KESHAVARZ

بررسی وب سایت شما از از لحاظ کیفیت بازاریابی

60 پست در این موضوع

دوست عزیز متوجه هستم ولی فکر می کنم این موارد هم از لحاظ بازاریابی می تونه تاثیر گذار باشه. به هرحال امیدورام ناراحتتون نکرده باشم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

دوست عزیز اگر هنوز این خدمت بی منت رو انجام میدید

این سایت ما رو هم یه بررسی کنید ممنون میشم

از لطفتون ممنون

طراحی سایت , سامانه پیام کوتاه

www.skydt.ir

ارسال شده در (ویرایش شده)

سایت گروه مشاوران سپهبد

منتظر نظرهای مفیدتون هستم ! ممنون

سلام . با اجازه از استارتر محترم من به این دوستمون کمک میکنم .

قبل از هر چیزی حتما روی سئو وب سایتتون کار کنید .

در صفحه تماس با ما فقط اطلاعات آدرس ایمیل و تلفن همراه قرار دادید . برای جلب اعتماد کاربران ، تلفن ثابت هم قرار بدید و ذکر کنید که با تماس با هر شما چه شخصی و با چه نامی پاسخگو خواهد بود .

در قسمت ضمانت خدمات سعی کردید ضمانتی را قرار دهید اما به خوبی این کار انجام نشده . مشتریان باید بدونن که در صورت ناراضی بودن چه کارهایی براشون انجام میشه . سعی کنید در این قسمت از سوالات متداول استفاده کنید . اگر بتونید متنی دستی برای ضمانت نامه بنویسید و اون را اسکن در همین صفحه آپلود کنید بهتر است . در آخر هم شماره تلفن زیر ضمانت نام فراموش نشه .

یک خبرنامه تنظیم کنید و بازدیدکننده را ترغیب کنید که آدرس ایمیل خود را وارد کند . میتونید در ازای ارسال یک فایل آموزشی برای آنها ، پیشنهاد وارد کردن آدرس ایمیل را بدهید . به این صورت شما پس از مدتی لیستی از ایمیل ها را خواهید داشت که می توانید بر روی آنها ایمیل مارکتینگ کنید .

سعی کنید به جای استفاده از عکس های آماده از قبل از عکس های خودتون و محیط کاریتون در وب سایت استفاده کنید تا بازدیدکننده حس اعتماد بیشتری پیدا کنه .

متون وب سایتتون خیلی کوتاهه و گویای کاری که انجام میدید نیست . باید توضیحات بهتری بنویسید .

وب سایت های اجتماعی رو هم فراموش نکنید ...

وب سایت شما کار زیادی در پیش داره .

ویرایش شده در توسط Iman Sh

سلام

دوست عزیز اگر هنوز این خدمت بی منت رو انجام میدید

این سایت ما رو هم یه بررسی کنید ممنون میشم

از لطفتون ممنون

طراحی سایت , سامانه پیام کوتاه

www.skydt.ir

سلام

وب سایت شما دارای مطالب خوبی است به شرط اینکه مرتب به روز رسانی بشه .

اون لینک دانلود کتاب رو که در وب سایتتون قرار دادید حتما با عنوانی جذاب در صفحه اصلی و در بهترین مکان قرار بدید تا افراد بیشتری برای دانلود و در اختیار قرار دادن ایمیل ها به شما ترغیب شوند .

نمونه کارهایی که در صفحه اول قرار دادید بسیار مناسب هست . اگر بتونید نظر مشتریان راضی رو هم به نمایش در بیارید بهتر هم می شه .

در قسمت تماس با ما حتما شماره تلفن و آدرس ایمیل و نام خود را قرار بدید .

در قسمت تماس با ما هم اگر عکس پرسنلی خودتان را قرار دهید بهتر است .

عبارتی را هم که برای خبرنامه نوشتید مناسب است .

شبکه های اجتماعی رو هم فراموش نکنید و لینک اونها رو در وب سایت خودتون قرار بدید .

موفق باشید

tak-bartarcup.com

چه پیشنهاداتی دارید؟

در عنوان صفحه وب سایت عبارت welcome to را حذف کنید و سعی کنید به جای استفاده از نام شرکت در عنوان صفحات عنوانی که گویای فعالیت شما است قرار دهید . به عنوان مثال : " لیوان کاغذی | بشقاب کاغذی | پیش دستی کاغذی "

سعی کنید از فونت های قشنگی در وب سایت استفاده کنید و از رنگ هایی که به سایت میان هم غافل نشید . مثلا اون نوشته ی بزرگ قرمز وسط صفحه در منوی خانه توی ذوق میزنه و بازدیدکننده ممکنه ادامه به خوندن بقیه وب سایت نکنه .

از قرار دادن مطالب طبق برنامه زمان بندی غافل نشید ...

صفحه محصولات خوبی ندارید . به عنوان مثال برای صفحه لیوان های کاغذی تنها عکس آن ها را با حجم شان قرار دادی (با فونت و رنگی نه چندان زیبا) . سعی کنید در باره هر محصول توضیحاتی بنویسید . در وب سایت برای اشخاصی که فرم خاصی را پر میکنند و آدرس ایمیل خودشان را به شما می دهند تخفیفی قایل شوید .

اینکه در اطلاعات تماس نام شخصی که پاسخگو خواهد بود را نوشتید عالی است .

سلام، لطفا این سایت رو چک کنید، خودم طراحی کردم و خوشحال می شم نظرات شما رو بدونم؟

safarboard.com

ارسال شده در (ویرایش شده)

من یک سایت که مربوط به پدرم هستش رو ساختم و قالبش رو هم خودم ساختم.خواستم بگید که برای طراحی گرافیکی و بحث فنی چه نمره ای هرکدام از 20 میگیره.وکلا قالب چه نمره ای داره؟و اگر چنین سایتی برای فروش قرار میگرفت حدودا چه قیمتی داشت؟چه قیمتی روش میگذارید!؟عیب هاش رو هم بگید. آدرس:پایگاه حجت الاسلام والمسلمین انصاری راد - جوملا فارسی توسعه و پشتیانی توسط شرکت نوید ایرانیان

ویرایش شده در توسط ansar2000

Nod32 سایت شما رو مخرب میشناسه

JS/Agent.NKW trojan

سلام، لطفا این سایت رو چک کنید، خودم طراحی کردم و خوشحال می شم نظرات شما رو بدونم؟

safarboard.com

فونت های یک اندازه استفاده کن.بولد کردن مطلب زیاد جالب نیست

میتونی رنگ کلمه رو عوض کنی. اسلاید شوی زیباتر قرار بده + اندازه قالبت باشه

از بنر های با کیفیت تری از لحاظ گرافیکی استفاده کن

بکگراند آسمون رو وردار و یه چیز سنگین بزار.

( میتونی با سایت های مشابه خودت البته خارجی مقایسه کنی)

با سلام

لطفا وب زیر را بررسی نمایید و ایده ها و انتقادات خود را بگویید.

خوش آمدید

با تشکر

سمت چپ تبلیغات متنی نوشتی در صورتی که لینک های سایت خودت هست.

لینک ها از کادر زده بیرون از کوتاه کننده ی لینک استفاده کن. یا به هر طریقی کوتاهش کن

تو منوی بالا یه حالی بده که یکم با ناز و عشوه منو ها باز بشه الان کمی زمخته

از طرح های متفاوتی توی بنرهات استفده کن بیس همه ی بنر ها یکی هست

Nod32 سایت شما رو مخرب میشناسه JS/Agent.NKW trojan
چاره ای هم داره!؟

شما با آنتی ویروس دیگه ای چک کن. مثلا bittdefender نسخه ی آنلاین همون موقع سایتت رو اسکن میکنه.

احتمالش هم هست Nod32 الکی گیر داده باشه. ولی تست کن کار از محکم کاری عیب نمیکنه

اولین چیزی که تو سایت شما دیده میشه تبلیغات آزار دهنده هست. هرچند میدونم برای درامد زایی این امر اجتناب ناپذیره. ولی شاید به نحوی دیگه بشه انجام داد.

ایندکس طویلی دارین. ستونهاتون با محتویات ستون وسط قالبتون یکی نیست این خیلی بده.

سعی کنید از منو های آبشاری ( کشویی) استفاده کنید که انقدر دراز نشه.

رنگبندی سایت کمی سرد هست. یعنی مرده. این نوع رنگ بندی مناسب سایت شما نیست. کمی شاد تر حتی ترکیب 3 رنگ

شما با آنتی ویروس دیگه ای چک کن. مثلا bittdefender نسخه ی آنلاین همون موقع سایتت رو اسکن میکنه.

ممنون از نکته ای گفتی.

اولین چیزی که تو سایت شما دیده میشه تبلیغات آزار دهنده هست. هرچند میدونم برای درامد زایی این امر اجتناب ناپذیره. ولی شاید به نحوی دیگه بشه انجام داد.

ایندکس طویلی دارین. ستونهاتون با محتویات ستون وسط قالبتون یکی نیست این خیلی بده.

سعی کنید از منو های آبشاری ( کشویی) استفاده کنید که انقدر دراز نشه.

رنگبندی سایت کمی سرد هست. یعنی مرده. این نوع رنگ بندی مناسب سایت شما نیست. کمی شاد تر حتی ترکیب 3 رنگ

شاخه بندی با sobi2 گذاشتم چه جوری آبشاریش کنم!

ممنون از نکته ای گفتی.چجوری میشه با بیت دیفندر به صورت آنلاین تست کرد!؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری