Mohammad Moradi

دانشنامه سئو سايت محمد مرادي

473 پست در این موضوع

در سئو هیچ تضمینی وجود ندارد و هیچ اینطور نمی شه تایید کرد که وبلاگ شما پس از چه مدتی رتبه خوبی در گوگل پیدا می کنه

اصولا این وبلاگها رو قربانی می کنند تا سایت هدف بالا بیاد

برا وبلاگ هم باید با سایت در یکسزی از مطلب به همدیگه کلمات را لینک بدید

من یه سوال دارم راجب وبلاگ

وقتی میخواهیم یه سایت رو سئو کنیم یکی از تکنیک هاش اینه که از وبلاگ بهش لینک بدیم

مثلا من یه وبلاگ درست کنم و توش مطالب قرار بدم و از مطالب لینک بدم به سایت موردنظرم؟

حالا خود وبلاگ بعد از چه مدتی رتبه خوبی تو گوگل پیدا میکنه؟

با سلام من دوتا سوال دارم

1- من سایتمو توی سایت های که درصد سئو میدند ارزیابی کردم، ولی توی گوگل سایت هایی که بالای سایت من هستند دارای سئو کمتری هستند، چرا؟

2- سایتی که تازه بالا اومده باشه میشه جز سایت های اول باشه، یا حتما باید زمانی بگذره؟

ممنون از شما

ضمن سلام

به تریب پرسش ها پاسخ میدم

1- منظورتون از سئو کمتر چیه؟ درصدی که سایتهای سنچش سئو میدهند با یکدیگر بر اساس لگوریتم های خاص خودشون متفاوت است و گاهی اوقات هم گیج می زنند - بیشترین تمرکز آنها روی کدنویسی سایت می باشد - سایت هایی که از شما بالاترند ممکن است مدت مدید طولانی است که برپا هستند و در این عرصه فعالیت داند و عواملی ازین دست

با بروز داشتن سایت خود می توانید رقیبان را از پیش رو بردارید

عامل دیگه هم اجرا صحیح تکنیکهای سئو خیلی کمک می کنه به شما

2- بله دقیقا، سایت های تازه تأسیس انعطاف پذیری بالایی دارند

با سلام من دوتا سوال دارم

1- من سایتمو توی سایت های که درصد سئو میدند ارزیابی کردم، ولی توی گوگل سایت هایی که بالای سایت من هستند دارای سئو کمتری هستند، چرا؟

2- سایتی که تازه بالا اومده باشه میشه جز سایت های اول باشه، یا حتما باید زمانی بگذره؟

ممنون از شما

تبلیغاتی که تو سایتایی مثل ورزش سه انجام میشن روی سئو تاثیر میگذارن؟

تبلیغات در سایتهای پربازدید و پرکاربر با رتبه های گوگل و الکسا بالا بهمراه بازدید بالا و دریافت لینک مستقیم به مدت طولانی 100% بر سئو سایت تاثیر گذار است

تبلیغاتی که تو سایتایی مثل ورزش سه انجام میشن روی سئو تاثیر میگذارن؟

حتی اگه این تبلیغات به صورت فلش باشه؟

چون جایی خوندم اگر به صورت فلش باشه تاثیری رو سئو نداره

نه فلش نه - گوگل ضد فلش هست

حتی اگه این تبلیغات به صورت فلش باشه؟

چون جایی خوندم اگر به صورت فلش باشه تاثیری رو سئو نداره

سلام

در RSSeo برای من نوشته که 57 تا از صفحات تایتل های یکسان داره . این صفحات ، برای مطالب نیست که تایتل هاشون دستم باشه و بتونم عوض کنم . برای این منظور چیکار کنم ؟?

لينك بديد؟ ممكن است صفحات مشابه درست كرده باشه.

به گوگل وب مستر به داشبرد سايت خود مراجعه كنيد و نظر گوگل را ببينيد

سلام

در RSSeo برای من نوشته که 57 تا از صفحات تایتل های یکسان داره . این صفحات ، برای مطالب نیست که تایتل هاشون دستم باشه و بتونم عوض کنم . برای این منظور چیکار کنم ؟?

ارسال شده در (ویرایش شده)

ولی تبلیغات تو تو سایت ورزش 3 به صورت فلش هست؟ درسته؟

البته بعضی هاشم هم gif هستش

gif برای سئو چطوره؟

ویرایش شده در توسط samira afra

با سلام

استفاده از سرویس هایی مثل وبگذر و گذاشتن لینک آن تاثیر در سئو داره ؟؟؟

با تشکر

در جوملا وقتی یک پست جدید میذاری در قسمت سمت چپ پست یه بخش داره که توضیحات محتوا و کلمات کلیدی رو میشه گذاشت.

دو تاسوال دارم

اگه در این قسمت کلمات کلیدی رو برای چند پست تکراری بذاریم ایرادی داره؟

و سوال دوم اگه بخوایم کلمات کلیدی جدید هر پستی رو بذاریم مثلا یه پست در مورد بازاریابی هست کلمات کلیدی در مورد بازاریابی باشه یه پست در مورد دانلود محصولات هست کلمات کلیدی مربوط به دانلود باشه و غیره....

مثلا ممکنه ما اگه 1000 تا پست در سایتمون بذاریم در آینده ای نزدیک و برای هر یک از این پست ها کلمات کلیدی جدیدی بذاریم

اگر برای هر یک از این پست ها دو تا کلمه ی کلیدی جدید بذاریم میشه سایت ما 2000 کلمه کلیدی جدید داره

آیا این موضوع در گوگل مشکلی ایجاد نمی کنه؟؟؟؟

ممنون میشم پاسخ بدید

و اینکه اون کلملت کلیدی که در قسمت روت سایت داریم اونا دچار مشکل نمیشه

با تشکر

گوگل فلش را دوست ندارد

تصایر استاندارد می بایست با فرمت gif یا jpeg باشند

البته برا سئو تصایر حتما باید از خصیصه های alt و title هم استفاده کنید

ولی تبلیغات تو تو سایت ورزش 3 به صورت فلش هست؟ درسته؟

البته بعضی هاشم هم gif هستش

gif برای سئو چطوره؟

درود

100% خیر اتفاقا بر ضرر شماست

هر لینک خارجی از وب سایت شما که در قبالش لینک مستقیمی از صفحه رتبه بالا دریافت نکنید یک اشتباه محض در سئو سایت است

با سلام

استفاده از سرویس هایی مثل وبگذر و گذاشتن لینک آن تاثیر در سئو داره ؟؟؟

با تشکر

سلام..

1- میخواستم بدونم اگه ما در چند محتوا.. از کلمات مشابه و جملات مشابه استفاده کنیم.. بازم از نظر سئو به ضرر ماست ( مطالب تکراری نیستند اما بعضی از جملات در همه محتواها تکرار میشه)

2- اگه در چند محتوای غیر تکراری.. از کلمات و عبارات مشابه به کرار استفاده کنیم.. از نظر سئو به ضرره؟ مثلا در چند محتوا نام شرکت و برند ما به کرار تکرار بشه

3- این عبارات از نظر گوگل تکراری محسوب میشه؟ : طرح هوشمند سازی مدارس، طرح هوشمند سازی سازمان ها، طرح هوشمند سازی ... .

4- بعضی مواقع حتما باید از محتوای تکراری استفاده بشه.. در این صورت باید چیکار کرد؟ آیا با تغییر دادن یه سری کلمات تو اون محتوا و استفاده از کلمات جایگزین.. بازم اون محتوا برای گوگل تکراری محسوب میشه؟ اگه آره.. پس چیکار کنیم که تکراری شناخته نشه؟

+ راه حل برای هر کدام

منم همچین سوالی دارم

اگه کیورد ها و توضیحاتی که برای هر مطلب یا منو یا مجموعه ها در سایتای جوملایی وارد میشه یکسان باشن مضر هستن؟

مطلبی خوندم در مورد ریدایرکت 301

ممنون میشم درموردش یکم توضیح بدید و اینکه این نوع ریدایرکت چه مواقعی باید استفاده بشه؟

و طرز استفاده اش چطوریه!book]

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام به ترتیب پرسش ها پاسخ می دهم

1- اگر محتوا تکراری نباشید خیر - ولی برا اطمینان بیشتر چند تا لینک صفحه بدید تا بررسی کنمسعی شود حداقل در 4 سطر اول پارگراف نباشند (کلمات مانعی ندارد بیشتر جمله است)

2- تکرار بیش از حد و غیرمتعارف از نظر گوگل مشکوک است سعی شود در جاهایی که نیاز و ملزم به بکار بردن آن هستید استفاده کنید

3- خیر ولی در کجا می خواهید استفاده کنید. چون گوگل هوشمند شده و براحتی اگر هدف شما طرح هوشمند سازی است در یک عبارت بکار برود کافیست4- یکی از راه های فرار از کپی برداری اینه که شما بیایید تغییراتی در اون متن بدهید چون گوگل از بالا شروع به خواندن ایندکس کردن می کند و به پایین میاید سعی کنید در 4 خط اول پارگراف تکراری نباشد و همین طور پارگراف آخر متن. تا جایی که ممکن است کپی نکنیدالبته می توانید از مطالب کپی استفاده کنید ولی منبع آن را در انتهای مطلب خود ذکر کنید تا مجرم شناخته نشوید و لینک را nofollow کنید تا از لحاظ سئو(لینک خارجی) هم برا شما ضرری نداشته باشد

4- در الگوریتم جدید گوگل (پنگوئن) با این موضوع به صراحت برخورد شده که این که شما روی یک کلمه خاص تأکید دارید و هی دارید تکرارش می کنید برا مشکوک شدن گوگل به شما بهتره این کلمه تکراری را با عناوین مختلف بنویسید

باشد

سلام.. 1- میخواستم بدونم اگه ما در چند محتوا.. از کلمات مشابه و جملات مشابه استفاده کنیم.. بازم از نظر سئو به ضرر ماست ( مطالب تکراری نیستند اما بعضی از جملات در همه محتواها تکرار میشه)

2- اگه در چند محتوای غیر تکراری.. از کلمات و عبارات مشابه به کرار استفاده کنیم.. از نظر سئو به ضرره؟ مثلا در چند محتوا نام شرکت و برند ما به کرار تکرار بشه3- این عبارات از نظر گوگل تکراری محسوب میشه؟ : طرح هوشمند سازی مدارس، طرح هوشمند سازی سازمان ها، طرح هوشمند سازی ... .4- بعضی مواقع حتما باید از محتوای تکراری استفاده بشه.. در این صورت باید چیکار کرد؟ آیا با تغییر دادن یه سری کلمات تو اون محتوا و استفاده از کلمات جایگزین.. بازم اون محتوا برای گوگل تکراری محسوب میشه؟ اگه آره.. پس چیکار کنیم که تکراری شناخته نشه؟+ راه حل برای هر کدام

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

با سلامبله 100% برا سایت مضر هستندگوگل علاوه بر مطالب کپی شما را با در اختیار داشتن کلید واژه ها و توضیحات صفحات یکسان هشدار می دهد

منم همچین سوالی دارماگه کیورد ها و توضیحاتی که برای هر مطلب یا منو یا مجموعه ها در سایتای جوملایی وارد میشه یکسان باشن مضر هستن؟

با سلامبله 100% برا سایت مضر هستندگوگل علاوه بر مطالب کپی شما را با در اختیار داشتن کلید واژه ها و توضیحات صفحات یکسان هشدار می دهد

حتی اگر مطالب هر صفحه متفاوت باشه اما چیزهایی که گفتم مشابه باشه بازهم مضر هست؟

فرمودید میتونید کپی کنید منتها منبع رو در انتها ذکر کنید .. سوال

1- منبع حتما باید لینک باشه؟

2- اگه لینکه.. گوگل منبع رو چک میکنه؟ .. نمیشه منبع نامربوط باشه؟

3- اگه ما یک سایت در 2 دامنه داشته باشیم.. و بخوایم از یک محتوا در هر دو استفاده کنیم.. میشه منبع یکی رو.. لینک کرد به اون یکی دامنه؟ اینطوری هم به عنوان منبع شناخته میشه؟

1- بله - حتما هم به اون صفحه ای که اون مطلب سایت مربوطه قرار دارد2- نباید نامربوط باشه3- هیچ فایده ای ندارد جز ضرر خب یک سایت داشته باشید با محتوای قوی و جدید - نیازی به این کار نیستبهتره دامین دومی را به دامین اصلی ریدایرکت کنید

فرمودید میتونید کپی کنید منتها منبع رو در انتها ذکر کنید .. سوال1- منبع حتما باید لینک باشه؟2- اگه لینکه.. گوگل منبع رو چک میکنه؟ .. نمیشه منبع نامربوط باشه؟3- اگه ما یک سایت در 2 دامنه داشته باشیم.. و بخوایم از یک محتوا در هر دو استفاده کنیم.. میشه منبع یکی رو.. لینک کرد به اون یکی دامنه؟ اینطوری هم به عنوان منبع شناخته میشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری