saber

(هدیـه ویـژه) پلاگین امتیاز و مدال ارس (aras user point) مخصوص جوم سوشیال

2 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

[ATTACH=CONFIG]3216[/ATTACH]

با سلام و تبریک سال نو خدمت همه جوملا فرومیهای عزیز

خوشحالیم که اولین تاپیک سال 1392 رو با یک هدیه شروع میکنیم...

پلاگین امتیاز و مدال ارس که برای جوم سوشیال طراحی شده و به جوملا فرومیهای عزیز تقدیم میکنیم

اما قبل از همه یک نکته رو اشاره کنم که خالی از لطف نیست پلاگین شبیه به این به شکلی خیلی ساده تر که فقط امتیاز خالی کاربر رو نشون میده

در جوملا جهانی به شکل تجاری و با قیمت 25 دلار عرضه شده من در سایتی که این پلاگین و افزونه های دیگه جوم سوشیال رو عرضه میکنه عضو بودم

سال نو میلادی یعنی شروع سال 2013 به مدیر این سایت پیام دادم و سال جدید رو تبریک گفتم با خودم هم گفتم یه پیشنهاد بدم بهشون مثل انجمن خودمون

پلاگین امتیاز جوم سوشیال رو به عنوان هدیه توی سایتشون منتشر کنن این پیام رو که دادم بهشون چند روز بعد رفتم دیدم بی انصاف جواب تبریک سال نو رو که نداده هیچ

کلا من رو از سایت مسدود کرده...:hooom: این شد که ما این پلاگین رو خودمون نوشتیم با اماکانات خیلی بیشتر و به جوملا فرومیهای عزیز تقدیم میکنم اونم سال نوی خودمون...:a2d3:

واقعا باید به انجمن خودمون افتخار کنیم که افزونه هایی با صدها خط کد نویسی و پیچیدگی رو رایگان منتشر میکنه...:1::35:

توضیحات پلاگین

• امکان فعال سازی خودکار برای همه کاربران و یا فعال سازی توسط خود کاربران
  • اعطائ مدال به کاربران بر حسب امتیاز
  • تعیین بازه های امتیاز مورد نیاز برای کسب مدال از مدیریت پلاگین
  • تعیین موقعیت نمایش پلاگین در پروفایل کاربر
  • مدال مخصوص برای اعضای ویژه سایت

تصاویر نمونه از پلاگین

[ATTACH=CONFIG]3217[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3218[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3219[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3220[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3221[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3222[/ATTACH]

لینک در سایت سازنده

[ATTACH=CONFIG]3223[/ATTACH]

ویرایش شده در توسط saber
تبدیل 91 به 92 چیکار کنیم هنوز عادت نکردیم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری