nicholasman206

سوال- ماژول تماس صوتی(چت صوتی)

11 پست در این موضوع

سلام

راهی هست که بشه یه تعداد کاربر رو ثبت کرد و اون ها بتونن با هم از طریق چت صوتی در تماس باشن ؟

و اگه هست... میشه واسش سطح دسترسی های مختلف رو تعیین کرد ؟ مثلا یه عده بتونن یه عده دیگه رو بصورت آنلاین ببینن و غیره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

راه ثبت کردن کاربران که استفاده از فرم های ثبت نام پیش فرض جوملا یا کامپوننت های دیگه ای مثل cb یا jomsocial (که شبکه اجتماعی هستن و مدیریت کاربران راحت تر و با امکانات بیشتره) هست

برای چت صوتی هم میتونید از افزونه هایی که بر اساس voip کار می کنند استفاده کنید که اکثرا تجاری هستن

همچنین یه راههای جالبی هم برای اتصال جوملا به امکانات گوگل مثل voice chat و gtalk هست

باز اگه سناریوی شما کامل تر بیان بشه بهتر میشه راهکار داد

ممنون دوست عزیز از راهنمایی اما اطلاعات بیشتر:

من نمیخوام هرکسی بتونه واسه خودش یه اکانت بسازه بلکه میخوام مثلا واسه 5 نفر (که حوزه کاریشون متفاوت هست)... به عنوان مثال پشتیبان آنلاین 5 تا محصول متفاوت باشن یه اکانت بسازم... بعد بیام واسه هر کدوم از مشتری هاشون رو (مثلا 10-20 نفر) تعریف کنم.. و یوزر نیم پسوردشونو بسازم و بهشون بدم تا در صورت نیاز به پشتیبانی... بتونن انلاین خیلی راحت تو سایت انلاین بشن و اگه پشتیابنشون هم آنلاین بود باهم بصورت صوتی تماس برقرار کنن

رایگان چیزی پیدا میشه واسه این مورد ؟ و اگه نمیشه... پولی چقدر باید هزینه کنم ؟

ممنون دوست عزیز از راهنمایی اما اطلاعات بیشتر:

من نمیخوام هرکسی بتونه واسه خودش یه اکانت بسازه بلکه میخوام مثلا واسه 5 نفر (که حوزه کاریشون متفاوت هست)... به عنوان مثال پشتیبان آنلاین 5 تا محصول متفاوت باشن یه اکانت بسازم... بعد بیام واسه هر کدوم از مشتری هاشون رو (مثلا 10-20 نفر) تعریف کنم.. و یوزر نیم پسوردشونو بسازم و بهشون بدم تا در صورت نیاز به پشتیبانی... بتونن انلاین خیلی راحت تو سایت انلاین بشن و اگه پشتیابنشون هم آنلاین بود باهم بصورت صوتی تماس برقرار کنن

رایگان چیزی پیدا میشه واسه این مورد ؟ و اگه نمیشه... پولی چقدر باید هزینه کنم ؟

برای اینکه کسی خودش اکانت نسازه، ثبت نام رو در جوملا غیرفعال کنید. از ماژول ورود هم لینکش رو غیرفعال کنید.

این سناریو تا قبل از اون داستان چت کردنش هم با خود جوملا هم با افزونه های تیکتینگ قابل پیاده سازیه. در اصل شما نیاز به تعریف دپارتمان (گروه) برای کاربران پشتیبان دارید .

بعد از داخل مدیریت و قسمت مدیریت کاربران، اول 5 تا گروه بسازید. مثلا گروه محصول1، گروه 2، 3 و الی آخر

بعد بیاین و کاربران رو تعریف کنید: پشتیبان 1 رو بسازید و گروهش رو بذارید روی محصول 1

ّبرای چت هم جستجو کنید یه کامپوننتی من پیدا کردم به نام click desk ; که هم یه سیستم تیکتینگ با چت آنلاین معمولیه هم وویس چت داره

رایگان هم هست اگه تست کردید لطفا تو همین تاپیک خبر بدید که چطوره.

سمت چپ سایت من یه افزونه هست که تمام اینار با هم داره بهتره از اون استفاده کنی

این افزونه ها جوریه کهع شما 24 ساعته باید تو سایت خاصی آن بشید

کاربرم زیاد حوصله اینارو نداره

http://www.online-managers.com/

سوال ایشون اصلا لایو ساپورت نیست... لطفا پست های اولشون رو هم بخونید

ایشون به چت صوتی (voice chat)نیاز دارن. ضمنا لایوزیلا هم از حالت فری خارج شده

سوال ایشون اصلا لایو ساپورت نیست... لطفا پست های اولشون رو هم بخونید

ایشون به چت صوتی (voice chat)نیاز دارن. ضمنا لایوزیلا هم از حالت فری خارج شده

بله دوست من میخواستم معرفی کنم که شاید لازم بشه .

در بعضی از سایت ها اگه سرچ کنید رایگان هست ون خودم استفاده کردم راضی هم هستم

موفق باشیدgift

ممنون از همتون...

حتما اگه امتحانشون کردم خبرتون میکنم... فقط چون خودم زیاد وارد نیستم باید با همکارم صحبت کنم تا نصبشون کنه...

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری