aligoli

فراخوانی نام کامپیوتر و ip در فرم !

11 پست در این موضوع

سلام :auizz3ffy9vla57584x

ضمن تبریک به مناسبت ایجاد انجمن .

من باید یک سایتی به عنوان پروژه ارایه بدم ، روند کاری این پروژه به این صورته که ، یک صفحه اولی داره و سمت راست گزینه هایی داره که یکی از این گزینه ها " ثبت خرابی " هست .

وقتی کاربر روی این کلیک میکنه باید فرمی باشه که درون اینها وجود داشته باشه :

شماره کامپیوتر : (1)

نام و نام خانوادگی : (فیلد text میاد که کاربر خودش باید وارد کنه)

IP کامپیوتر : (1)

توضیحات : (در اینجا که TEXTURE میاد که کاربر خودش باید وارد کنه)

====

موردهای 1 و 2 اونجا باید توسط یه Label به صورت خودکار از سیستم فرد بخونه ، چنین چیزی امکان داره در فرم ساز خاصی و اگر هست لطفا راهنمایی کنید یا لینک منبع توضیحات این رو لطف کنید .

اگر هم چنین چیزی نیست لطفا بگید با چه زبان برنامه نویسی معقول تر است برای این کار ؟ البته فکر نمیکنم زیاد دشوار باشه و 100 % در php قابل انجامه ولی من دقیقا اطلاعی ندارم .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

در خصوص php چنین چیزی امکان نداره تنها میتونید ای پی و نام سرویس دهنده اینترنتی که کاربر داره از اون استفاده میکنه رو خارج کرد.ولی تا جایی که اطلاع دارم با دات نت میشه یه کارهایی کرد.

ای بابا من فکر میکردم انعطاف پذیری php بیشتر از اینها باشه ! منبعی برای این کار موجوده کهبه اون ارجاع کنم ؟

منبع خاصی که خیر ولی یه سرچ کنی برای دات نت پیدا میکنی ... برای php هم این دو کد هست:

برای گرفتن آی پی:

GetHostByName($REMOTE_ADDR);

برای گرفتن نام سرویس دهنده:

gethostbyaddr($_SERVER['REMOTE_ADDR']);

خیر بریزینگ فرم هم با پی اچ پی و جاوااسکریپت هست فرقی نمیکنه.. جاوااسکریپت هم نمیتونه این کار رو بکنه چون توابعش خارج از Browser مفهومی نداره یعنی کار نمینه!

آها ، ممم منظورم از نام کامپیوتر ، وقتی روی my computer راست کلیک میکنی ، propertice computer که میاد ، در تب Computer Name منظورم هست ها .

نه User Acount ویندوز کاربر .

این php_uname(); یا getenv(‘COMPUTERNAME’); نمیتونه باشه در php ?

آها ، ممم منظورم از نام کامپیوتر ، وقتی روی my computer راست کلیک میکنی ، propertice computer که میاد ، در تب Computer Name منظورم هست ها .

نه User Acount ویندوز کاربر .

دقیقا من هم منظورم همون بود (:

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری