saeedtkh

معافیت مالیاتی طراحان وب سایت

18 پست در این موضوع

با عرض سلام و تبریک سال نو خورشیدی خدمت دوستان جوملایی:25:

مطلبی در رابطه با معافیت های مالیاتی طراحان گرافیک خواندم که عینا برای شما پیوست کردم.

در آخر فایل توضیح داده شده!

گرافیست ها مثل اینکه شامل معافیت مالیاتی میشن اما میخوام بدونم طراحان وب سایت و شرکت های طراحی وب هم شامل معافیت مالیاتی میشن؟ چون کار فرهنگی حساب میشه!!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

مالیات بدیم؟؟؟؟

مالیات میخوان؟؟؟؟

اصلا کی میخواد مالیات بگیره؟ کجا میگیرن؟ حالا کی تا حالا داده؟

اصلا برای چی باید بدیم؟ خیلی وضعمون خوبه ، تولیدی داریم، صادرات میکنیم و یا پول مفت داریم در میاریم که قسمتیشو بدیم؟

این قصه مالیات هم شده کلاس کاری.....

حالا فرض کنیم من به این نتیجه رسیدم که ای داد بر من که حق آقایان و سرورانم رو خوردم و تا حالا چیزی به اسم مالیات ندادم. حالا کی و به چه طریقی میخوان تشخیص بدن من هستم و اینقد درآمدمه و اینقد مالیات باید بدم؟

این مورد بیشتربه درد شرکت های ثبت شده میخ وره که تحت نظر صنوف هستن

وقتی به یک کجای دولتی کار کنی مالیات امسال حدودا 6 درصد از فاکتور و یا قرار داد شما کسر می کنن که شما قبلش باید مبلغ رو روی فاکتور کشیده باشی پس جای نگرانی نیست

شامل طراحان وب نمیشه،من یک ماه نیست این هزینه رو از قراردادم با یک ارگان دولتی کم کردن...

بلاخره شامل میشه یا نه!؟

من منظورم مالیات برای شرکت ها هست. نه اشخاص!!

ممنون

آقا ربطی نداره،قرارداده و باید مالیات اون قرارداد رو بدی مگه اینکه ثبت نکنی شرکت رو...

بالاخره تکلیف چیه؟

یه لینکی، سایتی، مرجعی که اعلام کنه

قرارداد طراحی سایت شخص با شخص مالیات داره یا نداره؟ :auau:

بالاخره تکلیف چیه؟

دوست عزیز این تاپیک مربوط به دو سال پیشه . شما اگه شرکت ثبتی باشید و دفاتر رو به دارایی تخویل بدید باید مالیات پرداخت کنید و باید مالیات و مالیات بر ارزش افزوده رو هم از مشتریتون بگیرید . چون از شما کسر میشه . اگر هم شخص هستید که کلا دارید غیر قانونی کار میکنید و مالیات و این حرفها نداره که

بالاخره تکلیف چیه؟

در تکمیل صحبتهای جناب صدیقی گرامی؛

نه مالیاتی نداره اما قراردادش هم خیلی معتبر نخواهد بود دوست گرامی. بستگی داره شما قرار داد رو کجا ثبت کنید و مفاد قرارداد شما چی هست..

اگر هم شخص هستید که کلا دارید غیر قانونی کار میکنید و مالیات و این حرفها نداره که

اگر شخصی هم باشید، ولی طرف قرارداد شما جایی باشه که اظهارنامه میده و دفاتر مالیاتی داره، آمار این قرار داد به اداره مالیات داده میشه، و برای شخص شما پرونده مالیاتی باز میکنند

و میشید بدهکار مالیاتی، برای پرداخت مالیات اشخاص نیز، طبق قانون باید به اداره مالیات مراجعه کرد و کد موءدی مالیاتی گرفت ( البته طبق قانون ... حالا این که چند نفر این کار رو میکنن، معلوم نیست )

قراردادش هم خیلی معتبر نخواهد بود

چرا معتبر نیست؟!

قرار داد شخص با شخص با موضوع معین، چه مشکلی از حیث قانونی داره؟

قرار داد قانونی چند شرط داره: طرفین معامله ( با مشحصات کامل و محل اقامت قانونی)، موضوع معامله، شرائط انجام تعهدات و مبلغ ( و نحوه پرداخت اون )

بالاخره تکلیف چیه؟

بهترین راه اینه که در قرارداد قید کنید، خریدار یا مشتری، متعهد به پرداخت مالیات و کلیه کسورات قانونی میباشد

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

اگر شخصی هم باشید، ولی طرف قرارداد شما جایی باشه که اظهارنامه میده و دفاتر مالیاتی داره، آمار این قرار داد به اداره مالیات داده میشه، و برای شخص شما پرونده مالیاتی باز میکنند

و میشید بدهکار مالیاتی، برای پرداخت مالیات اشخاص نیز، طبق قانون باید به اداره مالیات مراجعه کرد و کد موءدی مالیاتی گرفت ( البته طبق قانون ... حالا این که چند نفر این کار رو میکنن، معلوم نیست )

عرض کردم اکه غیر قانونی فعالیت میکنید . وگرنه بله اشخاص هم مشمول مالیات هستند

یک قرار داد شخص به شخص خیلی راحت میتونه با انکار طرفین از بین بره. شاهد نیاز هست.

البته دوستان بهتر میدونن ولی خب بنده دیدم که قانون پیگیر درست حسابی همون قراردادهای شرکتی هم نیست چه رسد به شخصی

یک قرار داد شخص به شخص خیلی راحت میتونه با انکار طرفین از بین بره. شاهد نیاز هست.

البته دوستان بهتر میدونن ولی خب بنده دیدم که قانون پیگیر درست حسابی همون قراردادهای شرکتی هم نیست چه رسد به شخصی

قانون پیگیر نیست تا زمانی که شکایتی نشه . شکایت بشه چنان پیگیری کنن . ترجیحا اگه شخص هستید بارها هم گفتم از کلمه تفاهم نامه به جای قرارداد استفاده کنید .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری