Rezandy

مشکل در دیتابیس

19 پست در این موضوع

سلام دوستان یه مشکلی دارم نصب رو با تمام مراحل طبق اموزش انجام دادم اما این ارور میاد واسم

Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

میشه بگید مشکلم رو چجوری حل کنم؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

عزیزم من مراحل نصب رو کاملا درست انجام دادم. تا اونجا که پوشه حذف میشه هم میاد ولی وقتی مدیریت میزنم یا سایت رو میزنم این ارور میاره

دوست عزیز این احتمال وجود داره که بانک اطلاعاتی هاستت مشکل داشته باشه و الان بالا نیاد، من یکی از سایتهام حداقل هفته ای یه بار این ارور رو میده و مشکل از هاستش هست، فایل کانفیگ رو یه چک بکنین برین داخل قسمت phpmy admin ببینین اصلا این قسمت باز میشه.

کار خاصی نباید انجام بدین فقط چک کنید ببینید دسترسی دارید یا نه؟

فایل کانفیگ هم دستی ویرایش کنید ببینید چی میشه؟

قسمت php myadmin باز کنین ببینید اصلا بالا میاد میتونید دیتابیستون ببینید، اگر بالا بیاد یعنی مشکل از هاست نیست،2- فایل کانفینگ داخل روت سایتتون بازش کنید ببینید اطلاعاتی که داخلش ثبت شده درسته نتیجه رو بگید تا راهنماییتون کنم، اگر خواستید رمز و پسورد برام پیام خصوصی کنید تا سریع درستش کنم.

اقای مدیر توی فایل کانفینگ همه ی گزینه هایی که باید تغییر میکرد رو طبق این اموزش تغییر دادم. و جایگزین کردم

پیغام خطای Unable to Connect to the Database - دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی

منتها هنوز هم همون ارور رو میده.

توی پی اچ پی ادمین هم دیتابیس مورد نظر قرار داره. حالا منظورتون رو از دسترسی دیگه نمیدونم چجوریه.

آدرس سایت و یوزر پسورد بفرستید تا سریع براتون درستش کنم، اگر تمایل داشتید.

موفق باشید

منظور از دسترسی داشتن همون چیزی بود که amin2222 بهتون گفتند

قسمت php myadmin باز کنین ببینید اصلا بالا میاد میتونید دیتابیستون ببینید، اگر بالا بیاد یعنی مشکل از هاست نیست،

ببینید روش همونه ممکنه یک اشتباه کوچیک داشته باشید. توی وارد کردن اسم دیتابیس و اطلاعات و ...

اقا یکم دستکاریش کردم این ارور رو داد

Table 'hamechik_joomla.hamechik_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `hamechik_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('d41f6366871fdaded2c2f2cb5dc62c83', 0, '1365760992')

دوست عزیز تغییری که اعمال کردید اشتباه هست تغییراتو برگردونین سرجای اولش و به این چیزی که میگم دقت کنید:

فقط روی این چهار خط تمرکز کنید:

var $dbtype = 'mysql';
var $host = 'localhost';
var $user = 'user_with_database_access';
var $db = 'the_actual_database_name';
var $dbprefix = 'table_prefix_';

دقیقا از اول بخونید حتی یه کارکتر فاصله میتونه عامل مشکل شما باشه، برای جلوگیری از این اشتباه اطلاعات بانک اطلااتی و ... دستی وارد کنید کپی و ... نکنید

ویرایش شده در توسط Amin.Manager

قبل از تغییر برید به مدیریت دیتابیس خودتون phpmyadmin را اجرا کنید

دنبال جدول session بگردید و انتخابش کنید

محتویاتش رو کامل پاک کنید (empty)

بعد تست کنید اگر نشد دوباره از ابتدا کارهایی که amin2222 گفتند را انجام بدید

دوست عزیز راه همینه مشکل از هیچ جای دیگه نمیشه،میخوای فایل htaccess رو هاستت رو با فایل htaccess داخل پکیج جوملا جایگزین کن ببین چی میشه، اگر خواستی پسورد بده دو دقیقه هم نمیشه تا حلش کنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری