qweqwe_71

درگاه متصل به بانک اما کاملا مجازی

6 پست در این موضوع

سلام به همگی

استادمون یه پروژه داده و گفته یه فروشگاه بسازید که سفارش خرید داشته باشه ولی درگاهش مجازی باشه و به بانک واقعی وصل نباشه

می خواستم بدونم امکانش هست با جوملا انجامش بدم؟

هرچی گشتم درگاه ها به بانک واقعی وصل می شد.

لطفاً راهنمایی فرمایید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میتونید یکی از کامپونتهای درگاه های بانک ها رو نصب کنید و از قسمت کدهای css دکمه تایید رو بک لینک کنید به صفحه اصلی همون صفحه یا صفحه مورد نظرتون یا لینک سایتی رو که وصل میشه عوض کنید به لینک دلخواهتون بنظرم

ضمن خوش آمد گویی

ایده من

اگه بخواید از افزونه های فروشگاه ساز استفاده کنید دو راه داید :

1- یک ص همانند بانک طراحی کنید که کاربر بیاید اطلاعات کذایی رو بزنه و اخر سر هم یک (یا بیشتر) کد پیگیری تولید بشه

2- طی یک تراکنش یک (یا چند) کد پیگیری تولید کنید.

میتونید یکی از کامپونتهای درگاه های بانک ها رو نصب کنید و از قسمت کدهای css دکمه تایید رو بک لینک کنید به صفحه اصلی همون صفحه یا صفحه مورد نظرتون یا لینک سایتی رو که وصل میشه عوض کنید به لینک دلخواهتون بنظرم

:21: Css ؟

نتیجه تراکنش و کد پیگیری چی میشه ............................

سلام به همگی

استادمون یه پروژه داده و گفته یه فروشگاه بسازید که سفارش خرید داشته باشه ولی درگاهش مجازی باشه و به بانک واقعی وصل نباشه

می خواستم بدونم امکانش هست با جوملا انجامش بدم؟

هرچی گشتم درگاه ها به بانک واقعی وصل می شد.

لطفاً راهنمایی فرمایید.

دقیقا من همچین پروژه ای برای یک نفر پیاده سازی کردم اگه بخوای من می تونم کاملشو بهت بدم خودم یک درگاه ایجاد کردم شبیه بانک ملت و یک پلاگین پرداخت طراحی کردم که بهش وصل میشه و پرداخت میکنه درضمن کد رهگیری هم براش ساختم نداشت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری