شهرک

افزونه برای کاریابی

8 پست در این موضوع

با سلام.

از دوستان کسی هستش که یه افزونه برای کاریابی داشته باشه؟اگه افزونش قابلیت اتصال به درگاه بانک ملت و دریافت حق عضویت برای مالک سایت رو هم داشته باشه خیلی عالی میشه.

با تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با تشکر از شما دوست عزیز ولی من این افزونه رو نصب کردم چند روز پیش که متاسفانه بعد از نصب وقتی خواستم به صورت منو اون رو نمایش بدم سایتم بالا نیومد و فقط یه صفحه سفید نمایش داده شد که فقط آدرس صفحه تو نوار آدرس نوشته میشد.البته چون هنوز صفحه مدیریت رو نبسته بودم تونستم از اونجا افزونه رو پاک کنم و خوشبختانه مشکل حل شد.

البته یه توضیح هم بدم که من فقط فایل" com_jb job 1.3.3 for J1.7 "رو نصب کرده بودم و دیگه فایل" world.sql "رو نصب نکرده بودم(این دوتا فایل از extract فایل دانلود شده به دست اومده بود).حالا نمیدونم مشکل از این بوده یا نه.

راستش الانم دیگه ترسیدم که این افزونه رو (با دوتا فایل)امتحان کنم چون شده بعضی از دوستان با نصب بعضی از افزونه ها دچار مشکلاتی مثل این بشن.و از طرفی اصلا دوست ندارم بی جهت وقت ارزشمند شما که متعلق به بقیه دوستان هم هست بگیرم.

با تشکر.

با سلام خدمت شما

بهتره برای اینکه مطمئن بشید افزونه که می خواهید نصب کنید مشکلی نداشته باشه در لوکال نصبش کنید و تست بزنید بعد که مطئن شدید روی سرور هم با دوتا فایل امتحانش بفرمایید

موفق باشید

واقعا ممنون از راهنمایی بجاتون.متاسفانه در جوملای نصب در local هم امتحان کردم و باز هم همین مشکل به وجود اومد.

دوستان عزیزی که وقت میذارن و این افزونه خوب رو ترجمه و تهیه میکنن کاش از صحت و سلامت این افزونه ها هم مطمئن با شن تا کسی دچار مشکل جبران ناپذیری خدای ناکرده نشه.

کسی هست که یه افزونه دیگه با این کارایی سراغ داشته باشه؟

خطایی که رخ میده را اعلام کنید تا ببینم مشکل از کجاست

همیشه مربوط به افزونه نیست . ممکن است دلایلی مثل پایین بودن ورژن پی اچ پی و یا لودرها در خطا ها دخالت داشته باشند.

موفق پایدار

این خطایی که وقتی افزونه رو رو لوکال نصب میکنم میده:

Fatal error: Call to a member function load() on a non-object in C:\wamp\www\joomla\plugins\system\jbcron\jbcron.php on line 35

رو هاست هم خطایی نشون نمیده و فقط صفحه سفید میاد.

با تشکر از اینکه وقت میذارید.

من تا حالا با این افزونه کار نکردم اما ببینید احتمالا پلاگینی همراه با این افزونه نصب نمیشه اگه جواب مثبته فعالش کنید ضمن اینکه گزارش خطا را روی حداکثر بگذارید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری