rmh

روش نصب قالب مستقیما در هاست

5 پست در این موضوع

ببخشید آیا امکان این هست که قالب رو مستقیم در هاست اپلود کنیم چه جوری؟

(چون بعضی هاست ها اجازه آپلود از مدیریت جوملا رو نمیدن)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام مشکل از مدیریت جوملا هست که اجازه آپلود در مدیریت را نمیدهد راه صحیح این است که در مدیریت جوملا نصب کنید

نگرفتم

من تا حالا با وردپرس و نیوک کار کردم و تازه به جوملا یی ها پیوستم

برای نصب تم به مدیریت ماژول باید برم و از اونجا قالبو نصب کنم درسته؟

اما برا من این امکان وجود نداره ......... آیا میشه قالبو مستقیم تو هاست آپلود کرد؟

سلام.

در جوملا 1.5 این امکان وجود دارد که قالب رو مستقیما در هاست آپلود کرد ولی در جوملا 2.5 به بالا

این امکان وجود ندارد و تنها راهی که باقی می ماند همان نصب قالب از طریق مدیریت جوملا می باشد.

و اینکه نمی توانید این کار را انجام دهید به دو دلیل است یا اینکه در فایل configuration.php پوشه ی tmp خود را

به درستی تنظیم نکرده اید و یا اینکه باید FTP سایت را در منوی تنظیمات کلی تنظیم کنید که نیاز به تعریف account FTP

در هاست دارد.

اگر این کارها را هم بلد نیستید، پیشنهاد می کنم که ابتدا سایت را همراه با قالب به صورت کامل در لوکال هاست پیاده سازی کنید و

در نهایت به هاست منتقلش کنید تا نیاز به تنظیمات بالا پیدا نکنید.

موفق و سربلند باشید.:ds6a5d:

شما می تونید داخل هاست آپلود کنید و سپس به مدیریت جوملا بروید و از طریق آدرس نصب کنید

امتحان کنید ببینید باز هم با مشکل مواجه میشوید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری