fazelamini

مشکل نمایش سایت در مرورگر اینترنت اکسپلورر

15 پست در این موضوع

سلام

بنده در حال طراحی یک قالب جوملا 2.5 هستم و این سایت در حال اتمامه

قالب رو توی مرورگرهای رایج تست کردم و بدون مشکل بود

تنها مشکلی که دارم اینه که سایت توی اینترنت اکسپلورر خرابه

اگر ممکنه، کمک کنید تا بتونم این مشکل رو حل کنم

اینم آدرس قالب هستش

http://khiam.ir/hyperwhite

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مشکل تازه ای نیست و همه ی کاربران وب با این مشکل تقریبا آشنا هستند

مرورگر اینترنت اکسپلورر که توسط شرکت مایکروسافت ارائه میشه از کد های css3 پشتبیانی نمیکنه که امیدوارم در آینده پشتبانی از css3 به این مرورگر افزوده بشود.

راه هایی برای حل این مشکل هست که یکیش استفاده از CSS3 PIE هست که هایی رو دانلود و در روت هاست قرار میدین و هرجا از کد CSS3 استفاده کردید کد زیر رو قرار میدین:

behavior: url(htc.PIE)

و توسط این کد فایلی که در روت هاست قرار دادین بارگذاری میشه.برای دریافت فایل و اطلاعات بیشتر یه سر به این لینک بزنید.

که البته این ترفند فعلا فقط border-radius و گرادینت و حالت تب رو پشتیبانی میکنه

برای تنظیم شفافیت یا opacity باید از filter استفاده کنید که بحث جدایی داره و اگر نیاز بود بگین تا توضیح بدم

خیلی ممنون از پاسختون

ولی متأسفانه بنده منظورم رو به طور کامل و صحیح نتونستم انتقال بدم

از این بابت پوزش میطلبم

منظور من از مشکل نمایش سایت در اینترنت اکسپلورر ، پشتیبانی نکردن از css3 نبود

اگر شما سایت رو با اینترنت اکسپلورر دیده باشید و با بقیه مرورگرها مقایسه کنید، میبینید که توی اینترنت اکسپلورر سایت کلا به هم ریخته شده و مشکل فراتر از پشتیبانی نکردن از css3 هست.

بازم به خاطر پاسختون ممنونم، ولی اگر در این زمینه کمک بیشتری بهم بکنید خیلی بیشتر ممنون میشم

(البته باید بگم که پلاگین های IE8 Compatibility و Seven Up IE6 Warning رو هم نصب کردم، ولی باز هم تفاوتی ایجاد نشد)

تشکر فراوان از شما دوست عزیز

ولی بنده میخوام که کار کمی راحت تر از این حرفها بشه و وقت برای ست کردن قالب با مرورگر اینترنت اکسپلورر تلف نشه

کاری که شما فرمودید کمی وقت گیر و اعصاب خورد کن هست

به غیر از دو پلاگینی که خودم نام بردم، شما افزونه دیگه ای در نظر ندارید؟ (اگر چنین افزونه ای موجود و حتی تجاری هم باشه، حاضر به خرید هستم - البته خیلی گرون نباشه)

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای این مشکل میتونید قسمتهایی که بهم ریخته است را css اختصاصی بزنید و فقط در مرورگر IE فراخوانی کنید

سلام مهندس.من طبق اموزش dvdطراحی قالبتون قالبمو برای اکسپلورر هم بهینه کردم و مشکلی نداشت.اما وقتی اپلود کردم دوباره به هم ریخته و فقط توی این مرورگر هم خرابه.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام .میشه یکی منو راهنمایی کنه؟؟؟.ممنون میشم بخدا:oom:

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori
ترکیب

آدرس سایتتون رو قرار بدید و بفرمایید کجا مشکل داره تا بعد از بررسی راهنمایی لازم انجام بشه :)

آدرس سایتتون رو قرار بدید و بفرمایید کجا مشکل داره تا بعد از بررسی راهنمایی لازم انجام بشه :)

سلام .توی مرورگرهای کروم واپرا درست نشون میده اما در موزیلا یه کوچولو منو بهم میریزه و در اکسپلورر هم که دیگه همه چیش کلا خرابه .در اکسپلورر حتی ماژول ها رو هم نشون نمیده.ممنونم

صفحه اصلی - عینک نایس

ماژول اسلایدر AutsonSlideShow رو با یک اسلاید شوی دیگه جایگزین کنید و یا اون رو غیر فعال کرده و تست کنید . اگه باز مشکلی بود پس از اعمال این تغییرات اعلام کنید بررسی بشه مجدد .

ماژول اسلایدر AutsonSlideShow رو با یک اسلاید شوی دیگه جایگزین کنید و یا اون رو غیر فعال کرده و تست کنید . اگه باز مشکلی بود پس از اعمال این تغییرات اعلام کنید بررسی بشه مجدد .

کاری رو که گفتین انجام دادم اما درست نشد اصن :auau:

این ماژول هنوز فعاله که (اسلاید شو ) . در پست قبل عرض کردم این تغییرات رو اعمال کنید و در همون حالت اطلاع بدید مجددا بررسی بشه .

این ماژول هنوز فعاله که (اسلاید شو ) . در پست قبل عرض کردم این تغییرات رو اعمال کنید و در همون حالت اطلاع بدید مجددا بررسی بشه .

بله متوجه شدم.غیرفعال کردم اما چون درست نشد مجدد فعال کردم .اما چشم الان غیر فعال میکنم.

سایت الان بدون مشکل لود میشه . فقط کافیه این ماژول رو با یک اسلایدر دیگه جایگزین کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری