kia2013

معرفی آنتی ویروس رایگان Avira AntiVir Free 13.0.0.2832 Final

4 پست در این موضوع

asset.php?fid=3076&uid=11701&d=1365538759

در این مطلب می خواهم آنتی ویروسی آویرا را به شما معرفی کنم که خودم بعد از یکسال نصب بر روی سیستم خود به فوق العاده بودن این آنتی ویروس پی بردم ...

این نسخه آنتی ویروس رایگان بوده و دیگر نیازی به دریافت سریال و یا کرک برای آپدیت نمی باشد و در ضمن دارای آپدیت سریع و کم حجمی می باشد.

Avira AntiVir Personal Avira AntiVir Free 13.0.0.2832 Final آنتی ویروس جامع برای کامپیوترهای رومیزی ویندوز و یونیکس در شبکه بوده و آنها را در مقابل کلیه تهدیدات امنیتی ویروسها، کرمها، تروجانها، هکرها و... محافظت می کند. تنظیمات و مدیریت آنتی ویروس از طریق کنسول مدیریتی آویرا (SMC) نیز به صورت متمرکز و یکپارچه در کل شبکه قابل انجام می باشد.آنتی ویروس آویرا فوق العاده سبک و قدرتمند بوده و هیچگونه سربارگذاری روی سیستمها ندارد. با استفاده از تکنولوژی AHeAD ، این محصول قادر به شناسایی ویروس های ناشناخته جدید می باشد. امیدواریم از دانلود رایگان آنتی ویروس Avira لذت ببرید.

خصوصیات نرم افزار Avira AntiVir Free :

محافظت کامل در برابر هرگونه ویروس و بدافزار

قابل اعتماد، تکنولوژی قدرتمند AntiVir بهمراه دریافت جوایز متعدد در زمینه کارایی در شناخت ویروس ها

پاسخگویی بسیار سریع به خطرات جدید، این امر در همکاری با شرکت های تحقیقاتی در زمینه بدافزار ها صورت پذیرفته

پیشرو در شناسایی و نابودی ویروس ها و بد افزار ها، به کمک موتور جستجوی جدید (سریعتر و امن تر از گذشته)

محافظت و شناسایی RootKitها و نابودی بدافزارهایی که ناخواسته بر روی سیستم شما نصب شده اند. (مخصوص نسخه هاس 32 بیتی)

تکنولوژی AHeAD برای شناسایی و دفع خطر حمله مهاجمانی که به سرعت تغییر می کنند.

مانیتورینگ Real-Time برای دسترسی به تمامی فایل ها به کمک on-access scanner (همچنین بررسی فایل های فشرده.) در کنار on-demand scanner بمنظور جستجو های دستی و زمانبندی شده.

WebGuard برای بررسی ترافیک بر پایه HTTP بمنظور شناسایی ویروس ها و بدافزارها. همراه با شناسایی و بلوکه کردن خودکار فیشینگ و بدافزارها

MailGuard بررسی ایمیل های ارسالی و دریافتی در ویندوز (POP3 و SMTP) توسط Email scanner بهرماه بررسی الحاقات بهمراه ایمیل ها توسط AntiBot.

شناسایی فایل های فشرده توسط توابع بازگشتی تا چند لایه برای بررسی فایل های فشرده و پکیج های اجرایی

قرنطینه فایل های آلوده و ایزوله کردن فایل های آلوده و مشکوک در ویندوز

زمانبندی و مدیریت خودکار فعالیت ها

بسته های بروز رسانی بسیار سبک برای اینترنت های با پهنای باند کم با آپدیت های روزانه در شبکه و اینترنت.

برنامه زمانبند برای انجام فعالیت های خودکار

امکان ارائه گزارش ها و پیام های مقایسه ای

مدیریت بر روی شبکه بوسیله Avira Security Management Center - SMC

طراحی قوی واسط کاربری بطوری که تمامی اعمال از جمله بروز رسانی و جستجو براحتی قابل انجام است.

امکان ایجاد پروفایل های مختلف مدیریتی با دسترسی های متفاوت.

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنونم یعنی عملکردش ازنود 32 بهتره و لینک دانلودشم میزاشتی خیلی خوب میشود:1:

من این آنتی ویروسو همانطور که گفتم یکساله تو سیستم نصب کردم و تو دانشگاه آزاد واحد رامسر و چند تا سیستم های دیگه هم نصب کردم و از عملکردش مطمئن شدم.

من خودم قبلاً از آنتی ویروس نود 32 استفاده می کردم اما از زمانی که با این آنتی ویروس آشنا شدم دیگه از بابت همه چی راحت شدم.

لینک دانلود از سایت soft98

http://dl2.soft98.ir/virus/Avira.Free.Antivirus.13.0.0.3446.exe

درود

بحث مقایسه بسته های امنیتی مفصل هست و از ابعاد مختلفی میشه یک آنتی ویروس رو مقایسه کرد مثل سرعت موتور جستجو،قدرت تشخیص،کیفیت هوش مصنوعی،

توانایی تشخیص رفتار فایل،تاثیر بر سرعت سیستم ،قدرت پاک کنندکی بد افزار و...

اویرا هم آنتی ویروس بسیار قدرتمندی هست و بیشتر شهرتش بدلیل قدرت بسیار بالا در تشخیص بد افزار ها هست و در واقع از حساسیت زیادی برخورداره اما همین حساسیت

باعث شده اویرا به خیلی از فایل ها گیر بده حتی اونایی که بد افزار نیستند و شبیه بد افزار هستند و کاربر توی دردسر میفته بعضی موارد(البته این مورد شامل کاربران عادی نمیشه چون

کاربرانی که خیلی با کامپیوتر تخصصی کار دارند با فایل هایی سر و کار دارند که مشابه عملکرد بد افزار هست)

ضمنا بسته آنتی ویروس این شرکت فقط قدرت بسیار بالایی داره و بسته کامل امنیتی این شرکت که شامل فایر وال میشه اصلا کارایی نداره و نصبش اصلا توصیه نمیشه

چرا که فایروال اویرا خ خ ضغیف هست زیو 10 درصد ایمینی میده و تقریبا بود و نبودش تاثیری در امنیت سیستم نداره و اصلا توصیه نمیشه بنابرین اگه کسی میخواد استفاده کنه یا نسخه رایگان

یا نسخه آنتی ویروس تجاری رو استفاده کنه

ولی با تمام قدرت باید گفت اویرا از تکنولوژی آنتی ویروس ها عقب افتاده و همچنین رابط کاربری ضعیفی رو داره که خیلی به دل کاربرا نمیشینه و محیطش ساده هست

و شرکت هایی مثل آواست ، بیت دیفندر و کسپر گوی سبقت رو گرفتن و بیشترین استفاده از آنتی ویروس رو در سال 2012 این

سه آنتی ویروس داشتند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری