حجت مردانه زاده

*عیدانه بزرگ سال 92 انجمن جوملاایران*سیستم جامع مدیریت آگهی و تبلیغات HotPay منتشر شد

106 پست در این موضوع

سلام و درود

من سیستم رو نصب و اجرا کردم اما وقتی میخاد باز بشه سایت آگهی تو لودش میمونه.فکر کنم از سایت وبگذر چیزی میخاد لود بشه که نمذاره سایت بالا بیاد.باید چکار کنم؟؟؟میشه راهنمایی کنید دوستان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اقا نسخه رایگانش جهت معرفیه یا میشه باهاش یه سایت راه انداخت؟

یه سوالم در مورد چگونگی ارتباط اگهی با منوی اصلی دارم

اول باید توی جوملا منو رو تعریف کرد بعدش همونو توی مدیریت اگهی ایجاد کنم چطوری میشه این دو تا رو بهم ربط داد؟

مثلا میخام اگهی فروش سی دی بدم اول اینو توی خود مطالب جوملا اضافه کنم

بعد برم اگهی شو بزنم توی مدیریت اگهی؟

ویرایش شده در توسط naseria_1364

چرا انقدر گرون ؟

خود بسته DJ Classifieds Ads پنجاه دلار هست که میشه حدوداٌ 200 تومان , اما شما 300 تومن میفروشید .حالا شما که خودتون هسته اش رو ننوشتید . یکم با انصاف باشید , از من دلخور نشید ولی اگر می خوایید کپی رایت رعایت بشه باید یکم با انصاف قیمت ها رو بزارید .

جوملا فارسی بسته نصبی در بخش مدیریت آگهی نداره , چندتایی هم که هستند یا ناقص هستند یا بسته کامل و بدون عیبی نیستند . ایکاش بسته های رایگانی که میزارید هم اینقدر کامل و بی نقص بودند ... من چند روزی هست که دنبال همچین بسته فارسی برای جوملا هستم اما کم کم دیگه دارم مایوس میشم. دست رو هرچی گداشتم یا کامل نبود یا گرون بود ...

با سلام...

طبیعتا هر فرد؛ تیم و یا گروهی برای هر کاری که انجام میده و یک میزان و نـُرم کمی و کیفی برای کارش در نظر میگیره و زمانی که برای محصولش صرف کرده رو به همون مقدار و معیار ؛ قیمتگذاری و یا ارزش گذاری میکنه...

اینکه شما میفرمایین بسته ی اصلی 200 تومن در میاد؛ خب بله...مشکلی نیست.شما تشریف ببرید همون بسته ی نسخه ی اصلی رو خریداری کنید که 100 تومن هم این وسط متضرر نشید! (ولی خودتون هم خوب میدونید ظاهری که برای نسخه ی فارسی کار شده زمین تا آسمون با نسخه ی اصلی متفاوته و ارزشش بیشتر از این 100 تومن هایی هست که شما میفرمایین)

کلا اساس کاسبی همینه؛ فروشنده قیمتی رو بیان میکنه؛ خریدار هم در صورت به صرفه بودنش میخره...نه جنگ است و نه دعوا... هرکسی متناسب با نیاز خودش رفتار متقضی رو انجام میده...

تفاوتهای نسخه تجاری و رایگان معلومه چون بسته ی رایگان در اختیار شما گذاشته شده و میتونید نصب کنید وتست کنید.

لیست تمامی امکانات هم در سایت ذکر شده مواردی که در بسته ی رایگان غیرفعال هستند ؛ در بسته های تجاری ؛ فعال میباشند.

موفق باشید و سربلند

با سلام...

طبیعتا هر فرد؛ تیم و یا گروهی برای هر کاری که انجام میده و یک میزان و نـُرم کمی و کیفی برای کارش در نظر میگیره و زمانی که برای محصولش صرف کرده رو به همون مقدار و معیار ؛ قیمتگذاری و یا ارزش گذاری میکنه...

اینکه شما میفرمایین بسته ی اصلی 200 تومن در میاد؛ خب بله...مشکلی نیست.شما تشریف ببرید همون بسته ی نسخه ی اصلی رو خریداری کنید که 100 تومن هم این وسط متضرر نشید! (ولی خودتون هم خوب میدونید ظاهری که برای نسخه ی فارسی کار شده زمین تا آسمون با نسخه ی اصلی متفاوته و ارزشش بیشتر از این 100 تومن هایی هست که شما میفرمایین)

کلا اساس کاسبی همینه؛ فروشنده قیمتی رو بیان میکنه؛ خریدار هم در صورت به صرفه بودنش میخره...نه جنگ است و نه دعوا... هرکسی متناسب با نیاز خودش رفتار متقضی رو انجام میده...

تفاوتهای نسخه تجاری و رایگان معلومه چون بسته ی رایگان در اختیار شما گذاشته شده و میتونید نصب کنید وتست کنید.

لیست تمامی امکانات هم در سایت ذکر شده مواردی که در بسته ی رایگان غیرفعال هستند ؛ در بسته های تجاری ؛ فعال میباشند.

موفق باشید و سربلند

نیازی به اینطور برخورد کردن نبود ( شما تشریف ببرید همون نسخه ... )

من فقط به عنوان یک کاربر نظرم رو گفتم البته اگر شما بخوایید کلاٌ دیگه حرف نمیزنم , که یه موقع باعث رنجش خاطر جنابعالی نشم.

شما خودتون میدونید اکثر کاربران و استفاده کنندگان جوملا رو قشر دانشجو تشکیل میده و مطمئناٌ هم آگاه هستید که این هزینه واقعاٌ بالا هست برای این قشر . بنده فقط امیدوار بودم دوستانی که در زمینه جوملا تخصص دارند , همونقدر که برای افزونه های پولی اهمیت میدن , برای افزونه های رایگان اش هم تلاش کوچیکی بکنند.

قبول دارم که هزینه بر و زمان بر هست و به هر حال باید این دوستان هم دستمزد وقت گداشتنشون رو بگیرند اما شما هم یکم به ما فکر کنید , همین موضوع مدیریت آگهی یکی از قسمت هایی هست که شاید فقط 1 افزونه رایگان فارسی داشته باشه که اونم کلی مشکل دار و پرعیب هست و لاقل بسته نصبی آسان نداره ...

ایکاش سیستمی رو طراحی میکردید که مثلاٌ با خرید عضویت های ماهانه ( بر فرض مثال اکانت 1 ماه 10000 تومان با ایکس تعداد دانلود در هر ماه) ما هم بتونیم از این افزونه ها استفاده کنیم.

امیدوارم شما و صاحب این افزونه یک هم به فکر ما باشید تا ما هم بتونیم با خیال راحت و بدون کلی مشکلاتی که با اینجور افزونه ها ( که کامل و بدون نقص باشند بر خلاف افزونه های رایگان موجود ) کار کنیم.

موفق باشید .

ایکاش سیستمی رو طراحی میکردید که مثلاٌ با خرید عضویت های ماهانه ( بر فرض مثال اکانت 1 ماه 10000 تومان با ایکس تعداد دانلود در هر ماه) ما هم بتونیم از این افزونه ها استفاده کنیم.

انشالله بزودی...

شما خودتون میدونید اکثر کاربران و استفاده کنندگان جوملا رو قشر دانشجو تشکیل میده

ناشر چون به فکر قشر دانشجو بود یک نسخه رایگان منتشر کرده و شما میتوانید از نسخه رایگان ( که از این پس بنام "نسخه دانشجو" از آن یاد میشود ) استفاده نمایید.

فقط امیدوار بودم دوستانی که در زمینه جوملا تخصص دارند , همونقدر که برای افزونه های پولی اهمیت میدن , برای افزونه های رایگان اش هم تلاش کوچیکی بکنند.

ببخشید که ما تلاش نمیکنیم ...! gift

موفق پایدار

ببخشید چطور میتونم رنگ این Border پایین که نارنجی هست رو عوض کنم ؟ هرچی تو CSS گشتم نبود .

منظورم Border نارنجی رنگ پایین صفحه و بالای 3 گزینه "ما را دنبال کنید" , " هات پی" و " تماس با ما " هست .

اگر سایتتون آنلاین هست دمو بذارید راهنمایی کنیم اگر نیست خودتون مبتونید با فایرباگ پیدا کنید

آقا تو صفحه اول که آگهی ها رو نشون میده , من میخوام نشون نده و حودم براش ماژول بسازم .

اما نه براش ماژولی تعیین شده که غیر فعالش کنم نه توی تنظیماتش پیدا کردم !

حالا اگه یکی بخواد آگهی ها رو تو صفحه اول نشون نده , چیکار باید بکنه !!؟

ممنون میشم از دوستان راهنماییم کنند ...

منظورم در مورد سوالم در پست بالا

ویرایش شده در توسط Ramizak

نوع آیتم منوی اصلیتون رو چک کنید از اونجا میتونید تغییر بدید اگه نوع آیتم منو روی این سیستم باشه تغییر بدید و برای این سیستم یه منوی دیگه بسازید

تا از طریق منوی خودش قابل مشاهده باشه

سلام

اولا از دوستان برنامه نويس تشكر ميكنم كه چنين بسته اي رو بصورت رايگان توي انجمن گذاشتن.

من بسته رو دانلود كردم توي هاست خودم آپلود كردم و توي روت اصلي گذاشتمو از فشرده هم خارج كردم و وقتي توي آدرس بار سايتمو ميزنم بصورت خودكار ميره توي اينستال ولي وقتي زبان رو انتخاب ميكنم و روي بعدي كليك ميكنم به مرحله بعد نميره بخدا دو روزه وقتمو گرفته خواهشا اگه كسي هست و فرياد كلمات مارو ميشنوه و ميبينه به داد ما برسه

براي جواب اگه خواستين اين ايميلمه bia.to.tehran@gmail.com

آدرس سايتم كه هر كاري ميكنم اينه www.bia2tehran.com

بازم تشكر ميكنم از تمامي دوستاني كه اين بسته ها رو مينويسن

با سلام

دوستانی که میخواستند از قیمتهای تجاری سیستم جامع تبلیغات هات پی اطلاع پیدا کنند. به اطلاعشون میرسونیم که قیمتها و پنلهای کاربری ، در سایت درج گردید...

موفق و سربلند و پایدار باشید

سلام

اولا از دوستان برنامه نويس تشكر ميكنم كه چنين بسته اي رو بصورت رايگان توي انجمن گذاشتن.

من بسته رو دانلود كردم توي هاست خودم آپلود كردم و توي روت اصلي گذاشتمو از فشرده هم خارج كردم و وقتي توي آدرس بار سايتمو ميزنم بصورت خودكار ميره توي اينستال ولي وقتي زبان رو انتخاب ميكنم و روي بعدي كليك ميكنم به مرحله بعد نميره بخدا دو روزه وقتمو گرفته خواهشا اگه كسي هست و فرياد كلمات مارو ميشنوه و ميبينه به داد ما برسه

آدرس سايتم كه هر كاري ميكنم اينه جوملا! نصب وب سایت

با سلام

دوستانی که میخواستند از قیمتهای تجاری سیستم جامع تبلیغات هات پی اطلاع پیدا کنند. به اطلاعشون میرسونیم که قیمتها و پنلهای کاربری ، در سایت درج گردید...

موفق و سربلند و پایدار باشید

سلام

سلام

سلام

سلام

با سلام و تبریک جهت پیوستن به تیم جوملافروم.

دوست عزیز چرا اینقهمه پست و تاپیک ایجاد میکنی برای یک سوال؟؟ واقعا 10تا پست نیازه!؟

سوالتون رو در همین جا پیگیری کنید.

فایلی که آپلود کردید؛ بطور کامل اکسترکت کردید!؟

ایا مشکلی در اکسترکت کردن وجود نداشته !؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری