elec1303

ماژول فارسی اسلاید شو بست => Plimun Nivo Slider

24 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

ماژول اسلاید شو بست => Plimun Nivo Slider یکی از افزونه های محبوب جوملاست . ماژول فارسی اسلاید شو بست => Plimun Nivo Slider از افزونه های محبوب جوملاست . داشتن 15 افکت نمایش اسلاید ها نمایش عنوان و توضیحات با تنظیمات کاملا اختیاری ، استایل های مختلف فلش برای انتقال اسلاید ها . انتخاب رنگ و تنظیمات عرض و ارتفاع ماژول اینو به یکی افزونه های محبوب جوملا تبدیل کرده . که هم اکنون فارسی شده و می توانید دانلود نمایید

لینک در جوملا جهانی

دمو و دانلود از سایت سازنده

دانلود ماژول فارسی از آپلود سنتر انجمن

با تشکر از آقای نوین فرد برای معرفی افزونه http://joomlaforum.ir/showthread.php/1046-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7?p=6609#post6609

نسخه جوملا 1.5 هم می توانید از اینجا بگیرید http://joomlaforum.ir/showthread.php/1082-%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D9%88-%D8%A8%D8%B3%D8%AA-gt-Plimun-Nivo-Slider-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-1.5?p=6699#post6699

ویرایش شده در توسط elec1303

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

ممنون از شما. من این اسلایدشو رانصب کردم، در مدیریت آنرا فعال کردم.عکسها رانمایش نمی ده فقط کادر خود ماژول همراه با آن دایره چرخان رو می بینم اشکال چیه؟ تنظیمات آنرا چطور ست کنم من تازه کار هستم واین اولین ماژولی هست که نصب کردم.

دو تا دلیل میتونه داشته باشه:

1- تصاویر رو درست ادرس دهی نکرده باشید و در نتیجه اسلایدر نمیتونه تصاویر رو پیدا و بارگزاری کنه برای نمایش

2- چند مدل اسلایدر نصب کرده باشید که با هم تداخل ایجاد کرده باشند و به خوبی لود نمیشه

متاسفانه هیچ یک از این دو مورد ندارد وقنی نصب کردم یک سری عکس خودش در آدرس درست داشت ولی آنها را هم نشان نمی دهد.

آیا ربطی به تنظیمات jquery دارد یاخیر؟ من باید آنرا نصب کرده باشم چگونه؟ البته اصلا نمی دانم چی هست فقط در تنظیماتش دیدم می پرسم.

1-هنوز راه حلی برای مشکل پیدا نشده البته من این مشکل را در سایت local دارم و وقتی ماژول را در سایت (هاست) نصب کردم نمایش داده شد و تقریبا مطمئن شدم که روی کامپیوترم چیزی کم دارم. چون یک اسلاید شوی دیگر که براساس جاوا اسکریپت بود و آن هم load شدن کتابخانه jquary در تنظیماتش بود نصب کردم، باز هم نمایش داده نشد (ariimageslide).

2-اسلاید شو BT_Slideshow را نصب کردم نمایش داده شد که آن هم مشکلش این است که وسط صفحه نیست ودر تنظیماتش محل قرارگرفتن اسلایدشو را ندارد و نمیدانم چطور به وسط صفحه بیاورم؟ ممنون می شوم راهنمایی کنید.

ولی من mod_PlimunNivoSlider را ترجیح می دهم قشنگتر است.

سلام به همه دوستان عزیز میخواستم بدونم چطوری میتونم یه عکس رو براش تعریف کنم و توی اسلاید شو قرار بدم خیلی مچکرم

دوست عزیز ورژن1.5 هستش و امکان براز کردن نداره میشه به صورت کاملتر آموزشش رو بگین چکرم

با سلام من وقتی این ماژول را فعال می کنم تمام تیتر های سایت چپ چین می شود

اینم سایت من

allahallah.net

سلام

ماژول بدون مشکل نصب شد و خیلی هم عالیه

البته من نسخه انگلیسیش رو دانلود کردم از سایت سازنده.

یک مشکلی دارم. وقتی نشانگر ماوس رو روی فلش ها یا نقطه های تغییر تصویر اسلاید شو می برم یک خط هم رنگ با رنگ کلی سایتم ظاهر میشه و تا ماوس رو برندارم اون خط کنار نمیره.

البته تو سایتم یک اسلاید شو دیگه دارم و این یکی رو فعلا عمومی نکردم. یک عکس رو هم گذاشتم که ببینید.

لینک عکس

البته من از نسخه 2.5 جوملا استفاده می کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با سلام من وقتی این ماژول را فعال می کنم تمام تیتر های سایت چپ چین می شود

اینم سایت من

allahallah.net

الان روی سایتتون نصب کردین؟

کسی نیست به ما کمک کنه

شما در ماژول به این مسیر برید mod_PlimunNivoSlider\tmpl\default.php و این کلاس رو مشاهده کنید...

caption, th, td {
text-align:right;
font-weight:normal;
}

چک کنید مقدار text-align برای شما right باشه...

سلام لطفا اگر امکانش هست این رو هم چک کنید ممنون

سلام

شما هم باید text-align رو مقدارش رو به right تغییر بدید در همین کلاس

caption, th, td {
   text-align: left;
   font-weight: normal;
}

سلام

شما هم باید text-align رو مقدارش رو به right تغییر بدید در همین کلاس

caption, th, td {
   text-align: left;
   font-weight: normal;
}

سلام

مشکل من حل نشد. مناسفانه

سلام

مشکل من حل نشد. مناسفانه

الان همه چی برای شما راست چین هستش شما با ctrl+f5 یه بار سایتتون رو رفلش میکردید...

سلام

ماژول بدون مشکل نصب شد و خیلی هم عالیه

البته من نسخه انگلیسیش رو دانلود کردم از سایت سازنده.

یک مشکلی دارم. وقتی نشانگر ماوس رو روی فلش ها یا نقطه های تغییر تصویر اسلاید شو می برم یک خط هم رنگ با رنگ کلی سایتم ظاهر میشه و تا ماوس رو برندارم اون خط کنار نمیره.

البته تو سایتم یک اسلاید شو دیگه دارم و این یکی رو فعلا عمومی نکردم. یک عکس رو هم گذاشتم که ببینید.

لینک عکس

البته من از نسخه 2.5 جوملا استفاده می کنم

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام مشکل من این بود استاد

آدرس

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری