امیر طالبی

جدیدترین نسخه کامپوننت k2 کاملا فارسی نسخه ی 2.5.4 - برای جوملا 1.7 - 1.5 و 2.5

121 پست در این موضوع

آقا بالاخره تاریخ این افزونه ، مشکلش حل شد یا نه؟

میخام بنصبم رو سایتم.

فکر کنم اگه تا حالا دست به دست هم داده بودید یه دونه k3 میتونستید بنویسید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام و تشکر از کسانی که این کامپوننت رو فارسی کردند .

می گن : کار را که کرد آنکه تمام کرد .

شما که ایقدر زحمت کشیدید فارسیش کردید این مشکل بزرگ تاریخ رو هم حل کنید

موفق باشید

دوستان کسی برای بروزرسانی به اخرین نسخه کا2 کسی میتونه راهنمایی کنه؟

دوستان عزیز

من حاضرم هزینه فارسی سازی تاریخ این افزونه را پرداخت کنم

هر کس میتونه وقت بزاره پیام خصوصی بده

سلام به دوستان عزیز

به عنوان عضو کوچکی از انجمن جوملای ایران خواستم که شب عید هدیه ای برای دوستان داشته باشمgift

دیدم که اگه مشکل این افزونه رو حل کنم عیدی خوبی واسه دوستان خواهد بود:motat:

من مشکل تاریخ رو حل کردم تنها کاری که ناتموم موند ساعت انتشار مطلب که 85 خط ویرایش لازم داره

که انشاءالله دراولین فرصت برای دانلود قرارخواهم داد

به نظر من که ساعت زمان ویرایش و زمان انتشار زیاد مهم نیس میتونید از تنظیمات کی 2 غیرفعالش کنید

نسخه جدید رو به زودی برای شمادوستان آماده خواهیم کرد

عضو کوچک انجمن علیرضا:auizz3ffy9vla57584x

ببخشید نتونستم آپلودکنم دوستان زحمتشا بکشن :1:

دانلود ازسرورکمکی

پسورد:joomlaforum.ir

ویرایش شده در توسط alireza007

درود بر همه من احساس میکنم لینک های دانلود آپلود سنتر مشکلی داره نمیشه دانلود کرد ممنون میشم یه بررسی بکنبد

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که نسخه فارسی نصب کرده باشید (k2)، فایل های زبان هم درست باشه ولی این Read More در پایین مقالات همچنان انگلیسی باشه

من اینطوری حلش کردم:

اول رفتم داخل فایل های زبان کامپوننت رو کردم و دیدم ترجمه شده : ادامه مطلب

بعد رفتم داخل قالبم و پوشه ی language و فایل زبان قالب رو هم چک کردم دیدم اونجا هم مشکلی نیست

در آخر رفتم به مسیر \components\com_k2\templates\default و فایل catagory_item.php و حوالی خط 276 این تغییر زیر رو دادم و همه چی به خوبی و خوشی حل شد!

<?php echo JText::_('K2_READ_MORE'); ?>

<?php echo JText::_('ادامه مطلب'); ?>

سلام

چی شد پس دوستان نسخه ویرایش شده کامل و

کسی قرار نداده در انجمن !book]

دوستان اگه لطفا افزونه ویرایش شده تاریخو قرار بدید

سلام دوستان

من مشکل کوچیکی با k2 دارم . وقتی مقدمه رو مینویسم و بعدش ادامه مطلب رو قرار میدم و سیو می کنم. بعد که وقتی وارد ادامه مطلب می شم ، مقدمه رو با فونت بزرگ و Bold نشون میده که زشت میشه . چیکار کنم که متن قبل از ادامه مطلب رو به حالت Bold نشون نده ؟

بسیار ممنون . فقط k2 قبلیم رو چیکار کنم ؟ این جدیده رو نصب کنم روی همین ورژن ؟ یا اول پاکش کنم بعد اینو نصب کنم ؟ یه وقت مطالبم از بین نمیره ؟

بسیار ممنون . فقط k2 قبلیم رو چیکار کنم ؟ این جدیده رو نصب کنم روی همین ورژن ؟ یا اول پاکش کنم بعد اینو نصب کنم ؟ یه وقت مطالبم از بین نمیره ؟

نه دوست عزیز پاک نکن فقط و فقط نصب کن . نه مطالب شما هیچ کاری نمیشه .

موفق باشید با تشکر

اکی بازم ممنون . من اینو نصب کردم . اما هنوزم مقدمه مطالبم رو به صورت بولد شده نشون میده . امکان هست بیشتر راهنماییم کنید ؟

اکی بازم ممنون . من اینو نصب کردم . اما هنوزم مقدمه مطالبم رو به صورت بولد شده نشون میده . امکان هست بیشتر راهنماییم کنید ؟

آدرس دمو قرار بدید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

ضمن تبریک عید و روز پدر

من کی۲ انگلیسی رو قالبم نصب بود بعد این رو نصب کردم کامل هم نصب شد اما کی۲ قالب تغییری نکرد و منو ها و تنضیماتش فارسی نشد ممکن هست که راهنمایی بفرمایید چه باید کرد آیا اصلا امکان داره این طوری فارسی بشه ؟؟؟؟

ورژن ۲.۶.۵ فارسی شده رو نصب کردم و زبان پیشفرض سایت رو فارسی قرار دادم درست شد .

ویرایش شده در توسط vakil

سلام

میخوام بدونم فرق tag و کلمات کلیدی که الان تو وk2 هست چیه . کلمات کلیدی که هیچی تابلو هست . اما این tag چه فرقی با اون میکنه و چه مزایایی داره ؟ (برای سئو خوبه دیگه ؟)

دوستان یک سوال تخصصی خواهشا سریع جواب بدید

دوستان چطوری باید از فایل فارسی این افزونه استفاده کنم؟

چون که یه بسته نصبی نصب کردم و داخلش کامپوننت k2 هست ولی فارسی نیست و می خوام که فارسی باشه

با سلام

وقتی مطلبی رو ایجاد میکنم و منتشر شده قرارش می دم .به حالت تعلیق در می اید و بعد از چند ساعت منتشر میشه؟؟؟؟؟؟چه کار باید بکنم؟؟؟؟

بعد از گذشت بیش از 7 ماه همچنان تاریخ کا2 مشکل داره و همچنان هیچ کس به فکر ارائه یک نسخه کامل نیست

شمسی کردن k2 کار سخت و زمانبری هست،و بچه ها به دلیل مشغله زیاد زمانشون محدوده...لطفا تحمل بفرمایید دوست من...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری