4xious

مشکل در قالب yoo-infinite

5 پست در این موضوع

سلام و درود

قالب infinite رو از شرکت yootheme روی سایت نصب کردم اما اسلاید شو (ویجت کیت که در قسمت top-a قرار میگیره)مثل دموی سایت تمام صفحه نمیشه.

تنظیمات رزولوشن قالب بصورت پیش فرض روی 980 و سایز top-a هم defaut هست.گزینه های دیگر تنظیم سایز top-a سه تاست:100% ،85% ،60 %

که وقتی روی 100% تنظیمش میکنم موقعیت top-a تمام صفحه میشه و اسلاید شو هم به همین صورت اما عکس ها در سایز خودشون باقی میمونن و همراه ویجت کیت تغییر سایز نمیدن.جالب توجه اینکه عکس ها سایز بالا هستن.1300*500 اما درست نمایش داده نمیشن که نمیشن.

این مشکل رو با قالب جدید یوتم solar هم داشتم.

آیا راه حلی هست که اسلاید شو بهمراه تصویرش با سایز مانیتورها سازگار باشه و همه جا 100% بمونه؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

توی تنظیمات اسلایدشوی ویجیت برید ببینید اونجا اندازه ها رو چقدر وارد کردن

تنظیمات ویجت کیت روی قالب های معمولی تر درست کار میکنه.

widthرو auto و 100% که مبکنم فغط با گوگل کروم توی صفحه نمایش خودم درست نشون میده.تو صفحه نمایش دیگه یا حتی با برازر دیگه ،عکس بزرگ و کوچیک نمیشه متناسب با سایز صفحه اما خود ویجت کیت میشه چون کپشنی که زیر عکس میاره تمام صفحه است اما خود عکس کوچیک تر یا بزرگتر میمونه.

وقتی هم که یه عددی بعنوان width میدم ،خوب نشون میده اما باز هم اگه صفحه ریسایز شه قاطی میکنه و عکس کوچیک میمونه.

سلام،اون عکس هارو باید تو کد تغییر بدید...همون اول که نصب میکنید،عکس های پیش فرض رو پیدا کنید،بعد عکس های خودتون رو با همون سایز و همون نام بزارید،اسم عکس هارم اگه سرچ کنید تو فایل هاتون پیدا میشه،الان دقیق یادم نیست کجا بود کدش...

اصلا ویجت کیت روی قالب نصب نیست.وقتی هم نصب میکنم و منتشر میکنمش بطور پیش فرض عکسی نشون نمیده.

آقای فرزاد خان شما دقیقا با این قالب کار کردید؟آیا اسلاید شو تمام صفحه میشد؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری