Morteza Fard Saffari

هدیه ویژه : کامپوننت پارسی نمایندگی املاک + بسته نصبی

424 پست در این موضوع

یه سوالی داشتم . حالا آقا مرتضی یا هر فرد دیگه ای که میدونه ممنون میشم جواب بده ...

تو اینترنت داشتم سرچ میزدم یهو برخوردم به این قالب ::

Joomla! Templates, Joomla! Extensions and Wordpress Themes Demo

میخواستم ببینم این از چه کامپونت هایی استفاده میکنه ؟

به نظر من باید این فرق داشته باشه چون خیلی شکیل تر و همچنین کاملتر هستش نسبت به این کامپونت .

تو توضیحاتش که خوندم از فریم ورک Rock Solid استفاده می کنه و همچنین از ماژولهای متفاوتی از جمله : K2 Filter, K2 component,YJ Live Search,YJ Image Slider,YJ K2 Image Slider YJ Mortgage Calculator. استفاده میکنه .

اگر فرق داره آیا امکانش هستش که فارسی سازی این رو شروع کنید یا خیر ؟؟؟

با تشکر /.

مهدی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوستان کسی میتونه کمک کنه بگه لیست شهرها رو از کجا باید زیاد کنم؟

تعداد شهر ها رو میخوام بیشتر کنم

تعداد مناطق هم همینطور ....

با تشکر از شما استاد طالبی..

دوستان فایل نصب کامپوننت داخل بسته نصبی هست فقط کافیه اون رو از حالت فشرده خارج کنید، فقط توی ترجمه یکی از خطاش یه " اضافی داشت که باعث میشد تو حالت فارسی درست نشون داده نشه..

با اجازتون اونو اصلاحش کردم و کامپوننت رو برای دانلود با توجه به حجم پایین ترش نسبت به پکیج قرار میدم

یا حق

سلام

یه سوال

شما زحمت کشیدید و کامپوننت رو جدا کردید از بسته ، اما من وقتی بسته نصبی رو روی لوکال هاست نصب کردم تاریخ انتشار ملکم شمسی بود

اما وقتی کامپوننت فوق رو روی سرورم نصب کردم تاریخها میلادی شد :(((

فکر میکنید ایراد از کجاست؟

راستی دوستان ، نگفتید ... شهرها و مناطق رو از کجا باید اضافه کنم؟؟؟؟؟

راستی دوستان ، نگفتید ... شهرها و مناطق رو از کجا باید اضافه کنم؟؟؟؟؟

سلام ، وقتی ملک رو شما ثبت مینمایید شهر و مناطق به لیست اضافه میگردد . ( این راهی است که من ثبت میکنم)

سلام

تو این کامپوننت املاک شهرهارو باید از کجا وارد کرد؟

من نصب کردم میخوام ملک ثبت کنم هیچ شهری رو نشون نمیده فقط یک کشور داره که اونم ایران رو انتخاب کردم دیگه هیچی نیست

باید کجا شهر رو وارد کرد؟

راهنمایی کنید

کسی از بچه ها نمیتونه جستجو اجاره رو به لیست جستجو اضافه کنه ؟

ویرایش شده در توسط smzmagician

تا شهر انتخاب نشه نمیشه ملک رو ثبت کرد لطفا اگه میشه سریعتر راهنمایی کنید

سلام

دوست عزیز شما میبایست ابتدا در داخل قسمت قرمز رنگ نام شهر را وارد نمایید و سپس فایل خود را ذخیره نمایید . (مطابق تصویر)

[ATTACH=CONFIG]3368[/ATTACH]

یا علی

سلام به دوستان عزیز و محترم

بنده سوالی در مورد بسته نصبی املاک داشتم

من این بسته رو دانلود کردم که به صورت فایل زیپ بودش و جوملا 2.5 را روی xampp نصب کردم سپس از قسمت نصب و حذف فایل زیپ رو بارگزاری کردم اما پیغامی مبنی بر نصب ارائه نشد لطفا دوستان کمک به من کمک کنید

ممنون

من این بسته رو دانلود کردم که به صورت فایل زیپ بودش و جوملا 2.5 را روی xampp نصب کردم سپس از قسمت نصب و حذف فایل زیپ رو بارگزاری کردم اما پیغامی مبنی بر نصب ارائه نشد لطفا دوستان کمک به من کمک کنید

ممنون

با سلام و خوش آمد به جوملا فروم

دوست خوبم این فایل به شکل بسته نصبی هست یعنی شما باید مثل یک جوملای خام نصبش کنید مثل همون جوملایی که اول نصب کرده بودید....

سلام

یک مشکلی با راست چین شدن مطالب دارم

وقتی یک منو جدید میسازم و زیر منو های اون رو به مطلب متصل میکنم مطالب رو راست چین نشون نمیده دوستان راهنمایی کنند

با تشکر

ممنون

نکته : حتما همان فایلی که در پست اول این تاپیک ارائه شد و حدود 25 مگ بود را دانلود کنید .

1. فایل زیپ را داخل پوشه httdocs فکر کنم کپی میکنید و از حالت زیپ یا فشرده خارج میکنید .

2 . یک اسم مشخص و کوتاه برای پوشه مربوطه انتخاب کنید . به عنوان مثال Amlak

3. در آدرس بار localhost وارد کنید و سپس وارد php myadmin شده و برای سایت خود یک دیتابیس بدون یوزر ایجاد کنید . فقط یک دیتابیس همین .

4. در آدرس بار دوباره آدرس localhost/EsmPhosheEjadshodeh را وارد کنید و اینتر بزنید . به عنوان مثال localhost/amlak

5. صفحه نصب جوملا ظاهر میشود . . .

6 . نصب عادی را ادامه دهید یعنی گزینه بعدی کلیک کنید تا به قسمتی برسید که باید نام دیتا بیس و نام کاربری و پسورد را وارد کنید .

7. نام کاریری : Root پسورد : خالی بزارید نام دیتابیس : نام دیتابیسی که در مرحله 3 ایجاد کردید قرار بدهید

8. گزینه بعدی را کلیک کنید و برای سایت یک نام مشخص و نام مدیریت مشخص و پسورد قرار دهید و در مرحله آخر گزینه حذف پوشه install بزنید و وارد قسمت مدیریت شوید .

همین .

موفق باشید :25:

من این الپیک رو از اول تا آخر خوندم ولی برام جالبه که همه جا گفته شده به زودی فایل های نصبی گذاشته میشه!!! اینم فکر کنم از اون وعده های سر خرمن بوده ها!!! (شوخی) موفق باشید کار بزرگی کردید ولی بهتره فایل نصبی رو هم بذارید

منم از روش شما استفاده کردم اما فقط میشه بصورت tooman نمایش بره نه تومان!! در اینصورت کاراکترا رو بد نشون میده

من اینکاروکردم اما میخوام تومان رو فارسی بنویسه نه انگلیسی چیکار کنم؟

با سلام

کسی با این کامپوننت کار کرده؟

اگر یک آموزش مختصر بدین ممنون می شم که مثلا اول باید پی رو بسازیم یا اینکه منظور از کیس چیه و...

با تشکر

سلام ممنون از افزونه خوبتون

آیا جایی برای اضافه کردن استان و شهر دلخواهمون هست؟

کجاش؟

این یه افزونه نیست که بشه نصبش کرد

cms هست با یه سری افزونه روش که باید مستقلا رو هاست نصب شه

این یه افزونه نیست که بشه نصبش کرد

cms هست با یه سری افزونه روش که باید مستقلا رو هاست نصب شه

این بسته ، شامل جوملا و افزونه املاک و یک سری هست ، که دقیقا باید مثل یک جوملا باید نصب بشه

متاسفانه یک ایراد کلی که این افزونه داره و باید بیشتر مورد بررسی قرار بگیره و تصحیح بشه یافتن ملک بر اساس قیمت میباشد

اگه کسی تونسته این کارو انجام بده به بقیه هم اطلاع بده

قیمت کل از تومان

قیمت کل تا تومان

قیمت متر مربع از تومان

قیمت متر مربع تا تومان

مبلغ رهن/ودیعه از تومان

مبلغ رهن/ودیعه تا تومان

مبلغ اجاره از تومان

مبلغ اجاره تا تومان

ایراد بعدیشم متراژه که به جای وارد کردن عدد بصورت پیش فرض تعدادی لرقام خاص نمایش میده که رنج خوبی رو نمیتونه در بربگیره .

در مورد سوال اول باید بگم که فعلا فقط قابلیت نمایش به دلار را دارد ولی در صورتی که وقت ازاد پیش بیاد حتما برای واحد پول ایران هم بهینه میکنمش ولی باز اگر وستان دیگه وقت کردن زودتر انجام بدن که تشکر هم میکنیم ازشون

منظورتون از سپردن ملک توسط کاربر چیه ؟ اگه من درست فهمیده باشم منظورت اینه که کاربر بیاد ملکی روبه اشتراک بذاره و بعد از اومدن مشتری اون رو به فروش برسونه و تحویله بده . اگه این منظورتون هست شما باید به کاربر ها یا گروه های کاربری دسترسی هایی رو بدید که از داخل مدیرت خود کامپوننت می تونید این دسترسی ها رو ایجاد یا تغییر بدید.

دقت کنید این مورد هم مثل مورد قبلی است و بسته به تنظیمات کاربر از داخل خود تنظیمات کاربری و یا تنظیمات اعمال شده از داخل خود مدیریت کامپوننت داره

باز هم مشکلی بود در خدمتیم

دوست عزیر ایم کلی مشکل داره اما کسی پاسخگو نیست :((((

مثلا من هز ملکی با اینکه تاریخشو تنظیم میکنم اما بازم یعد چند روز از انتشاز خارج میشه...

یا مثلا قیمت رو نمیتونم به صورت فارسی (ریال) تمایش بدم هرچی هم مطرح میکنم کسی جواب نمیده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری