armanaria111

فروشگاه ساز باران

17 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

طبق فرمایش امیر ابتدا دیتابیس را ایجاد کنید. اگر باز مشکل حل نشد . از مرورگر دیگری استفاده نمایید. و بررسی کنید ببینید که باز هم گیر میکنه یا خیر

موفق پایدار

کسی نیست جواب بده

دوست عزیز منم مشکل شمارو داشتم احساس کردم خیلی زمان زیادی میبره

database هم کاربری تعریف کرده بودم بگذار بمونه تا به صفحه بعد بره

فکر کنم بخاطر سرعت اینترنت هست

دوست عزیز 100% دارید اشتباه می کنید این بسته بارها نصب شده است و هیچ مشکلی ندارد

روی یک کامپیوتر دیگه امتحان کنید

اگر رفع نشد پ خ بدید مشکل را نگاه کنم

13696718401.jpg

من میخوام نماد اعتماد رو بالا سمت راست بزارم اگه کسی میتونه کامل راهنمایی کنه ممنون میشم

سوال دوم هم اینه که گزینه 50٪ تخفیف رو چطوری میتونم حذف کنم؟

برای نماد الکترونیکی شما اول یه html سفارشی ایجاد کن و عکس نماد را داخلش بگذار و در نهایت به یک موقیعت نسبت بده

در مورد 50 درصد هم باید دمو بگذارید تا بگم اما فکر کنم که عکس باشه داخل پوشه image قالب

13696718401.jpg

من میخوام نماد اعتماد رو بالا سمت راست بزارم اگه کسی میتونه کامل راهنمایی کنه ممنون میشم

سوال دوم هم اینه که گزینه 50٪ تخفیف رو چطوری میتونم حذف کنم؟

گزینه 50% تخفیف یک عکس هست که داخل پوشه کامپوننت جومشاپینگ هست . به جای اون عکس. یه عکس دلخواه با همین انم جایگزین کنی عوض میشه

گزینه 50% تخفیف یک عکس هست که داخل پوشه کامپوننت جومشاپینگ هست . به جای اون عکس. یه عکس دلخواه با همین انم جایگزین کنی عوض میشه

سلام

اگه فقط میخوای متن ۵۰ درصد رو تغییر بدی توی ماژول ها ماژول تابلو اعلانات که html سفارشی هست و در قسمت notice فعاله رو تغییر بده

و اگر میخوای عکس رو عوض کنی از baran\templates\it_theshop\images عکس notice_sale رو با عکس دلخواهت عوض کن

و برای اطلاعات بیشتر اینجا رو مطالعه کن همهی این ها درش پیدا میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری