شهرک

راهنمایی برای افزونه

4 پست در این موضوع

با سلام.

من یه فرم ثبت نام توی سایتم دارم (فرم ثبت نام کاریابی)و میخوام کسایی بتونن ثبت نام کنن که اول حق عضویت در سایت رو داده باشن.

افزونه ای هست که برای حق عضویت به درگاه بانک ملت متصل بشه و کاربر بعد از پرداخت حق عضویت و عضو شدن تو سایت به صفحه ثبت نام اصلی(فرم ثبت نام کاریابی) هدایت بشه؟؟؟

با تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

شما میتوانید از افزونه های rsform و RSMembership استفاده نمایید، به سایت پی سی جوملا حتما سر بزنید مشکلتون حل میشه.

من فرمم رو با فرمساز rs ساختم و خیلی هم راضیم ازش ولی مشکل این نیست من میخوام متقاضی ثبت نام در فرم کاریابی قبلش عضو سایت بشه و حق عضویت پرداخت کنه و بعد بتونه ثبت نام اضلی رو انجام بده.در واقع من یه افزونه میخوام که از کاربر برای عضویت عادی حق عضویت بگیره بعد فکر کنم خودم بتونم کاری کنم که کاربر بعد از عضویت به صفحه ثبت نام اصلی بره.

تشکر.

دوست عزیز

بنده منظور شما رو متوجه شدم، شما میتونید از کامپوننت RSMembership با پلاگین پرداخت آنلاینش استفاده کنید.

همچنین منظور بنده از rsform این بود که با این کامپوننت بسازید و از پلاگین پرداخت این فرم ساز استفاده کنید که فک کنم چند وقت پیش پلاگینش منتشر شد.

موفق باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری