی با اون عکس هایی که گذاشتید تفاوت داره .

بله با جوملا طراحی شده

از کامپوننت املاک استفاده شده

سامانه جامع املاک و مستغلات - املاک قم - ملک آوران

میشه بفرمایید قسمت های مختلفش با کدوم ماژول و کامپوننته و اگر آنها رو در اختیار دارید لینکشو برام ارسال نمایید .

مخصوصا بخش جدیرترین املاک و سپردن ملکش و جستجوی پیشرفتش جالبه

**البته اگه از همین کامپوننتی که شما معرفی کردید استفاده کرده بفرمایید چطور به این شکل تغییر داده امکاناتشو**

با سپاس

خیلی کارتون درسته

دستتون درد نکنه

همین یه ساعت پیش یه نفر میخواست با قیمت 250000تومناینو به من بفروشه

خیلی خیلی ممنون.

با سلام

به یک مشکل برخورد کردم ،در انتخاب (در قسمت جستجو سریع) کشور و استان و شهر وابستگی آیتم ها به یکدیگر حفظ نمیشه و کشور را انتخاب نکرده استان نمایان است و همچنین استان را انتخاب نکرده شهرها نمایان است و بهم مرتبط نیستند

با تشکر

سلام

ضمن تشکر ویژه بابت قراردادن این کامپوننت مفید

یک مشکل هست که ممنونم میشم کمکم کنید :

در صفحه نمایش ملک خطاهای زیادی نشان می دهد :

( ! ) Notice: Undefined index: ea_fulllocation in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\template.estateagent.php on line 533

( ! ) Notice: Undefined index: ea_mtf in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\template.estateagent.php on line 229

( ! ) Notice: Undefined index: ea_print in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\template.estateagent.php on line 244

( ! ) Notice: Undefined index: ea_enable_fblike in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\template.estateagent.php on line 613

( ! ) Notice: Undefined index: ea_enable_twitter in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\template.estateagent.php on line 633

( ! ) Notice: Undefined index: ea_enable_linkedin in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\template.estateagent.php on line 653

( ! ) Notice: Undefined index: ea_enable_googlePlusOne in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\template.estateagent.php on line 660

( ! ) Notice: Undefined index: ea_curconverter in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\template.estateagent.php on line 101

( ! ) Notice: Undefined index: ea_fulllocation in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\default\obj.php on line 85

( ! ) Notice: Undefined index: ea_fulllocation in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\default\obj.php on line 117

( ! ) Notice: Undefined index: ea_enable_shortlist in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\default\obj.php on line 159

( ! ) Notice: Undefined index: ea_enable_prop_qr_code in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\default\obj.php on line 164

( ! ) Notice: Undefined index: ea_enable_comments in C:\wamp\www\components\com_estateagent\templates\template.estateagent.php on line 303

:bala: لطفا به من میگید که مشکل از کجاست؟

در همین تاپیک دوست دیگری این مشکل را داشت و توضیحات لازم داده شده ..

مربوط میشه به php.ini شما

ممنون اما من از WampServer استفاده میکنم .. فرقی نداره؟

با سلام

به یک مشکل برخورد کردم ،در انتخاب کشور و استان و شهر وابستگی آیتم ها به یکدیگر حفظ نمیشه و کشور را انتخاب نکرده استان نمایان است و همچنین استان را انتخاب نکرده شهرها نمایان است و بهم مرتبط نیستند

با تشکر

کسی جواب این مشکلو میدونه ؟؟

ممنون اما من از WampServer استفاده میکنم .. فرقی نداره؟

php.ini خودتون رو پیوست کنید تغییر بدم برای شما

به یک مشکل برخورد کردم ،در انتخاب کشور و استان و شهر وابستگی آیتم ها به یکدیگر حفظ نمیشه و کشور را انتخاب نکرده استان نمایان است و همچنین استان را انتخاب نکرده شهرها نمایان است و بهم مرتبط نیستند

احتمالا مشکلی در javascript وجود داره ... باید بررسی بشه اگر کاربران دیگه هم مشکل شما را داشته باشند اونوقت افزونه ایرادی در اون قسمت داره

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری