tnt6667

آموزش فارسی سازی قالب های طراحی شده توسط Artisteer

10 پست در این موضوع

درود

چندی پیش قالب جوملایی را با آرتیستیر 2.5 طراحی کردم که در فارسی سازی آن دچار مشکل شدم. پس از گشت و گذار بسیار و یافتن هر قسمت از پاسخم در مرجع های مختلف ، تصمیم گرفتم که آموزش نحوه فارسی سازی (چپ به راست کردن) قالب های جوملایی ساخته شده با این نرم افزار رو به طور کامل آموزش بدم.

فارسی سازی کلا سه مرحله داره و تنها فایل مورد نیاز برای فارسی سازی قالب های آرتیستیر فقط یه چیزه ! اونم فایل template.css هست.

مراحل فارسی سازی :

1- انجام text-align

2- انجام float

3- انجام rtl

قسمت اول و دوم به راحتی آب خوردن هستند. به این صورت که ابتدا شما فایل template.css رو باز میکنید. در مقابل تمامی پارامترهای text-alignment و float ، left رو به right تغییر میدین. ( توجه خیلی مهم : اگر مقابل پارامتر float ، عبارت none وجود داشت در آن تغییری ایجاد نمیکنیم !)

فکر کنم تا اینجاش رو هر تازه کاری هم میتونست به راحتی انجام بده. اما مرحله سوم در قالب هایی که با نسخه های پایین تر از 2.4 ساخته میشدند ، مانند مرحله اول و دوم بسیار راحت بود و تنها شما باید جای lrt را با rtl تغییر میدادین. اما در نسخه جدید شما باید یه کار دیگه ای انجام بدین و اون هم اینه که

در قسمت sheet-body دستور direction:rtl رو وارد کنید. به همین سادگی و به همین خوشمزگی ! ( اما همین جمله آخر دو روز وقتم رو گرفت ! )

مواردی هست که بهتره به اونها توجه کنید :

1 در اینگونه فارسی سازی تنها مشکلی که برای شما پیش خواهد آمد آن است که در موقعیت ماژول ها سمت چپ در راست و سمت راست در چپ نمایش داده خواهد شد ! ( برای مثال اگر خواستید ماژولی را در سمت راست قرار بدین موقعیت left رو انتخاب کنید )

2 با آرتیستیر شما قالب های بسیار خوب و زیبایی میتونین طراحی کنید اما نباید انتظار خلق یه قالب کاملا تخصصی رو داشته باشید. آرتیستیر تنها قالب های اختصاصی بسیار ساده ای رو طراحی میکنه که بیشتر به درد وب سایت های شخصی میخورند.

3 شما با آرتیستیر نه تنها قالب جوملا بلکه میتونین قالب وردپرس ، نیوک و … رو هم طراحی کنین. من این آموزش رو تنها برای فارسی سازی قالب های جوملا قرار دادم. مطمئن نیستم با این روش بتونین اون یکی قالب ها رو هم فارسی کنین.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

آموزش خوبی بود از شما ممنونم

فقط من با اجازه یه چیزی اضافه کنم

بهتره از آرتیستر 3.1 استفاده کنید که خودش RTL داری فقط بعد از پایان کار باید فایل index.phpو template.xml را ویرایش کرد و جای left و right را عوض کرد

موفق باشید:thanks:

sghl من تو برنامه atristeer مشکل سیو کردن دارم.اساتید لطف میکنین کمکم کنید.به غیر از خرید نرم افزار دیگه چیکار میشه کرد؟شما از کدوم ورژن استفاده میکنین؟لینک واسه دانلود داره؟

sghl من تو برنامه atristeer مشکل سیو کردن دارم.اساتید لطف میکنین کمکم کنید.به غیر از خرید نرم افزار دیگه چیکار میشه کرد؟شما از کدوم ورژن استفاده میکنین؟لینک واسه دانلود داره؟

ورژن 3 جالبه (به پای چهار نمیرسه) که کرکش تو اینترنت پره ،

Artisteer.3.0.0.35414 & Artisteer 3.0.0.32906رو نصب کردم کرکشم نصب کردم بازم همون مشکل و دارم اگه کرکاشون درسته مشکل از کجاست؟دسترسی به اینترنتشم قطع کردم .

نسخه های کرک خوب رو میتونید از سافت گذر بگیرید. اگه نیاز به کرک خوب دارید پ خ بدید

ا عرض سلام .و خسته نباشید من یک قالب با استفاده از نرم افزار 3 artisteer طراحی کردم در ذخیره مشکلی ندارد به راحتی در جوملا نصب می شود فقط هنگام نمایش سایت این خطا را می دهد

Fatal error: Call to a member function getMessageQueue() on a non-object in C:\xampp\htdocs\aa\templates\bb\functions.php on line 165

و خط 165 فایل مورد اشاره شده این است :

function hasMessages()

{

global $mainframe;

$messages = $mainframe->getMessageQueue();

if (is_array($messages) && count($messages))

foreach ($messages as $msg)

if (isset($msg['type']) && isset($msg['message']))

return true;

return false;

}

/**

* Wraps component content into article style unless it is not wrapped already.

*

* The componentWrapper method gets the content of the 'component' buffer and search for the '<div class="art-post">' string in it.

* Then it replaces the componentheading DIV tag with span (to fix the w3.org validation) and replaces content of the buffer with

* wrapped content.

*/

لطفا راهنمایی کنید

سلام آرتيستر 3.1 رو از پي سي دانلود ، دانلود كن و نصب كن . كركش سالمه

دوستان من قبلنا که با آرتیستر قالب میزدم یادمه که تو نسخه 3.1 و به بعدش قابلیت rtl کردن رو خودش داشت. تو قسمت تنظیماتش. با اینکار دیگه نیازی به فارسی سازی نبود.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری