حجت مردانه زاده

*عیدانه بزرگ سال 92 انجمن جوملاایران*سیستم جامع مدیریت آگهی و تبلیغات HotPay منتشر شد

106 پست در این موضوع

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13648464891.png

با سلام خدمت کاربران گرامی انجمن جوملای ایران.

خداوند را شاکریم که بار دیگر با وجود تمامی مشکلاتی که وجود داشت و تمامی گرفتاریهایی که بود، با بکارگیری همه ی توان خود توانستیم ، پروژه ی دیگری را به عرصه طراحی وب جوملایی ایران معرفی نماییم.

مفتخریم که در این ساعت، پروژه ی عظیم دیگری از انجمن جوملای ایران تحت عنوان جامع ترین سیستم مدیریت آگهی با نام Hotpay - هات پی منتشر میکنیم.

انجمن جوملای ایران بعنوان برترین انجمن پشتیبان وب در ایران و پیشرو در ارائه ی راهکارهای اصولی و نوین طراحی وب منطبق بر سیستم مدیریت محتوای جوملا ؛ وظیفه ی خود میداند که رفته رفته وسعت کاری خود را بیشتر و بیشتر کرده و با انتشار سیستم های آماده به نصب، سهم بزرگی در چشاندن طعم شیرینی استفاده از جوملا کام کاربران قدیمی جوملایی داشته باشد و همچنین با فراهم کردن محیطی فعال ،پویا و منعطف سعی در گسترش و گرایش و استفاده عوام مردم از سیستم مدیریت محتوای قدرتمند جوملا دارد.

امیدواریم که این هدیه ی بزرگ به سهم خود بتواند همچون هدایای بزرگی مانند: سیستم فروشگاه ساز باران،سیستم جامع فروشگاهی قاصدک، سیستم تبلیغاتی ایستگاه،سیستم مدیریت املاک و دهها سیستم جامع ای که در مدت یک سال و اندی از فعالیت و حضور انجمن جوملای ایران در جامعه طراحی وب کشور تحولات گسترده ای ایجاد نموده است؛ ایفا کند، تا بر همگان ثابت شود که کار اصولی و مدیریت شده چیست و چگونه است و چرا میبایست که گام به گام قدم ها را برداشت!!

حال به تشریح جزئی سیستم جامع مدیریت آگهی و تبلیغات Hotpay میپردازیم :

سیستم مدیریت آگهی هات پی (HotPay ADS) که از هسته ی کامپوننت فوق حرفه ای DJ- Classifieds توسعه یافته و مورد تغییرات و بومی سازی همه جانبه ای قرار گرفته است یکی از قویترین سیستم (کامپوننت) های مدیریت آگهی جوملاست که بواسطه ی آن میتوانید کسب و کار اینترنتی خود را به بهترین نحو ممکن بدون داشتن کمترین دانشی در زمینه برنامه نویسیهای پیچیده و پیشرفته برای طرح و اجرای وبسایتهای تبلیغاتی ، سامانه های مدیریتی آگهی ایجاد نمایید.

سیستم همه جانبه ای که قابلیت تعریف فیلدهای سفارشی، منطقه بندی وسیع و پیشرفته، سیستمهای پرداخت متفاوت،سیستم جستجوی پیشرفته و دهها قابلیت دیگر میتوان برای آن متذکر بود.

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13648463803.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13648463802.jpg

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13648463801.jpg

در ذیل به اختصار به برخی از ویژگیهای این سیستم میپردازیم:

»» تاریخ شمسی و میلادی

»» قالب فارسی با فناوری واکنش گرا(Responsuve)

»» بخش مدیریت کاملا اختصاصی و ویژه

»» مدیریت و کنترل سایت بصورت All Device

»» سیستم خبرنامه ی خودکار

»» سیستم ارسال پیامک (SMS) خودکار و هوشمند

»» بیش از 10 قالب اختصاصی و وِیژه

»» سیستم جستجوی پیشرفته

»» امکان تعریف فیلدهای سفارشی

»» سیستم منطقه بندی پیشرفته

»» سیستم اختصاصی نقشه ها

»» مجموعه بندی نامحدود

»» سیستم Editing بسیار گسترده

»» سیستم پرداخت آگهی ها

»» سیستم پرداخت آنلاین

»» نمایش پیشرفته و کاملا ایرانی

»» سیستم ارسال آسان

»» سیستم زمان سنجی هوشمند

»» دارای سیستم گسترده Bookmarking

»» سیستم درآمدزایی مضاعف

سایر ویژگیهای این سیستم:

• امکان نمایش توضیحات آگهی و تصاویر آنها بصورت افکت زیبای تولتیپ
  • پشتیبانی کامل از لینکهای فارسی و SEF شده
  • سیستم اطلاع دهنده ی هوشمند برای بخش مدیریت برای کنترل آگهی های ثبت شده جدید
  • مدیریت کاربران هات پی-Hotpay پیشرفته و دسترسی برای اعمال هرگونه تغییر در جزئیات کاربری کاربران
  • امکان درج کدهای HTML در بخش توضیحات آگهی ها
  • دارای آپشنهای ایجاد تصاویر بندانگشتی و ریسایز شده در بخشهای مختلف کاری
  • قابلیت تنظیم محدودیتهایی در بخش در توضیحات آگهی برای کاربران
  • قابلیت ارسال تعداد نامحدود تصاویر از آگهی در سیستم

لینک دانلود آگهی ساز هات پی

با تشکر

موفق و سربلند و پایدار باشید

تیم انجمن جوملای ایران- JoomlaForum.ir

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

لطفا از درج پیامهای تشکر و قدردانی خودداری نمایید و فقط سوالات ، مشکلات و .. مطرح نمایید .. اموزشهای لازم هم در همین تاپیک مطرح خواهد شد

شرمنده من بعدش دیدم زدین پست تشکر نکنین و نمیدونم چطوری پاکش کنم . لطفا خودتون زحمتشو بکشین ممنون

سلام خیلی عالیه فعلا دارم دانلودش میکنم . خیلیییییییییییییی ممنون

ویرایش شده در توسط kingmehr

با سلام

از شما بابت این عیدی بسیار سپاسگزارم

اما من به خود افزونه نیاز دارم در حالی که شما پکیج جوملا که این افزونه توی اون قرار داره رو برای دانلود گذاشتید اگه ممکنه خوده افزونه رو هم برای دانلود قرار بدید.

از همه ی دوستان ممنونم

این سیستم رو نصب کردم

ولی قابلیتهایی که برای نسخه تجاری حذف شده قابلیتهای کلیدی میباشد و کسی که میخواد درست و حسابی و جوندار کار کنه باید تجاری بگیره تا بتونه از تمام قالبیت های این سیستم استفاده کنه،من سیستم آگهی های دیگه ای رو دیدم که خیلی قوی کار شده و قیمتهای خوبی دارند ولی ما چون با جوملا خیلی راحتیم بهتره با همین سیستم هم جلو بریم

لطفا هزینه نسخه تجاری رو عنوان کنید

ممنون

با سلام...

اما من به خود افزونه نیاز دارم در حالی که شما پکیج جوملا که این افزونه توی اون قرار داره رو برای دانلود گذاشتید اگه ممکنه خوده افزونه رو هم برای دانلود قرار بدید.

انشالله بزودی بسته نصبی کامپوننت قرار داده خواهد شد....

ولی قابلیتهایی که برای نسخه تجاری حذف شده قابلیتهای کلیدی میباشد و کسی که میخواد درست و حسابی و جوندار کار کنه باید تجاری بگیره تا بتونه از تمام قالبیت های این سیستم استفاده کنه،من سیستم آگهی های دیگه ای رو دیدم که خیلی قوی کار شده و قیمتهای خوبی دارند ولی ما چون با جوملا خیلی راحتیم بهتره با همین سیستم هم جلو بریم

لطفا هزینه نسخه تجاری رو عنوان کنید

انشالله تا شب پنل های قیمتی در سایت درج خواهد شد....

موفق باشید و سربلند

یا حق

با سلام

دوستانی که میخواستند از قیمتهای تجاری سیستم جامع تبلیغات هات پی اطلاع پیدا کنند. به اطلاعشون میرسونیم که قیمتها و پنلهای کاربری ، در سایت درج گردید...

قیمت ها را دیدم

آیا کپی رایت که قرار داده میشود فقط در پنل مدیریت میباشد؟ یا در فوتر سایت میباشد؟

سلام جناب مردانه زاده

من اقدام به دانلود کردم ولی وقتی حجم دانلود به 30 مگ مسرسه پیغام میده که ارتباط با سرور قطع شد

اشکال از کجاست

برای دانلود از idm استفاده میکنم و هیچ نرم افزار پراکسی نیز فعال نیست

راهنمایی بفرمایید

با تشکر

با سلام

به احتمال زیاد، برای چند لحظه ی خیلی کوتاه ، نتتون دچار مشکل شده و (دی سی!) و گرنه سرور مشکلی نداره (سایت روی ایران سرور قرار داره)

حالا باز هم دانلود کنید انشالله که اینبار با موفقیت دانلود بشه.

با سلام

به احتمال زیاد، برای چند لحظه ی خیلی کوتاه ، نتتون دچار مشکل شده و (دی سی!) و گرنه سرور مشکلی نداره (سایت روی ایران سرور قرار داره)

حالا باز هم دانلود کنید انشالله که اینبار با موفقیت دانلود بشه.

ممنون از پاسختون

ولی چندین مرتبه تکرار کردم

دقیقا تا همون 30 مگ رو میگیره و پیغام خطا میده

ولی چشم مجددا امتحان میکنم

با تشکر

ممنون از پاسختون

ولی چندین مرتبه تکرار کردم

دقیقا تا همون 30 مگ رو میگیره و پیغام خطا میده

ولی چشم مجددا امتحان میکنم

با تشکر

شما منو ببخش برادرجان.:oom::oom::oom::oom::oom::oom::oom::heey::heey:....

مهندس جان شرمنده

مجددا اقدام به دانلود کردم ولی با همون مشکل برخورد کردم عکس پیغام idm رو پیوست میکنم

این بسته نصبی رو لازم دارم راهنمایی کنید چطور مشکل رو برطرف کنم ممنون[attach=config]3305[/attach]

با سلام

بسته ی نصبی کامپوننت جزو یکی از پنلهای تجاری ست. میتونید درخواست بدید تا در اختیارتون قرار داده بشه دوست عزیز.

یا حق

اگر پلن 150هزارتومانی خرید شود کپی رایت فقط در ادمین است ؟ یا در فوتر سایت کپی رایت موجود است ؟

سلام مهندس افزونه رو بصورت جدا کی قرار می دید؟ واقعا زیبا و کاربردیه

با سلام و تبريك و خسته نباشيد

مي خواستم بدونم سيستم كامپوننت شما ايا ماژول مثل اخرين اگهي ها و يا آگهي هاي .ويژه .....دارد يا خير ممنون مي شم !

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری