aram_1987f

تبریک خانه انجمن

189 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه ی دوستای گلم :4d564ad6:

امــــروز این تاپیک رو ایجاد کردم واسه این که تولد هامونو اینجا کنار هم جشن بگیریم و امــــــــــیدوارم با همکاری هم تو این تاپیک تولد کسی و از قلم نندازیم

حتی اکه امــــــــــروز تولدتونه بی رودروایسی بیاید بگید تولدتونه اینجوری کسیم از قلم نمی افته

و یا مناسبت های شاد رو باهم توی این تاپیک باشیم (که می تونه شامل ولادت ها نیز باشه)

پیشاپیشم از همکاریتون تشکر می کنم و امیــــــــدوارم کلی تولد تو این تاپیک بگیریم واسه اعضای گل انجمن جوملای ایران

بسم الله:4d564ad6:

ویرایش شده در توسط aram_1987f

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ماله من که گذشت:

شناسنامه: 6.29

تولد: 7.23

که همیشه قاتی میشه تو خونه که کی تولد بگیرن واسم.:1dco2x0p1lilzhfpg1t

پیشاپیش میــــــلادش مبـــــارک....! :25::ds6a5d::25:

:4d564ad6:

ما تبریکمون رو گفتیم . اگه 35روز دیگه یادمون رفت .از دستمون گله مند نشه ان شالله!!!

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh

اولــــــــــین تولد رو از تـــــــــــولد مرد بزرگی شروع می کنیم که

زمانی که بـــــــــوده از اینترنت و دنیای نت و جوملا خبری نبوده امـــــــــا هنــــــــــــوز که هنوزه گفتار و پندار و کردارنیکش الگویی برای ماست:auizz3ffy9vla57584x

تولد کورش بزرگ رو به همه ی ایــــرانیان و فارسی زبانان تبریک می گم :auizz3ffy9vla57584x

حجت جان داداش تولد کی رو تبریک می گی که 35:5:روز دیگه هست؟

بابا تو روزش تبریک بگید دیگه جلو جلو صفا نداره اگه اینجوری بخوایم تبریک بگی میگیم بچه ها تولد همتون پیشاپیش مبارک در تاپیکم تخته می کنیم

مصطفی مبارک بود ایشالله سال دیگه حتمی تبریک خواهیم گفت تولدت رو دوست عزیزم

من خودم 21-9 تولدم یادتون نره تبریک بگیدااا حساسم

سلام امــــــــــــروز اومــــــــــــدم تولد یکی از بچه های خـوب انجمن رو تبریک بگم

مسعــــود حکمی فرد عزیز یا همون emperrer69 امــروز تولدشه:)

امیــــــیدواریم یک روز تولد صد و بیست سالگیش رو کنار نوه نتیجه ها و بچه های جوملای ایران جشن بگیره هیچی هم از کیک تولدش بهش نرسه

و شرمنده که کمکی دیر شد و اول وقت پست نذاشتم چون نتم مشکل داشت:image177:

و آهنگ تولدت مبارک زیر رو هم به عنوان کادو تقدیم می کنیم :25::25:

http://s2.picofile.com/file/7171605913/Mohammad_Nouri_Tavallodet_Mobaarak_D_M_C_.mp3.html

اين امكان وجود داره كه تولد هر كسي بود اون روز اسمش نمايش داده بشه ؟

امین جان سیستم تاریخ تولد به میلادی هست الان و اکثرا یک چیزی می زنن (البته مال من درسته :4d564ad6:) بعضی ها که شمسی رو هم همینجوری می زنن واسه همین انگار پلاگین تبریک تولد فعال نیست شما دهم اگه تولد خودتون هست یا دوستانی دارید که روز تولدشون امروزه می تونید بیاید و تبریک بگید تولدشون رو والله من فقط امــــــروز می دونستم تولد مسعود هست:ds6a5d:

خب اگه بحث تبريك گفتن باشه، بايد به من از همه بيشتر تبريك بگين!

1- پس فردا بالاخره قاطي مرغا ميشم!!! (البته چندروز پيش قاطي شدم، ولي پس فردا جشنشو ميگيريم!)

2- 30 آبان هم كه تولدمه. همين الان تو تقويماتون بنويسين، يادتون نره!

:ds6a5d: ایول مبارکه جناب پردل ایشالله یک روز عروسی نوه نتیچه هاتون رو جشن بگیرید ...

تولدتونم چشم اگر حافظمون یاری کرد و زنده بودیم جتمی تبریک می گیم باز هم مبارک باشه :4d564ad6:

خب اگه بحث تبريك گفتن باشه، بايد به من از همه بيشتر تبريك بگين!

1- پس فردا بالاخره قاطي مرغا ميشم!!! (البته چندروز پيش قاطي شدم، ولي پس فردا جشنشو ميگيريم!)

2- 30 آبان هم كه تولدمه. همين الان تو تقويماتون بنويسين، يادتون نره!

به به به ... اقا مجتبی عزیز...

قربان حالا چرا قاتیه مـــــــــــــــــرغ....!!!!؟

اینهمه موجود بی آزار و شکیل و با اُبُهَت...

واقعا چــــــــــرا و به چه دلیل ، مــــرغ!!!؟:5::5::5:

سلام امــــــــــــروز اومــــــــــــدم تولد یکی از بچه های خـوب انجمن رو تبریک بگم

مسعــــود حکمی فرد عزیز یا همون emperrer69 امــروز تولدشه:)

امیــــــیدواریم یک روز تولد صد و بیست سالگیش رو کنار نوه نتیجه ها و بچه های جوملای ایران جشن بگیره هیچی هم از کیک تولدش بهش نرسه

و شرمنده که کمکی دیر شد و اول وقت پست نذاشتم چون نتم مشکل داشت:image177:

و آهنگ تولدت مبارک زیر رو هم به عنوان کادو تقدیم می کنیم.....

دوستان لطف دارین

آرام جان، ابولفضل عزیز، از همه ممنونم :25:

مسعود جان خیلی خیلی مبارک باشه برادر

ایشالله بیش از پیش موفق باشی عزیزدل.

ببخشید امروز متوجه شدم!:35:

حق یارت

جناب پردل از صمیم قلب بهتون تبریک میگم و آرزوی خوشبختی براتون دارم

ویرایش شده در توسط sabermohamadi

مهندس پردل بی سرو صدا؟!

مبارک باشه امیدواریم که همیشه سلامت در کنار همسرت و با روزهایی توام با موفقیت ، زندگی جدید رو شروع کنید

:25::thanks::ds6a5d::a2d3:

جناب پردل این پیوند بر شما مبارک باشه و ایشالا زندگی خوبی رو با همراهی همسرتون داشته باشین.:ad54ad:

دوستان، از لطف همتون ممنونم. اين تبريك ها واقعا بهترين هدايايي بود كه ميتونستم بگيرم، بخصوص كه از طرف دوستاي گلي مثل شماهاست. واقعا ممنونم

آرام جان عزیز ، شبکه gem رو می بینی ؟ هاتبرد ؟ یک برنامه ای هست ، مناسبت ها - اگر بتونی هر روز ببینی یا در سایت شبکه جم فکر میکنم میذاره .. یه خلاصه متنی همراه با تصویر برای هر روز بذاری ف خیلی اثر بخش باشه چون هم انجمن کاملا بروز هست هم اطلاعات خودت هم تمام کاربران از جمله من .

اوه چه عروسی گرفته بودید اینجا کاش شیرنی هم می شد شیرنی هم آپلود کرد بچه ها دانلود کنن بخورنا :D

علیرضا جان متاسفانه من زیاد اهل تی وی تماشا کردن نیستم سایت جم تی وی رو هم تاحالا سر نزدم جریانش چیه کاش یک خلاصه مختصز و مفید راجع بهش می زاشتی لاقل ایجاد انگیزش کنی که من به سایت سر بزنم ولی چشم یک سری کار دارم انجام دادم اگه حافظم یاری کرد به سایت اون شبکه هم سر خواهم زد ممنون از پیشنهادت عزیزم:ds6a5d:

راستش جم کلاسیک ، شبکه تلویزیون صدا سیما نیست و این روزها اگر بروز باشید فکر نکنم این شبکه رو نشناسید ، در رابطه با سایتشم خوب فکر نکنم یادتون بمونه چون فکر میکنم منظورم و اصلا نفهمیدی ... در هر حال ، خواهش میکنم دوستم :ds6a5d:

علیرضا جان گل پسر نه اونجور که تو فک می کنی از دنیا عقب نیستم ... :image170: :)می دونم کدوم شبکه رو می گی حالا نگاه نکردن به برنامه های یک شبکه دلیل بر بی اطلاعی فرد از دنیا نیست متوجه منطورت تا حدی شدم ...فعلا متایفانه وقت نکردم برم توی سایتشون چون کارایی دیگه با اولویت بیشتر داشتم "متاسفانه درک کردن یک دانشجو که دو هفته پشت هم به خاطر چلاق شدن دانشگاه نبوده گاهی سخت می شه " بهت حق میدم اما تمام سعی ام رو می کنم تا امشب سایتشو یک نگاه بندازم:cool:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری