ابوالفضل طالبی

قرعه کشی برنده تبلت , 5 عدد کول دیسک + فیلم قرعه کشی

30 پست در این موضوع

با درود و تبریک مجدد سال نو به کاربران گرامی انجمن

همانطور که در جریان بودید و امروز هم قولش داده بودیم قرعه کشی بین کاربران شرکت کننده در جشن 30 شب 300 هدیه انجام شد و برنده های این قرعه کشی مشخص شدند.

امیدوارم که دوستانی که در این قرعه کشی برنده نشدند در قرعه کشی ها و جوایز مسابقات آینده بتوانند شانس بیشتری کسب کنند .

از همه کاربران محترم شرکت کننده در این جشن تشکر میکنم و سال خوبی برای همه اونها آرزومندم.

فیلم قرعه کشی تا نیم ساعت دیگه قرار خواهد گرفت .. قبل از آن فکر میکنی کی برنده میشه!!

دانلود فایل اکسل مربوط به اسامی شرکت کنندگان در قرعه کشی و میزان امتیاز ها

دانلود فیلم قرعه کشی مسابقه 30 شب 300 هدیه نوروز 92

دوستانی که برنده شدند آدرس ، کدپستی و تلفن تماس خودشون رو به همراه نام و نام خانوادگی پ/خ کنند برای من ...

این هم ویدئوی قرعه کشی به صورت قسمت بندی شده برای دوستانی که نمیتونن به صورت یکجا از لینک بالا دانلود کنند:

قسمت 1

قسمت 2

قسمت 3

قسمت 4

قسمت 5

قسمت 6

قسمت 7

قسمت 8

قسمت 9

قسمت 10

قسمت 11

قسمت 12

قسمت 13

قسمت 14

قسمت 15

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

هر کی اسمش در بیاد!!!!!!!!!

:yeah:

جداً همه زحمت کشیدن به نظر من فرقی نداره.....

ضمن تشکر از تمام عزیزان انجمن

بسیار خرسندم که طرح سئو رایگان سایت های ایرانی در بین هدایای بیشمار کاربران (137 هدیه) توانست بیشترین مخاطب و رضایتمندی را به خودش اختصاص بده.

چه از لحاظ امتیاز

چه از لحاظ تعداد لایک ها

و همچنین چه از لحاظ بازدید و بازخورد که همچنان الا ماشاله ادامه دارد .....

در این بین از تمامی کاربران جوملا فروم و بخصوص زحمات جناب آقای طالبی که با راهنمایی ها و حمایت های هم جانبه خود مرا در ارائه خدمات هرچه بهتر و بیشتر در این انجمن یاری رساندند کمال تشکر و قدردانی را با آرزوی موفقیت و خرسندی دارم.

ویرایش شده در توسط Mohammad Moradi

سلام آقای طالبی باورم نمیشه برنده شدم کول دیسکو !از جوملا فرومی های عزیز تشکر میکنم و امیدوارم بقیه دوستانمم در مسابقات آینده پیروز و موفق بشن!

ویرایش شده در توسط s1r101

مهندس من فیلم را دانلود کردم مشکل داشت. روی یک سرور دیگه اپلود می کنید.

من دانلود کردم و مشکلی نداشت دوست عزیز!

باسلام

قرعه کشی عادلانه ای بود! هرکسی که زحمت بیشتری کشید برنده مسابقه شد.البته تک تک دوستان زحمت کشیدند اما برخی بیشتر به تک تک برندگان تبریک میگم.:did2: من که خوشحالم از اینکه حق به حق داراش رسید....و ممنون از مهندس طالبی عزیز:ds6a5d:

ویرایش شده در توسط MILAD SAFARY

:1:smile22:1:smile22:1:smile22:1:smile22:1:smile22:1:smile22:1:smile22

من آدرس و شماره تلفن و ... نمیدم... خودم میام طی مراسمی از مدیریت تحویل میگیرم ....:4d564ad6: البته وقتی برگشتم تهران:35:

جناب طالبی چرا فایل درست دانلود نمی شود تا 99%می رود بعد ارور می دهد وقطع می شود

درود بر شما

مبارکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشون باشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه :25: نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوش جونشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون :thanks:

البته همه زحمت کشیدن و خسته نباشید:28:

امیدوارم بازم شاهد محصولات و آموزش های مفید دوستان در انجمن باشیم

موفق باشید

متاسفانه نتونستم دانلود کنم

چند سری تلاش کردم ولی دانلود نشد

اگه امکان داره دوستان تو یه سرور دیگه قرارش بدن و یا حجمش رو کم و یا چند پارتش کنن

ممنون

دوستانی که اسامی اونها اعلام شد و برنده جوایز شدند هرچه سریعتر مشخصات زیر را پ/خ کنند:

نام و نام خانوادگی

ادرس دقیق

کد پستی

تلفن تماس

هدایا تاریخ 17 فروردین به بعد ارسال خواهد شد.صورتی که در تهران تشریف داشته باشید خوشحال خواهیم شد در دفتر شرکت حضور پیدا نمایید.

مهندس مرادی هم که حتما باید حضوری تشریف بیارید! :yeah:

متاسفانه نتونستم دانلود کنم

چند سری تلاش کردم ولی دانلود نشد

اگه امکان داره دوستان تو یه سرور دیگه قرارش بدن و یا حجمش رو کم و یا چند پارتش کنن

ممنون

چند قسمت میکنم تا دقایقی دیگه قرار میدم خدمت شما

به همه ی دوستانی که برنده شدند صمیمانه تبریک می گم. به خصوص اقای مرادی عزیز.:25:

مهندس روی سرور انجمن اپلود کن. لینک مستقیم بده. :hoy: سه دفعه دانلود کردم همش ایراد گرفت.

بنده هم به نوبه خودم به تمامی برندگان و تمامی عزیزانی که هدایایی در جشنواره انجمن منتشر کردند تبریک می گم

از نظر من همه که تلاش کردند برنده هستند

اتفاقا برای همین هفته خودم عازم تهران هستم حالا دیگه قسمت شد که ..........

از دوستان جایزه بگیر هم اگر مایلند یک روز هماهنگ کنیم همگی حضور داشته باشیم در شرکت و بهمراه جناب مهندس طالبی عزیز عکسهای یادگاری بگیریم و بیشتر با هم آشنا بشیم

باشد تا تحول و اندیشه ای جدید براه بیافتد .

به امید دیدار.....

با سلام خدمت دوستان عزیز.

به نوبه ی خودم به همه ی بچه ها جوملافرومی قبل از هرچیزی خسته نباشید میگم. یه تبریک بزرگ دوستانی که دست رنج زحماتشون رو گرفتن و بی مزد و هیچگونه چشم داشتی، از با ارزشترین سرمایه ی زندگیشون یعنی وقت و زمان واسه خدمت به دوستان دیگرشون مایه گذاشتن. و حقیقتاً هم چه خوب مایه ای گذاشتند...آرشیوی که در سایتها و مجموعه های دیگر ؛ بی شک در کمتر از 4-5ماه بوقوع نمیپیونده، تونستند توی یکماه، این حجم کار رو انجام بدند.

این حجم خیلی زیاده چون میبایست به ایام عید و ماه و روزهای آخر سال هم اشاره کرد، همه همگی به نوعی درگیریها و گرفتاریهای کاری و زندگی زیادی دارند و ثبت این رقم هدیه واقعا فوق العاده بود و هست...

امیدواریم تا زمانی که هستیم؛ باشیم.

و زمانی هم که نبودیم؛ خاطرات خوب و یاد نیک و منش و مراممون بمونه بین تموم اعضای این جامعه ی (تا به امروز 9,921 نفری!!!) و همیشه یادآور بشیم این لحظات رو...

بهارانتـــون نیکـــــ....

موفق باشید و سربلند و پایدار....

یا حق

بنده هم به نوبه خودم به تمامی برندگان و تمامی عزیزانی که هدایایی در جشنواره انجمن منتشر کردند تبریک می گم

از نظر من همه که تلاش کردند برنده هستند

اتفاقا برای همین هفته خودم عازم تهران هستم حالا دیگه قسمت شد که ..........

از دوستان جایزه بگیر هم اگر مایلند یک روز هماهنگ کنیم همگی حضور داشته باشیم در شرکت و بهمراه جناب مهندس طالبی عزیز عکسهای یادگاری بگیریم و بیشتر با هم آشنا بشیم

باشد تا تحول و اندیشه ای جدید براه بیافتد .

به امید دیدار.....

من تهران هستم آقای مرادی خواستید من پایه هستم میام اگه برنامه ریختید حتما پیام خصوصی کنید من را در در جریان بگذارید

منم تبریک میگم به همه عزیزان

یه عذر خواهی هم من به همه بدهکارم چون به دلیل مشغله زیاد من دور از مسابفه نتونستم هدایای زیادی تو این عید انتشار بدم و واقعا عذر میخوام از همه

دوستان اگه میشه زمان بدین من هم بیام ..... البته اگه اون روز تهران باشم ...