Morteza Fard Saffari

هدیه ویژه : کامپوننت پارسی نمایندگی املاک + بسته نصبی

424 پست در این موضوع

php.ini خودتون رو پیوست کنید تغییر بدم برای شما

واقعا ممنونم

بفرمائید

php

ویرایش شده در توسط angel_rah007

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چند سوال تخصصی دارم در مورد این کامپوننت :

1- آیا امکان داره در قسمت مدیریت قبل از اینکه یک ملک رو منتشر کنیم از مقادیر پر شده در فرم یک پرینت با فرمت دلخواه بگیریم؟

یعنی در یک جدول با فرمت خاص و قابل تغییر فقط مقدارها نمایش داده بشه : ایران / تهران / منظقه 3 / آپارتمان / فروش / 30 / 120 م / .....

اگر امکان داره ، بفرمائید کدوم فایل ها رو باید ویرایش کنم؟ و یه توضیح کلی بهم بدید... ممنونم

2- میتونم فیلد های اطلاعات ملک رو تغییر بدم؟ مثلا نیازی نیست نام کشور رو وارد کنند... اون رو حذف کنم

یا اینکه بعضی فیلد ها رو از حالت inputbox به chekbox تغییر بدم؟

میدونید توی کدوم فایل ها رو باید تغییر بدم؟

خیلی خیلی ممنون میشم راهنمائیم کنید

ضمنا فایل php.ini هم گذاشتم که برام ویرایش کنید ...

php.ini شما دانلود نمیشه .. خودتون تست کنید یک بار بعد قرار بدید برای دانلود!

خود کامپوننت هم منتشر میشه .. صبر کنید این هفته

php.ini شما دانلود نمیشه .. خودتون تست کنید یک بار بعد قرار بدید برای دانلود!

ببخشید من ندیده بودم مشکل داره

ممنونم

اینم فایل در آپلود سنتر انجمن :http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13653108261.zip

ممکنه سوالاتی که پرسیده بودم هم جواب بدید .... :dadad4:

خود کامپوننت هم منتشر میشه .. صبر کنید این هفته

ممنون که زحمت می کشید و کامپوننت رو به ما میرسونید ... توی کامپوننت یک سری ایرادات جزئی که توی پکیج داشت برطرف میشه؟

مثلا واحد پول ایران ...

سلام جناب طالبی

یک سوال داشتم

چطور میشه کپی رایت قالب بسته نصبی املاک رو حذف کرد

سلام خسته نباشید

توی قسمت اضافه کردن ملک ،زمان پایان انتشار رو همین روزی میزنه که شما ملک رو اضافه کردید و یک روز بعد تاریخ زمان نمایش به پایان میرسه و در نتیجه ملک رو نمایش نمیده.

من تاریخ رو دستی ورارد کردم ولی بعد از ذخیره کردن دوباره به همون تاریخ قبلی بر میگرده و بعد از چند ساعت تاریخ انتشار ملک به پایان میرسه.

حتی رفتم توی دیتابیس هم تاریخ رو دستی تغییر دادم ولی بازم وقتی که ذخیره میزنم به همون تاریخ قبلی بر میگرده.

کسی به این مشکل بر خورده؟

اگه راه حلی داره لطفا راهنمایی کنید.

ویرایش شده در توسط mieee

با تشکر از زحماتی که واسه این کامپوننت کشیدید

من یه چندتا سوال داشتم

1- توی بخش جستجو بر اساس مبلغ قیمت های موجود خیلی پایین هستند فایلی که این مبالغ داخل اون نوشته شده اند کدوم هست که تغییر بدیم

2- من با نقشه این کامپوننت دچار مشکل هستم روی هر موقعیتی که تنظیم میکنی و مارک میزنی

باز همون صفحه پیشفرض که از پیکربندی تنظیم کردی رو بهت نشون میده

بازم ممنون از ارائه این کامپوننت

درود بر شما

جهت ویرایش جستجو به مسیر زیر مراجعه کنید.

components\com_jshopping\templates\icetheme\search

موفق پایدار

درود بر شما

جهت ویرایش جستجو به مسیر زیر مراجعه کنید.

components\com_jshopping\templates\icetheme\search

موفق پایدار

چه ربطی داره آقا محمد

فکر کنم اشتباه زدید

باتشکر

سلام

اولا از کار بسیار زیباتون ممنونم

دو اینکه بسته در لوکال رو قالب دوم ریل استت که هست اسلاید شو بالا که 5 تا عکس زیرش هست اجرا میشه ولی در سی پنل که نصب کردم اجرا نشد/ممنون میشم کمک کنید.

سلام

اولا از کار بسیار زیباتون ممنونم

دو اینکه بسته در لوکال رو قالب دوم ریل استت که هست اسلاید شو بالا که 5 تا عکس زیرش هست اجرا میشه ولی در سی پنل که نصب کردم اجرا نشد/ممنون میشم کمک کنید.

cache مرورگر رو خالی کنید و تست کنید

با مرورگر دیگه هم تست کنید

در غیر اینصورت احتمال داره مشکل از هاست شما باشه

ضمنا بررسی کنید اگر از لوکال به هاست منتقل کردید حتما و حتما همه فایلها درست آپلود شده باشه

آقای Morteza Fard Saffari ازت بی نهایت ممنونم . بله . خیلی زیاد کارم رو راه انداختی . راستش من طراحی وب و قالبهای جوملا را از مجموعه آموزشی که آقای طالبی ترتیب دیدن یاد گرفتم و واقعا به کارم اومدش . خیلی هم ازشون و تیمشون ممنونم . فعلا در حال ویرایش و ادیت استایل این کامپوننت هستم . اگر به مشکلی بر خوردم حتما مزاحمتون میشم . بازم ممنونم .

ویرایش شده در توسط m3hdi

بچه ها کسی میتونه قالب نمایش املاکو تغییر بده و به شکل شکیلتری در بیاره ؟

ویرایش شده در توسط smzmagician

بچه ها کسی میتونه قالب نمایش املاکو تغییر بده و به شکل شکیلتری در بیاره ؟

سلام . اگه منظورتون نمای ظاهری سایت هستش اگه کمی سی.اس.اس بلد باشید به راحتی با افزونه های فایر باگ یا وب دولپر به راحتی میتونید تغییرات انجام بدهید . من خودم دارم همینطوری تغییرش میدم به نظر خودم که بد نشده تا حالا ....

موفق باشید . مهدی

این ماژول مربوط به " جستجوی سریع ملک " من چطور میتونم نوشته های داخلش رو تغییر بدهم ؟

مثلا نوشته های مانند " فضای زندگی (حداقل-حداکثر) " و اینکه اون متنهای داخل درآپ باکس ها رو چطور ؟ مثلا میخوام m2 یا همون متر مکعب نمایش نده یا خودم به جای اون بنویسم " متر " .

و اینکه در بخش پیکره بندی > جستجو > حداکثر قیمت :: نمی توانم عددی بیش از 5 رقم یا خود 5 رقمی قرار بدهم . تنها عدد 5 رقمی که به صورت ثابت قرار گرفته " 500000 " هستش و هیچ عدد 5 رقمی دیگه نمیشه اضافه کرد .

ممنون .

با استفاده از note pad ++ می تونیدتوی فایلهای زبان بگردید و کلمه مورد نظرتون را پیدا کنید.

برای اینکه ریال در بین واحد های پولی موجود در این کامپوننت قرار بگیره تنها کافیست مراحل زیر را دنبال کنید ::

1 > به پوشه جوملای خود رفته و پوشه components را باز می کنیم و سپس از بین پوشه ها بروی پوشه com_estateagent دوبار کلیک میکنیم و این کار رو بروی پوشه helpers نیز انجام می دهیم . مسیر کلی شما به شکل زیر است ::

م\Mahal nasb Joomla \ Poshe Joomla marboteh \components\com_estateagent\helpers

2 > حال فایل arrays.estateagent.php را با یک ویرایشگر باز میکنیم .

3> به خطی که دستور زیر را نوشته می رویم .

()public static function get_CurrCode

4> یکی از دستورات زیر مجموعه اش را مثل دستور زیر کپی و و سپس زیر همان دستور paste می کنیم . مانند نمونه زیر ::

$currency_code['USD'] = "US Dollar";
// ---- In khat Copy kardam ::
  $currency_code['USD'] = "US Dollar";

5 > حالا در خطی که کپی کردید به جای ['USD'] بنویسد ['IRAN'] و به جای "US Dollar" بنویسید "Rial"

نکته : در قسمت ['USD'] شما نام کشور را معرفی میکنید و در قسمت "US Dollar" واحد پولی که در کشور مربوطه رایج هستش .

6 > قسمت آخر هم قسمت نمایش " سیمبل یا نماد مربوطه به واحد پول هستش " مثلا برای کشور آمریکا دید نماد دلار به این شکل هستش $ ... و هنگام نمایش پول در کنارش یه علامت $ قرار میگیره .

حالا ما میخواهیم این برای واحد پول خودمون قرار بدیم . . . تقریبا مراحلش مثل مراحل بالایی هستش .

به خط مربوطه که در زیر مشخص کردم برید .

()public static function get_CurrSymbol

حالا بازم یکی از دستورات زیر مجموعه این خط کپی و سپس بر زیر همان دستور Paste میکنیم .

currency_symbol['USD'] = "$";//US Dollar$
خط بالایی من کپی کردم و زیر همون paste کردم .

currency_symbol['USD'] = "$";//US Dollar$

همونطور که در بالا گفتم در قسمت ['USD'] نام کشور مربوطه رو وارد میکنیم / ['IRAN']

حالا سمبل واحد پول ایران در قسمت US Dollar//;"$" قرار میدهیم :: For Iran//;"ریال"

البته چون من نماد پول ایران نمی دونستم به فارسی نوشتم ریال که برام به فارسی نمایش بده ...

دو نکته آخری که می مونه ::

1 - ['USD'] این مخفف یا همون ISO کشورها می باشد که من همینطور کامل اسم ایران نوشتم که بدونید هر چیز دلبخواهی رو میشه وارد کرد .

2 - این آموزش و دستوراتی که تغییر داده شد فقط برای نوع نمایش هستش در سایت هستش و هیچ ربطی به ارقام و معادله و خلاصه تنظیمات معادلاتی مربوط به فروش نیستش هااا ...

موفق باشید ....

مهدی.

با استفاده از note pad ++ می تونیدتوی فایلهای زبان بگردید و کلمه مورد نظرتون را پیدا کنید.

از داخل پوشه language\fa-IR فایلی با نام fa-IR.com_estateagent باز کردم اما داخلش هیچی کدوم از متنهای مربوط به قسمت جستجوی سریع ملک نبود که ویرایش کنم !!!!

ویرایش شده در توسط m3hdi

از داخل پوشه language\fa-IR فایلی با نام fa-IR.com_estateagent باز کردم اما داخلش هیچی کدوم از متنهای مربوط به قسمت جستجوی سریع ملک نبود که ویرایش کنم !!!!

با سلام

ما دو تا مسیر دارید یکی برای فایل زبان بخش کاربری هست که از مسیر زیر میشه بهش دسترسی داشت

JOOMLA ROOT\language\fa-IR\fa-IR.com_estateagent.ini

و یکی دیگه برای بخش مدیریت هست که از بخش زیر بهش دسترسی دارید

JOOMLA ROOT\administrator\language\fa-IR\fa-IR.com_estateagent.ini

JOOMLA ROOT\administrator\language\fa-IR\fa-IR.com_estateagent.sys.ini

به طور مثال در آدرس اول همون فضای زندگی نام برده شده توسط شما به صورت زیر در خط 152

EA_OBJ_DWSPACE="فضای زندگی"

و همچنین در خط 154 به صورت زیر

EA_OBJ_HOMES_SIZE="فضای زندگی"

وجود دارد.

موفق باشید.

باسلام

با تشکر از بابت انتشار افزونه املاک

من یه مشکل دارم تو بسته نصبی به راحتی می تونم مجموعه بسازم ولی در کامپوننت وقتی که مجموعه میسازم ، در قسمت املاک نمی تونم یه ملک ثبت کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با سپاس

باسلام

با تشکر از بابت انتشار افزونه املاک

من یه مشکل دارم تو بسته نصبی به راحتی می تونم مجموعه بسازم ولی در کامپوننت وقتی که مجموعه میسازم ، در قسمت املاک نمی تونم یه ملک ثبت کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با سپاس

سلام در افزونه املاک شما وقتی میخوای یه ملک رو ثب کنی در سمت راست و چندین سربرگ فیلد وجود داره که باید پر بشن و اطلاعات مورد نیاز تکمیل بشه ؟ آیا اون ها رو تکمیل میکنید ؟

پیغامی که میده رو بگید تا کمک کنیم بهتون اینجوری نمیشه گفت که چرا... چون افزونه تست شده و در ساختارش مشکلی برای ثبت این مورد نداره

من در قسمت مجموعه ها ، یه مجموعه می سازم

ولی وقتی در قسمت املاک می خواهم ملک ثبت کنم هیچ مجموعه ای نشان نمی دهد که انتخاب کنم!!!

با تشکر مشکل حل شد

تاریخ پایان برابر تاریخ شروع بود

ویرایش شده در توسط bizinesman
مشکل رفع شد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری