Mahboobe.Maleki

پلاگین های Zend برای نصب Jomsocial

14 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

یکی از مشکلات شایع هنگام نصب jomsocial، نصب نشدن پلاگین پک های شماره 1 و 5 هست که باعث عدم کارکرد این کامپوننت میشه. و علی رغم حذف و نصب مجدد کامپوننت ،بعضی وقتا اینطوری میشه و سر نصب این زند پلاگین ها، کار گیر میکنه.

اینجا کل Zend plugin-pack رو برای دوستان پیوست کردم. بعد از نصب jomsocial (با وجود پیغام خطای پلاگین های زند)، پلاگین ها رو یکی یکی نصب کنید (یا فقط پلاگینی رو که خودش اعلام میکنه نیست نصب کنید)

:)

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
غلط املایی!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

نیاز خیلی از دوستان بود

به دلیل تحریم ، بخش مربوط به این پلاگین ها در گوگل باز نمیشد که این دردسری شده بود برای کاربران .. :ds6a5d:

نه خیر نمیشه روی لوکال نصب کرد. ولی فکر کنم اگه نیاز هاش رو برطرف کنید نصب شه! ولی بیشتر دردسر داره براتون

اگه موقع نصب در مرحله نصب پلاگین های زند گیر کرد ، بذارید تکمیل شه بعد پلاگین های زند رو دستی نصب کنید

یکی از مشکلات شایع هنگام نصب jomsocial، نصب نشدن پلاگین پک های شماره 1 و 5 هست که باعث عدم کارکرد این کامپوننت میشه. و علی رغم حذف و نصب مجدد کامپوننت ،بعضی وقتا اینطوری میشه و سر نصب این زند پلاگین ها، کار گیر میکنه.

اینجا کل Zend plugin-pack رو برای دوستان پیوست کردم. بعد از نصب jomsocial (با وجود پیغام خطای پلاگین های زند)، پلاگین ها رو یکی یکی نصب کنید (یا فقط پلاگینی رو که خودش اعلام میکنه نیست نصب کنید)

:)

ببخشید بر روی جوملا 2.5 هم نصب میشن این پلاگین ها؟ چون من برای جوملا 2.5 پلاگین های zend رو پیدا نکردم.

با تشکر.

با سلام و عرض ادب.

این لینک ها خراب و دانلود نمیشن .

با توجه با نیاز اکثر جوملایی ها لطفا آنها را اصلاح و منتشر کنید.

با سلام و عرض ادب.

این لینک ها خراب و دانلود نمیشن .

با توجه با نیاز اکثر جوملایی ها لطفا آنها را اصلاح و منتشر کنید.

پلاگینهای زند در نسخه های قدیمی جومسوشیال مورد استفاده قرار میگرفت روی نسخه های جدید تا جایی که اطلاع دارم این پلاگینها حذف شدن و نیازی به اونها نیست

ممنون از پاسخ تون.

من موقع نصب ورژن 2.8 بعد از اینکه رو دکمه نصب کلیک میکنم از مرحله دوم عبور نمیکنه و کلیدش غیر فعال میشه.

باید چیکار کنم؟؟؟

لطف کنین راهنمایی کنین

نسخه ای که نصب میکنید قدیمی هست بگردید و نسخه جدیدترش رو پیدا کنید نسخه های جدیدتر امکانات بهتری هم دارن

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری