امیر طالبی

جدیدترین نسخه کامپوننت k2 کاملا فارسی نسخه ی 2.5.4 - برای جوملا 1.7 - 1.5 و 2.5

121 پست در این موضوع

شما اگه همین ورژن را نصب کردین م یتونید به راحتی آپدیت کنید از طریق آپدیت خود جوملا و فایل زبان هم موجود خواهد بود و مشکلی ندارید.

فایل زبانی هم که توی سایت سازنده هست بی خوده :image177:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان یه سوال چطوری میشه تو قسمت تیتر مطلب از فونت دلخواه استفاده کرد؟ امکانش هست؟

ویرایش شده در توسط maxim1360

باید ببینید از چه سی اس اسی داره می خونه فونت تیتر مد نظرتون را سپس همان سی اس اس را اختصاصی کنید.

از موزیلا فایر فاکس و افزونه فایر باگ استفاده کنید.

خط و فایل مورد نظر برای ویرایش را در اختیارتون میزاره.

یا اینکه لینک آدرس صفحه مورد نظر را بدید تا بهتون بگم کجا را ویرایش کنید.

شاد باشید

سلام

از طبق كا2 مطلب جديد ايجاد و منتشر نموده ام واي در نمايش سايت نمايش داده نمي شود (تمامي تنظيمات بابت انتشار يك مطلب را انجام داده ام)

برای اولین بار انجمن جوملای ایران منتشر میکند.. نسخه کاملا فارسی کامپوننت محبوب کا 2 قابل نصب بر روی جوملای 1.5 تا 2.5 !

معرفی کا2 افزونه قدرتمند محتوا برای جوملا

کا2 افزونه مشهور و قدرتمند محتوا برای جوملا است که با خصوصیاتی شبیه به Cck توسط شرکت JoomlaWorks (سازنده افزونه های فوق العاده برای جوملا از سال 2006) توسعه داده شده است.

کا2 یک راه حل یکپارچه و متفاوت ارائه می دهد که نمایش دهنده فرمهای محتوای غنی برای مطالب است ( تفکر جوملایی ، مقالات با فیلدهای اضافی برای تصاویر مقالات ، ویدئو ها ، گالری تصاویر و ضمائم ) دسته بندی های تو درتو ، برچسب ها ، نظرات ، سامانه ای است برای گسترش فرم مبتنی بر مطلب با فیلدهای اضافی ( شباهت به Cck برای کسانی که با دروپال آشنا هستند ) یک API پلاگین قدرتمند برای گسترش مطلب ، مجموعه وفرم های کاربری ، ACL ، ویرایش ظاهری ، زیر قالبها وسایر موارد !

کا2 بیش از 500000 بار( از مارس 2009 تا می 2011 ) دانلود شده است، کا2 به بیش از30 زبان ترجمه شده است و در بیش از 200 افزونه ذکر شده در جوملا وجود دارد ! فهرست افزونه هایی است که درحال حاضر از K2 حمایت می کنند . و ما تنها فهرست افزونه های جدید K2 یعنی KED aka را راه اندازی کرده بودیم .

کا2 در سال 2010 برنده بهترین کامپوننت در J AND BEYOND ، یا همان کنفرانس بین المللی جوملا شده بود . کا2 در حال حاضر قدرت فوق العاده ای بخشیده به برخی از معروفترین و پرترافیک ترین سایتهای جوملا در سرتاسر جهان .

کا2 را امتحان کنید ، بلافاصله طرفدارش خواهید شد . به آسانی قابل استفاده است و توسعه سایتهایی را که با جوملا طراحی شده اند لذت بخش می کند. در صورت نیاز به هر نوع کمک یا همراهی در پروژه ، به جامعه کا2 ملحق شوید .

ارائه دهندگان قالب های جوملا به کا2 علاقه مند هستند !

کا2 افزونه ی محتوای بالفعلی است که توسط تمام ارائه دهندگان برترقالب های جوملا پشتیبانی می شود نظیر : gavickpro ، JoomlaArt ، JoomlaPraise ، JoomlaBamboo ، RocketTheme ، JoomlaShake و بسیاری دیگر . با بیش از نیم میلیون دانلود پیش از این . این جای تعجب ندارد !

تصاویری از محیط افزونه :

[ATTACH=CONFIG]627[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]628[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]629[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]630[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]631[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]632[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]633[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]634[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]635[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]636[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]618[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]619[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]620[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]621[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]622[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]623[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]624[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]625[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]626[/ATTACH]

دانلود کامپوننت کا 2 فارسی نسخه 2.5.4 از اپلودسنتر انجمن جوملای ایران

fajr.jpg

سلام

من این کامپوننت رو روی لوکال نصب کردم. در قسمت ویرایش مطالب مشکل داره و error می ده. لطفا اگه قابل حل شدن هست راهنمایی کنید.

با تشکر

سلام،

چه طوری می تونم در قسمت ارسال نظرات، فیلد درج email رو تو کامپوننت K2 از حالت ضروری خارج کنم؟

به عبارت دیگه برای ارسال نظر احتیاج به ثبت email نباشه و کاربران غیر register شده هم بتونند نظر بدند.

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان عزیز

نسخه جدید کامپوننت کا 2 هم رسیدنسخه K2_v2.5.7

و هنوز مشکل تاریخش حل نشده

من با اجازه بزرگترا یه کم مشکل رو برطرف کردم:a2d3:

این نسخه جدید رو میگذارم واسه دانلود برید حالشا ببرید:motat:

هر چند که مشکل به صورت اساسی حل نشده ولی دیگه مشکل تاریخ وجود نداره

این نسخه ترجمه ی قبلیی روشه و اگه دوستان لطف کنند چند خط دیگه رو هم ترجمه کنند ممنون میشیمcompat_25

هر مشکلی بود اینجا مطرح کنید:dadad4:

http://jupload.ir/do.php?filename=joomlaforum.ir_13445505151.zip

ویرایش شده در توسط alireza007
لینک

وقتی می خوایم یه مطلب جدید ایجاد کنیم تاریخ رو درست می زنه

ولی وقتی می خوایم یه مطلبی رو ویرایش کنیم تاریخ ایجاد رو درست لود می کنه ولی تاریخ انتشار رو یه روز قبل میاره

و در همه موارد (ایجاد و ویرابش) ساعت رو لود نمیکنه و صفر میزاره (مثال: دوشنبه, 23 مرداد 1391 00:00 )

ولی مجموعا حرکت خوبی انجام شده. امیدوارم ادامه داشته باشه...

موفق باشید

من یه قالب دارم که از k2 انگلیسی استفاده کرده الان k2 عربی رو سایت نصب کردم اما هنوز بعضی از قسمت های سایتم به صورت انگلیسی نشون داده میشه.چیکار باید کنم که کل سایت از k2 عربی رو استفاده کنه؟(دوستان کمکککککککککککککککک)

دوست عزیز خب زبان پیشفرض قالب رو گذاشتین انگلیسی باید زبان قالب هم عربی کنین

عزیز زبان قالب رو عربی هستش اما همچنان بعضی قسمت ها رو انگلیسی نشون میده

عزیز زبان قالب رو عربی هستش اما همچنان بعضی قسمت ها رو انگلیسی نشون میده

وقتی زبان عربی هست در صورتی که بخشهایی از k2 ترجمه عربی نداشته باشه ، انگلیسی نشون میده .. باید همه قسمتهایی که انگلیسی نشون میده رو در زبان عربی ترجمه کنید

با سلام

چرا این افز.نه وقتی زبان مدیریت جوملا فارسی هست ارور 500 هنگام ذخیره مطالب می دهد؟

با سلام

چرا این افز.نه وقتی زبان مدیریت جوملا فارسی هست ارور 500 هنگام ذخیره مطالب می دهد؟

همه دوستانی که استفاده میکنند زبان مدیریتشون فارسی هست و مشکلی ندارند در استفاده ... احتمالا مشکل از جای دیگه ای هست ... با مدیر سرور خودتون در این خصوص صحبت کنید تا لاگ هاست رو چک کنند و دقیق بگن مشکل از کجاست

آقا بالاخره تاریخ این افزونه ، مشکلش حل شد یا نه؟

میخام بنصبم رو سایتم.اگه مشکل داشته باشه خیلی برام بد میشه.کلی بی اعتبار و آبرو میشیم

این همه جوملا دان!!!

فکر کنم اگه تا حالا دست به دست هم داده بودید یه دونه k3 میتونستید بنویسید:didi:

چرا با حالت طلبکارانه حرف میزنید اینجا اجمن برای رفع اشکال حتماً بقیه همه دستشون بنده خیلی ها به این نیاز دارن تنها شما ( sadaf3d ) نیستی دوست عزیز

من این حالت رو نداشتم(طلبکارانه!!!) اگر هم از ظاهر حرفام همچین منظوری برداشت شده من معذرت میخام اما حداقلش اینه که همچین نیتی نداشتم.من همه 7 صفحه این کامپوننت رو خوندم اما آخرش به هیچ نتیجه ای نرسیدم و از دوستان خواستم بدونم نتیجه این بحث چی شد.در ضمن ممنون از اینکه یادآوری کردید اینجا انجمن هست

اره قابل اصلاح هست .یه مشکل جزئی هست .

البته اگر جوملای شما سالم باشه .الان چک میکنم ببینم این مشکل از کجا هست.

سلام به دوست عزیزم اگه این موضوع رو بررسی کنید واقعا ممنون میشم چون این مشکل در خیلی از کامپوننت های کاربردی که مورد نیاز هست وجود داره که در جوملا 2.5 فقط هست.

فکر میکنم در ترجمه این کامپوننت ها در مورد تاریخ شمسی مشکل دارن

ممنون از زحمات همه دوستان

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری