majid.fathi

قرار دادن یک صفحه ی hml در مطلب

7 پست در این موضوع

یک صفحه ی html را save کردم حالا می خوام ان را در یک مطلب قرار بدم.مشکل اینه که این صفحه یه سری فایل جاوا را در کنارش ذخیره می کنه که باید اون پوشه ی ذخیره شده را هم قرار بدم و توابعی که فراخوانی می شه زیاده و نمی خوام دستی خودم مسیر بدم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود بر شما

خوب من دوتا افزونه پیوست می کنم

با اولی که کد htmlرو فراخونی کنید ، حالا جاوا هم بود مشکلی باش نداره

بعد با پلاگین بعدی هم مازول ذخیره شد رو فراخونی کنید در مطلب

-*

خواهشا تیتر پستونو اصلاح کنید...

ممنون. این پلاگین را استفاده کردم.html را هم میشه به صورت ماژول دستی ساخت . فکر کنم سوالم را نتونستم خوب مطرح کنم. یک سایت هستش می خوام مطلبش را تو سایتم بزارم فقط چیزی که هست وقتی ذخیرش می کنم با مرورگر کلی فایل جاوا باهاش ذخیره می شه .حالا می خوام بدونم بدونه اینکه این فایل های را تک تک بخوام ادرس براشون تو سایت درست کنم بزارم باید چی کار کنم.در ضمن می خوام تو خود قالب جوملا بالا بیاد.:o

تغییر تیتر هم پیدا نشد:33:

شما میتونید یک بار این فایلها رو فراخونی کنید نیاز نیست هر بار در مطلب فراخونی بشه

فایل index.php قالب رو باز کنید و به صورت زیر ادرس فایل جاوای خودتون رو بدید:

<script language="javascript" type="text/javascript" src="<?php echo $this->baseurl ;?>/script.js"></script>

در کد بالا مسیر پوشه قالب پیشفرض است.

من از قالبهای joomlart استفاده میکنم که فریمورک داره و توی ایندکسش نمیشه گذاشت

این کدو باید کجا اضافه کنم؟

چرا نمیشه؟ فقط باید مسیر مناسبش را پیدا کنید. توی مستندات اون فریم ورک بررسی کنید

دوسته عزیز بهترین کار استفاده از IFrame هست در مطلب.

این کد رو در جایی که نیاز به نمایش فایلتون دارید قرار بدید :

<iframe src="file.html" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true"></iframe>

در جایی هم که نوشته src="file.html" می تونید آدرس فایل موردنظرتون رو جایگزین کنید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری