mahdi711

**قرعه کشی**

موافق هستید؟   12 کاربر تا کنون رای داده اند

1. 1. موافق هستید؟

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

24 پست در این موضوع

با سلام و عرض ادب و احترام

دوستان دوست دارین مهندس طالبی قرعه کشی رو با نرم افزار قرعه کشی انجام بدن بعد فیلم قرعه کشی هم تو سایت قرار بگیر

نتایج به شکل فیلم مثل نمونه که برا یه سایت دانلود کنید متوجه میشید

نمونه قرعه کشی یک سایت که توش عضو هستم

اونای که موافق هستند اعلام کنند

با سپاس

ویرایش شده در توسط mahdi711
غلط املایی
1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببخشیــــــــــــــــــــــــــــــــد....

جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــووووون!!!؟؟؟

:5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5:

چی شد!؟؟

اقا حجت این یه نوع اسپم بود:yeah:

شما موافق هستین یا نه مهندس طالبی گفتن پیشنهاد خوبی فیلم قرعه کشی بزاریم .

ارادتمندgift

اول از همه بگم؛ از این حرف و از این پیشنهاد خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی تعجبکردم...!!! و هنوزم در حال تعجبم!!!

و به نظر من کار خیلی بی مورد و بی معنی هست!!!! دلایل هم کاملا واضح و مشخص و معلومه ...!!!

میتونم بپرسم چرا؟!

مهندس خودشم استقبال کرد الان اکثر سایتهای بزرگ به این شکل عمل میکنه و یه جور اعتماد هم به کاربران تریق میشه و صحت و سلامت قرعه کشی رو نشونمیده این خوب یا بیای یهو بگی این برنده شده یا این و....

مطمئنن کاربر هم این قرعه کشی رو میپسندن تازه این قرعه کشی هیجان هم داره باید بشینه فیلم ببینه تا بدون برنده شده یا نه

خوشحال میشم شما هم اون دلایل بگین؟

بله میتونید بپرسید!!!

ببنید دوست عزیز ،فعالیت چه در این انجمن و چه در انجمنهای پشتیبانی مشابه؛ هیچگونه سود مستقیمی نداره...

اون مثال ی که شما میزنی به هیچ عنوان به این مسئله ربطی نداره... اونجا اون کار میشه بله ؛ درسته و خیلی هم خوبه و میبایست که همونجوری باشه اصلا!! چرا!؟

شما اونجا مسابقه شرکت کردید؛ پول هزینه کردید؛ بالاخره یه سود مستقیم و نقدی ای به برگزارکننده رسوندید و برگزار کننده هم موظفه که مو به موی مراحل کار رو به شما گزارش بده.چون به شما متعهده و بر گردنش گذاشته شده این وظیفه!.

اما این حرکت در این انجمن کاملا غیرمنطقی و به نظر من غیر عقلی هست!!! توی این انجمن ؛ از کسی هزینه ای گرفته شده!؟ سرمایه ای از جانب شمای کاربر گذاشته شده!؟ جبری در کار بوده!؟ الزامی گذاشته شده بوده!؟

حرکت و فعالیت در این انجمن و فرومهای از این دست فقط و فقط و فقط و فقط از سر لطف و حس کمک به هموطن و همونوع هستش بدون هیچ چشم داشتی.هرکسی هم دوست داشت تجارب خودش رو در اختیار دیگران میذاره و متقابلا هم هیچ انتظاری نداره ازش جز؛ رعایت احترام متقابل!

این حرکت یعنی بی احترامی کامل به تموم کارهایی که داره داخل انجمن میشه! کسی که اونقدر درک نداره این حرکت بزرگ و عیدی به این بزرگی و ارزشمندی رو جز با دید لطف و محبت و چشم روشنی نگاه نکنه.و بخواد شک و شبهه ای برای این مسئله پیش خودش و در ذهن سایر کاربران ایجاد کنه؛ همون بهتر که اصلا داخل انجمن نیاد!!!!

انجمن که به کسی بدهکار نیست عزیز من؛ بدهکاره!!؟

این حرف و این خواسته و این نوع نگرش وبرخورد با موضوع خیلی خیلی خیلی بد و زشت هست!!!(به نظر بنده!)

بهارتون نیکـــ....

ببینید

اقا حجت من تو اون سایت عضوم اولا هیچ هزینه ای رو ندادم اون قرعه کشی فقط به خاطر عید نوروز بین اعضا برگزار شد از سوی مدیریت سایت این از این

دوما اون قرعه کشی بود و مسابقه نبوده ولی انجمن جوملای ایران مسابقه برگزار کرد یعنی اعضا زحمت کشیدن و امتیاز شرکت در مسابقه رو بدست اوردن این از این (ما نمی گیم قرعه کشی اینجوری یا اونجوری هست) در رابطه با اون که گفتید شخصی هزینه میده شرکت میکنه باید مدیر برگزار کننده جزئیات اعلام کنه اینجا هم کاربر هدایا و زحمات خودشون گذاشتن و زحمت کشیدن و اسمشون تو لیست مسابقه رفته . اوکی

بعدشم شما چرا از دید منفی به قضیه نگاه میکیند . این قرعه کشی که فقط من پیشنهاد دادم و یه سایت معرفی کردم گفتم اینجوری برگزار شد .اینجوری هم شکیل تره هم هیجانش بیشتر و...

کسی نگفت که به قرعه کشی شک داریم یا ...=گفتیم!-----------شما فرق پیشنهاد با اتهام زدن رو یه سرچی بزنید. هر کی برنده شد نوش جانش

شرمنده اینم دیدگاه من بود (کسی یه موقع پیشنهاد نده بیچاره میشه -تو سایت ها و انجمن های دیگه بایت پیشنهاد و ایده امتیاز به کاربر میدن استقبال میکن اینجا اتهام جایزه میدن).

ارادتمند

شرمنده اینم دیدگاه من بود (کسی یه موقع پیشنهاد نده بیچاره میشه -تو سایت ها و انجمن های دیگه بایت پیشنهاد و ایده امتیاز به کاربر میدن استقبال میکن اینجا اتهام جایزه میدن).

عزیزم ؛ در گفتگوی دو طرفه، میبایستی که بحث بشه. نه اینکه هر حرفی رو بی چکش کاری و بی پختگی قبول کرد و به به و چه چه هم کرد واسش!!!

البته فکر منطقی و متکی به عقل ،این جور رفتار رو میپسنده و غیر منطقی هم که......

طبیعیه که هر پیشنهادی موافق و مخالفینی داشته باشه. اگه موافق و مخالف نداشته باشه؛ بهش پیشنهاد نمیگن بهش میگن امر و دستور، فرمایش،(چیزی که حتمی هست و باید اجرابشه!)

بنده هم نیازی به سرچ ندارم. خداروشکر اونقدری اطلاعات لغوی و دستوری دارم که فرق و معنی و مفهوم این لغات رو بدونم و اطلاع داشته باشم که هرکدوم رو کجا بکار ببرم!!!

بله؛ جایزه میدن؛ درصورتی که خود پیشنهاد دهنده یا همون امرکننده ،قبول داشته باشه که حرفش چیه!؟پیشنهاده یا امر و دستور!!

به نظرم به قدر کافی فرق این دو تا رو بالا توضیح دادم. پیشنهاد دارای موافق و مخالف!!! کسی که پیشنهاد میده میبایست اونقدر چنبه ش بالا باشه که نه با یک یک تشکر خودشو گم کنه و با نه یک مخالف؛ همه چی رو بهم بریزه و عالم و آدم رو برای توجیه مسئله ی مدنظر خودش ؛ بیاره وسط!!!

باز هم میگم ، به نظر بنده ؛ این کار به هیچ عنوان؛ روی خوشی نداره!!! اگر کسی نظری داره؛ میتونه بیاد خیلی راحت بیان کنه. البته در سایه ی احترام متقابل....

ببخشیــــــــــــــــــــــــــــــــد....

جــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــووووون!!!؟؟؟

:5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5:

چی شد!؟؟

کاش به جای می پسندم یک دیسلایک هم بود که با مجبور نشیم یک اسپم بزنیم....

حجت جان ، اینکه فیلم تهیه بشه از قرعه کشی به نظر من سوای بحث اینکه ماهیت تهیه فیلم ممکنه این باشه که کسی بخاد ثابت کنه همه چیز اصولی و قاعده بازی یک قاعده سالم و بدون کلک هست!

ولی ولی ولی تهیه فیلم رو از جنبه دیگه ای نگاه کن و اون هیجان ماجراست!!

برای این قرعه کشی اگر موافق باشید فیلم تهیه بشه و فقط فیلم قرعه کشی منتشر بشه و دوستانی که فیلم رو میبینند میفهمند کی جایره رو برده!! :yeah:

من با اینکه شرکت نکردم ولی کاملا موافقم

حجت خان این حرکت یه جور احترام به کاربر و بالا بردن سطح کیفی انجمن هست ...

خدایی نکرده قرار نیست کلکی توش باشه که از این پیشنهاد مفید اجتناب کنیم ...

کاری بس پسندیده از دید من :)

جناب اقای طالبی به نظر من عالی است هرچه زودتر برگذار شود بهتر است

ممنون می شوم

همه کاربران انجمن جز قرعه کشی هستند ؟

تاپیک نوروز را دیدین یک نگاه کنید

هرکس هدیه منتشر کند در قرعه کشی هست

که این هدایا باید شامل

قالب های طراحی شده توسط خودتان

و افزونه ها و ...

به بخش تاپیک مراجعه نمایید

برای این قرعه کشی اگر موافق باشید فیلم تهیه بشه و فقط فیلم قرعه کشی منتشر بشه و دوستانی که فیلم رو میبینند میفهمند کی جایره رو برده!!

با احترام تمام؛ ابولفضل عزیز؛

من نظرمو گفتم...و صرفاً هم نظر بوده ؛ طبیعتاً موافقان و مخالفینی داشته باشه....

بهارتون نیکـــ....

سلام و خسته نباشید فروان خدمت اقای طالبی عزیز

درود به شرفت انرژی به طرفت:128fs318181::35:

احسنت به این درایت مدیریت gift

حتما اینو میدونید هرکسی ایده خوب بده و با اون موافت بشه چند هزارتا امتیاز میبره (اخ جون):yeah::128fs318181::ds6a5d:

مهندس طالبی من نرم افزار و ابزارهای که تو این فیلم که از اون وب سایت گذاشتم رو دارم لازم بود امر بفرماید تا بفرستم

با سپاس

سلام و خسته نباشید فروان خدمت اقای طالبی عزیز

درود به شرفت انرژی به طرفت:128fs318181::35:

احسنت به این درایت مدیریت gift

حتما اینو میدونید هرکسی ایده خوب بده و با اون موافت بشه چند هزارتا امتیاز میبره (اخ جون):yeah::128fs318181::ds6a5d:

مهندس طالبی من نرم افزار و ابزارهای که تو این فیلم که از اون وب سایت گذاشتم رو دارم لازم بود امر بفرماید تا بفرستم

با سپاس

کاربر mahdi711 لطفا احترام افراد و اساتید این انجمن را حفظ کنید. شما هم حتما اینو میدونید احترام متقابل به افراد نشانه شخصیت اجتماعی است.

امیدوارم دیگر شاهد اینگونه برخورد ها نباشیم. قطعا کاربران این انجمن خیلی باهوش تر از افکار من و شما هستند. و کاملا متوجه منظور و لحن کنایه آمیز شما شده اند.

موفق پایدار

دست مریزاد به مهندس که همیشه حتی یک قطره آب تو لیوان رو می بینه ، و مثل ........................... نیست.

متن محکمی اماده کرده بودم ، و زمانی که تاپیک مهندس رو دیدم ، بی خیال شدم ..............

بار اولی که نیست که انجمن جایزه اهدا میکنه و حقیقت و درستی تیم مدیریت بر کسی مخفی نیست ، حالا یه ...........................

فقط برای حقیقی بودن به لینک زیر نگاه کنید ببینید چه شخصی نوروز 91 برنده لپ تاپ ایسوز شد .

تعداد پست های این دوست عزیز حتی دو رقمی نشده بود

[h=1]قرعه کشی انجمن جوملای ایران انجام شد :: نوروز 1391[/h]

[h=1]اگه این لپ تاپ ایسوزه رو اول عیدی ببری چیکار می کنی[/h]

تمام.

درود بر همه

من از همه عزیزان میخوام که این بحث رو ادامه ندهند. چون احساس میکنم ممکنه باعث دلخوری و دو دستگی بین کاربران انجمن ایجاد بشه .

قطعا رزومه این انجمن ، کاربرانش ، مدیرانش و مهندس طالبی برای همه مشخص است. و همه میدانند که همه موارد چه خدمت و خدماتی در حوزه جوملا و وب داشته اند.

پس لطفا از ادامه دادن به این بحث خوداری کنید.

و منتظر باشید ببینید نتیجه این قرعه کشی به چه صورت اعلام میشود. برنده واقعی این انجمن کاربرانش هستند که همیشه حامی انجمن و باعث دلگرمی آن بوده اند.

با تشکر از همه دوستان

باسلام

بدون مقدمه عرض می کنم که یقین دارم که تک تک کاربران بزرگواری که در آماده باش شرکت کردند و هدیه منتشر نمودند / شرکت کردن و هدیه منتشر کردنشان به واسطه ی ارادت و احترام و اعتمادی بودی که به مهندس عزیز داشته اند از جمله خود بنده:35:

و حرف آخرم اینکه : حقیقت قبلا اثبات شده و نیازی به اثبات مجدد نیست!!!!:128fs318181:

این نیز بگذرد........

ویرایش شده در توسط MILAD SAFARY

سلام بر همگی

اوکی همش قبول من اولا به کسی بی احترامی نکردم و نمی کنم .این از این

بعد که هیچ کسی نگفت فیلم باشه که بدونیم حقیقت یا نه.فقط پیشنهاد بود که چون هیجان و کلاسش به قولی بالاتر و شیک تر بود

همون طور که اقا حجت دوست داشتی فرمودند که درسته و هر پیشنهادی موافق و مخالفی خواهد داشت.(ایشون مخالف بودن نظرشون خیلی عزیزه)

اگه دلخوری بوده من صمیمانه از تک تک تون عذر میخوام .:25:

ارادتمند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری