nikdad

راهنمایی در مورد اضافه کردن منو در بخش مدیریت جوملا

11 پست در این موضوع

با سلام

من می خواستم در مورد نحوه اضافه کردن منو در بخش مدیریتی جوملا از شما دوستان راهنمایی بگیرم. به چه صورتی میشه این کار رو انجام داد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

من پاسخ سوالم رو از لینکی که قرار دادید دریافت نکردم.

من می خوام یک آیتم منو در بخش پنل مدیریت سایتم مثل آیتم منو کامپوننت ها ایجاد کنم.

خب همونجا به مدیریت منوها میرید و نوع آیتم منوتون رو برای کاری که میخواین انتخاب میکنید الان مشکل چیه؟

منو برای چه کاری میخواین ایجاد کنین؟

صابر جان ظاهرا این دوستمون میخواد یک منو اضافه به منوهایی بالایی بخش مدیریت اضافه کنه. در واقع میخواد یک منو در کنار منو کامپوننت ، افزونه ها ، راهنما و ... در بخش مدیریت داشته باشه.

فکر کنم در این مورد جوملا یک ماژول داشت. الان دقیقا یادم نیست اسم ماژولش چی بود ولی شاید دوستان دیگر یادشون بود و گفتند

موفق پایدرا

در در 4/15/2013 در 02:38، saber گفته است :

این هم یه آموزش هست میتونید استفاده کنید

Customizing the Admin Menu

این ماژول یک مطلب را بدون بیرون آمدن از مطلب به یک منو اختصاص میدهد و برای اضافه کردن منو در مدیریت جوملا کاربرد ندارد

در 13 ساعت قبل، m245 گفته است :

این ماژول یک مطلب را بدون بیرون آمدن از مطلب به یک منو اختصاص میدهد و برای اضافه کردن منو در مدیریت جوملا کاربرد ندارد

لطفا تاپیکهای قدیمی رو بدون دلیل بالا نیارید اون لینک دقیقا اضافه کردن منوی دلخواه رو به بخش ادمین توضیح داده و ارتباطی با ایجاد منوی مطالب نداره

سلام خدمت دوستان،

در در 4/13/2013 در 08:44، nikdad گفته است :

من می خواستم در مورد نحوه اضافه کردن منو در بخش مدیریتی جوملا از شما دوستان راهنمایی بگیرم. به چه صورتی میشه این کار رو انجام داد؟

افزونه تغییر منوی مدیریت جوملا، برای این کار خوبه، البته با ویرایش فایل منوی مدیریت جوملا (در پوشه مدیریت) هم میشه به صورت بهتری این کار رو انجام داد. مسیر فایل با توجه به نسخه جوملا متفاوته

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری